Skocz do zawartości
Forum

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Izabelin

Pół nocy reklamował mi się pod drzwiami Kędzior. Chciał sobie pospać w wyrku z pańcią ale wstać mi się nie chciało i tak ciepło pod kołderką było. Skapitulowałam o 2, kot postawił na upierdliwca i dzięki tej metodzie wyspał się z Nami do 8 :Śmiech:

Odnośnik do komentarza

nasz śpi na korytarzu w transporterze :)

a co do harców wieczorno-nocnych, szaleństw, gonitw i innych to u nas to samo ... chłopcy idą spać a kot dostaje głupawki ... lata po mieszkaniu, skacze ... nie wyrabia zakrętów ...

potrafi sciągnąć z lodowki miska na magnes i latać po mieszkaniu z nim w pysku, przynosić i prosi aby mu rzucac i leci aportując :P

Mama Dominika (16.07.2001), Oskara (02.07.2005), Nikosia (25.06.2009) i Małgosi (07.08.2013)

Odnośnik do komentarza
Gość Izabelin

Małgosiu reklamować to on się umie perfekcyjnie :Oczko: wchodzi na takie tony, że czasami można ze śmiechu paść :Śmiech: A śpi gdzie popadnie na kołdrze, po kołdrą, na poduszce, na głowie śpiącego (wygląda się wtedy tak jak syberyjski traper :Oczko:).

Odnośnik do komentarza
Gość Izabelin

Kasiu mąż przy ubezpieczeniu dostał od kobiety taką biała foczkę z futerka na klucze. Koty jak ją zobaczyły to głupawki dostały, noszą ją w pyszczku a nie daj Boże jak w danej chwili jest więcej kotów chętnych do zabawy. Warczą na siebie i bitka na całego.

Odnośnik do komentarza

Bintuś zrobił sobie ze mnie dziś drabinę albo jak kto woli ściankę wspinaczkową ...

postanowił z dzikością wskoczyć na blat w kuchni, czując swieże mięsko ... przy czym wbił tak skutecznie swoje ostre pazury w moją nogę, że wyszłam z całej tej akcji ze sporymi dziurami 2 w nodze po Bintowych pazurach :( ałaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa

A tak wogóle znacie bajkę FLUSI Skarpetkowy potwór ??
więc chyba zmienie temu małemu złodziejowi imię na Flusi ... gdyż Bintek jak główny bohater książki uwielbia kraść skarpetki i wynosić je po całym domu ... wrrrrrrrrrrr połowy skarpetek znaleźć nie mogę

Mama Dominika (16.07.2001), Oskara (02.07.2005), Nikosia (25.06.2009) i Małgosi (07.08.2013)

Odnośnik do komentarza
Gość Izabelin

Kasia moje koty urządzały sobie ze mnie drabinę jak były małe, a ja wtedy byłam w ciąży. Mój ginek co wizyta z coraz większym przerażeniem przyglądał się moim nogom, pewnego razu nie wytrzymał i spytał skąd te rany. Zdrowo się uśmiał jak usłyszał odpowiedź.

Odnośnik do komentarza

Izabelin:Śmiech:
ja czasem mowie ze kiedys to je oddam:Śmiech:a czasem, ze są tylko moje :Śmiech:

kocina nie ma riuny jak to mowi K
a wczoraj ten nie dawał jej spokoju
ciekawe czy w koncu cos z tego wyjdzie........

najlepsze sa kociaki rano jak uda im sie wpasc do sypilani ( bo to ja głownie daje im jesc)
kocina biegiem na parapet i tam grzecznie siedzi az wstane, ale młody ....
bedzie mnie tymi wasami szturgał, i tą główką mizial po twarzy :Padnięty::Padnięty::Padnięty:tak z rana i to jego charakterystyczne- miałłłłłłłłłłłłłłłłłłłłłłł
no trzeba wstac i dac jesc:Śmiech:

Odnośnik do komentarza
Gość Izabelin

Koty jak żadne inne zwierze potrafi prosić o jedzenie. U m nie jest tak, wstaję raną i jeszcze drzwi dobrze nie otworzę a cała gromada czeka już koło misek (każde ma swoją). Otwieram puszkę i zaczyna się kociokwik :Śmiech: pchają się pod moje ręce, bo każde chce dostać pierwsze w michę :Śmiech:

Odnośnik do komentarza
Gość mrs_szaya

hej mam pytanko do was
czeka mnie przeprowadzka do mamy ktora ma kocurka dlugowlosego
kocurek jest mocnym indywidualistą i raczej siedzi za fotelem, ale kłaki zostają
moj starszy syn jak bym maly mial robione testy skorne i wyszla alergia na kocia siersc
i teraz nie wiem co z tym fantem zrobic
zwierzaka nie wyeksmituje bo do takich nie naleze
wiem ze kota mozna kąpać,
tylko to jest dorosły kocurek i obawiam sie ze nie bedzie zachwycony nauką pływania
czy macie jakies sposoby na sierść
moze macie w domu kota i kociego alergika ?
jak sobie radzicie z tym?
da sie wogole cos z tym zrobic ?

Odnośnik do komentarza

mrs_szaya
hej mam pytanko do was
czeka mnie przeprowadzka do mamy ktora ma kocurka dlugowlosego
kocurek jest mocnym indywidualistą i raczej siedzi za fotelem, ale kłaki zostają
moj starszy syn jak bym maly mial robione testy skorne i wyszla alergia na kocia siersc
i teraz nie wiem co z tym fantem zrobic
zwierzaka nie wyeksmituje bo do takich nie naleze
wiem ze kota mozna kąpać,
tylko to jest dorosły kocurek i obawiam sie ze nie bedzie zachwycony nauką pływania
czy macie jakies sposoby na sierść
moze macie w domu kota i kociego alergika ?
jak sobie radzicie z tym?
da sie wogole cos z tym zrobic ?

no to masz proble:Smutny:
ja niestety nie mam doświadczenia w tym kierynku moze Izabelin???

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...