Skocz do zawartości
Forum

Jak oceniacie opiekę w Anglii nad kobietą ciężarną ?


Gość panterka

Rekomendowane odpowiedzi

witajcie babeczki :)
Ja rowniez przeszlam to przykre poronienie i rowniez czekam na miesiaczke. Chcialabym aby to wszystko wrocilo do normy i znow bysmy zaczeli staranka.
Co do opieki w szpitalu nie moge powiedziec zlego slowa - szkoda tylko ze pozno tam trafilam. Wczesniej bylam u mojego GP ktory stwierdzil ze wszystko jest okay i kazal sie nie martwic i oczywiscie odpoczywac. Ehe. Tylko ze po wizycie u niby tego doktora po jakies godzinie bylam juz w szpitalu z 2 lakarzami i chyba 4 pielegniarkami. A po kilku godzinach bylo juz po wszystkim. Pozostal tylko bol i lzy.
Ale podnioslam sie juz po tym. I zastanawiam sie co przyniesie los.

Pozdrawiam kobitki :)

Odnośnik do komentarza

isabela
niespokojnanew
a tak poza tym to jest mi troszke przykro bo moja dobra znajoma potrzebowala pomocy w postaci 300£ a ja jej pomoc nie moglam. tzn ja chcialam ale maz powiedzial nie a ze ja nie pracuje to nie moge skakac zbytnio. dziewczyna jest zalamana :( a potrzebowala kasy zeby sobie zalatwic jakies papiery aby mogla dostac pozyczke na komunie synka. i tym bardzej mi zle i przykro bo byla pewna ze moze na nas polegac ...;( a tu maz zrobil mi surprise i powiedzial nie:( a w poniedzialek laska by oddala. z jednej strony rozumiem meza bo nie mamy kasy i sie obawia ze ona moze nie oddac ale z 2 strony wiem ze ona by oddala........... strasznie glupia sytuacja! a dziewczyna nie ma juz na kim innym tutaj polegac............
eh ide sobie poplakusiac............

Niespokojnanew uwazam, ze maz ma racje. U nas, na majowkach wlasnie byla dyskusja na temat pierwszyc komunii... Kolezanka nie potrzebowala pieniedzy na zycie, jedzenie, ale na dokumentacje by uzyskac pozyczke by zrobic swieta komunie?!!! Ona wyprawia wesele czy komunie dla dziecka?
Kochanie, ciesze sie, ze masz tak realistycznego meza, jestem pewna, ze gdyby kolezanka niedojadala i mila problemy zdrowotne, maz bez slowa pozyczylby te pieniadze. A w tej sytuacji sama mu przyklaskuje.
A Ty kochanie nie masz co plakac, moze dzieki mniejszej imprezie kolezanka zrozumie, ze pierwsza komunia swieta to nie fanfary i impreza dla rodziny, ale duchowe, piekne przezycie dla jej syna :)

Ja również popierwa Izkę bo to wkońcu komunia !!!!

A tak wogóle to witam troszkę pozno ale byłam w pracy dziś pierwszy dzięn po wolnym i nawet spoczko było

Edytkoooo ja cie tak bardzo proszę nie dzwigaj nieczego popros kogos innego by ci pomógł PILISSSS to jest dla twojego dobra i dzidzusia

Odnośnik do komentarza

ninnare ja też używa bio-oil ale to nic juz niedaje wogóle jakiekolwiek kremy już nie działają jak już rozstępy wyjdą to koniec jedynie mi zblady ale to bardzie ze starości a nie dzięki kremom ja sobei obiecałam że jak już będę mieć dzieciaczki to moze kiedyś zafunduje sobie laserowe usuwanie rozstępów zobaczymy narazie tak mówie a co będzie to przyszłość pokaże

Witamy i Kingeuk :36_27_5:

Odnośnik do komentarza

kingauk
a dziekuje bylam poczytalam :)
ogolnie tak tu pisalam bo rowniez nie mam w sumie kolezanek tutaj i nawet nie mam z kim pogadac wygadac sie czy typ podobne. A zycie tu rozni sie troche od tego w pl.
no wiec raz jesco pzdr.

Masz rację życie tu a w polsce jest inne I możesz waliś śmiało bo to pomaga lepiej się wygadać i przynosi ulgę ja to już wiem :) zaprasazamy do rozmowy :) Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza

Doti.w
Siemka!! Mieszkam w Colchester.
Isabel- współczuję!! Mam pytanko?? Lekarz dobrze ci wyznaczył termin porodu??? Tak pytam, ponieważ moje dwie koleżanki w tym samym czasie były w ciąży co ja i wszystkie trzy miałyśmy różnych lekarzy i wszystkie trzy urodziłyśmy tydzień po wyznaczonych terminach.

Nie wiem czy dobrze, jak urodze bede wiedziala. Wg OM mam termin na 6 maja, a wg USG na 10 maja. Takze czekamy :):):)

http://www.suwaczki.com/tickers/ojxewn15stpumjv2.png

Odnośnik do komentarza

hej dziewczynki!jak tam dzisiaj?mnie dzisiaj dopadlo jakies lenistwo i nic mi sie dzisiaj nie chcialo.W pracy zrobilam to co musialam,ugotowalam obiadek,spalam i lenilam sie na kanapie.......a wlasie jesli chodzi o obiad znalazlam taki przepis na torebce barszczu bialego:barszcz bialy z tunczykien,ogorkiem zielonym i papryka.Zupka nawet smaczna ale rewelacja to nie.......
kingauk witam nowa kolezanke!ja jestem po podobnych przejsciach jak Ty!!!a teraz czekam na moje malenstwo!
ninnare co tam u Ciebie kochana dawno Cie tu nie bylo!
edytka to szczerze to zadne rozwiazanie..............
iza a rozpatrywalas mycie okien i szorowanie podlogi???ale sie meczysz kochana.....
niespokojna oj nad pieskiem trzeba pracowac i duzo mu czasu poswiecic.Nasze psy trenowal tata a jak je oduczal zalatwiania sie w domu to uzywal.......paczki zapalek.Dziwny sposob troche pracochlonny ale skuteczny. Trzeba obserwowoac psa i jak sie szykuje do sikania do rzucic obok niego albo w niego ta paczka ,zapalki grzechocza a psy tego nie lubia.Trudnosc polega na tym ze pies nie moze Cie widziec i trzeba duzo czasu poswiecic na obserwacje.Sposobow jest duzo ale ten zapamietalam najbardziej.Mozesz sprobowac.

a co z reszta kobitek?

http://www.suwaczki.com/tickers/km5sqps60piwd8ya.pnghttp://s3.suwaczek.com/200910304555.png

http://www.suwaczek.pl/cache/06ae8854e9.png

Odnośnik do komentarza

kingauk
witajcie kobity :)
Proboje wejsc temat tutaj ale ogolnie to jestem troszke niesmiala haha
krotko moze o mnie - no wiec jestem po poronieniu - niestety.. i czekam na @.
Ogolnie to chcialabym/chcielibysm znow zaczac sie starac, ale tez sie troche boje.
to by bylo chyba na tyle.

Pozdrawiam kobity :)

Wspolczuje KingaUK wszystko bedzie dobrze i zafasolkujesz. Tobie i Panterce dopinguje obie juz niedlugo bedziecie w ciazy i urodzicie zdrowe maluszki :) Trzymam kciuki za TO!

http://www.suwaczki.com/tickers/ojxewn15stpumjv2.png

Odnośnik do komentarza

margo
hej dziewczynki!jak tam dzisiaj?mnie dzisiaj dopadlo jakies lenistwo i nic mi sie dzisiaj nie chcialo.W pracy zrobilam to co musialam,ugotowalam obiadek,spalam i lenilam sie na kanapie.......a wlasie jesli chodzi o obiad znalazlam taki przepis na torebce barszczu bialego:barszcz bialy z tunczykien,ogorkiem zielonym i papryka.Zupka nawet smaczna ale rewelacja to nie.......
kingauk witam nowa kolezanke!ja jestem po podobnych przejsciach jak Ty!!!a teraz czekam na moje malenstwo!
ninnare co tam u Ciebie kochana dawno Cie tu nie bylo!
edytka to szczerze to zadne rozwiazanie..............
iza a rozpatrywalas mycie okien i szorowanie podlogi???ale sie meczysz kochana.....
niespokojna oj nad pieskiem trzeba pracowac i duzo mu czasu poswiecic.Nasze psy trenowal tata a jak je oduczal zalatwiania sie w domu to uzywal.......paczki zapalek.Dziwny sposob troche pracochlonny ale skuteczny. Trzeba obserwowoac psa i jak sie szykuje do sikania do rzucic obok niego albo w niego ta paczka ,zapalki grzechocza a psy tego nie lubia.Trudnosc polega na tym ze pies nie moze Cie widziec i trzeba duzo czasu poswiecic na obserwacje.Sposobow jest duzo ale ten zapamietalam najbardziej.Mozesz sprobowac.

a co z reszta kobitek?

Margo, Dziekuje kochana. Teraz czekam na niedziele, u nas w rodzinie absolutnie wszyscy jestesmy w niedziele urodzeni, wiec co by tradycji stalo sie zadosc ;)
W niedziele mam zamiar wstac o swicie i zrobic marsz 5kilometrowy :):):)
Takze damy rade, jeszcze kilka dni :)

http://www.suwaczki.com/tickers/ojxewn15stpumjv2.png

Odnośnik do komentarza

Witam babeczki ja jestem absolutnie wykonczona Majka placze calymi dniami i wszystko wymusza placzem juz sama nie wem co robic czy ja ignorowac jak uzadza taki pokaz czy uspokajac

Nespokojna Wiesz ta twoja znajoma to chyba ta komunie chciala uzadzic zastaw sie a postaw sie nie lepiej cos skromniejszego zeby sie miescilo w budrzecie
A co do wody teraz nie mamy licznika i placimy 380 rocznie dzis przejrzalam rachunki ze starego domu i tam rocznie wlasnie nam wychodzilo 500 wiec zostajemy bez licznika bo bardzo lubimy taplac sie w wodzie i jeszce teraz podlewamy ogrodek

A co do pieska to podobno powinno sie wkladac puyszczek w to co narobil ale ja zawsze mialam podworkowce krorych nie trenowalismy

Iza podobno jeszce masaz sutkow pomaga przyspieszyc porod wiem ze ci ciezko a to ze jestes aseksualna itd usmialam sie strasznie i poprawilas mi humor bo dzis mialam taki zrabany przez moje dziecko

Edytko ja na twoim miejscu poslabym teraz do lekarza i porozmawiala o twojej sytuacji ponazekala na bol plecow cieme plamy przed oczami i poprosila o zaswiadczenie ze nie moge dzwigac nie wiem czy dostalas taka fioletowa ksiazke tam bylo co mozna a czego nie mozna kobiecie w ciazy i rozne tel na infolinie zeby sie dowiedziec dokladnie ja niestety komus swoja pozyczylam i nie pamietam komu

Panterka rozstepy to sprawa bardzo indywidualna ja mam tylko na piersiach na brzuchu ani jednego a smarowalam sie parafina ale moja mama po 3 ciazach nie miala ani jednego rozstepu a moje siostry tak jak ja na piersiach a na brzuchu zero i posadkach
A teraz juz 17 miesiecy po porodzie rozstepy zbielaly i wcale nie sa tak widoczne

Kinga witamy

Co sie dzieje z Magda i Majeczka i Syla

Unfortunately, my daydreams about being skinny are always interrupted by the sound of my own chewing.

http://suwaczki.maluchy.pl/li-57644.png

Odnośnik do komentarza

inka_80
Witam babeczki ja jestem absolutnie wykonczona Majka placze calymi dniami i wszystko wymusza placzem juz sama nie wem co robic czy ja ignorowac jak uzadza taki pokaz czy uspokajac

Nespokojna Wiesz ta twoja znajoma to chyba ta komunie chciala uzadzic zastaw sie a postaw sie nie lepiej cos skromniejszego zeby sie miescilo w budrzecie
A co do wody teraz nie mamy licznika i placimy 380 rocznie dzis przejrzalam rachunki ze starego domu i tam rocznie wlasnie nam wychodzilo 500 wiec zostajemy bez licznika bo bardzo lubimy taplac sie w wodzie i jeszce teraz podlewamy ogrodek

A co do pieska to podobno powinno sie wkladac puyszczek w to co narobil ale ja zawsze mialam podworkowce krorych nie trenowalismy

Iza podobno jeszce masaz sutkow pomaga przyspieszyc porod wiem ze ci ciezko a to ze jestes aseksualna itd usmialam sie strasznie i poprawilas mi humor bo dzis mialam taki zrabany przez moje dziecko

Edytko ja na twoim miejscu poslabym teraz do lekarza i porozmawiala o twojej sytuacji ponazekala na bol plecow cieme plamy przed oczami i poprosila o zaswiadczenie ze nie moge dzwigac nie wiem czy dostalas taka fioletowa ksiazke tam bylo co mozna a czego nie mozna kobiecie w ciazy i rozne tel na infolinie zeby sie dowiedziec dokladnie ja niestety komus swoja pozyczylam i nie pamietam komu

Panterka rozstepy to sprawa bardzo indywidualna ja mam tylko na piersiach na brzuchu ani jednego a smarowalam sie parafina ale moja mama po 3 ciazach nie miala ani jednego rozstepu a moje siostry tak jak ja na piersiach a na brzuchu zero i posadkach
A teraz juz 17 miesiecy po porodzie rozstepy zbielaly i wcale nie sa tak widoczne

Kinga witamy

Co sie dzieje z Magda i Majeczka i Syla

Inka, to nie zadziala bo od kilku miesiecy codzinnie szoruje brodawki bo chce je przygotowac do karmienia. Moje sutki juz nie reaguja na masowanie :( sa zaprawione w boju :):):)
Kochana, zachowaj humorek i nie przejmuj sie niczym.
Jesli chodzi o Syle to wszystko u niej ok. Mam z nia codzinny kontakt na gg, znamy sie osobiscie, brzuch jej rosnie i Szymus sie rozpycha.

http://www.suwaczki.com/tickers/ojxewn15stpumjv2.png

Odnośnik do komentarza

witajcie.
ale zescie sie rozpisaly:) ale dobrze wkoncu forum rozkwita:)

moze i macie racje co do tej sprawy z moja kolezanka ale ja chcialam jej pomoc a to co ona chciala zrobic z tymi pieniedzmi to juz wylacznie jej sprawa. prosila o pomoc a kase by oddala w poniedzialek a maz powiedzial nie. o to chodzi. no trudno juz jest za pozno teraz mam tylko nadzieje marta zrozumie a co do kasy to ja chcialam jej wyciagnac z karty kredytowej.

isa hihih no bo wiekszosc kobiet mysli ze pranie dywanow dziala:) czy jakas ciezsza praca:) tylko nie myj okien bo wyciagac sie nie wolno! :) oj izus urodz juz! nie ociagaj sie:) ja juz sie doczekac nie moge:) pojade do ciebie i ci Mai wyciagne....:)

inka margo co do suni to juz nie raz jej pysk wsadzilam w to co narobila a ostatnio to ona chyba ze strachu pozera nawet nr 2! blee wiem ze ohydne ale prawdziwe. boi sie kary i probuje to ukryc:) ale w nocy mam na nia sposob :) biore ja do lozka to nie narobi bo nie chce zejsc bo juz nie wejdzie:) ale nie robie tego co wieczor bo sie bestia przyzwyczyai a jak bedzie wielka to nie bedzie tak fajnie:)
musze jej karme zmienic bo widze ze po obecnej ma rozwolnienie i bardzo czesto robi kupki....

a co do tych zapalek to ja kochana nie mam czasu aby za kazdym razem leciec za nia i patrzec czy nie ma zamiaru narobic... wiesz mam jeszcze coreczke ktora nie chce juz spac w dzien;) a co d suni to musi pudelka pieprzona narobic na dywanik:)

edyto ty mi sie nawet nie waz nosic sama ciezkich rzeczy!!!!!!!!!!1 bo sie przejade do ciebie i ci manto sprawie:) a tak serio moze i taka jestes ale nie kombinuj z ciezkimi przedmiotami sama!! ja tez bylam taka twarda i podnoslam dosc ciezkie rzeczy i si edorobilam bolu brzucha!! i 2 dni wolnego! i tego strachu ! nie warto! a co do poloznej to niezla ze kazala ci siadac aby szef nie widzial! powinna cos z tym zrobic a nie tylko powiedziec ze jest nienormalny! no tylko ich powybijac........!!!
ale sie napielam!!!!!!!

inka co do Madzi to wiem ze ona zyje:) i ma sie dobrze:) a co do majeczki to nie wiem ja juz jej pisalam na priv aby dala znac cos o sobei a ona nic:(

witam nowa forumowiczke kingeuk pytanie gdzie mieszkasz w uk? i nie badz niesmiala:) zobaczysz ze szybko "zaskoczysz" i bedziesz z nami pisala i sie chwalila jaki duzy masz brzusziek:) a po urodzenia i twoja niesmialosc zginie! ja sama bylam niesmiala a teraz ? zapomnialam co to niesmailosc:)

http://www.slub-wesele.pl/suwaczki/200812094565.png
Childminder jestem sobie juz :)

http://www.slub-wesele.pl/suwaczki/20070804050123.png

Odnośnik do komentarza

Niespokojna to nie położna mi powiedziała żebym siadała jak szef nie widzi tylko moja szefowa, bo u nas się wszyscy głównego menagera boją i ona też, a jak on mnie widzi siedzącą to obrywa się jej bo on nie rozmawia ze zwykłymi pracownikami!!! Także tak ciekawie mam w robocie.
dzisiaj było w miare spoko, pracowałam wolniej niż normalnie, może zaczyna mi wracać energia w 2 trymestrze!!! Oby tak było bo jutro długi dzień 10h w pracy:(

http://www.slub-wesele.pl/suwaczki/20070602040114.png

http://www.suwaczek.pl/cache/c9384b68a7.png

Odnośnik do komentarza

isabela
mialam dosc tego, ze wlosy nie lapia mojego koloru, ktory mialam od 20 lat na glowie i zrobilam sie brunetka :) Pewnie jak juz urodze i znow zaczne reagowac normalnie na farbowanie wlosow to wroce, do stalego popielatego blondu, ale poki co podoba mi sie nawet ten cieply braz. Co o zmianie sadzicie?

Iza coprawda nie widziałam cię ale powiem ci ten kolor do cibei pasuje Mi się podoba Bomba :36_3_15:

Ja też właśnie zastanawiam się nad zmianą jakąś ale czekam ja olece do polski Już za 3 tygodnie może coś wymyślę do tego czasu

Ta wiosna chyba tak działa cżłowiek chce się zmienić ...

Odnośnik do komentarza

Panterka to też po części moja wina że tak ciężko pracuje bo przed ciążą robiłam wszystko bardzo szybko i teraz nie mogę się odzwyczaić, a że nie mogę siedzieć i nic nie robić to czasami znajduje sobie jakieś inne cięższe zajęcia, ale obiecuje się poprawić!!!! Ale nie chcę robić w firmie żadnego problemu bo mam zamiar wziąć niedłucho jakieś chorobowe i poźniej macierzyńskie i już tam więcej nie wracać!

http://www.slub-wesele.pl/suwaczki/20070602040114.png

http://www.suwaczek.pl/cache/c9384b68a7.png

Odnośnik do komentarza

edyta85
Panterka to też po części moja wina że tak ciężko pracuje bo przed ciążą robiłam wszystko bardzo szybko i teraz nie mogę się odzwyczaić, a że nie mogę siedzieć i nic nie robić to czasami znajduje sobie jakieś inne cięższe zajęcia, ale obiecuje się poprawić!!!! Ale nie chcę robić w firmie żadnego problemu bo mam zamiar wziąć niedłucho jakieś chorobowe i poźniej macierzyńskie i już tam więcej nie wracać!

Edytko nie przejmuj się żadną firma nei ważne że za niedługo bęziesz na macierzyńskim i wogóle oni tego nie są warci I trzymam kciuki za poprawę :yipi:

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...