Skocz do zawartości
Forum

Rekomendowane odpowiedzi

Izabelin
bardzo dobrze zniósl- był na czczo
wprawdzie wczoraj wieczorem dopiero doszedl do siebie
ale:

kot bez "jaj" rewelacja w ogóle teraz przyznaje się do rodziny, wiele czasu spędza w koszu albo obok gdzie jego 6 dzieci....
nie chce już ten, tego kociny
spokój i błoga rodzina kocia.....żebym wiedziała, ze usuniecie jąderek wyzwoli w nim instynkt ojcowski i mężowski to bym je usunęła 2 tyg temu
a tak poważnie to sie właśnie dowiedziałam, ze moje koty w hierarchii kociej spadły na sam dól

Odnośnik do komentarza

No to u mnie też same bezwatościowce po domu się tłuką :Oczko: a co do instynktu ojcowkiego po kastarcji, to Ci powiem Kochan, żę w moim Mikandrze to nie tylko ojcowski, ale i macierzyński się obudził. Został wykastrowany jak miał 2 lata, bo strasznie się za przeproszeniem kur...ł po okolicy, a pobijany wiecznie wracał z tych amorów. Wreszcie mój mazonek postanowił zakończyć te romanse i weterynarz wykonał wyrok :Oczko:
A że Mikusiowa mamuśka wtedy jeszcze żyła i była płodna jak królica, to po urodzeniu kociąt zostawiała to towarzystwo pod opieką starszego brata, a sama przychodziła, żeby je pokarmić. Efekt taki, że kocięta obsługiwane były od a do z przez brata kocurka. Tak zapamietale wylizywał rodzeństwo, że Miśka ma poobgryzane uszy od tego mycia.

Odnośnik do komentarza

Dziewczyny uważajcie na kleszcze u Waszych pieszczochów (oczywiście tych które wychodzą na pole). Jakiś tydzień temu wyciągnęliśmy Kędziorowi kleszcza spod brody a przedwczoraj zaczął słabować. Nawet jeść nie chciał. Po wizycie weta okazało się, że ma pokleszczowe zapalenie mięśni. Dostał biedak 5 zastrzyków i dzisiaj jest już o niebo lepiej, bo nawet na polko się wybrał z potrzebąa

Odnośnik do komentarza

Małgosia
Izabelin :Smutny::Smutny:bidulek
to boli???kociaka?
a chyba mozna zaszczepic????

Można Małgosiu. Szczepimy co roku, tą szczepionką 6cio miesięczną, ale kto by się spodziewał, że w tym roku kleszcze tak wcześnie zaatakują. We wtorek całą ferajnę szczepimy a jutro u Kędziora powtórka z rozrywki :Smutny:

Odnośnik do komentarza

Małgosia
Izabelin no wlasnie wczesnie zaatakowały:Wściekły::Wściekły:paskudztwa
szczepicie kochana, szkoda bidulków

Kasia a Twój kociak bedzie mial wychodne na podwórze??

a bo ja wiem ... on niby chce iść na dwór ale jak wyjdzie to chowa się pod auto i tam siedzi ... samego go nie puszczamy ... najwyżej jak Mik na dworze jest albo któeś z nas ...

Mama Dominika (16.07.2001), Oskara (02.07.2005), Nikosia (25.06.2009) i Małgosi (07.08.2013)

Odnośnik do komentarza

kaskasto
Małgosia

Kasia a Twój kociak bedzie mial wychodne na podwórze??

a bo ja wiem ... on niby chce iść na dwór ale jak wyjdzie to chowa się pod auto i tam siedzi ... samego go nie puszczamy ... najwyżej jak Mik na dworze jest albo któeś z nas ...

Przyzwyczai się, moje na początku też tak reagowały, siedziały no stop pod świerkami. Później rozbrykały się na całego i tak im już zostało :Uśmiech:

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...