Skocz do zawartości
Forum

"Kampania" wrześniowa 2008 - razem raźniej


Rekomendowane odpowiedzi

Oj i ja mam dzisiaj lenia koszmarnego;) obiad ugotowałam bo mi Ja ska było szkoda - gdyby nie on to też słoiczek poszedłby w ruch;)
Zdjęcia śliczne - ja swoje postaram się wrzucic dopiero jutro bo dzisiaj ide na pierwszą lekcję włoskiego i nie dam rady wieczorem nic zrobić. Wrócę do domu dopiero ok 22.
JA tez cały czas myślami w Poznaniu i juz wymyślam gdzie jedziemy na weekend nad morze;)
Veronica szkoda, że nie udało ci sie do nas dotrzeć..

http://lilypie.com/pic/090107/ajmb.jpghttp://by.lilypie.com/7tmSp1/.png

http://lilypie.com/pic/090107/HBh0.jpghttp://by.lilypie.com/smghp1/.png

Odnośnik do komentarza

Kobietki bardzo miło Was czytać.....:Całus:
Mój bąbel już śpi...i w końcu przesyp:takwyszlo:ia całe nocki....i powiem wam, ze coraz bardziej odczuwam brak pomocy ze strony mamy...kurczę...ciągle muszę go targać ze sobą....dziewczyny zahachyłyscie może o h&m??? zastanawiam się czy są juz jakieś ocieplane spodnie...
Cafe ja nie robię takich placków...marcel je np. racuchy owocowe, naleśniki, racuchy drożdżowe....tylko wtedy smaże na oliwie albo maśle, żeby nie były za tłuste....:wink:

Odnośnik do komentarza

VERCIA a ja starszej pani nie chce....bo moim zdaniem starsze panie to zawsze wiedza lepiej....wiekszosc nie slucha co sie do nich mowi,bo one juz wychowaly tyle i tyle dzieci i wiedza najlepiej co dla nich najlepsze....i jakos nie moge sobie wyobrazic starszej pani biegajacej za moim rojbrem:)
a dziewczynie w naszym wieku mowie to i to i juz.....
z drugiej strony sa plusy i minusy zarowno pan jak i dziewczyn

Odnośnik do komentarza

Zabralm sie za sciagnie zdjec - chyba za szybko nie pojde spac :hahaha:
Mlody spi, wiec chwila spokoju. Chyba napatrzyl sie na Wasze maluszki i tez zaczal lobuzpwac :)
Nalatalam sie dzisiaj za nim. Do tego zupelnie zrezygnowal z drugiej drzemki, Pierwsza konczy tak 11-12 i potem rozrabia do 19 :lup: No, ale przynajmniej usypiac o nie trzeba :)

Cafe mam nadzieje, ze Magda juz nie nawali i bedzie ok!

Vercia gratki dla Marcelka za piekne spanie. Oby tak dalej!

Rena co tam w pracy? Tak ciezko? Jak Bartek?

Beata daj znac jak po wloskim. Jestem bardzo ciekawa :)

Odnośnik do komentarza

Hej, ja tak na szybko, mam taj=ką góre prasowania, ze na sama myśl robi mi sie niedobrze:Kiepsko:

Odkryłam dzisiaj u dziewczyn dwie górne czwórki, u Marysi dodatkowo dolną dwójke.
W ogóle to wymiękam juz z tymi łobuzami moimi...

Cafe oby Magda juz nie nawaliła, ja tez wolałabym młodszą opiekunke.
Gosia a mi sie fotki nie chca otworzyc, chyba nie mam jakiegos programu na lapku
Beata ale zazdroszcze włoskiego, ja zawsze chciałam sie uczyć włoskiego labo hiszpańskiego
Magda znowu wolne?:Oczko:
Pociesze Cie, ze u mnei tez byłą dziś tylko jedna drzemka od 10.30 do 11.30. I pociesze CIe jeszcze, ze moje zołzy na ostatnim szczepieniu nawet nie pisnęły, nawet pielegniarka byłą w szoku!!!
Vercia doskonale CIe rozumiem, ja tez wciaz z dzieciakami, dzisiaj jak mi sie maryska wpakowała na Stasia sale w przedszkolu, to nie mogłam jej wyciągnąć, wziełam ja na siłę, to zrobiła taka histerie, ze masakra:Niespodzianka:A Zosia w tym czasie powywalała wszystkie buty w szatni:Zakręcony::Zakręcony::Zakręcony:

Odnośnik do komentarza

Dzisiaj to nawet mózg mi się rozleniwił... czytam was i czytam i za chwilę i tak nie wiem co mam wam po odpisywać...
Andzia gratulujemy zębów! A w przedszkolu musiało być ciekawie...;)
Cafe kicha z angielskim... ja też myślałam o jakimś języku... ale cały czas nie wiadomo co będzie z naszym budżetem:/ każdy dodatkowy wydatek jest teraz u nas niemile widziany:/

Odnośnik do komentarza

Ja juz po serialach...
Andzia ale było wesoło w tym przedszkolu...:lol: ...i ja Ciebie podziwiam przy trójce bo ja sama z jednym nie daję rady...wszytsko by było ok, żeby G. chociaz o 19 wracacł do domu a nie 23-24...a później odsy[ia do 10...i jak wstaie to od razu do pracy wychodzi...więc pomocy zero!!
Cafe szkoda z anglikiem...ja w sumie jeszcze czekam na tel z gminy czy będzie kurs dla nauczycieli bo tylko 3 osoby są chętne i kicha!!Dobrze, że ta podyplomóka wypaliła....
a z nianią nie mam doświdczenia, więc wezmę pod uwagę twoją opinię....najgorsze, że nikt nie chce opiekować się niesamodzielnym maluchem :Histeria:
Gosiamm mi też się mózg kurczy...niedługo będzie jak ziarnko piasku...:so funny:

Odnośnik do komentarza

Witajcie wieczorkiem...a ja dziś cały dzień bez interentu, bo jakaś awaria była:((
u nas nocka koszmarna, amelka zrobiła pobudke z taką syreną że nie mogłam jej uspokoić tak biedna szlochała, cholera wie co to może być, mam nadzieje że to jednak zęby, bo już drugi dzień robi bardzo żadką kupe...pocieszające jest to że wkońcu dziś rano i na wieczór wypiła całą butle mleka...

Andzia gratulacje za nowe ząbki:) w przedszkolu niezłe przedstawienie zrobiły:))
Magda no to Michaś rozszalał się ze spaniem, oby tak dalej!!! u nas natomiast jest to co u ciebie było niedawno..:Kiepsko:

http://www.ticker.7910.org/as1cCAp-M240010Mjg3ZHw0MTdkanxBbWVsaWEgbWE.gif

Odnośnik do komentarza

Poprasowałam...
Teraz ściągam sobie dzisiejszy odcinek Brzyduli, bo nawet nie mam kiedy obejrzec.

Magda, Vercia w tym przedszkolu wcale mi do śmiechu nie było. DO tej pory jak odbierałyśmy STasia, to zawsze byli na przedszkolnym placu zabaw i nawet nie musiałam dziewczyn z wózka wyciągać. A jak sobie pomyśle, ze aż do wiosny bede je musiała tachać ze saoba, to mnie:Wściekły::Wściekły::Wściekły:Całe szczescie Maryśka juz chodzi, wiec Zoske biore na rece, a Maryśka za reke i idziemy, a do przedszkola jest jakies 12 schodów i oczywiście nie ma szans moja karoca tam podjechac.
Gosia mi tez sie mózg lasuje:Spoko::Spoko::Spoko:
Magda mi jedna drzemka by tez pasiła, ale tak od 12-13, jak było wczesniej. Dzisaij od 18-tej zołzy były juz nie do ujechania.

Odnośnik do komentarza

Anielinka to na bank zeby, u nas były dokładnie takie same akcje. aryske chyba jeszcze jakis meczy, bo śłini sie niemiłosiernie(zreszta wczoraj widziały co niektóre:Oczko:
Veronica w h&m na spodnie co prawda nie patrzyłam, ale jest juz kolekcja jesienno-zimowa, wiec na pewno sa. I jak ktos planuje zakup kurtki zimowej, to radze sie pośpieszyc, bo poprzepierane juz strasznie, zwłaszcza w rozmiarze 86.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...