Skocz do zawartości
Forum

"Kampania" wrześniowa 2008 - razem raźniej


Rekomendowane odpowiedzi

cafe82
andzia
cafe82
andzia co ty masz tyle tych spraw,co?:oczko:
jak film?podobal sie?

No mam sporo spraw, K. wygrał przetarg i robi PKP w Poznaniu, fajnie, bo jak dobrze pójdzie to pracy jest na jakieś 2 lata no i kasa fajna, ale wraca bardzo późno, wiec ja robie cała papierologię, nawet oferty i kosztorysy zaczynam trochę ogarniac:)

A film dobry, ja jestem świeżo po lekturze i po szwedzkiej trylogii, więc bez zaskoczen, ale naprawde dobry, aktorzy super dobrani i było kilka rzeczy, których mi w szwedzkiej wersji brakowało:)

super!gratulacje
a nie mozesz pracowac u K?
asystentka szefa czy cus?:oczko:

No pracuje, pracuje.
Chciałam już teraz zacząć szukac czegoś dla siebie, ale K. mnie przekonał, żeby poczekać jeszcze do września. Zobaczymy jak to będzie, mam nadzieje, że laski w przyszłym roku nei będą już też tyle chorowac...

Odnośnik do komentarza

andzia
cafe82
andzia

No mam sporo spraw, K. wygrał przetarg i robi PKP w Poznaniu, fajnie, bo jak dobrze pójdzie to pracy jest na jakieś 2 lata no i kasa fajna, ale wraca bardzo późno, wiec ja robie cała papierologię, nawet oferty i kosztorysy zaczynam trochę ogarniac:)

A film dobry, ja jestem świeżo po lekturze i po szwedzkiej trylogii, więc bez zaskoczen, ale naprawde dobry, aktorzy super dobrani i było kilka rzeczy, których mi w szwedzkiej wersji brakowało:)

super!gratulacje
a nie mozesz pracowac u K?
asystentka szefa czy cus?:oczko:

No pracuje, pracuje.
Chciałam już teraz zacząć szukac czegoś dla siebie, ale K. mnie przekonał, żeby poczekać jeszcze do września. Zobaczymy jak to będzie, mam nadzieje, że laski w przyszłym roku nei będą już też tyle chorowac...

jesli mozecie sobie na to pozwilic to pewnie
w koncu tez faktycznie odwalasz czesc firmowej roboty
znow przeoczylam cos z ta praca,sorki

Odnośnik do komentarza

Witam!

Ja dziś w domu, pogoda dzis do bani, pada, szaro, buro:/
Amelka ok, tylko sporadycznie zakaszle....dzis w nocy, tzn ja jeszcze nie spałam, bo coś nie mogłam zasnąć, tak strasznie i głośno sie wydarła przez sen, ze myslałam że na zawał padne, leżałam i serducho mi później tak łomotało:Histeria: coś jej się musiało przyśnić, ona nawet w rzeczywistości tak głośno nie krzyczy:Oczko:

Andzia super z tym przetargiem i fajnie że mozesz K. pomóc!

Cafe
okropna sytuacja z koleżanką:(( przykre to i szkoda że jej nikt nie pomógł, może chorowała na coś? hmm, szkoda córeczki:((

Mei dobrze że lekarka tak zareagowała, ja troche rozumiem lekarzy którzy kierują do szpitala, zawsze jest lepiej dmuchac na zimne i warto to skonsultować zawsze z kimś innym....

http://www.ticker.7910.org/as1cCAp-M240010Mjg3ZHw0MTdkanxBbWVsaWEgbWE.gif

Odnośnik do komentarza

hej anielinka
u mnie tez szaro ale podobno ma byc coraz cieplej,nawet kilkanascie stopni zapowiadaja

umylam okno w lazience
spacer zrobimy sobie pozniej
olka odbieraja dzisiaj rodzice i bedzie tam wieczora
maja isc do cyrku:Szok:
i jak mlody rano uslyszal to nie chcial isc do przedszkola
ojciec mowil,ze nawet sie poplakal,bo on chce juz do tego cyrku:Szok:

Odnośnik do komentarza

anielinka
Chciałam Wam wrzucic na boku ten wykaz wydatków na Amelke, on jest w Exelu i nie chce sie dodać :(wyskakuje jakis błąd...
Boże, wiecie że to już za tydzień?:Histeria:

masz nerwa,co??
bedzie dobrze!
wielka szkoda,ze nie potraficie tez normalnie dogadac no ale nie masz na to wplywu

a z tymi wydatkami sobie poradzilas?
wzielas pod uwage wszsytkie oplaty,apteke,no wiadomo jedzenie
zabawki wszsytko

Odnośnik do komentarza

cafe82
anielinka
Chciałam Wam wrzucic na boku ten wykaz wydatków na Amelke, on jest w Exelu i nie chce sie dodać :(wyskakuje jakis błąd...
Boże, wiecie że to już za tydzień?:Histeria:

masz nerwa,co??
bedzie dobrze!
wielka szkoda,ze nie potraficie tez normalnie dogadac no ale nie masz na to wplywu

a z tymi wydatkami sobie poradzilas?
wzielas pod uwage wszsytkie oplaty,apteke,no wiadomo jedzenie
zabawki wszsytko

Cafe no widzisz, ja za każdym razem chciałam pod każdym względem sie dogadać, nawet teraz po raz kolejny wyciągam ręke (o tym napisałam wczoraj na boku) ale niestety, samemu się nie da :(

Nerwa mam okropnego, bo to nic przyjemnego iść do sądu, opowiadac o swoich sprawach przy obcych ludziach i do tego zmierzyć się z kimś z kim spędziło się razem tyle lat i ma się razem dziecko:(

Z wydatkami tak pi razy drzwi, ciężko wyliczyc ile np. wydaje na mięso, wędliny czy owoce miesięcznie, dlatego chciałam Wam pokazać żebyście zerknęły, ale dupa:(

http://www.ticker.7910.org/as1cCAp-M240010Mjg3ZHw0MTdkanxBbWVsaWEgbWE.gif

Odnośnik do komentarza

anielinka
cafe82
anielinka
Chciałam Wam wrzucic na boku ten wykaz wydatków na Amelke, on jest w Exelu i nie chce sie dodać :(wyskakuje jakis błąd...
Boże, wiecie że to już za tydzień?:Histeria:

masz nerwa,co??
bedzie dobrze!
wielka szkoda,ze nie potraficie tez normalnie dogadac no ale nie masz na to wplywu

a z tymi wydatkami sobie poradzilas?
wzielas pod uwage wszsytkie oplaty,apteke,no wiadomo jedzenie
zabawki wszsytko

Cafe no widzisz, ja za każdym razem chciałam pod każdym względem sie dogadać, nawet teraz po raz kolejny wyciągam ręke (o tym napisałam wczoraj na boku) ale niestety, samemu się nie da :(

Nerwa mam okropnego, bo to nic przyjemnego iść do sądu, opowiadac o swoich sprawach przy obcych ludziach i do tego zmierzyć się z kimś z kim spędziło się razem tyle lat i ma się razem dziecko:(

Z wydatkami tak pi razy drzwi, ciężko wyliczyc ile np. wydaje na mięso, wędliny czy owoce miesięcznie, dlatego chciałam Wam pokazać żebyście zerknęły, ale dupa:(

nie wiem
ja bym napisasala,ze np jogurt czy jakis serek kosztuje 1.5 x 30 dni
i tak cala reszta
w koncu wiadomo,ze dziecku sie ciagle cos kupuje

jakie to porabane
Ł sam dobrze wie ile to kosztuje
powinien dawas od siebie a nie na sile,bo musi
ale to temat na bok

Odnośnik do komentarza

cafe82
anielinka
cafe82

masz nerwa,co??
bedzie dobrze!
wielka szkoda,ze nie potraficie tez normalnie dogadac no ale nie masz na to wplywu

a z tymi wydatkami sobie poradzilas?
wzielas pod uwage wszsytkie oplaty,apteke,no wiadomo jedzenie
zabawki wszsytko

Cafe no widzisz, ja za każdym razem chciałam pod każdym względem sie dogadać, nawet teraz po raz kolejny wyciągam ręke (o tym napisałam wczoraj na boku) ale niestety, samemu się nie da :(

Nerwa mam okropnego, bo to nic przyjemnego iść do sądu, opowiadac o swoich sprawach przy obcych ludziach i do tego zmierzyć się z kimś z kim spędziło się razem tyle lat i ma się razem dziecko:(

Z wydatkami tak pi razy drzwi, ciężko wyliczyc ile np. wydaje na mięso, wędliny czy owoce miesięcznie, dlatego chciałam Wam pokazać żebyście zerknęły, ale dupa:(

nie wiem
ja bym napisasala,ze np jogurt czy jakis serek kosztuje 1.5 x 30 dni
i tak cala reszta

w koncu wiadomo,ze dziecku sie ciagle cos kupuje

jakie to porabane
Ł sam dobrze wie ile to kosztuje
powinien dawas od siebie a nie na sile,bo musi
ale to temat na bok

no tak własnie myslałam, zreszta tak Kasioleq mi mówiła, że ona tak zrobiła

http://www.ticker.7910.org/as1cCAp-M240010Mjg3ZHw0MTdkanxBbWVsaWEgbWE.gif

Odnośnik do komentarza

andzia
Anielinka cieżka sprawa z tymi wydatkami, ja też bym wyliczyłą codzienne wydatki na żywność, serki, owoce, śniadania, obiady, do tego kosmetyki, odzież, buty, raz po raz jakieś lekarstwa, jakaś zabawka. No sporo tego:Histeria:

Cafe przypomnij mi, którego marca macie rocznice ślubu? 28?

Andzia sporo, sporo...najgorzej to chyba z ciuchami, butami....nie chce przegiąć z cenami...chociaż wiadomo ze to i tak pewnie tylko teoretycznie...mniej wiecej...

zreszta na boku podam wam przykłady, próbowałam jeszcze wgrać w pdf'ie ale wyskakuje że za duzy plik:/

http://www.ticker.7910.org/as1cCAp-M240010Mjg3ZHw0MTdkanxBbWVsaWEgbWE.gif

Odnośnik do komentarza

magda_79
hej
ja po wizycie. Tym razem kiepskie wiesci. W czwartek ide do szpitala. Podejrzenie: wewnatrzmaciczne zahamowanie wzrostu plodu. Zostane tam pewnie juz do konca. Mam jutrzejszy dzien na przygotowanie wszystkiego i ogarniecie sie.

Nie wiem co i jak z Michałem :(((( Najbardziej martwie sie o niego.

Jutro zajrze. Buziaki

kochana trzymaj sie
najwazniejsze,ze bedziecie z alka pod dobra opieka
a P na pewno sobie poradzi,pewnie rodzice i tescie pomoga
:Całus:

Odnośnik do komentarza

Magda :Całus:
Będzie dobrze!!!
NIe wiem czy pamiętasz, ale kiedyś pisałam, że moja kolezanka miała coś takiego, do tego była zarażona cytomegalią. Mały przestał rosnąć w 30 tc, przetrzymali ją do 34 tc, Filip urodził sie malutki, bo miał 1400 g, ale zdrowy jak ryba, nawet samodzielnie oddychał od początku. Ty już jesteś na finiszu, na pewno będzie wszystko ok!!!

Wierze, że martwisz się Michałem, ja tez strasznie przeżywałam jak musiałam leżeć 10 dni w szpitalu, jak byłam z laskami w ciąży. To było moje pierwsze takie długie rozstanie ze Stasiem i on przeżył to lepiej niż ja. Michał jest mądry chłopak,wytłumacz mu dokładnie o co chodzi, na pewno zrozumie!!!

Tulam kochana bardzo mocno i czekamy tu na Ciebie i Alke!!!

Odnośnik do komentarza

Jeszcze zagladam. Dzieki!
Dobrze,ze mam jutro jeszcze dzien na pozalatwianie tego co trzeba. Musze rzeczy Alki ogarnac do konca, lozeczko przygtoowac itp.

A przd chwila mlody z taaaakim placzem sie obudzil. Chyba pierwszy raz kompletnie nie moglam go uspokoic. Niby go ucho bolalo, nie wiem. Dalam mu syrop, wtulil sie i zasnal. Nie wiem czy jeszcze z nim jutro lekarza nie zalicze. goraczki nie ma, poza tym wszystko ok, ale nie chce go tak zostawiac.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...