Skocz do zawartości
Forum

"Kampania" wrześniowa 2008 - razem raźniej


Rekomendowane odpowiedzi

hej
No i mam jeszcze Michała w domu. O 8 bede dzwonic do lekarza, zeby go jeszcze obejrzal zanim pojde do szpitala.
Zaraz wstaje, musze wyprac wozek i fotelik dla mlodej. nagle sie okazalo sie, ze milion rzeczy musze dzisiaj zrobic.

Mam nadzieje, ze podejma decyzje o rozwiazaniu coazy i tyle. Niestety nie robia wtedy cc, ale wywoluja porod sn podajac oksytocyne :(
Na szczescie rozwarcie malutkie juz mam, szyjka zwarta i gotowa :)

Aaaaa, i Alka podobno kudlata :) Widzialam wczoraj jej buzke w 3D i do nikogo z nas nie jest podobna :sofunny:

Odnośnik do komentarza

magda_79
Juz tez bym chciala ja zobaczyc :)
Kompletnie nie jest podobna ani do mnie ani do P. :hahaha:
Poliki ma takie mega pyzate. P. sie smial, ze jak nasz listonosz.

:sofunny::sofunny:
Bo padne, a Alka jak kudłata, to na bank podobna do P. Jak będzie mieć czarne oczka, włoski i karnację za tatą to już widzę sznurek facetów do niej za kilka lat::):

I duuużo zdrówka dla Micha!!!

Odnośnik do komentarza

Mei
Filip już dobrze, w ogóle nie widać że jest chory:lup: Lekarka stwierdziła, że ma początek zapalenia gardła i w sumie to wszystko. Wczoraj nadrabiał dzień i po prostu gadał jak opętany, wstał o 5:00 a spać poszedł po 22:00:Histeria: Najważniejsze, że już jest ok.

dobrze,ze juz ok
w czas zareagowalas

a ty jak sie czujesz?
ciagle mecza cie te zatoki?

Odnośnik do komentarza

cafe82
Mei
Filip już dobrze, w ogóle nie widać że jest chory:lup: Lekarka stwierdziła, że ma początek zapalenia gardła i w sumie to wszystko. Wczoraj nadrabiał dzień i po prostu gadał jak opętany, wstał o 5:00 a spać poszedł po 22:00:Histeria: Najważniejsze, że już jest ok.

dobrze,ze juz ok
w czas zareagowalas

a ty jak sie czujesz?
ciagle mecza cie te zatoki?

Męczą męczą:Kiepsko: Ciągle smarkam i kaszlę. Jest niby lepiej ale to kwestia czasu kiedy się nawróci i zatka mnie kompletnie...

Fajnie by było gdyby Twoja praca wypaliła na miejscu, ale jakbyś musiała dojeżdżać to teraz też nie byłoby kłopotu:)

http://alterna-tickers.com/tickers/generated_tickers/y/ys1x52jq9.png

Odnośnik do komentarza

cześc dziewczyny.

magda kurcze wsdzystko bedzie dobrze, ja tez juz nie moge sie doczekac az bedziecie z Alą...a co do dzielenia miłości to ja wam powiem że nie jest tak źle na przyklad ja zawsze mówiłam że nie bede robiła tak jak moi rodzice a robię dokaldnie tak samo, julek zreszta jest inny sam soba sie zajmie i pobawi a olus wiecznie z nami chciał sie bawić i olek dalej jest czasopochłaniaczem w domu a julus to taki dodatek
ale to napisalam :36_1_21::lup:

mei dobrze ze tak szybko zareagowałaś, przynajmniej szybciej wroci do zdrowia...

andzia u mnie to na trzech piętrach jest rozpierducha, jak tylko woadna na któres piętro to wszystko jest porozwalane, ale ja juz sie przyzwyczaiłam, wieczorem troszke ogarniam co by po ciemku na nic nie wdepnąć....

anielinka to juz za tydzień???jak ten czas leci oby wszystko się pomyślnie dla ciebie zakonczyło...

cafe ja tez mam chwile załamania, ale powiem ci ze ciesze sie ze nie siedze w domu tylko pracuje bo bym zwariowała, co prawda jestem mega zmeczona wiecznie chce mi sie spac, ale przynajmniej gdzies wyjde i z kims pogadam o czyms innym niz dzieci...zreszta moim dzieciom chyba tez to odpowiada bo rzynajmniej zatesknia za mamą i potem jest chwilka dobroci dla mamy z racji tego ze z pracy wróciła :36_1_21::36_1_21:a potem wszystko wraca do normy.

http://www.suwaczek.pl/cache/d255cd5670.png
http://www.suwaczek.pl/cache/44b3c68a54.png

Odnośnik do komentarza

Do mnie dzwoniła przed 15 T. czy będe odbierać Amelke z p-kola, jak tak to żebym do niej zajechała, bo chce ze mną szczerze porozmzwiać :Szok: a ja dziś akurat byłam z moim tatą, bo razem wracalismy z roboty, ale tak mnie to zaciekawiło, że do jutra bym nie wytrzymała z ciekawości o co chodzi:Szok: także zaraz jade....ja piernicze, co ona znowu kombinuje?:Histeria:

http://www.ticker.7910.org/as1cCAp-M240010Mjg3ZHw0MTdkanxBbWVsaWEgbWE.gif

Odnośnik do komentarza

dziewczyny powiedzcie mi czy wy tez macie moze podobny problem z przedszkolem a dokladniej z przynoszeniem slownictwa z przedszkola??
olek od jakiegos czasu przynosi mi z przedszkola taskie słownictwo ze nie wiem jak mu wytłumaczyc ze tak nie wolno. słucha sie strasznie takiego Tomka on jest starszy od niego dośc że go bije to jeszcze uczy olka tuu ty stara babo, sikam na ciebie, stara pipko, itp, az mi się włos jeży jutro mam zamiar porozmawiać z pania a jak to nie pomoże to chyba porozmawiam sobie z rodzicami, jak myślicie dobrze zrobie jak porozmawiam z rodzicami???

http://www.suwaczek.pl/cache/d255cd5670.png
http://www.suwaczek.pl/cache/44b3c68a54.png

Odnośnik do komentarza

andzia
Mei dobrze, że Filip już lepiej::):
A ciebie ale te zatoki trzymają, a co lekarz na to mówi? NIe powinno być poprawy po zabiegu?

Anielinka ale jestem ciekawa co t. chce od Ciebie...zdaj nam szybko relacje!!!

Justynka
fajnie, że zaglądasz. Pokaż nam chłopaków.

andzia no własnie nie mam zdjęc bo nam sie aparat zepsul co prawda nam naprawili ale jakoś nie mam kiedy zrobić zdjęć, zreszta jak tylko wyciagam aparat to julek dostaje takiego spida ze nie daje go zlapac na zdjeciu

http://www.suwaczek.pl/cache/d255cd5670.png
http://www.suwaczek.pl/cache/44b3c68a54.png

Odnośnik do komentarza

Justynka laski na razie przynosza w miare umiarkowane słownictwo, ulubione to śmierdzi Ci z dupy:Nieśmiały: Tłumaczę, że nie wolno, że tak jest brzydko itp. Niestety sama święta nie jestem jeżeli chodzi o przekleństwa.
Stasiu za to znosi takie przyśpiewki i powiedzonka, że mózg staje. I od kilku lat tych głupot uczy się od jednego kolegi, bo dupa czy nawet k... może powiedzieć każdy, ale ten zna piosenki, wierszyki i inne rymowanki, których kolege musiał ktoś nauczyć.
Ja bym porozmawiała ew. z panią, chociaz one pewnie znaja problem.

Odnośnik do komentarza

My w koncu w domu. Dzisiejszy dzien to jakis obled. caly czas w biegu.
Bylam z mlodym u lekarza. Ucho lekko zaczerwienione, ale bez tragedii. Dostalam L4 na P., wie do srody wlacznie beda razem w domku :) Nie powiem, ze mnie to nie uspokoilo!
I jak sie okazalo to nasz ukochany pediatra ma dyzury w szpitali gdzie bede na oddziale neonatologocznym. Kazal mi rodzic w poniedzialki lub soboty :hahaha:
No i powiedzial, ze prawdopodobnie beda chcieli jeszcze pocoagnac ciaze troche dluzej, bo jak urodzi sie teraz to jednak beda objawy wczesniactwa.
Do tego dal nam skierowanie d laryngologa, bo Michał gorzej slyszy.

Potem zaliczylismy kawke u mnie w pracy.
Obiadu nie chcialo mi sie robic, wiec zajechalismy do naszego ulubionego baru mlecznego i na wynos wzielismy obiadek :)
Młody juz tak padniety, ze ledwo siedzi, ale jeszcze godzine musi wytrzymac. No, a jutro razem odwioza mnie do szpitala, nie bede musiala jechac sama :)

Odnośnik do komentarza

Justynka fajnie, ze zajrzalas do nas :)
Fajnie, ze Julek troche daje odetchnac i nie wisi na Was jak Olek , bo w podwojnym wydaniu byloby pewnie ciezko.
Co do p-kola to ja bym porozmawiala z pania, to ona powinna porozmawiac z tamtymi rodzicami.
U nas akurat po tym wzgledem to reakcja pan jest bardzo szybka.

Mei zdrowiej w koncu. Wykoncza Cie te zatoki :(
Dobrze, ze chociaz Filip ok!!

Amelka czekam na info! Sama jestem cholernie ciekawa :)

Andzia a co bedzie na tych dniach otwartych? Jakies przedstawienie?

Ja tylko zaluje, bo w piatek Michał miał miec robione zdjecia w przedszkolu. Zamowialm 2 zestawy, a tu lipa :(

Odnośnik do komentarza

magda_79

Andzia a co bedzie na tych dniach otwartych? Jakies przedstawienie?

Na zaproszeniach jest napisane, żeby ubrać się na sportowo, więc może jakieś zawody? Jak pytałam lasek to najpierw powiedziały, że to tajemnica, a potem, że będą nam śpiewać kolędy::):
Na pewno będa jakieś wspólne zabawy z rodzicami, u Stasia na takich zajęciach robiliśmy wspólnie sałatkę jarzynową

Odnośnik do komentarza

andzia
magda_79

Andzia a co bedzie na tych dniach otwartych? Jakies przedstawienie?

Na zaproszeniach jest napisane, żeby ubrać się na sportowo, więc może jakieś zawody? Jak pytałam lasek to najpierw powiedziały, że to tajemnica, a potem, że będą nam śpiewać kolędy::):
Na pewno będa jakieś wspólne zabawy z rodzicami, u Stasia na takich zajęciach robiliśmy wspólnie sałatkę jarzynową

:sofunny::sofunny::sofunny:

No nie moge z nich!

Odnośnik do komentarza

andzia
Magda dobrze, że P. dostał L4. MOże Michała to ucho pobolewa od kataru? Jagoda często przy katarze ma ból ucha, ale typowego zapalenia nigdy nie miała. A słuch jak mu badał?
Fajnie, że chłopaki Cię jutro odwiozą. NIeustannie trzymam za Was kciuki:Całus:

Ucho na pewno od kataru. Generlanie wszystkie zapalenia uszu sa od kataru.
Sluchu mu nie badal, my to wiemy od jakiegos czasu. Trudno nie zauwazyc jak trzeba mu wszystko powtarzac, a szeptu zupelnie nie slyszy.
To co dzisiaj obejrzal to powiedzial, ze jedno ucho ma zatkane woskowina zupelnie, byc moze po oczyszczeniu bedzie lpeij.

Najpierw musze rozejrzec sie za jakims laryngologiem dzieciecym, bo ciezko na kogos dobrego trafic.
Tylko teraz ten czas taki kiepskawy.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...