Skocz do zawartości
Forum

"Kampania" wrześniowa 2008 - razem raźniej


Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie kochane:)

My dzisiaj pół dnia poza domem - byłam u kosmetyczki na pazurkach i wosku. Paznokcie w końcu zrobiłam u nóg wiśniowe (klasyczne) a u rąk jasne - bo mam takie kłykcie że aż strach... pani kosmetyczka powiedziałą że będą pasowały a jak nie to mam to gdzieś...;)

Anouk kochana to się u was porobiło - współczucia z powodu śmierci teścia... najgorsze to babsko w domu .... tulam mocno:):)
Gosia nie patrz na koleżankę tylko wybieraj co dla ciebie najlepsze...
Andzia gratuluję nowego słowa;) JAk tam Stasio po wycieczce?

http://lilypie.com/pic/090107/ajmb.jpghttp://by.lilypie.com/7tmSp1/.png

http://lilypie.com/pic/090107/HBh0.jpghttp://by.lilypie.com/smghp1/.png

Odnośnik do komentarza

Eloł:)

U nas śliczna pogoda dzisiaj, całe popołudnie na działce siedzieliśmy, zołzy nawet trochę lepiej dzisiaj:yes:

Beata ale jesteś wyszykowana na weselicho, super::):
Współczuje buntu nastolataka:Szok:, teraz niestety wszystko wcześniej się dzieje:Histeria:
Anielinka cieszę się, że mogłam pomóc::):Ja nie pamiętam kiedy ostatnio prałam coś ręcznie, wszystko wrzucam do automatu, nawet jak jest na metce pranie ręczne:yes:

Odnośnik do komentarza

Andzia gratuluje kolejnego slowka!!!
A dzialke macie suuuper! Zazdroszcze kapieli basenowych, dzieci wygladaja na przeszczesliwe :)

Beata faktycznie troche wczesnie na bunt. Ale znam 2 dzieci (jedno juz 20-letnie i moja chrzesnice 14-letnia), ktorzy bunt przechodzili w II klasie podstawowki. I to tak na ostro. A teraz to cholernie madre osobki, z super osobowoscia, pewne siebie. JAnek to inteligentny facet i pewnie tez tak bedzie :)
Super, ze juz "gotowa" na weslicho :)

Anielinka czy ja juz mowilam, ze zazdroszcze ogrodka??? :hahaha:
Nie sposob sie nie denerwowac przed slubem. Ja po prostu bardzo zle sie czuje w centrum zainteresowania, stad pewnie moje ogromne zdenerwowanie.

No, a u mnie paznokcie zrobione, brwi wyregulowane :) Jakos dzisiaj mniej sie denerwuje niz wczesniej. Za to P. zaczal strasznie przezywac :)

Mlody grzeczny, buzia mu sie nie zamyka. Zasypia i jeszcze gada :)

Odnośnik do komentarza

Magda już się nie mogę doczekać fotek z Waszego ślubu. Może weźcie z P. coś na uspokojenie, żeby sie tak nie denerwowac. Ja pamiętam, że poczułam stres przed kościołem, później jak nie mogłam nałożyć K. obrączki to zaczęliśmy się śmiać i stres puścił::):

Co do basenowania to Zosia się bała, weszła tylko na chwilkę z K. i nie schodziła mu z kolan. NIe wiem czemu, mam nadzieje, ze powoli przełamiemy ten lęk. A Maryśka ze Stasiem dzikowali jak dziki:D

Odnośnik do komentarza

Cześć dziewczyny:) Ja na minutkę, bo jutro do pracy i pewnie nie zajrzę:( a jak zajrzę to tylko na chwilę:(
Anouk straszne to co napisałaś:( Wyrazy współczucia z powodu śmierci tescia

  • trzymam kciuki, żeby wam się wszystko ułożyło :36_3_15:
  • Beata współczuje buntu, ale bądź optymistką i pomyśl sobie, że im wcześniej przyszedł tym wcześniej pójdzie:36_2_25:
    Andzia fotki super:) Ja mam zamiar za jakiś czas wziąć Kubę na prawdziwy basen u nas, w tamtym roku w jakuzzi mu sie podobało jak chodziliśmy na rehabilitację... zobaczymy teraz na prawdziwym basenie, ale znając życie będzie przestraszony...
    Magda nie stresuj się kochana nie ma czym! Już niedługo wszystko będzie za wami :Całus:

    Odnośnik do komentarza

    Andzia super fotki:) Amelka w zeszłym roku uwielbiała kapiel w basenie, ale w tym roku tez się bała jak byłyśmy u mojej bratowej , ale może dlatego że miala w basenie zimna wode...zobaczymy jak jej kupimy nowy basen i jak to będzie u nas, mam nadzieje że się przełamie...
    super mebelki macie:yes: coś jeszcze jest do tych foteli?
    a wy to wszystko macie na tej działce co kupiliście? czy to u Was przed domem?

    http://www.ticker.7910.org/as1cCAp-M240010Mjg3ZHw0MTdkanxBbWVsaWEgbWE.gif

    Odnośnik do komentarza

    anouk bidulo ale wam sie nazbieralo ,sil zycze i cierpliwosci
    magda i ja nie moge doczekac sie zdjec,moooocno trzymam kciuki,zeby wszsytko poszlo po waszej mysli
    andzia piekne zjdecia,piekna rodzinka
    anielinka mysle,ze amelka sie przelamie...moze faktycznie woda byla za zimna,olek jak andzi maryska to wodny dzik :Oczko:
    goska pracusiu...super z praca,jak masz mozliwosc zmienic na lepsza to zmieniaj i niczym sie nie przejmuj....takie kochana czasy,ze trzeba patrzec tylko na siebie(wiem wiem jak to brzmi)
    beata cierpliwosci dla twojego nastolatka:Oczko:
    justynka jak tam wpracy?dalas rade?

    Odnośnik do komentarza

    a u nas dobrze
    chociaz tesciowa tak mnie wkurza ,ze nie szooookk
    no ale ciagle sprowadzam sie na ziemie i pytam -czego ja wlasciwie oczekuje???gratulacji?troski?hehehe...smiech....ciagle tylko slysze,ze jeszcze wszsystko sie ulozy i bedzie jedno dziecko-bez komentarza

    K wczoraj rozmawial w sprawie zamiany mieszkania....wlasciciel ma w najblizszym czasie dac nam odpowiedz....chociaz kuzwa nie wiem skad wezmiemy na to pieniadze:(no ale musimy sie przeprowadzic ,bo w zyciu sie tutaj nie pomiescimy

    Odnośnik do komentarza

    dień dobry z rana :) kawaaaaaaaaa dla wszystkich a dla Cafe inka :)
    dzięki babki za wysłuchanie ... lzej nie jest ale zawsze mozna było sie wyzalic ...
    Beatka tak jak dziewczyny mówią , moze im wczesniej przyszedł ten bunt to wczesniej pójdzie ... dzieci teraz szybciej sie rozwijaja , czasy szybkie wiec nie ma sie co dziwić ... sił zycze i opanowania :)
    Anielinka ale fajnie Ci z tym ogrodem , u nas przez to zamieszanie to na działce ( sama trawa i drzewka owocowe ) chaszcze po jajce , moze w którys weekend uda nam sie to ogarnac ..
    Andzia sliczne te Twoje zołziny , super , ze tak cała rodzinką spędzacie sobie czas :) naprawde miło popatrzec . Pifak wczorajszego tez zazdroszcze ... my we własnym domu boimi sie wypić cokolwiek , zeby zjeb nie zadzwonił na policję ze pijaki sie dzieckiem zajmują ...
    Gosia widze ze wir pracy Cię wciągnoł na dobre ... mam nadzieję , ze jesteś zadowolona choć troche :) oby wszystko sie ułozyło jak chcecie :*
    Cafe co do tesciowej to mi sie cisnienie podniosło po przeczytaniu co napisałas ... to czego Ci k**a zyczy ta kobbieta ??? zeby jednemu z tłiksików coś sie stało ? boze ma baba tupet i czelnosć naprawde ... poleńcie sie w ten weekendzior , nalezy Wam sie :))

    http://suwaczki.maluchy.pl/li-21790.png

    Odnośnik do komentarza

    Madzia mam nadzieje ,z e spowiedz dzisiejsze przebiegnie "bezbolesnie " , koscioł faktycznie najbardziej stresujący ale wspomnienia miłe zostaja :) moze w ramach odstresowania napijcie sie dziś z P winka wieczorem , pogadajcie sobie ... a i ja fotek sie doczekac nie moge .. napewno bedziecie przeszczesliwi i piękni :)

    http://suwaczki.maluchy.pl/li-21790.png

    Odnośnik do komentarza

    Eloł:)

    U nas zapowiada się kolejny cieplutki dzień, popołudniu chce iśc z dzieciakami na wieś do babci, K. ma impreze firmową w Pozaniau, wiec bedziemy sami.

    ANielinka
    może spróbuj wejść z Amelką do wody? ZOśka też tylko z Kubą weszła i z kolan mu nie schodziła,
    A nasza działeczka jest jeszcze działką rolniczą, dopiero jak wszystkie w okolicy sprzedadzą to będą tam podciągać prą, wodę i inne cuda, takze jeszcze to trochę potrwa.
    W zeszłym roku nam dali połowe sowejej działki, która była cała zarośnięta zielskiem, sami wszystko porobliśmy, odgrodziliśmy się od nich płotem, ale i tak babura do nas zagląda co mnie wkurza niemiłosiernie i w słowach nie przebieram. Najbardziej lubi niby przypadkiem kuknąć jak mamy gości:Wściekły:

    Cafe teściów się niestety nie wybiera:Kiepsko:Moja tesciówka po każdej wizycie u lekarza pytała mnie czy nadal są dwa:Histeria:, kiedyś jej odpowiedziałam, że nie k... trzy i przestała pytać::):
    A Wy opoczywajcie póki możecie:yes:
    Jeżeli mogłabym Ci coś poradzić to postaraj się zapisać Olka do jakiegoś żłobka, jak się urodzą bliźniaki to będziesz miała jedno dziecko w domu mniej a to naprawdę spora różnica:)

    Anouk co za głupie babsko, żeby piwa nie można we własnym domu wypic, szok:Szok:
    A jak Julcia? Dawaj jakąś fote

    Odnośnik do komentarza

    heju Andzia :) a to ta działka co ma na niej stanac sliczny domek z ogródkiem ? :)
    Julcia ma sie dopsze , dzikus straszny , gada jak najęta , coraz wiecej po "ludzku " ma fioła na punkcie rowerka , najchetniej to pewnie by z nim spała... tylko mój brat ostatnio nauczył ja boksować i teraz jak sie zezłosci to zaczyna mnie okładac .. musze młodemu parola za to strzelić przy okazji .. rehabilitacja nadal trwa w maju skonczylismy miesiac w szpitalu nastepny we wrzesniu .. generalnie to fajna babka , z apatytem i przewaznie z dobrym humorem :))

    http://suwaczki.maluchy.pl/li-21790.png

    Odnośnik do komentarza

    Cześć kobity!

    Jakaś ciężka noc za mną... Koszmary okropne mnie męczyły:Płacz:

    Gosia dobrze dziewczyny piszą. Jak praca lepiej płatna albo daje jakiekolwiek szanse na rozwój, czy podwyżki (albo chociaż umowa będzie o pracę) to się nie patrz na nikogo tylko zmieniaj! Brzmi to niefajnie, ale czy ta koleżanka jest ok płacąc Ci 4zł za godzinę? Mi też było głupio, miałam taką samą sytuację jak Twoja i z niej nie skorzystałam a później BARDZO żałowałam.

    Cafe
    nie no, teksty Twojej teściówki po prostu zwaliły mnie z krzesła:Rozgniewany: A z mieszkaniem mam nadzieję, że wszystko się Wam poukłada... Szkoda tylko, że ciągle tej kasy brak... Co postanowiliście ze sklepem?

    Anouk Twoja historia jest straszna! Ile Was to nerwów kosztuje to sobie nie wyobrażam::(: Życzę Wam naprawdę jak najszybszego pozytywnego DLA WAS rozwiązania całej tej sprawy...

    Magda postaram się jutro o Tobie nie myśleć, żebyś przypadkiem czkawki nie dostała:Oczko: Ale już się nie mogę doczekać, aż Cię zobaczę!!!

    Andzia dzieciaki świetne! Marysia kolana ma pięknie obite::): Współczuję Ci strasznie z tymi fochami dziewczyn... Trzymam kciuki, żeby jednak przed buntem dwulatka jeszcze na trochę odpuściły, żebyś mogła odsapnąć i uzbierać trochę cierpliwości... Nowe słówko Marysi pierwszorzędne:lol:

    Anielinka
    zazdroszczę wylegiwania się na trawce... U mnie w pobliżu nie ma takiego miejsca a szkoda...

    http://alterna-tickers.com/tickers/generated_tickers/y/ys1x52jq9.png

    Odnośnik do komentarza

    Hej Mei:)
    Dobrze, że u Ciebie spokojniej, kiedyś miałaś opisać jakąś historię, ale skoro się uspokoiło, to tylko trzymać kciuki, żeby tak zostało.
    Jak zdrówko Filipka?

    Anouk
    śliczna Julcia i niesamowicie podobna do Ciebie:yes:
    Chochliki w oczach też widzę.

    Dzwoniła moja babcia, idziemy już ok. 10-tej, a po Stasia podjadę później rowerem:)
    Wczoraj spotkałam na spacerze położna, która przychodziła jak zołzy były małe, bardzo fajna kobitka zresztą z ogromną wiedzą. Spojrzała na zołzy i mówi:
    Ania nie obraź się, wiele dzieci w żcyiu widziałam, ale te Twoje to mają takiego diabłą w oczach, że z kilometra go widać:Histeria::Histeria::Histeria:

    Odnośnik do komentarza

    Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

    Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

    Zarejestruj nowe konto

    Załóż nowe konto. To bardzo proste!

    Zarejestruj się

    Zaloguj się

    Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

    Zaloguj się

    ×
    ×
    • Dodaj nową pozycję...