Skocz do zawartości
Forum

"Kampania" wrześniowa 2008 - razem raźniej


Rekomendowane odpowiedzi

andzia

Anielinka fajnie, że Amelka zadowolona ze stolika, gdyby moje zołziki się tak ładnie czymś bawiły:Spoko: Podziwiam, ze dajesz rade z tak późnym zasypianiem Amelki, ja bym już nie pozwoliła na tak późną drzemkę:Oczko: no ale potem śpicie do południa::):

Andzia z tą późną drzemką to tylko dziś tak się trafiło, normalnie to idzie wcześniej spać, a wieczorami to wogóle mi to nie przeszkadza że tak późno zasypia, bo ona nie marudzi tylko grzecznie siedzi, razem rysujemy, bawimy się:) a poza tym latem (jak jest pogoda) często siedzimy na dworze do późna więc jest to mi na ręke, że nie musze iść specjalnie do domu żeby ją położyć spać, ale na jesień juz to zmienie i wrócimy do wczesnego zasypiania:)

http://www.ticker.7910.org/as1cCAp-M240010Mjg3ZHw0MTdkanxBbWVsaWEgbWE.gif

Odnośnik do komentarza

Dzień dobry!

Ledwo żyję... Od 5 na nogach i jeszcze na nocce dorwała mnie koleżanka i rozgadałyśmy się a taaaak mi się chce spać... Mam nadzieję, że rano odeśpię... Jutro ostatni dzień łobuza w żłobku, więc muszę skorzystać:)

Magda na takie słodkie słowa to ja się chyba z ust mojego dziecka nie doczekam::): Pan strażak Michał genialny! Fajną niespodzianką byłyby 2 kreski:lol:

Andzia umiem grać w tysiąca i remika też lubię, kwestia przypomnienia. Jedna partia i będzie git::): Ciekawe co tam Zosi wyskoczyło... Może tak jak pisze Anielinka profilaktycznie podaj jej Aftin... Albo szałwią na waciku przetrzyj to trochę złagodzi... Chyba, że się ugryzła:/ Ale ta energia zołzowa jest przerażająca:Padnięty::Padnięty: Może baterie im powyjmuj! Jak to jest, że Zośka jeszcze miała siłę szaleć na dworze:Histeria:

Anielinka jak czytam do której śpi Amelka to żal mi d**ę ściska:Oczko: Ja uwielbiam dłużej pospać, praca temu sprzyja ale to moje dziecko jakieś nieczułe na moje potrzeby i namiętnie coraz później chodzi spać i wstaje ok 5:00:Płacz: Stolik też mamy z Ikei ale leksvik. Filip lubi przy nim jeść::):

http://alterna-tickers.com/tickers/generated_tickers/y/ys1x52jq9.png

Odnośnik do komentarza

hej!
Andzia ciekawe co Zosi sie stalo! Moze tak jak Mei mowi posmaruj Aftinem, a jak nie pomoze to idzcie do lekarza. Szkoda i jej i Ciebie!

Co do ciazy to raczej nie jestem. Juz nie jeden raz tak sie czulam, a w ciazy nie bylam :)

Anielinka ale ta Twoja Amelka jest grzeczna. Szooook! Moj Misiek tez z tych grzecznych, ale bez przesady :)

Mei ale kicha z tym dojazdem. Moze sprobuj pociag do Sz-na i stad jakis autobus. Rozejrze sie. Tylko, ze o ile dobrze pamietam Wy jedziecie 08.08 tak? To niedziela i sa korki :(

Odnośnik do komentarza

Witam!
To może ja już nie będe pisała o której Amelka wstaje :Oczko: poprostu kiedyś może napisze że wstała o 6, to dopiero będzie sensacja::):
U nas dziś pogoda się poprawiła, świeci słonko :yipi: narazie 22 st. ale i tak sukces:) mam nadzieje że taka pogoda się utrzyma przez weekend...

Mei może zrób tak jak Magda mówi, bo rzeczywiście kicha z tym dojazdem:( a w końcu trzeba się czymś dostać....
Andzia jak Zosia?

http://www.ticker.7910.org/as1cCAp-M240010Mjg3ZHw0MTdkanxBbWVsaWEgbWE.gif

Odnośnik do komentarza

Ja znowu na sekunde,
Zośka od rana sazlała, wariowała, a jak przyszła pora spania to przypomniało jej się, że boli. I nie chce spac. Cyborg jakiś. Wkurza mnie, no...Kupiłam za Waszą radą ten Aftin, zobaczymy.Jak K. wróci w miare wczesnie to podjedzie z nią do ośrodka.

Mei ja radze tak jak Magda, pociągiem do najbliższej miejscowości z stamtąd autobusem, często przy PKP są specjalne busy wożące do wszystkich mniejszych miejscowości nadmorskich.

Anielinka pewnie dopiero wstałyście, co???:Oczko:
A Amelka swoją grzecznościa mnie zadziwia na każdym kroku!!!

Magda szkoda, ze się tak mijacie, jest szansa nadrobić to w weekend?

Odnośnik do komentarza

A ja szybciej wyszlam z pracy, bo P. dzisiaj ma i prace na boisku i mecz w Niemczech :lup:
Wroci ok. 23 :(( Nie mielismy z kim Miska zostawic, wiec wyrwalam sie wczesniej. I dobrze, bo wszyscy na urlopach i taaaaakie nudy!

Myslalam, ze Michał dluzej pospi i bede miala chociaz chwile dla siebie, a ta gadzina wyczula mamusie i juz po godzinnej drzemce wstal zwarty i gotowy do zabawy.
Zjadl teraz obiad i jedziemy niedlugo na (podobno) fajny plac zabaw. Daleko od nas, ale skoro taki niby fajny to warto tam zajrzec.

Andzia z Zośki to naprawde cyborg. Wytrzymale te Twoje dziewczyny :)
Mam nadzieje, ze po Aftinie przejdzie!

Odnośnik do komentarza

hej hej

ciotki ja tylko na chwile zameldowac,ze wszsytko u nas dobrze
ale niestety nie wiem jeszcze kto mieszka w moim brzuchu
najwazniejsze ,ze dzieci pieknie rosna...slyszalam serduszka...widzialam zoladek ...a najlepsze jak skakalay w kazda strone :36_27_2:
lece kapac mlodego
jutro wybieramy sie do wroclawia wiec postaram sie zajrzec wieczorkiem

Odnośnik do komentarza

A ja w biegu usypialam mlodego, zeby zobaczyc kto u Ciebie Cafe mieszka pod serduszkiem :)
To moze uda sie nastepnym razem.
A najwazniejsze, ze dzidziolki zdrowo rosna!

A my wybawienie na fajnym placu zabaw. Na pewno bedziemy tam czesto jezdzic. Poznalam dzisiaj dziewvyne, ktora byla z dwiema coreczkami. Mlodsza dziewczynka jest o .... 8 minut mlodsza od Michała :)

Lece poromansowac z decha, bo juz chyba z miesiac nie prasowalam :lup:

Odnośnik do komentarza

Cafe ja też specjalnie zajrzałam żeby zobaczyć co tam u ciebie/ u Was, najważniejsze że dzidziolki zdrowo rosną:) bardzo się ciesze że wszystko ok!
Magda to super że znależliście taki fajny plac zabaw, Michał pewnie sie wyszalał, co?
ale z tą dziewczynką to się nieźle złozyło, szok! aż się wierzyć nie chce, że razem rodziłyście::): jaki ten swiat mały...:)

http://www.ticker.7910.org/as1cCAp-M240010Mjg3ZHw0MTdkanxBbWVsaWEgbWE.gif

Odnośnik do komentarza

Hej!

Magda dziękuję za fatygę... Rzeczywiście wolę nocną podróż bo mam nadzieję, że Filip pośpi... Gdzie znalazłaś te połączenia? One są bezpośrednie, czy z przesiadkami? Ja też w razie czego znalazłam połączenie do Kamienia Pom. z dwoma przesiadkami:/ Najgorsze jest to, że moja mama boi się jechać pociągiem i ze względu na nią szukałam czegoś innego... Niestety większość przewoźników jeździ w piątki w nocy::(: Ech... Z resztą ja też się martwię przesiadkami i czekaniem na te pociągi w nocy zwłaszcza że będzie Filip... Ale jakoś radzić sobie trzeba::):

Edit: Już wiem co to za połączenia... One są z Wrocławia a ja jadę ze Zg-ca... Pierwsze to jest to które znalazłam, tylko od 5:40 czekać 3h na busa to masakra... Więc pewnie pojedziemy nim dalej do Kamienia Pom. i stamtąd do Dziwnowa busem. We Wrocku też niestety dłuższy przystanek::(: Drugie odpada ze względu na dużo przesiadek i to do tego po niemieckiej stronie i długie przerwy między przesiadkami:Szok: Taka to właśnie jest d**a jak się nie ma prawa jazdy:Oczko: Ale dziękuję Ci jeszcze raz bardzo za chęć pomocy:Całus:

Andzia mam nadzieję, że twoje cyborgi ładnie śpią i Ty też sobie odpoczywasz::): Oby ten Aftin pomógł i obyło się bez jeżdżenia po lekarzach...

Cafe najważniejsze że wszystko jest dobrze::): A kiedyś i tak się dowiemy kto tam siedzi!

Anielinka ciekawe czy już śpisz? ::):

http://alterna-tickers.com/tickers/generated_tickers/y/ys1x52jq9.png

Odnośnik do komentarza

A ja się dzisiaj wściekłam. Niespodziewanie koleżanka poprosiła mnie żebym przyszła za nią na nockę. Wszystko byłoby ok, zawsze przychodzę jak jest potrzeba, ale coś czuję że ona dzisiaj mnie naściemniała i wcale nie potrzebowała tak tego wolnego... A ja jestem już taka zmęczona, że oczy łzawią mi jakbym ryczała a łeb napierdziela aż mnie mdli... Jutro też nie odpocznę a pojutrze już dniówka:Kiepsko:
Filip zaniósł dzisiaj paniom kwiatki na zakończenie "semestru", był nawet grzeczny i miał fajny humor:) Wczoraj sklecił też swoje pierwsze zdanie z całych trzech wyrazów! (Powiedział: Stoi cioci auto:36_1_21:) Wiem, wiem... To nic takiego:lup: A ja głupia chodzę dumna jak paw:lup:

http://alterna-tickers.com/tickers/generated_tickers/y/ys1x52jq9.png

Odnośnik do komentarza

Hej laseczki!
Dziekuje za zyczenia - stara baba juz ze mnie :(((

Andzia zapalenie jamy ustnej??? JAk sie tym Zoska zarazila? Biedne dziewczyny i biedna Ty. Mam nadzieje, ze szybko minie to paskudztwo!

Mei patrzylam na polaczenia z Wrocka, bo myslalam, ze moze bedziecie stantad jechac. Dopiero teraz spojrzalam, ze to kawal drogi. Z Wroclawia bezposrednio do Sz-na i potem do Dziwnowa.
Jak sie zdecydowalyscie jechac???

Gratki dla Filipa za pierwsze takie dlugie zdanie. I nie pisz, ze to nic takiego, bo to super sprawa i na pewno jestes bardzo dumna z synka!

Ale tu pusto ostatnio :(
U nas nic nowego. P. i wczoraj i dzisiaj w pracy. Wroci ok. 16, a na 17 idziemy do znajomych (do Michała Aurelci :)). Maja ogrodek, a tam basenik i mnostwo atrakcji, wiec na pewno bedzie wesolo.

Od meza dostalam po 24 w nocy fajna bielizne i Scrabble. Teraz biedak bedzie musial ze mna grac :lup:
Michał w 100% wykorzystuje moja weekendowa obecnosc w domu. Ciagle wisi mi na szyi, tuli sie co 5 minut, no i musze znosic jego paplanine. Dzisiaj na spacerze specjalnie sprawdzalam, miala 1 15 sekundowa przerwe w gadaniu!!! Najgorsze, ze ciagle gada o tym samym, kto ma jaki samochod, ze sa drzewa, opowiada o tym co sie dzialo wczoraj. Zebym tylko musiala sluchac, ale on oczekuje, ze po kazdej jego wypowiedzi powtorze ja i przytakne :lup:

Odnośnik do komentarza

Gosia widzialam nowe fotki na NK. Kuba z kosiarka jest bardzo dzielny i sam maszeruje, co? :)))
Slicznie razem wygladacie, a Ty nic sie nei chcwalisz, ze tak chudniesz :)

Ja sie wczoraj tak nasmialam z Michała. Bylismy na placu zabaw i jak to Michał wiecej obserwuje niz sie bawi i ma swoje pomysly. Byl czym zajety, mnostwo dzieci naokolo i nagle weszla kobieta z mala dziewczynka. Michał rzucil zabawki, usmiech od ucha do ucha i pobiegl do niej i krzyczal: dziewczynka, dziewczynka. Podszedl do malej i ja pocalowal!!! No myslalam, ze padne. Nie wiem co mu sie w niej spodobalo, ale pocalowali sie jeszcze raz! Ona pol roku mlodsza. No komedia.

Odnośnik do komentarza

magda_79

Ja sie wczoraj tak nasmialam z Michała. Bylismy na placu zabaw i jak to Michał wiecej obserwuje niz sie bawi i ma swoje pomysly. Byl czym zajety, mnostwo dzieci naokolo i nagle weszla kobieta z mala dziewczynka. Michał rzucil zabawki, usmiech od ucha do ucha i pobiegl do niej i krzyczal: dziewczynka, dziewczynka. Podszedl do malej i ja pocalowal!!! No myslalam, ze padne. Nie wiem co mu sie w niej spodobalo, ale pocalowali sie jeszcze raz! Ona pol roku mlodsza. No komedia.

:smile_move::smile_move::smile_move: hihihi Michałek jest niemożliwy:36_2_25:

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...