Skocz do zawartości
Forum

Jak umeblować pokój dla dzieci?


Rekomendowane odpowiedzi

Cześć:)

Przymierzam się do urządzania pokoju dla mojego synka Teosia,który niedługo będzie dwulatkiem:) zbieram inspirację:)-mile widziane pokoje na poddaszu,bo właśnie taki mamy:)

Czy ktoś z Was ma pokój dla dziecka w kolorach mięty lub szarości, lub połączenie tych dwóch kolorów? Proszę o zdjęcia i nazwy farb:)

Drugie pytanie czy zamawiał ktoś z Was łóżko ze strony Interbeds https://interbeds.com/pl/lozka-trzyosobowe/tami-3011601220380110513-detail ? Proszę o opinie jeśli chodzi o jakość wykonania

Odnośnik do komentarza
Jeśli masz dziecko i chcesz zrobić pokój dziecku to pamiętaj również o meblach. W każdym pokoju dziecięcym czy młodzieżowym musi być łóżko i to najlepiej żeby było bardzo wygodne. [reklama usunięta]
 
Edytowane przez Dziubala
Usunięcie reklamy
Odnośnik do komentarza

Przede wszystkim zacznij od kompletowania wszystkich niezbędnych rzeczy takich jak np. łóżeczko. Polecam również zakupić odpowiedni materac dla niemowlaka, aby zadbać o jego kręgosłup już od samego początku. Wraz z żoną długo poszukiwaliśmy idealnego produktu, ale ostatecznie zdecydowaliśmy się zamówić go z tej strony https://meblujdom.pl/blog/81-jaki-materac-dla-niemowlaka

Odnośnik do komentarza

Ja meblując pokój syna postawiłam na neutralność, po to, aby za chwilę, jak zmienią się gusta młodego nie robić totalnego remontu 😛 Jako, że nie znalazłam idealnych dla nas mebli, a mój tato jest stolarzem to postanowiliśmy, że on zrobi nam meble do pokoju syna 😄 I powiem szczerze wyszło nawet lepiej, niż zakładaliśmy 🙂 Wystarczyło tylko kupić dobrej jakości płyty meblowe i voila! My postawiliśmy na płyty od Kronospan [reklama usunięta].

Edytowane przez Dziubala
Usunięcie reklamy
Odnośnik do komentarza

Ja urządzałem pokój dla dziecka pół roku temu. Biurko, łóżko i półki [reklama usunięta]. Wszystko wygodne w składaniu, minimalistyczne, ładne. W sam raz do dziecięcego pokoju. Planuję jeszcze zakup krzeseł i sofy, ale to już do salonu. 

Edytowane przez Dziubala
Usunięcie reklamy
Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...