Skocz do zawartości
Forum

Jak umeblować pokój dla dzieci?


Rekomendowane odpowiedzi

ola_mama strasznie drogie te meble. ja bazuje na uzywanych własnie użądzam pokój dziecka kupiłam te łóżeczko i córa jest bardzo zadowolona Łóżko piętrowe z igloo / namiot (2467533655) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej. dla zaiteresowanyh widziałam takie drugie używane na alegro okolice wawy.
farba do robienia tablicy kredowej tez jest na alegro.

Odnośnik do komentarza

Mnie czeka urządzanie pokoi dla dzieci i mam mnóstwo dylematów co wybrać ;). Oczywiście starszaki już wiedzą co chcą mieć, a ja muszę delikatnie ich nakierowywać, żeby mieli poczucie, że sami wybierali, a jednocześnie, żeby to wszystko miało ręce i nogi.

Wczoraj starsi synowie mnie zaskoczyli, bo wybierałam (a raczej próbowałam wybrać ;)) tapetę do pokoju najmłodszego syna (chcę ją dać na 1, może 2 ściany) i spośród 10 wzorów nie mogłam się zdecydować, która tapeta będzie ta naj. Zapytałam więc starszych synów, którą by wybrali dla najmłodszego brata i co ciekawe, każdy z nich, z osobna, nie wiedząc co wybrał drugi, wskazali na tę samą tapetę ;). Fajnie :). Ale ja mam inną upatrzoną, więc jeszcze poczekam z ostatecznym wyborem ;)

Odnośnik do komentarza
Gość MałaGo

Ja również dałabym małym prawo głosu, oczywiście w granicach zdrowego rozsądku, wiek dziecka też ma znaczenie. My wybraliśmy się razem do salonu, dzieci oceniły które meble są na tak i tym sie kierowaliśmy potem przy wyborze. Fajnie nam poszła ta zmiana:)

Odnośnik do komentarza
Gość IzabelkaS

Zrobiliśmy z mężem podobnie. Daliśmy możliwość wyboru. Negocjacje były ciezkie ale doszliśmy do porozumienia. Meble podobają sie dzieciom i nam i fajnie sie prezentują. Na kilka lat mamy spokój ;)

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...