Skocz do zawartości
Forum

Rekomendowane odpowiedzi

Iza a u mnie tez? ;)

hej dziewuszki,
Malgos rozczulilas mnie tymi zdjeciami az musialam sobie przypomniec swoje :D

jak sie wam kiedys bedzie nudzilo to sobie luknijcie na moje futrzaki :)

Picasa Web Albums - Joanna - Koty

niektorych juz niestety z nami nie ma :( a niektore urosly ... ech jak milo powspominac...

Odnośnik do komentarza

No ja się też toxo nie boję, zresztą mam przeciwciała, więc chyba już bezobjawowo przeszłam.

Mobilizuję męża, coby wreszcie ofotografował kocię - zgodził się, ale pod warunkiem, że ja też będę na zdjęciach, tak więc chyba na mojego kota poczekacie trochę, bo ja uciekam na sam widok aparatu z tym ogromnym brzucholcem...

A w ogóle jak to było bez tego kota? Już nie pamiętam....

Odnośnik do komentarza

Małgosiu dzisiaj byliśmy z moimi rodzicami w Puszczy Niepołomickiej. W sumie zebraliśmy po koszu grzybów, gdyby nie to, że Mały był z Nami pewnie byłoby więcej. Grzybki już suszą się na sznureczku, będą na farsz do wigilijnych uszek. Planujemy jeszcze w tygodniu pojechać, bo mam zamiar zamarynować kilka słoiczków.

Odnośnik do komentarza

Małgosia
szaleństwo ;)
ja nie umiem szukac grzybów a jesli juz to chodzę zgarbiona aby jakiegoś znaleźć :sofunny:
chylę czoła :brawo:

Uwielbiam chodzić na grzyby i uwielbiam potrawy z grzybami :Śmiech: nie lubię natomiast przywozić z lasu pasażerów na gapę,co mi się ostatnio zbyt często zdarza. Po wczorajszych wojażach znalazłam dwa kleszcze, jeden na skarpecie, drugi już na nodze wkręcony - efekt mały rumień i antybiotyk prewencyjnie :Histeria:

Odnośnik do komentarza

Izabelin
Małgosia
szaleństwo ;)
ja nie umiem szukac grzybów a jesli juz to chodzę zgarbiona aby jakiegoś znaleźć :sofunny:
chylę czoła :brawo:

Uwielbiam chodzić na grzyby i uwielbiam potrawy z grzybami :Śmiech: nie lubię natomiast przywozić z lasu pasażerów na gapę,co mi się ostatnio zbyt często zdarza. Po wczorajszych wojażach znalazłam dwa kleszcze, jeden na skarpecie, drugi już na nodze wkręcony - efekt mały rumień i antybiotyk prewencyjnie :Histeria:

ojoj to mało przyjemne dodatki- moze i ja siebie obejrze :Padnięty:

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...