Skocz do zawartości
Forum

"Kampania" wrześniowa 2008 - razem raźniej


Rekomendowane odpowiedzi

Witam!
My dzisiaj kolejny dzien u moich rodzicow. P. rano na meczu, a teraz w drugiej pracy :((( Przyjdzie wykonczony.
Na szczescie moja kochana mamuska zapakowala obiadek dla niego :)
A dzien leniwy, 2 spacery, drzemka i zlecialo. Jutro do pracy, a mi sie znowu chce ryczec.

Do tego Michałowe zeby dostaly jakiegos szalu, a on z nimi. Ma momenty ok, a potem jak szalony wyje.
A ja nie mam cierpliwosci po kilku godzinach i dre pape. A potem mam wyrzuty sumienia :(((((((

Odnośnik do komentarza

Kasioleqq ogladam fotki na NK. Ale Kacper podobny do Ciebie :) Ślicznie razem wygladacie!

Cafe wcale sie nie dziwie, ze juz zaczeliscie kupowac rozne rzeczy. Niby zostaje troche rzeczy po starszym dziecku, ale i tak trzeba mnoooostwo dokupic, szczegolnie przy blizniakach.
A tesciowie jak zwykle nie tak jak trzeba, co? :)

Justynka zle sie czujesz, a nie wezmiesz zwolnienia? Nawet na tydzien - zawsze troche bys odpoczela.

Odnośnik do komentarza

Cafe super z kasa i jeszcze fajniej, ze potrafisz dla K. powstrzymac sie od komentarzy :)

No ja tez musze zmierzyc Michała, bo widze, ze wyrosl, ale ciezko go dokladnie zmierzyc, bo nie ustoi w miejscu :)
A P. niestety juz teraz w kzdy weekend tak bedzie mial. Musi znalezc kogos w zastepstwie na te niedziele, bo to jakas masakra!

Ide Michała ogarnac i polozyc.

Odnośnik do komentarza

Hej baboli,
nogi nadal bolą::(:
Nie jest to taki ból, że chodzić nie mogę czy cuś, ale cały czas je czuje, nawet jak siedzę czy leżę. Naczytałąm sie głupot w necie i zachowuje sie jak typowa hipochondryczka, widze u siebie wszystkie choroby i mam stracha przed wizytą u lekarza::(:

Po za tym weekend bardzo leniwy, bez Staisa, wiec wynudziliśmy się na maxa, wczoraj cały dzień w domu, bo lało, zołzy bez drzemki, bo odmówiły, ale daliśmy rade. Dzis pogoda lepsza, ale griila przełożyłam na przyszły tydzien, byliśmy na festynie z okazji dni Książa::):, zołzy dały czadu na scenie, zatańczyły takie pogo w breakdancem, ze wszyscy bili im brawo:)

Stasinek wrócił wieczorkiem, mama posiedziała 2 h ze śpiącymi zołzami, a my poszliśmy jeszcze na festyn, Stasiu spotkał kolegów, wiec zadowolony, my wypiliśmy pifko ze znajomymi, Kuba jeszcze został, bo spotkał starych kolegów, a ja ze STasiem wróciłam.

Odnośnik do komentarza

Cafe serdeczności imieninowe dla K!!!
Jak wyszły ciasteczka? Ja zrobiłam pyszny torcik mandarynkowy, prościutki i pychotka::):
Fajnie, że wpadła kasa na dalsze zakupy, pamiętaj, ze ja mam dla Was kilka ciuszków, tylko czekam, az bedziesz znała płeć. I pokaż w końcu swój brzuchol!!!

Anielinka mam nandzieje, ze wyjazd nad jeziorko się udał!!!

Kasioleqq śliczne foteczki, Ty tez pokazuj brzuchola. Mnie się wydaje, ze Kacper bardziej do R. podobny::):

Justynka dzierwczyny dobrze radza, jak sie czujesz mocno przemęczona, to weź chociaż tydzień zwolnienia. Powiedz mi czym sie objawiała u Ciebie ta rwa? I czemu podejrzewali zpaalenie zył? Jakie miałas objawy i badania?

Magda fajnie, ze weekend mimo wszystko udany, szkoda tylko, ze P. musi w weekendy pracowac::(: Ja juz dawno wymogłam na Kubie, ze weekendy sa dla nas chocby nie wiem co. Z tym , ze Kuba w tygodniu pracuje bardzo duzo.
Ja tez musze zmierzyc zołzy, ale tak jak mówisz, nie jest to łatwe.

Odnośnik do komentarza

czesc dziewczyny...
cafe ja juz nie pracuje na nocki, a co do zwolnienia to sama sie zastanawiam czy nie wziac sobie tygodnia ale chyba sobie daruje bo teraz w tym tygodniu mam dosc duzo wolnego wiec odpoczne....

andzia bol to zaczal sie od pupy i postepowal do nogi bol byl takie ze nie moglam chodzic a jak siedzialam to nie wiedzialam co z noga zrobic, zadna pozycja mi nie pomagala....

http://www.suwaczek.pl/cache/d255cd5670.png
http://www.suwaczek.pl/cache/44b3c68a54.png

Odnośnik do komentarza

Witam z rana:)
Cafe spoznione ale szczere zyczenia imieninkowe!! Wszystkiego Najlepszego, spelnienia marzen, wora pieniedzy i cierpliwosci, beztroskiej ciazy i szczesliwego rozwiazania!!!!!!!!!
U nas weekend minoł w miare fajnie, tzn wczoraj wynudzilismy sie jak mopsy bo od rana pada deszcz, zreszta dzis jest to samo, ale za to w sobote bylismy na zakupach w Krakowie:) I musze przyznac ze zakupy udane az za bardzo...Musiemlismy pokupic sobie pelno rzeczy na ta wycieczke , ciuchy, wozek taka spacerowke i kasa poszla.... Jedno co nas spotkalo nie mile to Mati utracil sobie zabka:( prawa dwojke- potknal sie jak biegl i uderzyl sie o markurowa fontanne, dobrze ze tylko na tym jednym zebolku sie skonczylo bo balismy sie ze sobie zlalam szczeke tak to okropnie wygladalo.
My juz wczoraj troche sie popakowalismy no i dzis trzeba to zakonczyc bo kolo 15 musimy juz jechac na lotnisko. Powiem Wam ze jakos w ogole nie czuje ze hdzies jade, jakos to do mnie nie dociera:)
Takze odezwe sie ja wrocimy a Wam zycze slonecznych dni pelnych radosci!
Buzka

Odnośnik do komentarza

Witam!
A co tu tak od rana cichutko!

anielinka jak po weekendzie? Wypad udany?

Justynka jak bedziesz miala wolne to odpoczywaj ile sie da! sił!

Andzia umowilas sie do lekarza??? Nie nakrecaj sie czytajac info na necie. Fajny weekend za Wami!!! Jakies fotki porobiliscie?

Tynia udanego wyjazdu!!!! Bawcie sie dobrze!
Ale szkoda Matiego, biedaczek pewnie niezle przywalil skoro stracil zabka :((((

Cafe ja mam dla Was nosidlo, jesli oczywiscie chcecie :) mysle, ze przy blizniakach moze sie przydac :)

Odnośnik do komentarza

A ja po fatalnej nocy! Maly sie rzucal i krzyczal prawie cala noc. Probowal na mnie wchodzic - masakra!
Lewo na oczy patrze :( On od rana jakby nic sie nie stalo, a ja oczy na zapalki.

Wczoraj padlam z Miskiem przy usypianiu. Mlody jak tylko konczy butle z mlekiem to chocby leciala najfajniejsza bajka to on biegnie do pokoju spac :) Kladziemy sie i zaczyna sie polgodzinne gadanie. Wczoraj zaczal od: co my tu mamy? Potem jakies 20 pytan: co to jest? NA szczescie na wiekszosc sam sobie odpowiadal. A na koniec poinformowal mnie, ze: Kubica jezdzi bolidem, duza wyscigowka :lup:
Blagalam go, zeby przestal gadac :lup: Po takim usypianiu padam przed nim.

Odnośnik do komentarza

tynia ała...ale mati musial walnac:( dobrze,ze nic wiecej sie nie stalo-jeszcze raz udanego wyjazdu-odpoczywajcie

magda wspolczuje nocki - a michala gadanina jest super-ciebie juz troszke meczy a ja za to nie moge sie doczekac,kiedy olek zacznie gadac:)

andzia magda ma racje,nie czytaj za duzo i nie nakrecaj sie

anielinka hop hop

Odnośnik do komentarza

Ja tylko na sekundke, bo od dzisiaj Stasiu w domu-koniec dyżurów:)
Gdyby tylko te nogi tak nie napitalały:Płacz:
Do lekarza jade po połuidniu, do rodzinnego, mam nadzieje, ze coś zaradzi i skieruje w odpowiednie ręce.

Magda współczuje nocki, Michał gada niesamowicie dużo, wciaż jestem pod wrażeniem!!!

Cafe
ja musiałam zołzom dokupić kilka ciuszków w rozmiarze 44 i 50, bo w 56 się topiły:Oczko:

Tynia
jeszcze raz udanego urlopu!!!
Biedny Mateuszek, na pewno nic mu nie bedzie, Stasiu tez sobie uchrupnął jedynkę, jak miał niewiele ponad rok.

Odnośnik do komentarza

Cafe planowaliśmy kupić aparat, ja wciaż trułam, że tyle fajnych okazji, a my nie możemy robić zdjęć, ale, ze juz jest kupiony to się nie spodziewałam:)
Jeszcze do tego dostałam dużą torbę plażową, i tak oglądam tą torbę i mówię, że fajna, a tu mi ze środka aparat wylatuje:)

Co do ciuszków, to poczekaj, az urodzisz, sama zobaczysz, czy beda te malutkie potrzebne, a i tak polezysz kilka dni w szpitalu, wiec zawsze ktos moze Ci dokupic. Ja te maluśkie zamawiałam dopiero po porodzie na all.

Odnośnik do komentarza

Witajcie!!!

Cafe zaległe życzenia imieninowe!!! Dużo zdrówka, szczęścia i spełnienia marzeń!!!

Andzia ale pech z tymi nogami:( strasznie współczuje, bo wiem co to znaczy ból nóg ::(: co powiedział lekarz?
suuuper prezent od mężulka :yes: ja też imieniny przełozyłam na sobote ze względu na ten nasz wyjazd, mam nadzieje że pogoda dopisze, bo chce grilla zrobić:)

Tynia ale pech z Matim:(( strasznie mi go szkoda, bidulek...

Kasioleq super fotki, Kapiś wykapana mama:) a ty nadal brzucholka nie chcesz nam pokazać::(:

http://www.ticker.7910.org/as1cCAp-M240010Mjg3ZHw0MTdkanxBbWVsaWEgbWE.gif

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...