Skocz do zawartości
Forum

"Kampania" wrześniowa 2008 - razem raźniej


Rekomendowane odpowiedzi

Witam...wczoraj wieczorem wszystko przeczytałam, a dzis juz nic nie pamietam :lup:

Cafe ale masz juz spory brzuszek i potwierdzam że się zmieniłaś:)
Veronika witaj po urlopie:) myslałam o Was że macie nieciekawą pogode, bo rzeczywiście kilka dni pod rząd non stop lało:( szkoda że tak wyszło z tą kartą:( ale mam nadzieje że jednak jakąś fotke wrzucisz:)
Andzia jak po grillu? Kiedy wyjeżdzacie?
Justynka strasznie współczuje bólu nogi, bo ja tez wiem jak to jest::(:
Magda jak po zakupach, coś kupiłas?

A my wczoraj na wieczór tez pojechaliśmy na zakupy, Ł. kupił sobie 2 koszulki, ja klapki, a Amelce pantofelki juz na jesień:)

http://www.ticker.7910.org/as1cCAp-M240010Mjg3ZHw0MTdkanxBbWVsaWEgbWE.gif

Odnośnik do komentarza

I ja witam! Czytam na biazaco, ale na odpisywanie nie ma czasu.
Zaraz bede sie szykowac na ten panienski i powiem Wam, ze nie mam wcale ochoty tam isc. Pogoda koszmarna, leje i jest ciemno. W taka pogode najchetniej zostalabym pod kocem w domku :(((
Wczoraj kupilam buty do sukienki na dzisiaj, ale dalej nie mam sukienki i butow na wesele :lup:

Cafe piekny masz brzuszek!!! Fajne mieszkanko dla dwoch malych istotek :)

Andzia nie mozemy sie juz doeczkac Waszego przyjazdu! JAkies specjalne zamowienie na sniadanie??? :)
Michał chodzi po mieszkaniu i wola: Zosia, Marysia, gdzie Ty jestes?? :hahaha:
Jak po grillu?

Vercia super, ze pomimo kiepskiej pogody wyjazd sie udal. Czekamy na fotki!!!
Wspolczuje buntu Marcela. My jeszcze przed tym "cudownym" czasem.

Anielinka udanego festynu i zmiany pogody :)

Justynka co za cholerny pech z ta noga. Trzymam kciuki, zeby leki pomogly!!!

Odnośnik do komentarza

Cześć kochane:)

Wczorajszy grill bardzo udany, tylko jak zwykle za długo i za dużo:Padnięty:Dzisiaj po 3 h snu umieramy, a dziewczyny zachowują sie jakby miały jeszcze wiekszego kaca niż my:Padnięty:
Z pakowaniem jestem w polu, nie wiem kiedy to zrobię...Jutro kolezanka namawia mnie jeszcze na zakupy do P-nia, może pojade, bo nadal jesteśmy bez pełnych butów dla zołz, a te, które mają są już na styk. Doba za krótka:Padnięty:

Odnośnik do komentarza

Cafe przepiękny brzuszek:Podziw::Podziw::Podziw:Wcale nie taki duży. Ślicznie wyglądasz, i jak Ci urosły włosy:)

Justynka współczuje bólu, kurcze, co to może być za dziadostwo, skoro nie żyły? Może rwa kulszowa???

Vercia super że jesteś:Śmiech: Fajnie, ze wakacje udane, z niecierpliwością czekam na fotki. Zagubionej karty współczuje::(:
JA nie mam kaloszy dla dziewczyn i liczę na to, iż nie będą potrzebne:D

Anielinka trzymam kciuki, zeby impreza była jednak udana. Gdzie kupiłaś Amelce buty???

Magda udanej imprezki, jak się nie chce iść, to zawsze jest fajnie!!!
My też nie możemy się doczekać spotkania z Wami. I nie szykuj żadnych śniadań, wypijemy kawkę i będzie ok:)
Nie wiem czy kojarzysz tą fioletowa sukienkę, którą miałam rok temu na weselu? To jest r. 38, jak chcesz, to wezmę ją ze sobą, może akurat będzie Ci pasowała.

Mei
moooooooocno zaciskam kciuki, daj koniecznie znać jak dojedziecie!!!
Czy tam jest dostęp do neta?

Odnośnik do komentarza

Witam wieczorkiem. Jestem po wizycie u fryzjera i jestem zadowolona :). W końcu podoba mi sie kolor, mam nadzieję, że tak szybko się nie zmyje.
CAFE, śliczny brzusio!! U nas kąt nie skutkuje, bo Marcel nie stoi 5 minut w jednym miejscu:Niespodzianka:
Strasznie obżarlam się ciastem u teściowej...dieta poszła w kąt :lup:
Pożegnaliśmy przed chwilą gości i G. zabrał Marcela do kolegi.
Zrobiłam fotki zdjęć i spróbuję wrzucić.
Tutaj zapraszam do obejrzenia fotek.
Picasa Web Albums - 11013508927233215... - Album bez tytułu

Odnośnik do komentarza

hej wszystkim:)

witam po dlugiej nieobecnosci:Wstyd:
to wszystko dlatego ze dwa tyg.temu moj brat postanowil z bratową zabrac mnie i Kacperka do siebie na pare dni, poniewaz zaczelam sie nie najlepiej czuc, a R.od switu do nocy w pracy, mamy nie chcemy za bardzo obarczac bo tez nie najlepiej sie czuje...
no i tak spedzilam u nich dwa tyg.mialam wrocic jutro, ale przyjechal R.i zabral nas dzis:) tzn.mnie odwiozl do domu a sam pojechal z Kacperkiem do tesciow:) stwierdzil ze mam sobie jeszcze troszke odpoczac, jutro wracaja, ale wiecie jedna noc samemu we wlasnym lozku jest na wage zlota tym bardziej z moim ogromnym brzucholem i dolegliwosciami ciazowymi:)
pokoj u babci jest juz gotowy tylko przewiesc lozka nasze i dzieciakow, tzn.Kacperkowi musimy kupic duze lozko a dla Kornelki bedzie albo po Kacperku, albo R.siostra ma do kupienia od jakiejs kolezanki ponoc jakies fajne lozeczko:)
a ja nie am jeszcze torby spakowanej do szpitala...no i w sumie tym sie bardzo martwie chociaz gin.ostatnio mowil ze wszystko jest ok,ja jednak nie czuje ze dotrwam do 20 wrzesnia...mam bardzo silne skurcze i kazdy ruch Kornelki bardzo mnie boli, tzn.jest taki wyrazny i poprostu bolesny...do tego strasznie bola mnie nogi i odczuwam okropny bol w pachwinach...mialyscie cos taiego???
poza tym mam na maxa duzo energii ciagle sprzatam i pioe chociaz brat z bratowa absolutnie mi nie pozwalali to i tak cos zawsze wymyslilam:)
aha no i od poczatku ciazy przytylam ok.7kg, takze jest ok;)

Kornelia Elżbieta 4000g 54cm

http://www.suwaczki.com/tickers/3i49tv73cu6r3lp1.png

Kacper Mirosław 4050g 60cm

http://www.suwaczki.com/tickers/relgj44jq97z06q8.png

Odnośnik do komentarza

Madzia udanej imprezy:)

Andzia dzis pisalam z Magda pisala mi ze w pon.bedziesz u niej na sniadaniu:) to ja zapraszam na kolacje jak bedziecie wracac:)

justynka bidulo oby te nogi daly Ci spokoj:)

cafe cudny brzusio, ja chyba zaraz sobie pstrykne fote i wam wrzuce...tylko sie nie przestraszcie bo mam odrost na pol lba, mialam dzis sobie farbowac ale mi sie nie chce...

vercia cudne fotki pogoda nie zbyt udana, ale urlop widac ze udany:)

mei nie stresuj sie kochana bedzie ok:)

Kornelia Elżbieta 4000g 54cm

http://www.suwaczki.com/tickers/3i49tv73cu6r3lp1.png

Kacper Mirosław 4050g 60cm

http://www.suwaczki.com/tickers/relgj44jq97z06q8.png

Odnośnik do komentarza

aaa juz wiem,
otoz z tym buntem to u nas jest to samo kochane:/ Kacper tez bije, pluje, gryzie i krzyczy...
a kilka dni temu jak bylismy na spacerze nad takim jeziorkiem...tam sa laweczki zeby posiedziec plac zabaw...uslyszal rozmowe dwoch pijakow, a wiecie jak oni miechem rzucaja...
ja nie zwrocilam uwagi ale na 100% od nich to uslyszal...i zaczal powtarzac:Kufa,huj" najpierw nie zczailam o co chodzi dopiero R.sie domyslil...i wczoraj bylismy na spacerku z psem bratanicy z malym yorkiem spotkalismy taka starsza pania ktora tez mialam yorka...tak sobie gadalysmy o psach, a kolo malego latala osa, bo mial zolta bluzke, zaczelam ja odganiac a on do tej osy:"Osa, gupi, huj, kufa" myslalam ze zapadne sie pood ziemie, ale nie zwracam mu na to uwagi zabralam do domu i juz nie mowil potem tych slow...mam nadzieje ze zapomni nie dlugo...

a no i cos mu sie dzieje z oczkami...ciagle trze i mowi ze go bola, ma zaczerwienione...na 26 sierpnia mamy do okulisty...ale nie wiem czy nie pojdziemy prywatnie bo cos mnie martwia te oczka...;/

Kornelia Elżbieta 4000g 54cm

http://www.suwaczki.com/tickers/3i49tv73cu6r3lp1.png

Kacper Mirosław 4050g 60cm

http://www.suwaczki.com/tickers/relgj44jq97z06q8.png

Odnośnik do komentarza

Jesuuu dopiero podążam do deski...

Vercia fotki super, czekam na jeszcze. Z Ciebie taka dżaga, że hoho::):, a Marcel jaki duży chłopak!!!Fajnie, ze kolorek się udał.
Ja po odstawieniu tabsów dostałam te bóle nóg i lekarz sugerował, że to mogło być od tego. W dodatku przez ten miesiąc jak nie biore tabletek przytyłam 3 kg:Histeria::Histeria::Histeria:ot tak sobie, wyglądam jak kawał wieprza i nie mieszcze się w żadne c9iuchy. Jestem załamana:Płacz::Płacz::Płacz:NIe wiem czy odstawienie hormonów mogło mieć taki wpływ na to??

kasioleqq miło CIę w końcu zobaczyć, fajnie, że udało Ci się odpocząć, kurcze dopiero co się doweidziałaś, że jesteś w ciąży, a już się do porodu szykujesz!!! Mam nadzieje, ze zdążycie sobie do tego czasu wszystko poukładać.
O buncie 2-latka nic nie piszę, u mnie w wydaniu podwójnym, w dodatku te małpy niczego się nie boją, żadne kary nie skutkują, ach...byle do 18-tki:)

Odnośnik do komentarza

Witaj KasioleQ! Nawet nie doczytałam, że to będzie Kornelcia :lup: Super!! Odpoczywaj, kiedy tylko się da!!
Andzia, ja też nie mam sił do dziadygi! Najgorsze jest to, że on jest taki ruchliwy...nawet nie slucha co do niego mówię, krzyczę itp. Niby kiwa głową, że rozumie ale robi swoje!
Mnie też bolą nogi, głowa ...jak odstawiałam przed marcelem to strasznie przytyłam, wyszly mi pryszcz, pojawiła się nadpotliwosć i taki baleron na całym ciele.....po pół roku wróciło wszystko do normy.

Odnośnik do komentarza

Andzia, przeleciałam stronki w inetrnecie i znalazłam takie skutki odstawienia: ból piersi, senność, apatia, zmęczenie, zapalenie pochwy,ból głowy, bóle nóg, obrzmialy brzuch lub spojenie łonowe, nadmierny apetyt, wypryski, mdłości, pogorszenie stanu skory.

Ja kończę okres i nie biorę nowego opakowania. Mam nadzieję, że oprócz bólu głowy i nóg, reszta atrakcji mnie ominie:whistle: Wtedy brałam cilest i odstawienie było koszmarem. Teraz bralam Yaz, może będzie lepiej. Moja sis odstawila trzy miesiące temu logest i w sumie schudła i straciła biust.

Odnośnik do komentarza

hej kobitki;)

ja ze sniadankiem, peczkiem rzodkiewek i kawa, mialam cisnienie 93/60 zadzwonilam do gina, powiedzial ze to normalne bo ogolnie jest niskie cisnienie, ale moge wypic jedna mala kawke lub zjesc czekolade...wole kawe;)
nastawilam juz kompot, wstawilam pranie juz ostatnie;) z R.ciuchami:) jeszcze tylko posciel i bedzie git.:)
Chlopaki wracaja dzis tylko jeszcze nie wiem o ktorej, mam nadzieje ze zdaze zrobic wlosy i troszke sie ogarnac, bo wygladam nie ludzko...

Kornelia Elżbieta 4000g 54cm

http://www.suwaczki.com/tickers/3i49tv73cu6r3lp1.png

Kacper Mirosław 4050g 60cm

http://www.suwaczki.com/tickers/relgj44jq97z06q8.png

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...