Skocz do zawartości
Forum

Grudnioweczki 2009 :))))


Rekomendowane odpowiedzi

Vegas
Daffi moi bratankowie do roku zezowali i doktor mówił wtedy, że właśnie do roku jest to jeszcze dopuszczalne a potem trzeba coś z tym zacząć robić.

aha no to lzej mi... bo juz nie czesto ale zdarza sie jej jeszcze......
u nas zaczely atakowac zielone kupale... kurcze nigdy takich nie robila a teraz zaczela wczoraj raz i dzis tez :(

wiec napisze i ja cos o sobie.. mam 22 lata jestem hmmm grubasssna blondynka z zielonymi oczami hehehe.. mam coreczke Julie jak wiecie no i w naszym wypadku to była wpadka... dopiero zaczelismy rozmowy nad probami tworzenia potomka co po jakims czasie okazalo sie bez sensu bo potomek juz istnial:)
ale jest bardzo chciana i kochana:)
ja pochodze z lubuskiego juz to wspominalam wczesniej. Międzyrzecz to miasto kolo Gorzowa Wielkopolskiego.
Za 2 miesiace niecale bede miala z mezem 1sza rocznice slubu:)
to chyba wszytsko:)

co do stópek to Julka je kocha! nawet na bujaczku jak lezy to podnosi nogi i je chce wciagnac do buzi choc brzuch jej przeszkadza.
gdy ja kapie to juz siedzi sama w wanience i tez nic innego nie robi tylko fascynuja ja jej stopy... siedziec juz tez ladnie prosto nie chce bo tylko ciagnie ja do stop:P

Odnośnik do komentarza

Daffodil u nas z oczkami małej to akurat "poważniejsza" sprawa, bo zez jej się pogłębia. W poniedziałek mamy pierwszą wizytę w klinice ;)
Ale tak jak dziewczyny pisały, zez może występować do roku czasu i nie musi niepokoić ;)

A ja mieszkam sobie w Szkocji, mam dwie córeczki. Mam 25 lat.

http://suwaczki.maluchy.pl/li-30733.png

http://suwaczki.maluchy.pl/li-53788.png

http://suwaczki.maluchy.pl/li-53787.png

Odnośnik do komentarza

Co do kupek to Martynka ma ostatnio luźne kupki, ale przypuszczam, że to zęby bo ma objawy ząbkowania. Poza tym ostatnio ma słaby apetyt do słoiczków to i kupy są luźne bo jak mają być inne skoro pije samo mleko czy herbatkę. Ja się nie przejmuję, intuicja mówi mi, że to te zęby:) I wiem, że się nie mylę:P:P

Aha a co do kupek zielonych to zielone też na ząbki:P Moja też robi dosyć często zielone. Przy tym zaznaczam, że nie ma żadnych problemów z wypróżnianiem i brzuszkiem.

http://www.suwaczki.com/tickers/0158hdge04xbfz4w.png

Odnośnik do komentarza

Maripoza

Daffodill czy twoja córcia juz sama siada? Moja urodziła się 16 grudnia 2009 i póki co ćwiczy podciąganie się :) Czekam z myślą, że już niebawem sama usiadzie.

tak... Jula juz sama siada:)
kiedys przypadkiem 3 razy jak lezala na poduszce usiadla i od razu poleciala na bok na brzuszek i tak sie nauczyla... ale jak zaczynala sie podciagac to podawalam jej palce i pomagalam siadac czasami.... na pewno niebawem sie nauczy... julka niektore rzeczy robi z wyprzedzeniem a niektorych nie potrafi... np przekrecala sie na brzuch i odwrotnie majac 3 miesiace i 2 tygodnie... wtedy tez zaczynala sie smiac w glos... pozneij zapomniala co to jest smiech w glos i jakos w polowie 4 miesiaca znow sobie przypomniala.... no i za stopki tez od jakiegos czasu dopiero zaczela sie lapac...:P

Odnośnik do komentarza

Vegas
Co do kupek to Martynka ma ostatnio luźne kupki, ale przypuszczam, że to zęby bo ma objawy ząbkowania. Poza tym ostatnio ma słaby apetyt do słoiczków to i kupy są luźne bo jak mają być inne skoro pije samo mleko czy herbatkę. Ja się nie przejmuję, intuicja mówi mi, że to te zęby:) I wiem, że się nie mylę:P:P

Aha a co do kupek zielonych to zielone też na ząbki:P Moja też robi dosyć często zielone. Przy tym zaznaczam, że nie ma żadnych problemów z wypróżnianiem i brzuszkiem.

u nas nie ma i nie bylo nigdy zadnych problemow brzuszkowych.. zaparc tez nigdy nie miala.....
ale teraz zazwyczaj po 14 jak robi druga kupe to jest zielona!
nie wiem czy zabki... z przodu w dizasle je widac ale przez dziaslo sie nie przebily jeszcze.....

Odnośnik do komentarza

Mia
Daffodil u nas z oczkami małej to akurat "poważniejsza" sprawa, bo zez jej się pogłębia. W poniedziałek mamy pierwszą wizytę w klinice ;)
Ale tak jak dziewczyny pisały, zez może występować do roku czasu i nie musi niepokoić ;)

A ja mieszkam sobie w Szkocji, mam dwie córeczki. Mam 25 lat.

biedna zezulinka... mam nadzioeje ze szybko zadzialaja jej z oczkiem bo jest taka slodzinka kochana:) tak jak juz ktos pisal tylko wysciskac i wycalowac:)

Odnośnik do komentarza

Daffodill
Vegas
Co do kupek to Martynka ma ostatnio luźne kupki, ale przypuszczam, że to zęby bo ma objawy ząbkowania. Poza tym ostatnio ma słaby apetyt do słoiczków to i kupy są luźne bo jak mają być inne skoro pije samo mleko czy herbatkę. Ja się nie przejmuję, intuicja mówi mi, że to te zęby:) I wiem, że się nie mylę:P:P

Aha a co do kupek zielonych to zielone też na ząbki:P Moja też robi dosyć często zielone. Przy tym zaznaczam, że nie ma żadnych problemów z wypróżnianiem i brzuszkiem.

u nas nie ma i nie bylo nigdy zadnych problemow brzuszkowych.. zaparc tez nigdy nie miala.....
ale teraz zazwyczaj po 14 jak robi druga kupe to jest zielona!
nie wiem czy zabki... z przodu w dizasle je widac ale przez dziaslo sie nie przebily jeszcze.....

Olivia robi okolo 3 kup dziennie, reszta to kleksy przy bakach :-) ale i tak pieluche trzeba zmienic....kolor od zoltego do zielonego (typu trawnik)...nigdy nie bola ja brzuch i jest tylko i wylacznie na cycku...

ach, zebow jeszcze nie widze.

http://www.suwaczki.com/tickers/relgi09k2phn9pyy.png

30.04.09 13:13- II kreski
11.05.09-zobaczylismy pecherzyk i Ciebie-mala plamke
29.05.09- ruszasz raczkami i nozkami i mierzysz 29mm
16.06.09-masz 67mm, bijace serduszko i jestes zdrowa/y
28.07.09-jestes na 95% dziewczynka, kochana Olivia Marianna, jestes zdrowa i wazysz 281g
06.10-wazysz prawie 1200g i masz prawie 40cm
06.01.10- urodzilas sie o 9:26

Odnośnik do komentarza

W gruncie rzeczy do tej pory Martyncia dobrze znosi ząbkowanie, ale to dopiero początek, więc nie ma się co podniecać, że tak zostanie;)

Dziś jak dałam Małej palce do siadu to jak zawsze usiadła a potem puściłam te palce i co? Mała siedziała sama, nie chwiała się w ogóle, potem zaczęła się stópką bawić:D Aż dziw bierze. Czy tak zdrowo? Puszczać palce skoro siedzi, ale sama nie umie się jeszcze podnieść?

http://www.suwaczki.com/tickers/0158hdge04xbfz4w.png

Odnośnik do komentarza
Gość patrycja`81

Vegas
W Martynkowej buzince dziś pierwszy ząbek się ujawnił:):36_27_5:

Gratulacje:brawo:

Vegas
Dziś jak dałam Małej palce do siadu to jak zawsze usiadła a potem puściłam te palce i co? Mała siedziała sama, nie chwiała się w ogóle, potem zaczęła się stópką bawić:D Aż dziw bierze. Czy tak zdrowo? Puszczać palce skoro siedzi, ale sama nie umie się jeszcze podnieść?

no prosze jak pieknie:)
nie wiedze nic w tym nie zdrowego:lol:
tak dzieci maja:D

Odnośnik do komentarza

panna-em
Vegas dużo usmiechu dla Martynki na te pół roczku ::):

i ode mnie wszystkiego najlepszego!!!!

http://www.suwaczki.com/tickers/relgi09k2phn9pyy.png

30.04.09 13:13- II kreski
11.05.09-zobaczylismy pecherzyk i Ciebie-mala plamke
29.05.09- ruszasz raczkami i nozkami i mierzysz 29mm
16.06.09-masz 67mm, bijace serduszko i jestes zdrowa/y
28.07.09-jestes na 95% dziewczynka, kochana Olivia Marianna, jestes zdrowa i wazysz 281g
06.10-wazysz prawie 1200g i masz prawie 40cm
06.01.10- urodzilas sie o 9:26

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...