Skocz do zawartości
Forum

"Kampania" wrześniowa 2008 - razem raźniej


Rekomendowane odpowiedzi

Anielinka, cafe to miałyście udane spotkania z teściówkami :Kiepsko:
cafe zazdroszczę odpoczynku. Ja ostatnio chodzę tak zmęczona, że nie pamiętam jak się nazywam...

Magda to fajnie że Michałek w końcu pospał ładnie. Wy się wyspaliście i on też odpoczął trochę... Oby więcej takich nocy! Szkoda, że spacer wam nie wyszedł... Pocieszam się, że może na wiosnę maluchom będzie łatwiej chodzić bez tych kurtek i kombinezonów to nie będą tak się na ręce pchały. Filip też nie za chętny do chodzenia na dworze na nóżkach...
justynka no to czekam na suwaczek! Gratuluję decyzji!!! Super! Coraz was więcej:brawo: Oleczek ma super fryzurę! :36_1_21:Śliczny chłopczyk! Ciekawa jestem jak wyniki testów?

Magda ale z ciebie laska! Ech... ja na siebie patrzeć nie mogę... Ja też wsadziłam Filipa do pudełka po prezencie:lup: i narobiłam mu zdjęć:hahaha: Fajne mają włoski te wasze chłopaki! Mój to taki postrzeleniec. Już nie mogę dłużej na niego patrzeć i chyba znowu pójdę z nim do fryzjera... Raczej nie uda mi się zapuścić mu dłuższych...

Andzia ja też lubię puzzle, ale moja mama to prawdziwa fanatyczka! Poukładała trochę obrazków i porozwieszałyśmy je na ścianach w antyramach. Fajnie to wygląda. Teraz układa 3000 puzzli. Filip tylko patrzy co by uskubać choć jeden. Ciekawe czy wszystkie będą! Ale macie przeboje z tym sylwkiem! Dobrze, że w końcu jednak wypali. Jak u mnie tak kilka razy plan się posypie to samej mi ię odechciewa... Co do widzeń, gdzieś tam pisałam. Mamy ustalone sądownie bo P. twierdził, że ja mu kontakty utrudniam.:Rozgniewany: Koniec końców wyszedł gorzej przed czym zresztą go ostrzegałam. Na święta mu nie wypadało widzenie, ale to święta... Wiem, że mały go lubi, więc zaproponowałam dodatkowy dzień. Zawsze później żałuję bo oni za każdym razem coś wywiną::(:

Gosia współczuję zęboli... i nieprzespanej nocki:Całus: Ja też chętnie poszłabym z małym na wizytę do stomatologa, ale skarbonka pusta, a jeszcze w styczniu czeka mnie okulista a w lutym chciałam mu kupić szczepionkę skojarzoną... Nie wiem skąd na to wezmę:Histeria: Mam nadzieję, że wszystko się poukłada po waszej myśli i dostaniesz rentę i otworzycie swój biznesik!

veronica fajnie z tym netem! No i z pracą:36_1_21: zawsze to jedno konkretne zmartwienie mniej, a do marca jeszcze trochę czasu. Na pewno znajdziesz nianię! Może jednak dołączysz do grona starających się:36_1_21:

Sylwia, to dobrze, że dostałaś ten zasiłek. Ja się zabieram, żeby pójść do mopsu ale aż mi ciarki po plecach przechodzą na samą myśl! Nie wiem czy nie doczytałam, czemu nie możesz iść do pracy i kiedy wracasz? Jak pisałaś to przepraszam...

Moje plany się zmieniły i w pracy na Nowy Rok nie będę. Szkoda, że dowiedziałam się tak późno! Strasznie dziwne to było:Rozgniewany: Dołączam więc do grona winkująco-pizzujących:hahaha: Filipowi wychodzą jednak nie dwie 3, tylko 4 - na górze i na dole i jest cyrk. Byłam z nim znowu u lekarza bo non stop pokasłuje i ma dalej ten czop ropny na migdałku::(: Znowu leki... Mam już dość i on pewnie też... Jedna z pracownic się pochorowała i teraz pracuję do końca tyg. dniówka, nocka, nocka dzień wolnego... Niedobrze mi... No comments. Mam nadzieję, że nikogo nie pominęłam... Jeśli tak to przepraszam:Całus:
Miłego wieczorku laseczki:Całus:

Ps. sorka za taki dłuuugi post, ale chciałam nadrobić:P

http://alterna-tickers.com/tickers/generated_tickers/y/ys1x52jq9.png

Odnośnik do komentarza

czesc dziewczyny....
u nas siwta minely dobrze to znaczy ja nie wiem ze nawet byly bo i tak w pracy.....ja dzisiaj ostatni dzien do pracy w tym roku ale powiem wam ze jestem juz tak zmeczona tym 6 dniem ze masakra.....jutro mam zamiar odsypiac jak nic dobrze ze siostra jest u mnie to sie zajmie oleczkiem....nawet nie wiem co u was bo nie mam kiedy nadrobic zaleglosci moze dzisiaj mi sie uda przed wczoraj bylismy na zakupach na sylwka a wczoraj przyjechala do mnie kolezanka co widzialam sie z nia w maju....

a oleczek juz prawie zdrowy wszystko mu shodzi bardzo ladnie ale nadal nie wiem na co jest uczulony na testach wyszlo ze tylko na dorsza a to byla tylko zywnosciowka....musze zrobic jeszcze sama jakies badania na zwierzeta.....ale oleczek od kilku dni jest w fantastycznym nastroju chyba go te plamy swedzialy a teraz jest usmiechniety i naprawde bardzo malo marudzi.....
a wczoraj moj tata byl u lekarza i okazalo sie ze bolerioze te od kleszczy i lekarka wyslala go na izbe przyjec na zakazny zeby go tam wyleczyli a te skur..... powiedzieli ze dopuki nie ma obiawow czyli ze chodzi to nie beda go leczyc noz kur,... myslalam ze oszalej....jak tak mozna za co biora pieniadze chyba tam sa jak dup. do sran.... mowie wam kurzylam sie niesamowicie......a moj tata to podobno sie tam z nimi poklucil i to ostro i mial racje...

dobra ja zmykam milego dnia zycze...odezwe sie wieczorkiem moze:36_2_53::36_2_53:

http://www.suwaczek.pl/cache/d255cd5670.png
http://www.suwaczek.pl/cache/44b3c68a54.png

Odnośnik do komentarza

Witam i ja...
my wstałyśmy niedawno, Amelka jest po mleku, a mi się nie chce nic robić, siedze jeszcze w piżamie, dlatego odrazu wlączyłam komputer:o_noo:

Cafe a ty dziś wolne masz?
Justynko brak słów na tą choleną służbę zdrowia:glass:
dobrze że już z Olkiem lepiej...
Gosia super że nocka lepsza od poprzednich...oby tak zostało
Mei zdrówka dla Filipka!!!

http://www.ticker.7910.org/as1cCAp-M240010Mjg3ZHw0MTdkanxBbWVsaWEgbWE.gif

Odnośnik do komentarza

Hej,
próbuje od rana ogarnąć syf, ale jakos mi to nie wychodzi. Co posprzatam, to zołzy od razu narobią burdlu:glass:

Za oknem wali śnieg, ciekawe czy pojedziemy:Zakręcony:

Anielinka ale bombowe zdjecia, super prezenty Amelka dostała:yes:
Justynka rzeczywiscie chora sytuacja z ta bolerioza.
Dobrze, ze Olkowi juz schodzi uczulenie, jak Stasia wysypie, to tez jest rozdraznioeny, drapie sie itd. Od kilku dni nie dostaje czekolady i mandarynek i widac poprawe. A na testach nie wyszła mu zadna pokarmówka!!!
Gosia mam nadzieje, ze uda Wam sie znalezc prace na miejscu i wszystko sie jakos ułozy, Poznań fajne miasto, ale szkoda by było zostawiac mieszkania i tracic kasy na wynajem. Dobrze, ze nocka lepsza.
Mei ja tez kiedys układałam takie po 3000 elementów i zawieszałam na scianach, badz obdarowywałam bliskich tymi obrazami. Dzis powinnam skonczyc, bo zostało mi malutko, a siedziałam wczoraj do 1-wszej. Fajny sposób na relax, ale straszny złodziej czasu:yes:
Niezmiennie współczuje akcji z tata Filipka i zycze dużo sił i wytrwałosci!!!
A dla Filipka zdrówka!!!
Cafe a Ty w domku? Ja nie znosze wczesnie wstawac, choc faktem jest, ze wtedy guuuzo wiecej zrobie. Ponawiam prosbe o swiateczne fotki:)

Odnośnik do komentarza

hej laseczki!

Wczoraj nie dalam rady do was zajrzec. bylismy na zakupach i jak worcilismy to padlam. Oczywiscie sobie nic nie kupilam. Takie tlumy, ze odechcialo mi sie czekac do przymierzalni. Za to chlopaki troszke obkupieni. Ale bez szalu.
A dzisiaj rano znowu Opel nam padl i zanim z nim powalczylam i przesiadlam sie do Punto to spoznilam sie do pracy i dopiero mam czas zajrzec.

Vercia super, ze net juz normalny. My tez mamy Playa i nie narzekam.

Justynka ale koszmar z ta bolerioza. No comments jesli chodzi o polska sluzbe zdrowia.

Gosia jak zebole Kubusia? Lepiej?

Anielinka zdjecia szalowe! Super prezenty Amelka dostala!!!

Andzia amm nadzieje, ze zakupy sie udadza!

Mei ale szkoda, ze tak pozno dowiedzialas sie o wolnym w Sylwka, cos bys mogla zaplanowac.

Odnośnik do komentarza

Hej Andzia
ja się jakoś zmobilizowałam i posprzątałam, teraz zrobiłam kawke, umyłam głowe i jak wysusze to pojdziemy troche pospacerować, w nocy bym mróz, ale teraz wyszło słonko i przynajmniej przez okno widac że ładnie:)
widze że cię wciągnęly te puzzle, ja nigdy nie miałm, ale zawsze jak przychodziliśmy do mojej babci to ona miała takie z różnych bajek i układalismy je, baaardzo mi się to podobały, tylko nie wiem dlaczego nasza mama ich nie kupywała...czyżby nie chciało jej się pozniej po nas sprzątać...:))
chyba przy najbliższek okazji zafunduje sobie jakieś:)

http://www.ticker.7910.org/as1cCAp-M240010Mjg3ZHw0MTdkanxBbWVsaWEgbWE.gif

Odnośnik do komentarza

A u nas ogolnie w miare. Dzisiaj znowu w nocy koncert mlodego, ale po godzinie zasnal. P. juz do mnie dzwonil, ze 3 luzne kupska byly. Ale podejrzewam, ze do przebicia sie zebow i tak daleko.

Mlody jak juz pisalam jest dosyc grzeczny, nie szaleje bardzo. Biega po calym mieszkaniu tylko. Za to sie rozgadal. Tyle slow powtarza. Jest tak zafascynowany choinka, ze nie wiem jak ja zlikwidujemy. Mowilam mu, ze choinka kluje i teraz pol dnia chodzi i gada, ze: chujaka kluja :hahaha:

Dzisiaj ide do gina. bleee!

Odnośnik do komentarza

Cześć Kochane moje:)
przepraszam, że nie odezwałam się świątecznie ale jakoś się nie mogę w dalszym ciągu ogarnąć - nie wiem co sie dzieje :lup:

U nas święta przeleciały szybciutko - Iza też zachwycona choinką - już "załatwiła" 2 bombki;)
Na sylwka idziemy do kina - będą 2 filmy do obejrzenia a poza tym DJ i żarełko. Wypadło nam w ostatniej chwili ale mam nadzieję , że będzie fajnie. Mimo że zdziczałam w domu może się jakoś odnajdę;)
Magda no to Misio ładnie gada. Moja to takie tam pojedyncze słówka - ogólnie małomówna w porównaniu z Jaśkiem;) Ja też się muszę wreszcie do gina wybrać...
Andzia śliczne zdjęcie na n-k:) Mam nadzieję ,że uda się wyjazd na zakupy. Izę też cioś wywaliło na brzuszku - nie wiem może po mandarynkach - ale ona tak je lubi że trudno jej odmówić...
Anielinka Amelka taka dosrosła z tymi lalami - śliczna dziewczynka:)

Postanawiam poprawę i mam zamiar wrócić na "łono" parentingu....... hahahhaaha
Przepraszam ale nie doczytałam dlatego wszystkim nie odpisuję ...

http://lilypie.com/pic/090107/ajmb.jpghttp://by.lilypie.com/7tmSp1/.png

http://lilypie.com/pic/090107/HBh0.jpghttp://by.lilypie.com/smghp1/.png

Odnośnik do komentarza

Zaraz jedziemy:)
Śnieg sypie jak chulera!!!

Magda ale Michał super gada, zołzy chyba tak jak brat zaczna pozno mowic.
Ja do gina tez musze isc:Zakręcony:
Anielinka polecam puzzle, super sprawa. K. w ogóle to nie pociaga, za to STachu uwielbia i te duze tez ze mna układa:)
Beata
córo marnotrawna!!!
Fajne plany sylwestrowe, ja tez zdziczała jak Tarzan, najwyzej męzowi obory narobie:hahaha:

Odnośnik do komentarza

Witam:)
Beata ale super Cię znów czytać:)))) Fotki rewelacyjne! A Izka jak się zmieniła! Śliczna z niej dziewczynka:)
Anielinka super fotki! Anielinka na nich taaaaaaka dorosła!
Andzia przez Ciebie mam taką ochotę puzzle poukładać:) Chyba wyciągnę z szafy moje stare:) Udanych zakupów!
Magda ale Misiek rozgadany! U nas tylko mama, tata, baba, papa, pokazuje nie ma i przy Yoko do perfekcji opracował mówienie "NIE" i ostatnio jak chce go gilgać mówi gilki gilki :hahaha:

U nas od rana pada śnieg... Przed chwilą byłam z Yoko na spacerze, sąsiad w tym samym czasie wychodził ze swoim psem na spacer... no i idziemy z Yoko po schodach w dół, a tam się okazało, że tamten pies zrobił przez wszystkie piętra siku :glass: i tak sobie myślę, że jak ktoś to zobaczy to pewnie będzie na Yoko :/ no bo to szczeniak:/ a przed chwilą byłam na klatce zobaczyć i sąsiad tego nie posprzątał:/ no ale ja przecież nie będę po cudzym psie sprzątać:/
P. już jedzie do domu... dzisiaj mi mieszkania w Poznaniu na sprzedaż podsyłał... on by chciał się przeprowadzić do Poznanie...a ja to już sama nie wiem...

Odnośnik do komentarza

my po spacerku, nawet nie było az tak zimno, Amelka wlaśnie śpi, a ja mam chwile wolnego:)
Beata:Kiss of love: fajnie że się odezałaś, Izunia ślicznie wygląda w tej fryzurce, prawdziwa z niej elegantka w tej sukni ( powiem wam, że ja zamówiłam Amelce na allegro sukienke specjalnie na święta- 16.12 była wysłana i do tej pory nie doszła, jestem wściekła na maxa!!!)
Gosia widze że poważnie rozważacie przeprowadzke do Poznania.../ a z psem to przegięcie, że po swoim nie posprzątać...mam nadzieje że nikt się nie przyczepi że to wasz pies...
Andzia super że jednak pojechaliście na zakupy :)my też dziś musimy jechać, ale niestety po spożywcze i perdoły dla Amelki:((

http://www.ticker.7910.org/as1cCAp-M240010Mjg3ZHw0MTdkanxBbWVsaWEgbWE.gif

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...