Skocz do zawartości
Forum

Rekomendowane odpowiedzi

kaskasto
Sliczne kociaki :)

no ja się właśnie boję, że on zwieje :(

Kasiu wykastrowane koty raczej nie uciekają. Nie bój się, wie że w domu micha na niego zawsze czeka a dla kocurów jest to największa motywacja, żeby wrócić do domu :Śmiech:

Odnośnik do komentarza

Izabelin
kaskasto
Sliczne kociaki :)

no ja się właśnie boję, że on zwieje :(

Kasiu wykastrowane koty raczej nie uciekają. Nie bój się, wie że w domu micha na niego zawsze czeka a dla kocurów jest to największa motywacja, żeby wrócić do domu :Śmiech:

No właśnie - nasz nie spuszczał nas z oczu na działce ;)
małymi krokami do przodu

będzie miał raj ;)a Ty prezenty

Odnośnik do komentarza

Izabelin
Asik śliczne tygryski, chociaż tego czarnego nazwałabym panterą :Uśmiech:

no tak, a raczej panterzyca :)

kaskasto nie ucieknie, kotki to madre bestie

ja jakies 4 miesiace temu sie przeprowadzilam i teraz na nowo wypuszczam koty, na poczatku balam sie strasznie ze wroca do starego domu ( bo to tylko 1km dalej) ale nie! trzymaja sie nas i nowego miejsca jak pieski :)

a podobno kot to tylko do miejsca sie przywiazuje... a g...o prawda! :Oczko:

Odnośnik do komentarza

Asik

kaskasto nie ucieknie, kotki to madre bestie

ja jakies 4 miesiace temu sie przeprowadzilam i teraz na nowo wypuszczam koty, na poczatku balam sie strasznie ze wroca do starego domu ( bo to tylko 1km dalej) ale nie! trzymaja sie nas i nowego miejsca jak pieski :)

a podobno kot to tylko do miejsca sie przywiazuje... a g...o prawda! :Oczko:

Oj święta prawda. Koty są niesamowicie inteligentne. Widziałyście kiedyś psa wielkości kota, który otwiera sobie drzwi? Aha u mnie już dwa koty otwierają drzwi, Rudzik podpatrzył brata i nie ma teraz pokoju do którego by nie wszedł, czy tego chcesz czy nie :Uśmiech:

Odnośnik do komentarza

Izabelin
Asik

kaskasto nie ucieknie, kotki to madre bestie

ja jakies 4 miesiace temu sie przeprowadzilam i teraz na nowo wypuszczam koty, na poczatku balam sie strasznie ze wroca do starego domu ( bo to tylko 1km dalej) ale nie! trzymaja sie nas i nowego miejsca jak pieski :)

a podobno kot to tylko do miejsca sie przywiazuje... a g...o prawda! :Oczko:

Oj święta prawda. Koty są niesamowicie inteligentne. Widziałyście kiedyś psa wielkości kota, który otwiera sobie drzwi? Aha u mnie już dwa koty otwierają drzwi, Rudzik podpatrzył brata i nie ma teraz pokoju do którego by nie wszedł, czy tego chcesz czy nie :Uśmiech:

:brawo::brawo::brawo:

super :sofunny:

moje koty jak wstaje rano to bniegną ze mną do kuchni - siadaja i w duecie miauczą :great:

Odnośnik do komentarza

Asik
u mnie tez Thomas proboje otwierac drzwi ale mu nie wychodzi bo drzwi sie ciezko otwieraja i tylko wiesza sie na klamce :), za to wskakuje nam klate albo plecy i domaga sie pieszczot

o tak

[ATTACH]491[/ATTACH]

:Uśmiech:

O tak, to też znam.
Mój to jest jeszcze lepszy - mamy w drzwiach takie kwadraty z szybek, a między nimi drewno. Wiecie, taka nieprzeźroczysta szyba podzielona na części. I kot się najpierw nauczył skakać na górę otwartych drzwi, a teraz wspina się po tych bokach. Hyc - jest na dole - Hyc - wczepia się pazurami w połowę drzwi - Hyc - wczepia się w 3/4 drzwi - Hyc jest na górze. Normalnie psychol.

A z herbatą to nie jest śmieszne, to koszmar! :)

Odnośnik do komentarza

Małgoś no to jeden problem z głowy :Uśmiech: smakowało mu?

Oliwka to masz cyrkowca w domu. I niech mi ktoś powie, że koty są głupie :Wściekły: to przecież chodząca inteligencja :Śmiech:

Asik Kędzior jest czarny tylko na tym zdjęciu nie wiedzieć czemu taki brązowawy wyszedł :Niewiniątko: może od podłogi odbija światło i dlatego. Zaraz wkleję inne zdjęcie.

Odnośnik do komentarza

Małgosia
Izabelin- brązowiutki, brązowiutki :Śmiech:

zgadzam się są inteligentne do bólu;)
nasz ojciec/głowa rodziny uwielbia włazic na brzuch- jak lezysz- układa tam swoje pare kg i lezy :Śmiech:a Ty wtedy na poł edechu ;)

:Śmiech: to samo u Nas. Jak byłam w ciąży to koty robiły sobie z mojego brzucha wieżę widokową :Śmiech:

Odnośnik do komentarza

Asik
Izabelin na tym drugim zdjeciu to zupelnie jak Thomas - tylko troche grubsiejszy ;)
Thomas jest dlugi a chudy.

A czy Wasze koty podsiadaja Was jak tylko zejdziecie z kanapy? Moje nawet jesli leza obok to jak tylko sie rusze to myk i na moim mejscu - bo wygrzane :D Trzeba tylko uwazac zeby im na glowie nie usiasc... :Zakręcony:

Asik- moje koty uwielbiają wskakiwać do wanny po kąpieli np mojej - wana wygrzana od wody a one błogie lenistwo sobie urządają :Szok::Szok:

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...