Skocz do zawartości
Forum

"Kampania" wrześniowa 2008 - razem raźniej


Rekomendowane odpowiedzi

Hej,
K. mnie dziś nie obudził do Stasia i tym sposobem pospałam z zołzami do 8-mej::): Czuję się megawyspana, ale jestem w polu z robotą, którą miałam od rana zrobić:Padnięty:
Dziewczyny oglądają Rock Your Baby i tańczą:)

Cafe prezenty nie zające nie uciekną:) A dla Ciebie duuużo sił na ten intensywny czas!!!
Sylwia dużo zdróweczka dla Julki? MOje dziewczyny też miały zap. płuc, więc domyslam się jak sie czujesz!!! Czy Julka kaszle mocno?
Magda współczuje histerii Michała, u nas od czasu wyjścia ostatniej czwórki jest lepiej w tym temacie, nawet trójka poszła bezproblemowo. CO do wychowania to ja też sie za to ostro biore, za bicie dziewczyny mają ostarzezenie i kare spedzenia minuty w łózeczku. To są jednak takie cwaniary, że szok, jak jedna drugą łupnie i ma karę, to wisi im to, ale jak mają kare za bicie mnie lu STasia, to zanosza sobie nawzajem zabawki i ksiązeczki do łózeczka. Pocieszycielki!!!!!

Tynia
szkoda, ze to szkolenie tak deleko, akurat teraz przed świetami, ale na pwno szybko przeleci!!!

Odnośnik do komentarza

cafe82
mialam sie pochwalic...olek coraz czesciej robi siku na nocnik...jeszcze nie wola ale jak mowie,zeby przyniosl nocnik i pleci i siada na nim

brawo dla Olka, kiedy Ty masz jeszcze czas, zeby go uczyc???
Ja obiecałam sobie, ze po nowym roku zniose nocniki i spróbujemy z kupą, codziennie jest o tej samej godzinie i z wielkim stękaniem, moze sie uda:)

Odnośnik do komentarza

Dzień dobry z rana:Całus:

Kolejna ciężka noc za nami:Kiepsko: Ale przynajmniej znam przyczynę! Filipowi wyszły dwa zębole na górze! Nie wiem tylko czy to czwórki czy piątki:lup: No i coś ma takie opuchnięte dziąsełka na dole, tak więc chyba idą mu jeszcze dolne trójki:lup: Ciągle wrzeszczy, nic mu nie pasuje, jedna wielka histeria:Histeria::Histeria::Histeria: Strasznie mi go szkoda::(: Wczoraj nauczył się zdmuciwać świeczki i teraz jak tylko jakąś zobaczy zapaloną zaraz musi zdmuchnąć, bo jak nie to histeria... Na dodatek wie, że zapala się zapalniczką i przynosi, zapalniczkę jak jakąś znajdzie i pokazuje żeby mu zapalić:sofunny: Nie zdążam odpalić jak on już dmucha i zapalniczka gaśnie:sofunny: I tak w kółko...

Sylwia po raz kolejny zdrówka dla Juleczki! Bidulka się namęczy... Mam nadzieję, że teraz jest już lepiej... no i że pospałaś chociaż trochę...:Całus:
Magda jakbym czytała o sobie! Co by nie chciał, nie ważne czy może czy nie, to zaraz ryczy i wymusza i ciągle łazi uczepiony mojej nogawki:lup:

Andzia cwane masz córeczki:hahaha:

http://alterna-tickers.com/tickers/generated_tickers/y/ys1x52jq9.png

Odnośnik do komentarza

Cafe BRAWO :brawo: dla Olusia i dla Ciebie! Niesamowita jesteś! Tyle roboty, a ty jeszcze na nocnikowanie masz siłę...:Szok:

Wczoraj wieczorem chciałam zrobić pierniczki z parentingowego przepisu i zabrakło mi mąki:lup: Zaraz zabieram się za wystawianie rzeczy po Filipku... Może chociaż parę złotych się zbierze... Mam dwie lewe ręce.

http://alterna-tickers.com/tickers/generated_tickers/y/ys1x52jq9.png

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...