Skocz do zawartości
Forum

"Kampania" wrześniowa 2008 - razem raźniej


Rekomendowane odpowiedzi

co do ubranek dzidziowych to ile ich macie rizmiar 56?
bo ja mam 3 śpiochy, 5 pajacyków, 5 kaftaników, 5 body na dł rękaw i wydaje mi się, że to mało bo położna kazała do szpitala wziąć 4 ubranka ???
ja znalazłam w jednej gazecie inf o wyprawce i tam było min 10 sztuk z każdej części garderoby co wy o tym sądzicie?????

Odnośnik do komentarza

Ja będe bardziej przerażona przed kościelnym ślubem, sukienkę mam zwykłą, jak nam porobią zdjęcia jakieś w niedziele to może coś w końcu tutaj wrzuce do galerii. Teraz jakoś tak szczególnie nie kombinujemy z dobiraniem stroju i różnymi innymi takimi, gorzej będzie za rok, ja już się rozglądam za sukienką... ;)

Odnośnik do komentarza

ja widziałam super sukienki w wypożyczalni i zq rok napewno sobie wypożyczę jakąś a wybór jest naprawdę duży:) a co do nerwów to myślę, że na to samo wychodzi co przed kościelnym tyle, że ten dłużej trwa :) my planowaliśmy wesele ze chrxzcinami ale chyba nie damy rady i zrobimy najpierw chrzciny a w maju albo sierpniu wesele ja chcę dojść do siebie po ciąży a chrzciny nie będa mogły czekać..

Odnośnik do komentarza

No my slub kościelny mamy zaplanowany na 15 sierpnia, a więc chrzciny będą na pewno szybciej... Veronica co do tych ciuszków to ja sama nie wiem ile tego wszystkiego potrzeba i ja mam dopiero zamiar zacząć kupować... Zresztą musze przejrzeć co dostane od bratowej, bo nie chce mieć za dużo tych małych ciuszków. Na polnej wiem że dają do dzidziusia ubrania tylko trzeba mieć coś na wyjście a więc o tyle dobrze...

Odnośnik do komentarza

Czesc dziewczyny!
Korzystam z okazji, ze jestem w pracy (tylko towarzysko :)) i od razu zabrałam sie za czytanie Was. I jestem zalamana. Nie mam czasu na zadne zakupy dzieciowe. Nie wspominajac juz o czyms dla siebie do szpitala. Ciagle tylko remonty i sprzatanie. Moj dzien wyglada tak, ze wstaje rano i do wieczora sprzatam, a konca nie widac :(. Nawet nie wiem jak sie czuje, bo nie mam czasu sie zastanowic :(. Nie wiem kiedy sie to skonczy, bo ciagle cos nowego dochodzi. Wkurza mnie to, bo nie moge nawet sie nacieszyc ta ciaza.
A wczoraj moja kolezanka urodzila corcie i dopiero do mnie dotarlo, ze dopiero co miala jeszcze tyle czasu! A tu juz i ma swoja kruszynke przy sobie i jest najszczesliwsza osoba pod sloncem :)
Sorki, ze te moje wypociny, ale musialam sie wyzalic :(
Trzymajcie sie cieplutko! Jak tylko bede mogla to bede Was czytac i pisac!
Buziole w brzuchole!

Odnośnik do komentarza

Czesc dziewczyny!
Nie jestem mamusia wrzesniowa:) ale chce zapytac bardziej doswiadczonych kolezanek tzn. juz minol wam 6 mies to moze mi cos doradzicie:) ja ma termin na 29 pazdziernika.
Jak u was bylo z twardnieniem brzuszka? Moj gin mowi ze to normalne i nie trzeba sie przejmowac( 2 tyg temu u niego bylam i od tego czsu koszmar przezylam)najpierw przez tydzien bula mi sie robila po prawej stronie, jakos nie rowno twardnial:/ w ostatni weekend mialam 2 straszne dni twardnial mi czesto ale gorsze byly noce! nie moglam sie z boku na bok przeturlac tak mnie z prawej strony ciagnelo i pobolewalo a napety mialam wrazenie ze cala noc byl. Rano wstawalam z obolalym brzuszkiem od napinania. Wiec postanowilam ze jeszcze 3 taka noc i jade do szpitala i co? przeszlo wszystko, brzuszek normalnie twardnieje jak na poczatku nic mnie nie boli i caly twardnieje i rzadko, bula sie nie robi wlasciwie:) i czuje sie swietnie za tydz do ginia. Normalne to jest? ale skiu co chwila robie, moj m zastanawia sie jak mnie na wakacje autem wziasc, postoj na kazdej stacji bedzie:):)

http://www.suwaczek.pl/cache/23ae517a69.png
http://www.suwaczek.pl/cache/6374d01107.png
http://www.suwaczek.pl/cache/fa187a5b11.png

Odnośnik do komentarza

CZeść kobity...

idę jutro do szpitala:(
No trudno, wiedziałam, ze tym razem się nie wybronię!!!
Najważniejsze, że wszystko jest oki, mówiłam mu o tych coraz częstszych twardnieniach, ale rozwarcia nie ma, a szyjka długa, więc jest oki. Opieprzył mnie, że za dużo latam, że mam więcej leżeć.
Poleżę...w szpitalu!!!
Muszę to jeszcze STasiowi zakomunikować...łatwo nie będzie. Kupiłam mu traktor dla przekupstwa:)

Nika z tym twardnieniem to jest różnie...mi też się ostatnio brzuchol napinał, ale okazuje isę, że wszystko oki. A koleżanki z forum muszą brać leki, bo im się szyjka zaczęła skracać.
Najlepiej iść do lekarza i się upewnić czy wszystko gra. Trzymam kciuki:)

Odnośnik do komentarza

nika
Czesc dziewczyny!
Nie jestem mamusia wrzesniowa:) ale chce zapytac bardziej doswiadczonych kolezanek tzn. juz minol wam 6 mies to moze mi cos doradzicie:) ja ma termin na 29 pazdziernika.
Jak u was bylo z twardnieniem brzuszka? Moj gin mowi ze to normalne i nie trzeba sie przejmowac( 2 tyg temu u niego bylam i od tego czsu koszmar przezylam)najpierw przez tydzien bula mi sie robila po prawej stronie, jakos nie rowno twardnial:/ w ostatni weekend mialam 2 straszne dni twardnial mi czesto ale gorsze byly noce! nie moglam sie z boku na bok przeturlac tak mnie z prawej strony ciagnelo i pobolewalo a napety mialam wrazenie ze cala noc byl. Rano wstawalam z obolalym brzuszkiem od napinania. Wiec postanowilam ze jeszcze 3 taka noc i jade do szpitala i co? przeszlo wszystko, brzuszek normalnie twardnieje jak na poczatku nic mnie nie boli i caly twardnieje i rzadko, bula sie nie robi wlasciwie:) i czuje sie swietnie za tydz do ginia. Normalne to jest? ale skiu co chwila robie, moj m zastanawia sie jak mnie na wakacje autem wziasc, postoj na kazdej stacji bedzie:):)

z tym twardnieniem najlepiej konsultowac się z lekarzem ja mam napięty brzuch i lekarz mi tłumaczył, że tak skóra się naciągnęła i taki jest dostałam tylko scopolan a co do tego bólu po boku to ja w nocy takie miałam jak się przewracałam z b oku na bok i okazało się, że za mało magnezu mam i dostałam magnez w tabletkach :)

Odnośnik do komentarza

ale dzisiaj ciisza na naszym forum hmm..
no nic babeczki ja troche pospałam zrobiłam listę co mogę teraz dokupić jeszcze i jutro wybieram się na zakupy muszę w końcu zamówić wózek, meble i dokupić ubranek tychy malutkich bo coś mi się zdaje, że mam ich za mało zwłaszcza śpiochów ;/ a we wrześniu tak cieplutko nie będzie więc wszystko dłużej schnie, może uda mi sie kupic jeszce pościel chociaż to będzie z głowy:Histeria:

Odnośnik do komentarza

Czaść Babki , aleee czytania ;)) jutroo nadrobie . Odpczywałam u rodziców , bo mężu wyjechał a mnie samej smutno było siedziec ...Ide sie nacieszyć starym ;P Jutro zajrzę ..pozdrówka :) Ps, Andzia 3 mam kciuki zebyś jak najszybciej wróciła z wczasów fundowanych przez Nfz-t :)) bedzie dobrze :))

http://suwaczki.maluchy.pl/li-21790.png

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...