Skocz do zawartości
Forum

"Kampania" wrześniowa 2008 - razem raźniej


Rekomendowane odpowiedzi

Ja ak na szybcika...Andzia, Beatka fotki rewelka...
Andzia masz rację jeździk zupełnie nie nadaje się na dwór...i mogliby dać koła gumowe bo te rysują panele i dosyć niskie zawieszenie...mały zafdowolony ale ja średnio...spodziewałam się czegoś lepszego...nie powiem już o tym, żę Marcel jest za długi i musiałam wymontować podnó zki bo odpycha się nogami....
Zdrówka dla maluszków!!!
Ogarnęłąm syf i przeglądam gadżeaty na ikea...planuję wypad z kumpelą do Poznania...
Dobranc!!:36_3_1:

Odnośnik do komentarza

Ja karmiłam małego do 7 miesiąca, sam nie chciał juz cyca i odrzucił. Jak był mały to był prze grzeczny spał i jadł, nie płakał. Do 3 miesiąca budzial sie w nocy może ze 2 razy do jedzenia, a od 3 spal juz cała noc. Teraz gdzieś od 3-4 miesięcy budzi nam sie w nocy z płaczek tzn spi i płacze - wstajemy dac mu wtedy cumla i spi dalej. Zwalamy to na zabki:) Poza tym dalej jest prze grzecznym dzieckiem i stasznie pogodnym.

Odnośnik do komentarza

Witam znowu pierwsza:)

Od 6-tej na nogach, zupka dla zołzów sie gotuje, Stachu w przedszkolu, a ja z kawunia:)
Jeszcze mi dodatkowej roboty doszło, bo wyciągnęłam wszystko brudne ze zmywarki:grrrrrr:

Tynia
brawa dla Mateusza za usypianie.
ANielinka wczoraj ta "narośl" jak mi sie wydawało, była juz duzo mniejsza, lekarz pow.,ze ona ma to od urodzenie, taki fałd skórny i w momencie zaparć i podrażnien sie po prostu zaczerwieniło. Najwazniejsze, ze nic groznego.

Vercia te bieguny i podnozki to dla mniejszych dzieci. A kółka faktycznie mogłyby byc gumowe:Zakręcony:

Odnośnik do komentarza

I ja poprosze kawke!
Jak na zlosc nocka byla super, ale .... mnie tak koszmarnie gardlo bolalo i mialam nochal zapchany, ze tym razem to ja nie spalam :lup:
Mlody mial co prawda przerwe miedzy 24 a 1, ale w tym czasie nauczyl sie zamykac butelke :hahaha:
Nie proznujemy w nocy :)

Andzia jak Zosia dzisiaj? Dalej tak mocno zsypana? Zdrowka dla Was! O lakrzu konowale nawet juz nie wspominam

Vercia jak noc?

Rena dzisiaj z pisaniem musisz nadrobic 2 ostatnie dni :hahaha:

Tynia jak Mateuszek?

Beata Izunia cudna! Nie moge sie napatrzec na te jej wloski :)

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...