Skocz do zawartości
Forum

"Kampania" wrześniowa 2008 - razem raźniej


Rekomendowane odpowiedzi

andzia jak tam dziewczynki?trzymam moooocno kciuki zeby nic a nic z tego kaszlu nie wyszlo:Całus:
magda bidulo,wspolczuje :Całus: ciagna sie te zebole i ciagna
a szefowej naprawde pozazdorscic
anielinka fajnie tak na luzie pochodzic po sklepach,co???pewnie pelno ludzi wszedzie...w koncu trwa swiateczny szal zakupow:Szok:
sylwia ciesze sie,ze julcia nie ma goraczki....najgorsze za wami
justynka no mam nadzieje,ze odpoczniesz:8_2_96:

Odnośnik do komentarza

a ja po pierwszym dniu na nowym miejscu....powiem wam ,ze jest duuuuzo lepiej...najwazniejsze ,ze cieplutko bo tam byla zimnica straszna
duzo mam jeszcze pracy no ale to nic nowego

a poza tym...czas mi ucieka nawet nie wiem kiedy....dzien za dniem,dzien za dniem-szok
z K nie mozemy doczekac swiat(ale glownie dlatego,ze wreszcie odsapniemy)...a na niedziele planuje wypad do kina ale co z tego wyjdzie nie wie nikt

Odnośnik do komentarza

Ehhh co tu opowiadać:( 40 minut już jeździłam... wszystko było na dobrej drodze... wszystkie zadania wykonałam... no i wymusiłam pierwszeństwo:36_2_24: nie pamiętałam tej krzyżówki z jazd... no i wiem prawą miałam zajętą jak wół!!! ale w tym stresie to nie wpadłam na to, że powinnam się zatrzymać... a już byłam tak blisko:(

Odnośnik do komentarza

gosiammm
Ehhh co tu opowiadać:( 40 minut już jeździłam... wszystko było na dobrej drodze... wszystkie zadania wykonałam... no i wymusiłam pierwszeństwo:36_2_24: nie pamiętałam tej krzyżówki z jazd... no i wiem prawą miałam zajętą jak wół!!! ale w tym stresie to nie wpadłam na to, że powinnam się zatrzymać... a już byłam tak blisko:(

:Kiss of love: nie martw sie ,nastepnym razem zdasz:Kiss of love:
a jak egzaminator?w porzadku?

Odnośnik do komentarza

Hej, moej pierniki zowu przełożone, K. jeszcze nie ma, sama kładłam dzieciaki spać, syf mam wszędzie straszny, sił zero. Popołudniu odwiedziła mnie kolezanka i całe szczescie, bo bym chyba zwariowała, pobawiła sie troche z dziewczynami, a ja miałam chwile dla Stasia...

Gosia :Całus: strasznie mi przykro:Całus: Ale nastepnym razem na pewno sie uda!!!
Cafe fajnie, ze jestes zadowolona z nowego miejsca, dużo sił i dłuższej doby!!!
Magda u nas tez sie chyba jakis koszmar zebowy zaczyna, no masakra, nawet okna nie umyłam, bo Mary nie chciał mi w południe zasnac, padła dopiero jak Zośka wstała...

Odnośnik do komentarza

Gosia :Kiss of love: wiem coś na ten temat, że im więcej zdawałam egzaminów tym bardziej się rozklejałam i wychodziła wielka du... z tego, ale ty nie łam się kobieto, musisz być silna :36_27_11:

Cafe fajnie że jesteś zadowolona z nowego miejsca, a przez to że w tamtym miejscu było zimno, to i dlatego ty ciągle chora:( a jak się już czujesz? przeszło wszytsko???

http://www.ticker.7910.org/as1cCAp-M240010Mjg3ZHw0MTdkanxBbWVsaWEgbWE.gif

Odnośnik do komentarza

Anielinka śliczny avatarek
Gosia odstresuj sie, syf nie zajac, nie ucieknie::):

Ja się wzięłam za sprzatanie kuchni, w szafkach itd, w związku z czym mam większy syf niz miałam, a już mi sie nie chce:Kiepsko:Wiem, ze na świeta nie porzadki najwazniejsze, ale jak nie teraz, to nigdy:Niespodzianka:DOkoncze chociaz to co rozgrzebałam, a:Histeria: reszta jutro

Odnośnik do komentarza

Cześć:bye:

Filip był jednak w żłobku... Po dwóch tygodniach bez żłobka, wyciągnął do pani ręce i nawet się za mną nie oglądnął:Histeria: Podobno później troszkę płakał ale ogólnie było ok. Ciekawe ile teraz pochodzi... Oby jak najdłużej:) Wychodzą mu jednak jeszcze te trójki dolne i już powoli mam dosyć... Kilka kupaków dziennie, a kiedyś tylko jeden i to o stałej porze, ciągłe marudzenie i stany podgorączkowe:Kiepsko: Tak mi go szkoda... ale cierpliwość też mi się momentami już kończy...

Ale ten czas leci! Już w przyszłym tyg są święta! Na szczęście prezenty już kupione. Umówiłyśmy się z siostrami, że nie robimy sobie i rodzicom prezentów tylko składamy się dla naszych dzieciaków.

Anielinko
ale Amelka ma już długie włoski! Śliczny avatarek:)
Cafe super że jesteś zadowolona. Oby interes ładnie się wam rozkręcił w nowym miejscu:)
Gosia kurde kiedyś zdamy;P Ja chyba się zapiszę po raz piąty dopiero po nowym roku...
Andzia chyba wezmę z ciebie przykład i jutro trochę posprzątam:Nieśmiały:

Dobranoc kochane:Całus:

http://alterna-tickers.com/tickers/generated_tickers/y/ys1x52jq9.png

Odnośnik do komentarza

czesc dziewczyny...

gosia nie martw sie nie ma czym nie ten to nastepny raz, to jest jednak duzy stres pamietam jak ja zdawalam to byl ze mna moj tata i jak zdalam to wysiadlam z auta ale nie bylam pewna co ten facet do nie powiedzial wiec ja glowe do auta i mowie do niego ze nie wiem co on do mnie mowi i czy zdalam jak sie okazalo ze tak to polecialam do taty z placzem bo zaczal ze mnie stres schodzic plakalam jak bobr, tak samo mialam jak bronilam inzyniera poplakalam sie ze szczescia czli stres zacal ze mnie schodzic:lup::lup:

andzia kobieto zamiast odpoczac to ty w szafkach sprzatasz pamietam jak w zeszlym roku sie buntowalysmy ze przed swietami nie powiino sie sprzatac....ale w sumie jak nie teraz to normalnie sie tego nie zrobi....tez mnie to czeka

a kiedy ubieracie choinki???

cafe to dobrze ze jestes zadowolona z tego nowego miejsca....oby poszlo po waszej mysli i zebys miala duzo klientow...

magda wspaloczuje miskowi jemu to chyba najgorzej wychodza te zeby z naszych dzieciaczkow...ale jeszcze tylko troche tych zebow i powinno sie skonczyc to sobie odpoczniecie....

http://www.suwaczek.pl/cache/d255cd5670.png
http://www.suwaczek.pl/cache/44b3c68a54.png

Odnośnik do komentarza

Witam!
Noc u nas ok, ale niestety z gadem w lozku :)
Wczoraj juz nie mialam sily do Was zajrzec. Najpierw walczylam z uspieniem mlodego, a potem przy kompie kolka godzin, wypisywalam oceny i takie rozne pierdoly na zebranie P. z rodzicami :lup:

Ale ciezko sie teraz rano wychodzi z domu. Ogolnie to ciesze sie, ze do pracy ide, ale to barbarzynstwo wychodzic o 7 rano na to mrozisko. Brrr!

Cafe super, ze jestes zadowolona z nowego miejsca. Moze teraz pouklada sie wszystko tak jak powinno! I doczekamy sie Basienki :))))

Gosia dobrze rozumiem ten Twoj stres. Dla mnie zdawanie na prawo jazdy to byly najbardziej tsresyjace egzaminy jakie mialam. Wiem, ze to Cie nie pocieszy, ale skoro jezdzilas juz 40 min i bylo ok to znaczy, ze potrafisz to robic! I trzymam mocno kciuki za kolejne podejscie!

Andzia jak zwykle :o_master: za te porzadki i w ogole wszystko! :)

Odnośnik do komentarza

A my dalej bez prezentow. Dla rodzicow zaraz bede zamiawac kubki z Michala zdjeciem. Moim na pewno to sie spodoba, a tesciom musi :hahaha:
Dla siostry P. i jej meza kupiy chyba jkis dobry alkohol i tyle. Dla ich syna kase. Sami dla isebie nic nie robimy. A dla Miska mam zabawke z Ikei, chcielismy mu kupic taki namiot do odmu w ksztalcie samochodu, ale nie mozemy znalezc. Do tego jakies klocki i tyle. Ja wiem, ze jak kupimy jakis stoliczek labo cos w tym stylu to on i tak nie bedzie sie tym bawil :lup:

Odnośnik do komentarza

ZOłzy kaszlą i to baaaardzo brzydku, czuję, ze zapalenie oskrzeli jest jak nic tylko nie wiem skąd::(: Popołudniu lekarz!!!

Mei oby trójeczki wyszły jak najszybciej, a Filip do świąt pochodził do żłobka.
Justynka ja nie mam w tym roku choinki. A Tyrobisz wigilie dla całej rodziki u siebie?
Magda wiem jaki to ból tak wcześnie wstawać, ja chodziłam do pracy na 7. Zrób mi teżkawki przy okazji, bo ledwo widze, połozyłam się po 1-wszej, a nocka była nieciekawa...

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...