Skocz do zawartości
Forum

"Kampania" wrześniowa 2008 - razem raźniej


Rekomendowane odpowiedzi

no jak narazie to obserwuje ale juz przegralam dwie aukcje o 0.50 zł wiec tez sie zdenerwowalam....

magda ale masz tesciów, ale nie martw sie moi nie sa lepsi....ostatnio sie S z nimi poklucil bo mnie juz powoli zdrowie wysiada bo dosc ze na zmiany pracuje to jeszcze chodze na podmiany zeby nie zostawiac Olka z nimi na 10 godzin, no i S sie chcial dowiedziec czy z nim zostana na tak dlugo zebym juz sie nie zamieniala a tesciowa powiedziala ze w zadnym wypadku bo ona musiala sobie sama radzic z S jak byl maly, tak wiec bedziemy chyba szukac niani....ale bedzie dla nich wstyd jak zobacza znajomi ze obydwoje siedza w domu a do nas niania przychodzi, to sa dopiero dziadkowie....tak wiec powiedzialam ze jak nie musimy to im go nie dajemy....jedynie jak bedziemy juz zmuszeni....na czwartek zalatwilam sobie mojego tate i siostre bo mamy akurat razem na opoludnie ale to z przymusu bo ten audit jest w pracy.....
no to sie poskarżyłam az mi lepiej

http://www.suwaczek.pl/cache/d255cd5670.png
http://www.suwaczek.pl/cache/44b3c68a54.png

Odnośnik do komentarza

Zołzy wstały, humorki maja super:)

Justynka
współczuje CI strasznie!!!
Moja koleżanka ma identyczna sytuacje, tesciowa jej pow., ze moze sie zająć Olga tylko przez 4 h, na wiecej nie ma siły, no wiec załatwiła nianie. I teraz tesciowa sie do niej nie odzywa, bo wstyd na całą wies, ze obcych ludzi do domu wpuszcza itd. No paranoja:Histeria::Histeria::Histeria:

Odnośnik do komentarza

Justynka sytuacja faktycznie masakra. Ale skoro tesciowa powiedziala, ze sobie radzila to i Wy dacie rade. A jej niech bedzie wstyd! Moze cos przemysli!

JA wiem, ze tesciowie nie maja obowiazku zajmowac sie wnukami, ale taki tekst, ze ona sobie dawala rade. Ja jestem moim wdzieczna za pomoc, chociaz ich opieka pozostawia wiele do zyczenia.
A z drugiej strony to wiekszosc babc czy dziadkow robi to po prostu z milosci do wnukow i tyle.

Odnośnik do komentarza

Witajcie...
u nas nocka ok, od kilku dni Amelka budzi się rano przed 9, a dziś to spała calutką noc, bez wstawania na mleko :Szok:
pogoda u nas wiosenna, więc zaraz po drugim śniadaniu poszłyśmy na dwor, żeby dnia nie marnować, miałam nadzieje że uśnie ale za cholere nie chciała, dopiero jak wróciłyśmy do domu to padła...a obiadu znowu nie chciała dziś jeść :Zły:

Magda no to teściowie ci dziś "umilili" dzień...masakra...nie ma to jak wyczucie czasu..wrrr
Andzia szkoda że wypad do kina się nie udał, takie sytuacje sa najgorsze bo człowiek się nastawi a tu du...
Justynka fajną Olek ma zabawkę, super wyglądają razem na tym drugim zdjęciu:)

http://www.ticker.7910.org/as1cCAp-M240010Mjg3ZHw0MTdkanxBbWVsaWEgbWE.gif

Odnośnik do komentarza

andzia
Laski mam pytanko, jakich niekapków używacie?
Bo mnie te z Aventu coraz bardziej wkurzaja, popsuły sie no. Przy Stasiu sprawdzały się bez zarzutów, a teraz wystarczy potrząsnąć i kapie z nich jak cholera.
Wiem, że Vercia kiedyś jakiś polecała, ale nie pamiętam jaki.

Andzia Vercia polecała chyba kiedys kubek z tiny love z którego się piję jak z normalnego kubka. Ale ja go kupiłam i powiem Ci że moim zdaniem jest beznadziejny:(( miał to byc nie kapek a jednak z niego wycieka, w ogóle źle się pije - mój mały nawet nie chche go wziaść bo sie tylko wkurza że mu nie leci także moim zdaniem strata pieniedzy!!

Odnośnik do komentarza

Moje zołzy już spią::):
Miały tylko jedną drzemkę i wieczorem była już masakra.
Zobaczymy jutro, jakby pospały tak z 2h, to byłoby superowo. Moze się przyzwyczają.
Poszłam z nimi po Stasia i chcieliśmy iść jeszcze na spacer, STaśko był akurat z grupą na dworze, oczywiście dzikowali, wiec był mokrusieńki, bluzka, włosy, no wszystko. Mam nadzieje, ze sie nie przeziebi. Wiksa do domu przebrac sie, wziął rower i poszliśmy na godzine do parku. Wróciłam nieżywa:Padnięty::Padnięty::Padnięty:

Tynia dzięki za opinie, znacie a takim razie jakiś kupek, który nie kapie???

Odnośnik do komentarza

Witam wieczorowo:)

Kuba właśnie padł, a więc mam wolne...

Justynka fajne zdjęcia:) Moim dzieciaczkom bardzo trudno zrobić wspólne zdjęcie, bo jak jedno albo drugie widzi mnie z aparatem to zaraz któreś do mnie przybiega;) a sytuacji z teściami bardzo współczuje!

Andzia mówisz, że zapiekanka dobra? Trzeba spróbować;) a co do niekapków to u nas jest ten problem, że mały nie chce nic innego niż smoczek brać do buzi... Z myciem ząbków też jest problem (dobrze, że ma tylko dwa;)), chce spróbować uczyć go przez słomkę, ale pewnie to też nie przejdzie... i będę musiała go uczyć ze zwykłego kubeczka...

Odnośnik do komentarza

magda no to tesciowie sie spisali,szkoda gadac
justynka i u ciebie widze tesciowa szaleje....skad ja to znam:Całus: olus super
andzia ty to robisz obiadki ,codziennie cos innego,pomyslowego,zazdroszcze
goska doskonale cie rozumiem,bo i my mamy niezlego rojbra i nerwusa....ale to po mamusi:)

a ja.....mam zapalenie oskrzeli....i to podobno cytuje"baaaaaaardzo nieladne":le:

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...