Skocz do zawartości
Forum

"Kampania" wrześniowa 2008 - razem raźniej


Rekomendowane odpowiedzi

Zołzy poszły spać. CIęzki dzień za nami, przed 18-tą udało się wyjść i wybiegać trochę towarzystwo. K. idzie za chwilę na jakieś zebranie, a ja do deski:Padnięty:
Jutro moja kochana babcia zabiera dziewczyny, sama zaproponowała. Jak K. wróci w miare wczesnie to skoczymy do Poznania bo jakieś zakupy przedurlopowe. W ogóle to tak sie znowu spasłam, ze nie wchodzę w żadne długie spodnie, koszmar:glass:

Odnośnik do komentarza

Kasioleqq odpisala. Jest u rodziny i nie ma neta. Ma dosyc czesto skurcze, wiec duzo odpoczywa. Jutro idzie do gina i obiecala napisac do mnie po wizycie. Na necie bedzie dopiero w poniedzialek. Przesyła pozdrowienia!

A ja wlasnie polozylam Miska. Bylam dzisiaj u fryzjera i pierwszy raz w zyziu zafarbowalam cale wlosy na jeden kolor. Ogolnie ok, tyle, ze tam gdzie byly odrosty to mam cos rodzaju koloru rudego :lup: Mam nadzieje, ze sie to choc troche wyrowna.

Cafe Olek juz taki duzy! Tak dawno go nie pokazywalas. swietne ma wloski! I jak anielski usmiech :hahaha:

Andzia ale mnie zaskoczyly zołzy w kiteczkach, jakie slodkie z nich dziewczynki!
A Stachu to juz facet! Bedziesz gonic od niego dziewczyny :)

Odnośnik do komentarza

Cześć dziewczyny:)
My właśnie wróciliśmy do domu... W sumie nie tyle wizyta mnie rozczarowała co poprostu nie dowiedziałam się nic nowego:/ Psycholog stwierdził, że Kuba rozwija się bardzo dobrze, od strony neurologicznej też wszystko ok... Stwierdził, że pewnie Kuba poprostu tak ma, ale żeby jeszcze sprawdzić na 100% wszystko umówił nas na za tydzień z rechabilitantem... Stwierdził też, że Kuba ma z nami bardzo silną więź i wie, że zawsze może na nas liczyć i to też utrudnia mu te samodzielne chodzenie, bo on poprostu jak gdzieś chce iść, a nie może po kolanach to przychodzi bierze nasz palec i nas prowadzi... w sumie po wizycie mam mieszane uczucia... zobaczymy za tydzień w piątek...

Odnośnik do komentarza

Magda dawaj fotkę po-fryzjerową:) A wiesz, że o tym samym dzisiaj myślałam, żeby następnym razem zafarbować włosy na jeden kolor, ale trochę się boję bo ostatnio jak fryzjer chciał coś takiego zrobić to moje włosy zamiast blond były meeeega żółte:/ i koniec końców wyszłam od fryzjera z ciemnymi włosami, a siedziałam u niego z 5 godzin:/

Odnośnik do komentarza

Dziękujemy za komplementa!!!
Zołzy chodzą w kitach od początku wakacji, ale nie miałam aparatu, wiec Wam nie pokazywałam. Chciałabym im zapuścić grzywy, ale nie jest łatwo, bo wciąż zdejmują gumki i spinki, a ile już zgubiły:Szok:

Jestem załamana, bo znowu mi popękało pełno żyłek w zgięciach kolan, czyli coraz niżej::(:

Odnośnik do komentarza

Magda dzięki za info o Kasioleqq. NIedawno dowiedziała sie, ze jest w ciazy, a tu juz skurcze:Szok:
Ja tez poproszem o fotke nowego kolorku

Gosia
szkoda, ze ten psycholog nic nie pomógl, tekst:może tak ma mnie rozwalił:Zakręcony:
Może ten rehabilitant coś doradzi. Najwazniejsze, ze neurologicznie jest ok, mam nadzieje, ze niedługo się przełamie i na drugie urodzinki będzie już śmigał!!!

Odnośnik do komentarza

Hej!

Gosia
najważniejsze, że neurologicznie wszystko jest dobrze. Ale po tej wizycie spodziewałabym się znacznie więcej (w sensie porad jak przekonać takiego malucha do samodzielności) :/

Andzia laski świetnie wyglądają w upiętych włoskach! Zrobiły się takie dziewczęce::): A Stasiu na tych zdjęciach wyszedł mega poważnie.. Śliczne masz dzieciaczki!

Cafe na takiego "dziada" aż miło popatrzeć::): Oluś nadal wygląda na starszego niż jest. Fajnie, że znów ma dłuższe włoski, one dodają mu uroku::): A pomysł z przyjazdem super! Mam ogromną nadzieję, że uda się Wam coś wymyślić!!!

Anielinka nagraj kiedyś Amelkę jak Cię zamęcza pytaniami::): Przykra sprawa z teściową... Ale potwierdziło się, że jednak nie warto jej nawet zapraszać więcej... Mam nadzieję, że serducho Ci za parę lat już nie zmięknie:Oczko: A wyjeżdżamy w tą sobotę o 18:55...

http://alterna-tickers.com/tickers/generated_tickers/y/ys1x52jq9.png

Odnośnik do komentarza

Andzia ale miłe zaskoczenie jak zobaczyłam dziewczyny w kitkach i spinkach :Podziw: Ślicznie wygladają i tak dziewczęco ::): a ze Stasia to powazny już facet :yes: wydoroślał przez te wakacje:)
super że babcia jutro zabiera dzieci, mam nadzieje że uda się Wam wyskoczyć na zakupy...

Gosia i ja myslałam że lekarz coś powie konkretnego, a nie wymijającego...ehh, no ale najwazniejsze że neurologicznie jest ok, jestem ciekawa co rehabilitant powie....

Magda dzięki za info o Kasioleq, a mi nie odpisała na sms'a:(
no ale najważniejesze że u niej wszuystko ok, bo juz jakieś czarne myśli mi przechodziły przez głowe...
ja też jestem ciekawa nowego kolorku na włosach:)

http://www.ticker.7910.org/as1cCAp-M240010Mjg3ZHw0MTdkanxBbWVsaWEgbWE.gif

Odnośnik do komentarza

Za nami nerwowy dzień. Po nocce mam stanowczo obniżony próg cierpliwości! Ręce mi już opadały ale czort nic sobie z tego nie robił. Humor mu dopisywał świetny! Za to teraz przez sen coś popłakuje i budzi się często. Naddarło mu się też wędzidełko przy górnej wardze i ma całą spuchniętą... Nawet nie wiem kiedy się to stało...

O podróży staram się nie myśleć, bo po prostu strasznie się boję. Martwi mnie to jak mama i Filip zniosą tą podróż... Niestety jest tak jak piszecie, czyli ciasnota i niewygoda. Pierwsza klasa jest niejednokrotnie gorsza od drugiej więc nawet się na to nie porywam. Jakoś to będzie. Zdam Wam sprawozdanie:Oczko: Na pewno nie będzie lekko ale damy radę! Nie my pierwsi i nie ostatni::): Będzie dobrze!

Dobrej nocy mamuśki!!!

http://alterna-tickers.com/tickers/generated_tickers/y/ys1x52jq9.png

Odnośnik do komentarza

anielinka
Mei teściowej napewno szybko nie zaprosze na żadną impreze, tzn. niedługo Amelki urodziny, więc pewnie przyjedzie ten wstretny babsztyl...ale nie bede się na nią nastawiać, bo teraz to ze względu na nią zorganizowałam to wszystko...ehh

A niech sobie przyjeżdża. W końcu to babcia... Ale tak jak piszesz, nie ma co się wysilać dla takiej osoby. Ona nawet jakby się pojawiła na tym grillu to i tak pewnie by tego nie doceniła:Rozgniewany: Smutne to po prostu ...

http://alterna-tickers.com/tickers/generated_tickers/y/ys1x52jq9.png

Odnośnik do komentarza

witam z ranca

wczoraj padlam szybko wiec wybaczcie ale zdjec brzuchola ni mam
moze dzis sie uda

goska nie wiem co ci doradzic..a jak gdzies wychodzicie np,to kubula czeka az wezmiecie go za reke?moze jakos delikatnie go zmuszac??tzn wlasnie nie brac za reke tylko czekac az sam przyjdzie??

mei pewnie,ze dacie rade,choc nie czarujmy sie,umeczysz sie ... a moze akurat nie bedzie tlumow?trzymam kciuki

anielinka nic sie tesciowka nie przejmuj,szkoda twoich nerwow...przyjedzie to przyjedzie a jak nie to jeszcze lepiej :Oczko:

andzia no naprawde dziewczyny wydoroslaly,baaaaaaaaaardzoooo....sliczne sa...a stachu to juz kawal chlopa...mam nadzieje,ze na spokojnie wyskoczycie na zakupy

Odnośnik do komentarza

Witam!

Mei mam nadzieje, ze podroz bedzie znosna. Jak dokladnie jedziecie?
Michał tez w nocy poplakuje i budzi sie czesciej niz kiedys. Mysle, ze nasze maluchy przezywaja cos co wydarzylo sie w dzien.

Andzia a te naczynka pekaja tak bez przyczyny? Moze glupie pytanie, ale nie znam sie na tym. Jak bierzesz tabletki to nie powinno sie to zatrzymac???

Anielinka Kasioleqq nie odpisywala, bo nie miala nic na karcie. Mi odpisala z innego numeru tel.

Gosia wierze, ze jestes rozczarowana wizyta. chociaz z drugiej strony dobrze, ze upewnilas sie, ze wszystko ok z Kuba pod kazdym wzgledem. Teraz chyba trzeba tylko czekac i zachecac go na wszelkie mozliwe sposoby. No, ale mogla pani psycholog bardziej pomoc!

Odnośnik do komentarza

czesc dziewczyny w koncu do was dotarlam.
andzia ale dziewczyny super wygladaja w tych kitkach nie moglam sie napatrzec, a stasiu juz taki dorosly chlopak :)

cafe olek naprawde wyglada na owiele starszego od naszych dzieci....super ma wloski, a anioleczek z niego :)

dobrze ze z kasiolegg dobrze, tak myslalam ze nie ma dostepu do neta

anielinka jak bede miala chwilke to doczytam co z ta twoja tesciowa....

gosia myslalam ze jak idziesz prywatnie to pani doktor bardziej sie wysili na temat tego comoze byc z kubusiem, ja juz nie mam slow do tych lekarzy dosc ze sie skladki odprowadza to jeszcze trzeba isc prywatnie i zaplacic a ci sie nawet nie wysila....

a ja na chorobowym i nie moge sobie poukladac dnia zeby ze wszytskim zdarzyc strasznie duzo czasu pochalania mi olek no tylko mama i mama chcialabym chwilke odpoczac....noga nadal boli chyba juz nie wroce do pracy, a tak chcialam jeszcze popracowac, ja chce do ludzi bo oszaleje w tym domu olek jest strasznie niegrzeczny wogole mnie nie slucha chodzi rzuca kotami albo je dusi trzeba miec oczy dookola glowy i nawet w du..e mowie wam jestem bardziej zmeczona jabym chodzila do pracy....
chyba jeszcze do tego zepsul pilota do dekodera jak seweryn wstanie to sie wscieknie n normalnie idzie sie zalamac....:glass::glass:

http://www.suwaczek.pl/cache/d255cd5670.png
http://www.suwaczek.pl/cache/44b3c68a54.png

Odnośnik do komentarza

Cafe nawet nie wiesz jak sie ciesze z tego panienskiego :yuppi: Nie bylam nigdzie odkad zaszlam w ciaze, wiec czuje sie jak dzikus :)

A koszmar zebowy to nie wiem kiedy sie skonczy :((( Wyraznie cierpi, a piatek nie widac, nawet nie ma spuchnietych dziasel. Mysle, ze jeszcze dobre kilka m-cy :(

Jsutynka kiedy wreszcie masz usg??? wierze Ci, ze wolalabys byc w pracy zamiast w domu.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...