Skocz do zawartości
Forum

"Kampania" wrześniowa 2008 - razem raźniej


Rekomendowane odpowiedzi

Tynia
A dziewczyny duzo by tu opowiadać, wwielkim skrócie Gość z obsłygi lotniska skierował ja do złej bramki( nie na jej lot tylko na lot następny). Jak chciała się odprawic to jej powiedział że jeszcze nie odprawiaja bo jest czas i kazał czekać. Poczym usłyszała że ja wywołuja przez mikrofon wieć wróciła do niego i mu powiedziała co i jak to jej kazał iśc na bagaże. Tam się okazało że to nie oni ja wzywali i kazali wrócic do bramki spowrtotem i jak tam dotarła to sie okazało że juz zapozno. mam nadzieję że zrozumiecie o co mi chodziło:))

:glass::glass::glass:
O matko, nie da się juz nic zrobic? Leciec nastepnym lotem albo cos?

Odnośnik do komentarza

andzia
Tynia
A dziewczyny duzo by tu opowiadać, wwielkim skrócie Gość z obsłygi lotniska skierował ja do złej bramki( nie na jej lot tylko na lot następny). Jak chciała się odprawic to jej powiedział że jeszcze nie odprawiaja bo jest czas i kazał czekać. Poczym usłyszała że ja wywołuja przez mikrofon wieć wróciła do niego i mu powiedziała co i jak to jej kazał iśc na bagaże. Tam się okazało że to nie oni ja wzywali i kazali wrócic do bramki spowrtotem i jak tam dotarła to sie okazało że juz zapozno. mam nadzieję że zrozumiecie o co mi chodziło:))

:glass::glass::glass:
O matko, nie da się juz nic zrobic? Leciec nastepnym lotem albo cos?

O cholera! Nic sie nie da zrobic??? Co za pech!

Odnośnik do komentarza

magda_79
A ja dzisiaj w szale od rana. Wszystko mnie wk... Do tego mlody jest taaaak marudny, nawet 1 min nie zajmie sie soba. Ciagle nam nie wisi. Teraz kolo mnie stoi i histeryzuje, a ja mam dosyc.
Chodze i sie dre na niego, potem mam wyrzuty sumienia i tak w kolko :(((
I ja mialabym miec drugie dziecko??!!

No pewnie, a nawet trzecie. Kazdy ma gorsze dni!!!
Michał jeszcze goraczkuje?

Odnośnik do komentarza

andzia
magda_79
A ja dzisiaj w szale od rana. Wszystko mnie wk... Do tego mlody jest taaaak marudny, nawet 1 min nie zajmie sie soba. Ciagle nam nie wisi. Teraz kolo mnie stoi i histeryzuje, a ja mam dosyc.
Chodze i sie dre na niego, potem mam wyrzuty sumienia i tak w kolko :(((
I ja mialabym miec drugie dziecko??!!

No pewnie, a nawet trzecie. Kazdy ma gorsze dni!!!
Michał jeszcze goraczkuje?

Całe szczescie juz nie. Dobrze, bo musze sie przejsc. A przy okazji cos na obiad kupie.

Odnośnik do komentarza

Leci jutro!!!!!!:)) tyle ze kosztuje ja to dodatkowo 700 zł...ale cul lepsze to niz stracic cala kwote:) jupiii..juz mi lepiej!
Dzieki Mamuśki za mile słówka:)
Moja kruszynka własnie mi zasneła:) czeka nas dzis siedzenie w domu bo wstretnie na polu.

Andzia fajnie z tym kinem:)) może i nie wkońcu mąz na coś zabierze bo mi cos obiecuje ostatnio:))

Odnośnik do komentarza

Witam!
Kuba zasnął, zrobiłam kawkę... i szybko do was:)
Cafe trzymam kciuki:36_1_21: iiiiiiiiii już się cieszę:36_1_21:
Magda ja też czasami nie mam cierpliwości... chociaż dzisiaj stwierdziłam, że przy Yoko uczę się być bardziej cierpliwa dla Kuby;) bo ta to już ma takie pomysły, że wymiękam;)
Tynia współczuję niepotrzebnych nerwów Twojej mamie :glass:
Andzia no i teraz się wydało!!! że zołzy to nie są takie złe;) ty matka pewnie siedzisz cały dzień przed kompem albo tv, a dziewczyny wszystko robią:36_1_21: a narzekasz tak dla dobra sprawy, żeby się nie wydało, że masz za dobrze:)))))

Odnośnik do komentarza

Witajcie
u mnie dziś nocka okropna i to nie wcale przez Amelke:) wczoraj przez ta drzemke w dzien nie mogłam zasnąc, a jak usnełam to po godzinie sie obudziałam już wyspana...do tego straszny wiał wiatr, co chwile na podwórku coś stukało, w domu jakieś gwizdy- chyba nie mamy uszczelnionych drzwi, do tego jakieś mnie poty oblewały, myslałam że to już gorączka, ale na szczęscie nie...
rano wstałam niewyspana, z bolącą głową, a do tego poty mnie zalewają- normalnie jak na menopauze :Oczko: umówiłam się dziś do lekarza tarczycowego, bo coś ostatnio mnie często boli głowa no i te poty...powinnam iśc po ciąży, a ja nie byłam, więc może mam złe wyniki:((

no to i ja posmęciłam:)

Cafe brawo, brawo!!! czekam z niecierpliwością na nowy suwaczek:))
z Ł. już się odzywamy, ale to dlatego że ja nigdy nie moge wytrzymać :Psoty:, a on jest jak osioł uparty i jak ja bym się nie odezwała, to on nigdy pierwszy by nie zaczął :grrrrrr:
Tynia okropna historia na tym lotnisku, ale dobrze że udało się załatwić...no a 700 zł to też kupe kasy pójdzie przez ich pomyłke..wrrr
Magda dobrze że Michałek już zdrowy, współczuje tylko tego marudzenia, a nowe ząbki nie wychodzą???
Andzia i jak but? rozumiem że to ten zimowy kozaczek? to dziś bez spaceru? czy masz zapasowe :Oczko:

http://www.ticker.7910.org/as1cCAp-M240010Mjg3ZHw0MTdkanxBbWVsaWEgbWE.gif

Odnośnik do komentarza

A moje panienki się nie wyspały, obudziła je moja komórka i teraz marudza. Jeszcze z pół godzinki, dam im jeść i zmykamy na spacer.

Gosia taaa, u mnie to sielanka jak ta lala:lol:
Robisz pierniczki w tym roku?

Anielinka współczuje, ja czesto jak mam sporo nerwów, to nie moge zasnac. A do lekarza koniecznie!!!Buta wrzuciał jesiennego, wiec dzis pojda na spacer w zimowych, chociaz przy tej pogodzie nie wiem czy sie nie zapoca.

Magda co kucharzysz?

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...