Skocz do zawartości
Forum

"Kampania" wrześniowa 2008 - razem raźniej


Rekomendowane odpowiedzi

Heloo laski:)

Ale mi miło że tak mnie podziwiacie za tą wagę :Psoty: szczerze? sama z siebie jest mega dumna!:)
I to jest największy plus tej całej mojej koszmarnej sytuacji, więc przynajmniej od losu dostałam taką nagrodę :Oczko:

U nas wiosna! 12 st. słonko świeci, ehh az żyć się chce:)
I ja musze jechać po małe zakupy, m.in. też do Biedrony:) niestety nie mam z kim zostawic dziś Amelki:( więc musze ją ciągnąć ze sobą, dziś okropnie kaszlała w nocy, ogladałam (a raczej miałam taki zamiar) Kuchenne rewolucje i jak złapał ja atak kaszlu, tak caluteńki program kaszlała :Histeria: siedziałam z nią na kolanach przy otwartym oknie, bo aż się dusiła:Histeria: w nocy też często pokaszliwała, za to dziś od rana ani razu nie zakaszlała, tylko te cholerne noce...ehh

http://www.ticker.7910.org/as1cCAp-M240010Mjg3ZHw0MTdkanxBbWVsaWEgbWE.gif

Odnośnik do komentarza

andzia
Anielinka duma w pełni uzasadniona::): I ja nadal prosze o jakieś foto, a najlepiej dwa-porównawcze::):
Biedna Amelka z tymi kaszlami, co je dajesz?

Andzia fotke jak tylko sobie jakąś pstrykne to pokaże się Wam :) ale porównawczej nie pokaże! sama nie chcę na nie patrzec...blee

Amelce daje Mucosolvan w dzień, a na noc Sinecod...wczoraj jak miała ten atak kaszlu to dałam Diphergan, bo męczyło ją strasznie, ale czy pomógł? chyba średnio...

http://www.ticker.7910.org/as1cCAp-M240010Mjg3ZHw0MTdkanxBbWVsaWEgbWE.gif

Odnośnik do komentarza

andzia
Jade dzisiaj ze Stasiem na piewrszy trening Aikido, jak mu się spodoba to go zapiszemy:)
Laski ida do t., mam nadzieje, ze da z nimi rade, bo one ostatnio ciężkie do okiełznania

ale super
niedawno gadalismy z K,ze szkoda,ze olek jeszcze za maly i na sporty i na szkole muzyczna
tylko zajecia z tanca sa dla 4latkow u nas

Odnośnik do komentarza

Kochane babulce!
JEstem i melduje sie!
Andzia juz wie, ze wszystko ok, bo w konuc sie dodzwonila. Cos mam nie tak z telefonem, bo rozmawialam akurat z P. jak Andzia dzwonila i potem nic mi sie nie wyswietlilo, a jak Andzia pisala wyszlo, ze mam wylaczony tel. Cos sie pochrzanilo.

A ja dzisiaj zostawilam Michała w domu. Noc koszmarna, nie mogl spac przez porabany katar, jakis lekki stan podgoraczjowy sie zrobil i walczylsimy do 4. Jak juz zasnal to Alka szaleju sie najadla i obkopala mnie z kazdej strony.
P. mial dopiero na 11 ,wiec ogarnelismy chate i ja zabralam mlodego i pojechalismy do mojej przyjaciolki. Akurat jest na L4 i mozemy sie spotykac czesciej niz raz wt ygodniu :)

Naprawd co by sie nie dzialo to napisze do Was. Nie moglabym tego nie zrobic :) Nawet w nocy!
NA razie spokoj, brzuch jakos mniej twardnieje i jest ok. Ale obnizyl sie koszmarnie i zrobilo sie niewygodnie.

Odnośnik do komentarza

Nie zrzucajcie tak szybko tych kg, poczekajcie na mnie :hahaha:

anielinka moze tak jak Andzia pisala warto isc do alergologa z Amelka, zeby spraswdzil co i jak. Bo tak ja w nocy meczy ten kaszel, a to takie typowe.

Mei zdrowka! Gon te zatoki! Koszmarne, ze az tak Cie mecza :(
Fajnie z autkiem, co? ja kocham jezdzic, tzn. prowadzic samochod i juz teraz sie okropnie wygodnicka zrobilam :lup:

Cafe dzielny ten Twoj Olas! Tak szybko sie zaklimatyzowal w pkolu.
Ja tam wolalabym, zeby panie mi mowily, ze Michu krzyczy niz jak mowia, ze taki samotnik.

Andzia idz idz do gina i sprawdz co i jak.
Ale akurat dzisiaj gadalam z moja Gosia i wlasnie mowila, ze ostatnio dostala @ 8 dni wczesniej, byla u gina i wszystko ok. A teraz juz ma normalnie. Czasem tak jakos sie przestawia.

Odnośnik do komentarza

dzien zaczelam od umycia dwoch okien:lol:
musialam,bo zakladamy dzisiaj rolety a bawialni
wreszcie,bo na tych drewnianych zaluzjach jeden syf-moze fajnie sie prezentuja,ale totalnie niepraktyczne

K w pracy,ale kolo 12 juz bedzie w domu
zabieram juliana i cezara do mamy na popoludnie,chcialam cala trojke,zeby
K sobie troche odpoczal,ale powiedzial,zeby olek zostal bo co on ma bez dzieciakow robic:D

Odnośnik do komentarza

Witam!

U nas dla odmiany dziś pada deszcz i jest ciemno, buro :(
Własnie z Amelką machnełysmy Zebre i siedzi sobie w piekarniku:)
mówie do Amelki ze będziemy robić zebre, juz na koniec mówie, no już zebra zrobiona, a ona na to: no to gdzie jest ta zebra, ja nie widze tu ani głowy, ani nóg:hahaha:

Cafe
Ty pracusiu:oczko: i ja już niedługo musze wziąść się za okna, bo święta się zbliżają:)
a K. widze lubi towarzystwo dzieci:D

http://www.ticker.7910.org/as1cCAp-M240010Mjg3ZHw0MTdkanxBbWVsaWEgbWE.gif

Odnośnik do komentarza

hej
Dzisiaj tez sie melduje 2w1 :)
Od rana mialam co prawda biegunke i jakies bole brzucha i krzyza, ale sie uspokoilo.
Teraz jestem z mlodym u rodzicow.

Anielinka wrzuc ten przepis na zebre w naszych przepisach, co? Bardzo lubie to ciacho, po weekendzie bym machnela :)
hehe. Amelka racjonalnie podeszla do tematu zebry :)

Cafe Fajny ten Twoj K. :)
Miłego wizytowania u mamy!
Ja tez jakis czas temu chcialam zabrac mlodego, zeby P. odpoczal, ale az na mnie nakrzyczal, ze chce go saemgo zostawic :lup:

Wczoraj przyszlo lozeczko i dzisiaj chlopoaki beda je skrecac. Musi sie pewnie troche powietrzyc :)

Odnośnik do komentarza

Witam kobietki:)
Trochę mnie tutaj nie było, ale ostatnio cały czas w biegu, a do tego same problemy:/ Skoda nam padła:/ Naprawa około 1300 zł ale znając życie wyjdzie drożej:/ Wczoraj miałyśmy ciężką przeprawę w pracy... Z tą naszą koleżanką o której wam mówiłam ciężko coś ustalić:/ Ona ma swój kurna kierat, a ja życia nie znam bo mam tylko jedno dziecko :Padnięty: ale kurna jak wiedziała, że do pracy idzie to mogła małego w przedszkolu zapisać do 15-16, a ona zapisała go do 13:30 i nie może dłużej pracować, bo musi małego odebrać... nosz kurna mać:/ ehhh długo by opowiadać... też małego zapiszę do przedszkola następny rok do 13:30 jak się wkurzę:/
Anielinka ja też bardzo podziwiam Ciebie, że tak ładnie udało ci się zrzucić kilogramy.. Ja wczoraj znalazłam swój wypis ze szpitala z lipca tamtego roku i w tamtym tygodniu byłam ważona i okazało się, że mam 7 kg mniej :lup: a nigdy bym nie pomyślała:) tzn. ciuchy luźniejsze sporo, ale na wagę przez cały ten czas nie wchodziłam, bo jak mi nie ubywało to się wkurzałam i zniechęcałam:)
Magda no kochana już bliżej niż dalej:) trzymam kciuki za najbliższy tydzień, a potem niech Alka wyskakuje:)
Cafe gratki za mniejszą "oponkę";) Mówisz, że drewniane żaluzje nie są praktyczne? Mojemu P bardzo się podobają:)
Andzia ja bym stawiała na to, że @ to od zmiany klimatu, ja zawsze po pobycie w górach mam jakieś przesunięcia w tym temacie...

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...