Skocz do zawartości
Forum

Luty 2010 :)))) wszystkie przyszłe


Kinqa

Rekomendowane odpowiedzi

Czesc Dziewczyny....

Ja pol nocy nie spalam....to chyba stres.....co do mdlosci to dalej mnie mecza....
Juz nawet nie narzekam bo nie warto...:36_2_16:
Najgorsze jest to ze nic mi tu nie smakuje w tym kraju...i juz bym chcial do domu....
No to ide sie kapac i szykowac do lekarza....w prawdzie mam na 15 ale zanim umyje glowe i ja wysusze to akurat trzeba bedzie wychodzic...

Buziam wszystkie i odezwe sie pozniej...

http://www.ticker.7910.org/as1cHhQ-O7-0010MDAwMTUwbHwyNTdkfE1lbGNpYSBpcw.gif

Odnośnik do komentarza

martita super.... oby tak do konca:)
ja dziś w nerwach bo mi objawy minęły a to nie oznacza nic dobrego.... obym sie myliła:( a do tego moj lekarz sobie pojechal na wakacje i nikt mnie nie powiadomił szoooooook normalnie... u mowiłam sie na 14 do innego lekarza chociaz na usg żeby zobaczyc czy wszystko ok mam nadzieje ze mnie przyjmie normalnie bo zwariuje od tego myslenia....
buzka wszystkim... lamponinka powodzenia..... Italka trzymam kciuki!!!!!!!!

Odnośnik do komentarza

wiecie co byłam u innego lekarza ktory jest kolega mojego pracuja w tym samym szpitalu i przyjmują w tym samym gabinecie ale ten dzisiaj był taki sympatyczny nie zadawałm nawet pytan sam wszystko mi opowiedział od początku do konca kazał uwazac na skurcze lydek i kontaktowac sie z lekarzem jakby sie pojawiły bardzo przyjemny lekarz wszystko wytłumaczył po prostu super i jakby nie to że to koledzy z jednego szpitala to chyba bym sie do niego przeniosła....
Italka , lamponinka czekam na wieści od Was

Odnośnik do komentarza

Italy
Juz jestem...dzidzia zdrowa....dorodny okaz...dokladnie jak w ksiazce...7 tydzien....serce mocne i szybciutko bilo....
dostalam tez witaminki na zyganko...zobaczymy czy zadzialaja....
potem wstawie zdjatko....
buziam

:brawo: no ja tu czekam na Ciebie a Ty juz uciekasz????
Buzka

Odnośnik do komentarza

agusik
Italy
Juz jestem...dzidzia zdrowa....dorodny okaz...dokladnie jak w ksiazce...7 tydzien....serce mocne i szybciutko bilo....
dostalam tez witaminki na zyganko...zobaczymy czy zadzialaja....
potem wstawie zdjatko....
buziam

:brawo: no ja tu czekam na Ciebie a Ty juz uciekasz????
Buzka

widzialam twoje zdjecie....super....gratulacje...mowilam ci ze wszystko bedzie ok...a jak tam mdlosci...dalej chcesz moje???

http://www.ticker.7910.org/as1cHhQ-O7-0010MDAwMTUwbHwyNTdkfE1lbGNpYSBpcw.gif

Odnośnik do komentarza

Italy
agusik
Italy
Juz jestem...dzidzia zdrowa....dorodny okaz...dokladnie jak w ksiazce...7 tydzien....serce mocne i szybciutko bilo....
dostalam tez witaminki na zyganko...zobaczymy czy zadzialaja....
potem wstawie zdjatko....
buziam

:brawo: no ja tu czekam na Ciebie a Ty juz uciekasz????
Buzka

widzialam twoje zdjecie....super....gratulacje...mowilam ci ze wszystko bedzie ok...a jak tam mdlosci...dalej chcesz moje???
juz nie chce... ale jakbym mogła to bym Ci ulzyła bo wiem co czujesz...
a jak wrazenia? bo ja myslałam że sufit rozwale i sie popłacze pierwsze co zobaczyłam to serduszko i normalnie jak reka odjął wszystkie watpliwości:)))

Odnośnik do komentarza

agusik
Italy
agusik

:brawo: no ja tu czekam na Ciebie a Ty juz uciekasz????
Buzka

widzialam twoje zdjecie....super....gratulacje...mowilam ci ze wszystko bedzie ok...a jak tam mdlosci...dalej chcesz moje???
juz nie chce... ale jakbym mogła to bym Ci ulzyła bo wiem co czujesz...
a jak wrazenia? bo ja myslałam że sufit rozwale i sie popłacze pierwsze co zobaczyłam to serduszko i normalnie jak reka odjął wszystkie watpliwości:)))

ja tez bylam w szoku....jak zobaczylam serducho to myslalam ze to reka albo noga bo tak skakalo...a ona mowi ze to sie tak wydaje ze dziecko skacze a ze to serce tak bije....
a potem jak podkrecila glos to az mi sie cieplo na sercu zrobilo....
fajna doktor...ale cytologie to mi tak zrobila ze jeszcze mnie boli...:36_2_24:

http://www.ticker.7910.org/as1cHhQ-O7-0010MDAwMTUwbHwyNTdkfE1lbGNpYSBpcw.gif

Odnośnik do komentarza

martitaolivia
czesc mamy,

ja już po....

Widziałam naszego dzidziusia, ma 9,2 mm i bije mu serduszko :36_3_13:

Taki widok rekompensuje wszystkie mdłości!!!

A mięte tez popijam i rumianek, ale wieczorami nic mi nie pomaga...

Trzymam kciuki za Wasze usg i czekam na wieści!!!

z tego wszystkiego zapomnialam ci pogratulowac.....widze ze moja dzidzia ciut wieksza bo 9.6...ale dajemy rade....:36_3_13:

http://www.ticker.7910.org/as1cHhQ-O7-0010MDAwMTUwbHwyNTdkfE1lbGNpYSBpcw.gif

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...