Skocz do zawartości
Forum

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Izabelin

Oj Kochana, też tak miałam jak byłam mała. Ciotka miała persy, jak się kotka okociła i doszło do sprzedaży kociąt, tak się rozchorowałam z przejęcia (a potrafię to do dziś), że wylądowałam w szpitalu.

Odnośnik do komentarza

Cieszę się, że mój syn przejął miłosć do zwierząt ode mnie. Byłam u koleżanki, która ma kota... jeszcze tak delikatnego Beniamina nie widziałam! Najpierw do niego podszedł piszcząc z zachwytu, pogadał do niej coś po swojemu kręcąc przy tym główką, potem podstawił jej rączkę pod nosek, dopiero później pogłaskał i dał buziaczka... Pod koniec wizyty leżeli razem w jego legowisku...właśnie, co sądzicie na temat całowania zwierząt?:meuh:

http://www.suwaczek.pl/cache/545ce0df7a.png
http://www.suwaczek.pl/cache/4eb0aee931.png
+28 kwietnia 2008 Julcia wróciła do Nieba:Aniołek:

Odnośnik do komentarza

Iszpan- ja jakos jestem na nie z całowaniem- u nas w domu takie zjawisko nie występuje
i nie widzialam aby chłopaki wychodzili z pyszczkiem do kotów
z czego sie bardzo ciesze
niby koty to czyste zwierzaki ale jakos nie przekonuje mnie ich całowanie ;)

ale Benjamin musiał słodko wygladac tak delikatnie zajamujac sie kociakiem :Śmiech:

moja cięzarna juz ledwo łazi ;)

Odnośnik do komentarza

Teraz od pewnego czasu mamy w domu chomika, Zuzanna jest przerażona jak tylko Beniamin podchodzi do klatki, muszę jednak przyznać, że Beniamin rzeczywiście intuicyjnie działa bardzo delikatnie... piszczy z zadowolenia jak tylko chomik do niego podejdzie.

http://www.suwaczek.pl/cache/545ce0df7a.png
http://www.suwaczek.pl/cache/4eb0aee931.png
+28 kwietnia 2008 Julcia wróciła do Nieba:Aniołek:

Odnośnik do komentarza
Gość Izabelin

Małgosia
:sofunny::sofunny::sofunny::sofunny::sofunny:

to musi super wyglądać :sofunny:

moja cięzarna juz ledwo łazi :Szok::Szok:
a on ja wciaz atakuje.....:Szok:

wasze kociaki podjadały święconkę ???

Super to i może wygląda ale ile sprzątania :Wściekły:

A co pytania o święconkę, oczywiście w końcu to nasi mniejsi bracia.

Odnośnik do komentarza
Gość Izabelin

Małgosia
Izabelin ja sie pytam bo nasza psina ( labrador) kiedys jak z rozpedu wleciala na stól i pożarła nam swieconkę- jajko w skorupce:Szok:
a kociaki nie ruszły nic poza piórkiem jako ozdobą:Śmiech:

Dzisiaj wywaliła mój przybornik do szycia i turlała nici, guziki po całym salonie :Wściekły: wczoraj polowała na liście od draceny :Wściekły: a jak zamknęłam ją w łazience to weszła do pralki i tłukła się po bębne.

Odnośnik do komentarza

Bintek upodobał sobie mnie jako drabinkę i często z zaskoczenia wskakuje na mnie wbijając swoje pazurki w moje nogi, brzuch czy inne części ciała, po czym wspina się :roll:
ałaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa :evil:

no i baaaaaaaaaaaaaaaaaaaardzo chce iść na dwór ... no piszczy pod drzwiami, jak tylko nadarza się okazja to zwiewa na podwórko - a my zaraz za nim, bo się boję ze gdzieś się zgubi :(

a tak Bintek wyczekuje wiosny ... :roll:
http://images27.fotosik.pl/183/dbfc77c5d6d94da6.jpg

Mama Dominika (16.07.2001), Oskara (02.07.2005), Nikosia (25.06.2009) i Małgosi (07.08.2013)

Odnośnik do komentarza

Izabelin
Małgosia
Izabelin ja sie pytam bo nasza psina ( labrador) kiedys jak z rozpedu wleciala na stól i pożarła nam swieconkę- jajko w skorupce:Szok:
a kociaki nie ruszły nic poza piórkiem jako ozdobą:Śmiech:

Dzisiaj wywaliła mój przybornik do szycia i turlała nici, guziki po całym salonie :Wściekły: wczoraj polowała na liście od draceny :Wściekły: a jak zamknęłam ją w łazience to weszła do pralki i tłukła się po bębne.

:sofunny::sofunny::sofunny::sofunny::sofunny:
normalnie turlać mi się cche jak to czytam :sofunny::sofunny::sofunny:

wiem, że Tobie nie

Odnośnik do komentarza
Gość Izabelin

Małgosia
i boi się???:Śmiech::Śmiech::Śmiech:

ja gdzies czytalam ze rosyjskie to spokojne koty ktore nie niszcza- i cos w tym jest ;)

A jak ucieka pod łóżko :Oczko:

A co do kociego charakteru, to odziedziczyła go wybitnie po mamusi, która jest kotem abisyńskim a to bardzo charakterne koty :Padnięty:

Odnośnik do komentarza
Gość Izabelin

Małgosia
no to czego sie spodziewałas :Śmiech:;)????

leniwca :Śmiech:
kawał charakteru Ci buszuje po mieszkaniu - ale tak czy siak smiac mi sie cche jak czytam jak opisujesz ich zabawy :Śmiech:

No wiesz Kędzior to typowy leniwiec, jakbyś mu gon podpaliła to by chyba tego nie zauważył :Oczko: patrzy tylko, żeby się gdzieś za przeproszeniem "uwalić" do spania i tak gnije cały dzień :Śpiący:

Odnośnik do komentarza
Gość Izabelin

Małgosia
Izabelin boskie masz te koty :Śmiech:
fajowe do bólu !!!

Jak to mówią przegląd charakterków, od totalnego leniwca (Kędzior), namolnego wygryzacza (Mikandro), kocią fleję (Miśka), spokojnego zrównoważonego puszkowego kocurka (Rudzik) po kocie ADHD (Ptasiul). Co natura miała to dała :Oczko:

Odnośnik do komentarza
Gość Izabelin

Jedno jest pewne nudzić się z tą ferajną nie idzie :Uśmiech: ciekawa jestem co Ptasiul jeszcze wykombinuje i ile mnie to u weta będzie kosztować, bo to pechowe i strasznie urazowe kocie (tfu, tfu odpukać)

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...