Skocz do zawartości
Forum

Rekomendowane odpowiedzi

dziewczyny....
ja juz nie moge.... Thomas wpadl pod samochod, jest w klinice, jak przezyje noc i nie zdechnie z szoku to jutro zrobia mu operacje i straci lape... ale zeby tylko zyl!!!! ja sobie chyba tego nie wybacze....
po tym jak Bobby zginal na drodze powinnam je zamknac w domu, liczylam na cud...
cudow nie ma!!
obiecuje ze jak Thomas przezyje to koty zostaja juz w domu!! chocby nie wiem co ich nie wypuszcze!!!
dlaczego... dlaczego tak sie dzieje?!!!!

Odnośnik do komentarza

poszlam odwiedzic Thomasa, oczywiscie sie poplakalam ale ciesze sie ze go zobaczylam
czuje sie dobrze, noga obcieta i nie wiadomo co z ogonem, jak na razie nim nie rusza i nie wiedza czy to jakis ucisk byl od nogi i mu przejdzie czy juz nie bedzie nim ruszal
jesli nie bedzie to bedzie mu gorzej zlapac rownowage na trzech nogach ...ech... biedny kot....
ale nie stracil swojego charakteru i dopomina sie o pieszczoty, wszyscy w lecznicy go bardzo polubili...
czekaja jeszcze az sie zalatwi i jak bedzie wszysko w porzadku to bede go mogla jutro zabrac do domu, bedzie musial siedziec 3 tygodnie w klatce zanim sie to wszystko podgoi bo jednak miednice tez ma troche potluczona
ech dziewczyny, co my z tymi zwierzakami mamy....

dobrze ze mialam dla kotow ubezpieczenie bo teraz nie bylabym w stanie za to wszystko zaplacic!!

Odnośnik do komentarza

hej oresta! witaj wsrod nas :)
a twoj kot jest boski, zawsze mi sie takie podobaly

moj Thomas musial zostac kolejny dzien w lecznicy, wciaz ma krew w moczu i jeszcze sie nie zalatwil wiec czekaja zanim go wypuszcza, ech kocie.... bylo biegac po ulicach?!
teraz bedziesz siedzial na tylku w domu....
tylko wyzdrowiej!!

Odnośnik do komentarza

Asik
kochane dobrze ze Was mam....bo nie wszyscy rozumieja ze mozna cierpiec przez zwierze i ze mozna miec w nim przyjaciela...

Doskonale Cię rozumiem, do tej pory jak wspominam Rudzinka to płaczę, niestety nie wszyscy to rozumieją i na ogół wychodzę na niezły kosmos. Jednak ja się tym nie przejmuję.
Zdrowia dla Thomasa ::):

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...