Skocz do zawartości
Forum

"Kampania" wrześniowa 2008 - razem raźniej


Rekomendowane odpowiedzi

Ten kurs jest w ramach takiego programu, ktory realizujemy z Niemcami (ogolnie to sprawy sprzetowe - strazackie). I brac w tych udzial moga osoby, ktora maja z tym kontakt. Ja rozliczam f-ry, wiecl uzik. Mialam do wyboru 2 poziomy zaawansowania z ang lub niemiecki. Jest rewelacyjnie! Moze nawet zmobilizuje sie i podejde do FCE w czerwcu.

Odnośnik do komentarza

Hello! Nasza Julka miala w nocy prawie 40c, teraz po czopkach niestety niewiele jej spadlo, niestety bez lekarza sie nie obejdzie i chyba te antybiotyki niestety ale przepisac musi, szkoda mi jej bidulka znowu sie meczy, a nos ma taki zawalony, czyszczenie i krople nie pomagaja:36_1_4:. Polozylam ja teraz, mam nadzieje, ze troche sobie odpocznie. Pozdrawiam Was, do pozniej:36_1_67:

Odnośnik do komentarza

Witam i ja:)
Nie miałam jak rano do was z kawą zaglądnąć... Trochę sprzątałam bo dzisiaj teście przyjeżdżają, a więc trzeba trochę ogarnąć;) Teraz też nie miałam kompa włączać, ale P. napisał sms-a, że z pracy wróci szybciej, a więc posprzątam jak przyjedzie...
Andzia u nas uśpić małego wieczorem jest baaaaardzo ciężko... Musiałby spać chyba w dzień pół godziny, żeby paść od razu... a tak jak śpi 1,5 do 3 godzin to wieczorem ma tyle energii.... Czasami pada dopiero o 22...:glass:
Sylwia zdrówka dla Julki!
Magda fajnie, że na kursie ci się podoba:)

Odnośnik do komentarza

gosiammm
Kuba rano wstaje około 7, a drzemkę ma od 12 no i różnie się budzi... osttanio ma fazęspania po 1,5 godziny z zegarkiem w ręku, a więc wstaje o 13:30, ale potrafi też zaszaleć i pospać dłużej;)

to tak samo jak Julka, ale ona jak nic jej nie dokucza to na szczescie wieczorem o 19.30 potrafi ladnie zasnac.
Gosia-co do zabkow, bo mialam ostatnio napisac ale zapomnialam. U nas tez dlugo byly tylko 2, ale tak ok miesiaca temu nagle zaczely wychodzic wszystkie gorne 4 na raz jedynki i dwojki, moze i u Ciebie tak bedzie, chociaz nie zycze Ci tak na raz bo to nie bylo nic milego i dla nas i dla Julki.

Odnośnik do komentarza

andzia
Sylwia biedna Juleńka, zdróweczka dla niej!!!Może jakieś okłądy na czółko jej rób?
Magda a czemu angielski a nie niemiecki, skoro program z Niemcami?
Jesssu ja chce do pracy...

My po spacerze i po zupie, zaraz położe łobuziaki.

Dlatego tez ang, bo przy spotkaniach z nimi wiekszosc rozmow jest jednak po ang. A poza tym skoro taki program daje takie mozliwosci to chcielismy skorzystac. Malo osob bylo zaintereowanych niemieckim. JA chcialam, ale ta grupa co zostala utworzona ma za niski poziom.

Odnośnik do komentarza

magda_79
andzia
Sylwia biedna Juleńka, zdróweczka dla niej!!!Może jakieś okłądy na czółko jej rób?
Magda a czemu angielski a nie niemiecki, skoro program z Niemcami?
Jesssu ja chce do pracy...

My po spacerze i po zupie, zaraz położe łobuziaki.

Dlatego tez ang, bo przy spotkaniach z nimi wiekszosc rozmow jest jednak po ang. A poza tym skoro taki program daje takie mozliwosci to chcielismy skorzystac. Malo osob bylo zaintereowanych niemieckim. JA chcialam, ale ta grupa co zostala utworzona ma za niski poziom.

Rozumiem:)
Szczeci tak blisko granocy niemieckie, że zawsze by sie ten jezyk przydał:)

Odnośnik do komentarza

Witajcie!!!

czytam dziś was tak na raty i straciłam wątek:)

Magda fajnie że kurs ang. się podoba...
Andzia super z tym stolikiem, chociaż jedna osoba się domyśliła i zapytała:) ja bym wolała ten z chicco:)/ z obiadami mam fajnie, bo u mnie nadal tylko zupa:(
Sylwia zdrówka dla Julci, bidulka musi się męczyć :( byłyście juz u lekarza?
Gosia u mojej koleżanki tak samo z ząbkami, wyszły 4 na raz górne, a też nie mogła się doczekać...

http://www.ticker.7910.org/as1cCAp-M240010Mjg3ZHw0MTdkanxBbWVsaWEgbWE.gif

Odnośnik do komentarza

Witam Panie po długiej przerwie:Całus:

Staram się na bieżąco Was podczytywać, tylko z odpisywaniem kiepsko mi idzie...::(:

Magda super masz z tymi kursami! A jeszcze fajniej, że jesteś z nich zadowolona:) No i dobrze, że jednak "tylko" 500zł a nie więcej...

Sylwia zdrówka dla Juleczki! Bidulka jeszcze gorączki dostała:(

Andzia dobrze, że chociaż brat domyślny! Ten z Chicco wydaje mi się fajniejszy:)

Cafe mnie by wykończyły codziennie takie podróże! Podziwiam... Idzie się wykończyć...

Filip dzisiaj skończył 15 miesięcy:36_1_21: Hehe :36_1_21: No i w końcu troszeczke z nowymi słowami ruszył... Nauczył się mówić kici, dzidzia i czasem mówi O JAaaa:)

http://alterna-tickers.com/tickers/generated_tickers/y/ys1x52jq9.png

Odnośnik do komentarza

Czyzbym byla pierwsza???
Wczoraj wieczorem padlam. Mlody sie przebudzil i nie chcial byc z P., wiec szybko wskoczylam w pizamke i poszlam go usypiac. No i padlismy raze. Niestety mlody spal z nami.
U nas ciagle zebowy koszmar, ale to juz chyba nic nowego. Taaaak mi szkoda mlodego.

A dzisiaj mialam pierwszy dialog z Michalem. Ale fajnie :) Az musze wam napisac.
Mlody cos zrzucil na ziemie i pytam sie go kto to zrzucil, a on sie smieje i mowi: mama. JA na to, ze nie mama. Kto? To on pokazal na Kubusia Puchatka na scianie. Spytalam sie czy na pewno to Kubus, a Michał: tak :) Mowie do niego, ze to nie kubus i kto rzucil to na podloge. W koncu sie poddal i mowi: dzidzia (czyli on) :hahaha: Ale sie nasmialam z P. :)

No dobra, nie zanudzam Was :)

Mei brawa dla Filipka za rozgadanie sie :) Koniecznie musisz sie zmobilizowac i nie tylko nas czytac, ale i pisac duuuuzo :)

Wy wszystkie juz pewnie w wirze przygotowywan do Swiat. A u nas wszystko w proszku :(

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...