Skocz do zawartości
Forum

Rekomendowane odpowiedzi

Iza tulam :( ja też wierzę że Ptasiul wróci ...

nasz Bintuś by siedział non stop na dworze ... ledwo wstaniemy a ten pod drzwiami już miauczy ... no ale nie moge go puscic na caly dzien jak jestesmy w pracy :(

Gosiu jakiej firmy zwirek silikonowy kupujesz??

Mama Dominika (16.07.2001), Oskara (02.07.2005), Nikosia (25.06.2009) i Małgosi (07.08.2013)

Odnośnik do komentarza
Gość Izabelin

kaskasto

nasz Bintuś by siedział non stop na dworze ... ledwo wstaniemy a ten pod drzwiami już miauczy ... no ale nie moge go puscic na caly dzien jak jestesmy w pracy :(

Kasiu dziękuję. U Nas 4.30 i kocia litania pod drzwiami :Śmiech: po godzinie skrobanie do okien, bo chcą do domu :duren:

Odnośnik do komentarza

Kasiunia tylko ten
Hilton Żwirek silikonowy dla kotów 3.8l - Żwirki - czystość - dla kotów - sklep zoologiczny Animalia.pl
prawda jest taka ze jak sie go całego wymienia to śmierdzi niemilosiernie- bo cały mocz osadza sie na dnie ;)
ale to najleoszy z jakim miałam doczynienia

a kociarnia jutro jedzie sie odrobaczac
poznamy wtedy płec i Pani Iza nauczy mnie roz. ktory co ma :Śmiech:
jedna kocinka ma jakby przepukline na brzuszku- ale przez telefon nie mogla mi powiedziec co to moze byc.
Ma też pierwszych chętnych na kociaki :Śmiech: i powiedziala, ze tylko dobre ręce :Śmiech:zdjęcia wrzuce tylko czekam az się Twoja kocinka znajdzie bo smutno mi tak cieszyc sie nimi jak Twojego nie ma :Męki:

Odnośnik do komentarza
Gość Izabelin

Małgosia jak tam wizyta u Pani Izy?

Dzisiaj Kędzior rozbawiła Nas do łez. Polował na muchę, później nosił ją (jeszcze żywą) w pyszczku (Boże jaką miał wtedy minę) i wypluwał, reanimował łapą :Oczko: gdy ta się chciała uwolnić, łapał ją z powrotem i znowu do pyszczka i obnosił ją po całym domu.

Odnośnik do komentarza

Izabelin
Małgosia jak tam wizyta u Pani Izy?

Dzisiaj Kędzior rozbawiła Nas do łez. Polował na muchę, później nosił ją (jeszcze żywą) w pyszczku (Boże jaką miał wtedy minę) i wypluwał, reanimował łapą :Oczko: gdy ta się chciała uwolnić, łapał ją z powrotem i znowu do pyszczka i obnosił ją po całym domu.

:sofunny::sofunny::sofunny::sofunny:

Odnośnik do komentarza

Izabelin
Małgosia jak tam wizyta u Pani Izy?

Dzisiaj Kędzior rozbawiła Nas do łez. Polował na muchę, później nosił ją (jeszcze żywą) w pyszczku (Boże jaką miał wtedy minę) i wypluwał, reanimował łapą :Oczko: gdy ta się chciała uwolnić, łapał ją z powrotem i znowu do pyszczka i obnosił ją po całym domu.

:sofunny::sofunny::sofunny::sofunny:

do weterynarza jedziemy na 21.00:Śmiech: odezwe sie jak wróce ;)

Odnośnik do komentarza
Gość Izabelin

Ptasiula brak :Smutny: Jutro Miśka idzie na zabieg.. Podczas ostatniego zastrzyku wet wymacał guza w brzuchu, usg wykazało litą zmianę. Jeśli okaże się, że raczysko się rozsiało podadzą jej większą ilość środka usypiającego :Smutny:

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...