Skocz do zawartości
Forum

Rekomendowane odpowiedzi

Olivka
To mój pasjami przynosi jakieś większe owady. Ćmy też. Brrr, nie cierpię.
I ma taki dziwny zwyczaj, że wyciąga zużyte torebeczki z herbatą z kubków. Matko, jak mnie to wkurza :)

:Śmiech:

Ciem tez nie lubie ale jestem wdzieczna moim tygryskom za to ze zabijaja mi pajaki. Czasem je zdjadaja a czasem zostawiaja takie wymemlane zwloki gdzies po katach :) hi hi

Odnośnik do komentarza

Olivka
To mój pasjami przynosi jakieś większe owady. Ćmy też. Brrr, nie cierpię.
I ma taki dziwny zwyczaj, że wyciąga zużyte torebeczki z herbatą z kubków. Matko, jak mnie to wkurza :)

No z tymi torebkami od herbaty to mnie rozwaliłaś :Śmiech:
A z owadami u Nas jest podobnie, motyle, pająki raz nawet szerszenia upolowały :Histeria:

Odnośnik do komentarza

Izabelin właśnie mnie myślami sciągnęłaś

małe zaczynają wyłązic, piszcza przy tym niemiłosiernie- a kotka dostaje szału ;)
wynosi je do naszego gabinetu do szafy :Szok::Szok::Szok::Szok:

w czwartek skończa 4 tygodnie -siedzę i czytam poradniki jak tu sie nimi zajmowac
polecacie jakies specjalne zarcie dla takich maluszków??
jak ich odstawiać od "piersi":Śmiech:

pojęcia nie mam jak sie zabrac za te cudaki moje

Odnośnik do komentarza

Małgoś pozwól im cycać tak długo jak tylko chcą, po 6 tyg życia wprowadzaj karmę to same się oduczą. Chociaż moje mając dwa miesiące jak dopadły w patowej sytuacji matkę to dalej doiły (aż wet nie chciał wierzyć) :Śmiech:
Ja dawałam Juniorki Whiskasa.

Odnośnik do komentarza

U mojej bylo 5 ale dwa urodzily sie martwe. Poza tym moja kotka wywinela mi taki numer ze jak male mialy 3.5 tyg ona wpadla pod samochod :( i musialam sama je wychwac.
Zanim jeszcze przyszly na swiat to juz mialam dla nich domy ale po tym jak stracilam ich mame to zostawilam jednego :) chlopczyka. Bardzo przypomina mame z charakteru a nawet jest jeszcze gorsza przylepa niz ona :)

Odnośnik do komentarza

Małgosia

Izabelin- ;) tak wlasnie zrobie dam im jeszcze szanse, poki co sa jeszcze maluske i ledwo łaza na swoich łapkach zeby jesc te paskudne zarcie kocie :Śmiech:

Paskudne? :Oczko: Kobieto, toż one z łapami do miski będą się pchały. Kędzior to nawet cały w misce siedział i bronił, żeby mu rodzeństwo nie wyjadało :Śmiech:

A co do chowania w szafie kociąt przez kotkę, to może Małgoś daje Ci do zrozumienia, że potrzebuje bardziej intymnego miejsca. My wtedy przenieśliśmy cały bambetel z kuchni do łazienki.

Odnośnik do komentarza

Też mieliśmy w planie zostawić sobie jednego takiego domowego. Miała być Ptaszka, bo miała jako kocię problemy (po cycaniu zaraz się dusiła, ponoć jakaś wada przełyku ale przy suchej karmie i Juniorka jak ręką odjął). Życie, życiem nie oddaliśmy Naszych skarbów nikomu :Uśmiech:

Odnośnik do komentarza

Izabelin
Też mieliśmy w planie zostawić sobie jednego takiego domowego. Miała być Ptaszka, bo miała jako kocię problemy (po cycaniu zaraz się dusiła, ponoć jakaś wada przełyku ale przy suchej karmie i Juniorka jak ręką odjął). Życie, życiem nie oddaliśmy Naszych skarbów nikomu :Uśmiech:

jakbym miała własne podwórko to moze bym sie zastanowila
ale 8 kotów w mieszkaniu gdzie jeden pokój to gabinet do pracy
i czeste wyjazdy i problem z osobami chętnymi do siedzenia
bedzie problem:Smutny::Smutny::Smutny:

Odnośnik do komentarza

Nadeszła wiosna a wraz z nią Bintek postanowil zwiedzać okolice i pod naszym (nie zawsze czujnym) okiem wedruje po podwórku, czasem ucieknie na pole a chłopcy wtedy biegają i go szukają ...

zwariuję w domu, wypuść mnie kobieto do was ... siedział na oknie i piszczal koszmarnie ...
http://www.empikfoto.pl/albumy31/192900/609436/previews/17309721_s7301385.jpg

i szczęśliwy :D
http://www.empikfoto.pl/albumy31/192900/609436/previews/17309699_s7301353.jpg
http://www.empikfoto.pl/albumy31/192900/609436/previews/17309700_s7301354.jpg

Mama Dominika (16.07.2001), Oskara (02.07.2005), Nikosia (25.06.2009) i Małgosi (07.08.2013)

Odnośnik do komentarza

Małgosia

jakbym miała własne podwórko to moze bym sie zastanowila
ale 8 kotów w mieszkaniu gdzie jeden pokój to gabinet do pracy
i czeste wyjazdy i problem z osobami chętnymi do siedzenia
bedzie problem:Smutny::Smutny::Smutny:

To fakt podwórko niezbędne przy takiej ilości kotów. Czasami jak pogoda jest nie bardzo to idzie zwariować jak całe towarzystwo w liczbie 5 siedzi w domu i z nudów psoci na całego :Wściekły:

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...