Skocz do zawartości
Forum

Rekomendowane odpowiedzi

Co nowego, chyba wieczorem więcej będę mogła napisać. Gdy tylko Młody uśnie (bo tylko wtedy mam przysłowiowy czas wolny) pojedziemy do weta z Kędziorem na USG i kłucie.
Koty cały upalny weekend spędziły na daszku pod winogronami w cieniu. Gdyby nie one to nawet bym nie wiedziała, że już winogronko ciemnieje :Śmiech: bo oczywiście od czasu do czasu musiałam wspiąć się tam i swój łeb wsadzić celem kontroli inwentarza :Uśmiech::Uśmiech:

Odnośnik do komentarza

Małgosia

smiesznie z tym cieniem winogronowym ;) czyli mowisz ze bedzie jakies winko domowej robotki??????:Śmiech:

No ba :Śmiech:poprzednie roczniki już leżakują w piwnicy w gruszkowej szafie. Chociaż to jeszcze nie to co u znajomych moich teściów, normalnie tam to już winnica i piwnice winne na całego. Chociaż najlepsze winko jakie tam piłam był z szarej renety, po prostu mistrzostwo świata :Śmiech::Śmiech::Śmiech: aż mi się gęba śmie jak jak to piszę na samo wspomnienie :Śmiech::Śmiech:

Odnośnik do komentarza

Małgosia
Izabelin
Butli, a co Ty kobieto z jedną butelką zrobisz, chyba tylko korek powąchać :Oczko: już mam załatwiony 5 litrowy szklany baniaczek po jakimś włoskim sikaczu (czytaj ichniejszym winie stołowym).


Izabelin
kurcze to wez 2 butelki na weekend w stolicy
Anulka nie pogardzimy co????:lol::lol::lol::lol:

oj to na pewno :36_7_8::36_7_8::36_7_8::36_7_8: tym bardziej, że Izuś przyjedzie do mnie 25 września :Śmiech::lup::lup:

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...