Skocz do zawartości
Forum

Grudnioweczki 2009 :))))


Rekomendowane odpowiedzi

patrycja`81
helo:d

uwielbiam osoby ktore nie umieja bronic swoich racji rzucaja focha.....juz mielismy tu taka jedna "kolezanke"

Daffodill gubisz sie w tym co piszesz,a pozniej sie fochujesz-ustal wersje pisania:d


napewno ta dyskusja nie doproiwadzi ze mamy ktorych piersiowe dzieci waza wiecej niz
glosi mit
ni eprzejda na wodna diete

jakis pediatra nie wiadomo skad,z podejrzanymi radami,bez naukowych zrodel nie wplynie tu na zmiane racjonalnego myslenia mamy

spaslak to moze byc czlowiek ktory sie pasie nie zdrowymi rzeczami
spaslakiem moze mama zrobic dziecko wciskajac w nie chipsy,,slodycze-i ktore zamiast obiadu faszeruje sie tym swinstwem


moze ktos watpi,ze moje dziecko na piersi i tak duzo wazy-osobiscie mam to tam gdzie slonce nie dochodzi
moje dziecko urodzilo sie jako wczesniak
najwiecej przybralo tuz po tym jak nauczyl sie ssac-nadrabial to czego nie zdobyl w brzuchu
takie male niemowle nie ma ruchu-ale to nie z naczy ze jest zapasiony




niemowlak nie moze byc doprowadzony do stanuu ze je dwa razy dziennie!
ze chudnie
jego waga moze sie zatrzymac,ale nigdy spasc bo to sygnal ze cos sie nie dobrego dzieje
jesli pediatra takie daje rady,chocby nawet cale wioski uratowal
nie jest dobrym pediatra!!!

wies zod samego poczatku sie mnie czepiasz! wiem co lekarz mi mowil i co jest z moim dzieckiem! robie jak mi radza i nikomu nic do tego! mozecie pisac cvo chcecie w tym temacie to mnie nie rusza ze sie nie zgadzacie z dopajaniem ale jeden tekst byl tu dobitny i przesadny......!
jestescie bardzo wredne! oczywiscie nie wszytskie mam tu na mysli chyba 3 dziewczyny.. jeszcze was nie pamietam wiec nie pisze kto co i jak!
moze nie ejst dobrym pdiatra nie mnie to oceniac ale krzywdy dziecku nie zrobila i jest bardzo wesolym radosnym i szczesliwym dzieckiem!

Odnośnik do komentarza

patrycja`81
siedzac dosc dlugo na necie,wiem ze sa trolle internetowe
trolle mimo ze maja prywatne zycie wrazen szukaja na necie

nasz grudniowy troll zmienil druzyne,i atakuje
odet?

kobieta z 29 na karku???
sorry wciaz uwazam ze czas dorosnac

troll bedzie wiedzial ze to do niego,bo troll siedzi i obserwuje
takie zasrane zycie trolla

ze niby ja jestem trollem?
kobieto opanuj sie co piszesz... no i ja zadnej 29 nie mam na karku.. nie wiem co masz na mysli ale jesdli chodzi ci o wiek to mam 22 lata!
wiecie co nie musze z wami pisac bo widze ze jednak nie jestem tu mile widziana ale nikt ze mnie zadnego trolla nie zrobi! nigdy nim nie bylam i nie bede bo to psychopatyczne zachowanie!
pozatym tak dla czystego sumienia jak ktoras ma skype i kamerke moge sie z nia poaczyc... moze zobaczyc i mnie i moje dziecko!
wsio na temat!

aha to moje logowanie do nk mozesz sobie mnie zobaczyc ze kurka woda nie ejstem zadnym trollem!
raczej 700znajomych z mojego rejonu nie nazbieralabyym sobie w kilka sekund!

Witaj na nasza-klasa.pl - miejscu, w którym znajdziesz swoich przyjaciół!

Odnośnik do komentarza
Gość patrycja`81

czepiam sie???
nie pisz bzdur!!!!

nikt ci nie kaze tu siedziec na sile

sa inne fora,nieprawdaz:D

a to ty piszesz w bezczelny sposob i probujesz cos tu komus udowodnic....oops nie udalo sie

naprawde pogubilas sie w tym co piszesz i jestes nie wiarygodna

a co o wrednosci-jak kuba bogu tak bog kubie

nie mam zamiaru byc mila,gdy ktos podstepnie atakuje

i nie rob z siebie biednej forumowiczki,na ktora siadly "stare"
:lup:

Odnośnik do komentarza
Gość patrycja`81

Daffodill
patrycja`81
siedzac dosc dlugo na necie,wiem ze sa trolle internetowe
trolle mimo ze maja prywatne zycie wrazen szukaja na necie

nasz grudniowy troll zmienil druzyne,i atakuje
odet?

kobieta z 29 na karku???
sorry wciaz uwazam ze czas dorosnac

troll bedzie wiedzial ze to do niego,bo troll siedzi i obserwuje
takie zasrane zycie trolla


ze niby ja jestem trollem?
kobieto opanuj sie co piszesz... no i ja zadnej 29 nie mam na karku.. nie wiem co masz na mysli ale jesdli chodzi ci o wiek to mam 22 lata!
wiecie co nie musze z wami pisac bo widze ze jednak nie jestem tu mile widziana ale nikt ze mnie zadnego trolla nie zrobi! nigdy nim nie bylam i nie bede bo to psychopatyczne zachowanie!
pozatym tak dla czystego sumienia jak ktoras ma skype i kamerke moge sie z nia poaczyc... moze zobaczyc i mnie i moje dziecko!
wsio na temat!

´

no wlasnie nie masz 29 lat,to po co sie wypowiadasz
nie do ciebie tekst
nie tylko ty czytasz grudniowki 2009

nie bede komentowac tego co teraz wyprodukowalas,
przebaczam-myslalas ze to do Ciebie

Odnośnik do komentarza

Daffodill
patrycja`81
siedzac dosc dlugo na necie,wiem ze sa trolle internetowe
trolle mimo ze maja prywatne zycie wrazen szukaja na necie

nasz grudniowy troll zmienil druzyne,i atakuje
odet?

kobieta z 29 na karku???
sorry wciaz uwazam ze czas dorosnac

troll bedzie wiedzial ze to do niego,bo troll siedzi i obserwuje
takie zasrane zycie trolla

ze niby ja jestem trollem?
kobieto opanuj sie co piszesz... no i ja zadnej 29 nie mam na karku.. nie wiem co masz na mysli ale jesdli chodzi ci o wiek to mam 22 lata!
wiecie co nie musze z wami pisac bo widze ze jednak nie jestem tu mile widziana ale nikt ze mnie zadnego trolla nie zrobi! nigdy nim nie bylam i nie bede bo to psychopatyczne zachowanie!
pozatym tak dla czystego sumienia jak ktoras ma skype i kamerke moge sie z nia poaczyc... moze zobaczyc i mnie i moje dziecko!
wsio na temat!
aha to moje lodowanie do nk mozesz sobie mnie zobaczyc ze kurka woda nie ejstem zadnym trollem!
raczej 700znajomych z mojego rejonu nie nazbieralabyym sobie w kilka sekund!
Witaj na nasza-klasa.pl - miejscu, w którym znajdziesz swoich przyjaciół!

byłabys na tyle szczera i nie udawała,że nie wiesz o co chodzi:((...nawet nie odpowiedziałaś czy na innych forach siedzisz?...a na mojego skypa,to trzeba sobie zapracować zaufaniem....my juz raz przejechałysmy sie na takiej ,którą znasz...dziwne,że wszytskie nagle sie tu pojawiłyście

http://www.suwaczki.com/tickers/ug37df9htzkll9el.png
http://www.suwaczki.com/tickers/ojxe8u69vk2b8jtc.png
http://www.suwaczki.com/tickers/ojxe8iiky2y17cmo.png http://s2.pierwszezabki.pl/026/0264099b0.png?7172

Odnośnik do komentarza

hej,
to teraz ja krotko sie wypowiem!

nie rozumiem dlaczego tak sie bardzo tu ekscytujecie!?!? dziewczyna napisala o JEJ DZIECKU i o tym jak ONA postapila w porozumieniu ze swoim pediatra!
ja nie wyczytalam ani jednego slowa o tym, ze polecala WAM takie metody!!!

jesli ONA JEST MATKA i ona uznala, ze takie postepowanie jest dobre dla jej dziecka, to niech tak bedzie!!! dziewczynka ma sie dobrze, gdyby byla glodna i chciala wiecej jesc, to na pewno nie dalaby sie tak latwo zbyc woda!!!

nie rozumiem dlaczego od razu nazywacie ja trolami....mysla, ze kazda z nas slyszala rozne teorie o mleku naturalnym i sztucznym i moznaby sie klocil i dyskutowac godzinami- bardzo dobrze, po to jest to forum...ale troche zle, ze od razu piszecie, ze czyjesc opinie sa plotkami i sa glupie...

teraz zrobilo sie jak na jarmarku, bo kurde najechalyscie na dziewczyne....

ja powiem tyle:
- co do mleka sztucznego- sa dzieci duze i male- przyklad coreczka panny i np synek cherry...
- co do mleka naturalnego- sa dzieci duze i male- przyklad coreczki any79 i mojej Olivki!!!!!!

do wyboru,do koloru!

http://www.suwaczki.com/tickers/relgi09k2phn9pyy.png

30.04.09 13:13- II kreski
11.05.09-zobaczylismy pecherzyk i Ciebie-mala plamke
29.05.09- ruszasz raczkami i nozkami i mierzysz 29mm
16.06.09-masz 67mm, bijace serduszko i jestes zdrowa/y
28.07.09-jestes na 95% dziewczynka, kochana Olivia Marianna, jestes zdrowa i wazysz 281g
06.10-wazysz prawie 1200g i masz prawie 40cm
06.01.10- urodzilas sie o 9:26

Odnośnik do komentarza

patrycja`81
czepiam sie???
nie pisz bzdur!!!!

nikt ci nie kaze tu siedziec na sile

sa inne fora,nieprawdaz:D

a to ty piszesz w bezczelny sposob i probujesz cos tu komus udowodnic....oops nie udalo sie

naprawde pogubilas sie w tym co piszesz i jestes nie wiarygodna

a co o wrednosci-jak kuba bogu tak bog kubie

nie mam zamiaru byc mila,gdy ktos podstepnie atakuje

i nie rob z siebie biednej forumowiczki,na ktora siadly "stare"
:lup:

ale w jaki sposob ja atakuje?
mozesz mi to wyjasnic bo ja nic z tego nie rozumiem!

Odnośnik do komentarza

gosiaj
hej,
to teraz ja krotko sie wypowiem!

nie rozumiem dlaczego tak sie bardzo tu ekscytujecie!?!? dziewczyna napisala o JEJ DZIECKU i o tym jak ONA postapila w porozumieniu ze swoim pediatra!
ja nie wyczytalam ani jednego slowa o tym, ze polecala WAM takie metody!!!

jesli ONA JEST MATKA i ona uznala, ze takie postepowanie jest dobre dla jej dziecka, to niech tak bedzie!!! dziewczynka ma sie dobrze, gdyby byla glodna i chciala wiecej jesc, to na pewno nie dalaby sie tak latwo zbyc woda!!!

nie rozumiem dlaczego od razu nazywacie ja trolami....mysla, ze kazda z nas slyszala rozne teorie o mleku naturalnym i sztucznym i moznaby sie klocil i dyskutowac godzinami- bardzo dobrze, po to jest to forum...ale troche zle, ze od razu piszecie, ze czyjesc opinie sa plotkami i sa glupie...

teraz zrobilo sie jak na jarmarku, bo kurde najechalyscie na dziewczyne....

ja powiem tyle:
- co do mleka sztucznego- sa dzieci duze i male- przyklad coreczka panny i np synek cherry...
- co do mleka naturalnego- sa dzieci duze i male- przyklad coreczki any79 i mojej Olivki!!!!!!

do wyboru,do koloru!

dzieki ze chociaz jest ktos taki jak ty!
ja naparwde nie wiedzialam ze dziewczyny mnie zle postrzegaja! nie wiem czemu nazywaja mnie trollem.....
przeciez ja nic nie zrobilam!
pisalam o corce tak jak to zauwazylas i nikomu nie polecalam tej metody!
stwierdzalam tylko co mi powiedziano!

Odnośnik do komentarza

kapiecie w ciagu dnia wasze dzieci dla ochlody?

moja olivia teraz tylko w pieluszcze...a i tak sie kleji....

http://www.suwaczki.com/tickers/relgi09k2phn9pyy.png

30.04.09 13:13- II kreski
11.05.09-zobaczylismy pecherzyk i Ciebie-mala plamke
29.05.09- ruszasz raczkami i nozkami i mierzysz 29mm
16.06.09-masz 67mm, bijace serduszko i jestes zdrowa/y
28.07.09-jestes na 95% dziewczynka, kochana Olivia Marianna, jestes zdrowa i wazysz 281g
06.10-wazysz prawie 1200g i masz prawie 40cm
06.01.10- urodzilas sie o 9:26

Odnośnik do komentarza
Gość patrycja`81

po pierwsze daffodill
czytaj ze zrozumieniem,i juz nie pisz glupot ze ktos ciebie nazwal tropllem


dwa ja skrytykowalam metode pediatry
wczoraj napisalam pod moja wypowiedzia,przeczuwajac:D ze nie jest krytyka Daffodill tylko pediatry


trzecie
jesli Daffodill uwazasz ze twoje dziecko bylo grube spaslakiem,to pisz to o swoim tylko i wylacznie
bo nie masz prawa obrazac


cztery
ni etylko moj syn przybiera wiecej niz butelkowe,nie jest to fenomen,fakt on duzo przybiera
ale nie jest spaslakiem,jak ktos tu pisze
wiec mit mozna spokojnie wsadzic

Odnośnik do komentarza
Gość patrycja`81

dlaczego daffodil uwazam ze sie gubisz:

kiedys napisalas komentujac moje dziecko i wage,ze ok bo wczesniak
teraz sugerujesz swoimi wpisami,ze kazde dziecko ktore za duzo wazy jest spaslakiem i grubasem
juz nie wspomneo tym nieszczesnym pediatrze,bo piszac swojego posta wzorowalam sie na Twoim

po za tym dlaczego dzieci z duza waga maja byc niby mniej ruchliwe?

Odnośnik do komentarza
Gość patrycja`81

Daffodill
gosiaj
kapiecie w ciagu dnia wasze dzieci dla ochlody?

moja olivia teraz tylko w pieluszcze...a i tak sie kleji....


ja nie kapie...


ja tez nie
ale jak jest cieplo na dworze to mozesz Olivce zafundowac kapiel na powietrzu:)


u nas deszcz:(

Odnośnik do komentarza

patrycja`81
po pierwsze daffodill
czytaj ze zrozumieniem,i juz nie pisz glupot ze ktos ciebie nazwal tropllem


dwa ja skrytykowalam metode pediatry
wczoraj napisalam pod moja wypowiedzia,przeczuwajac:D ze nie jest krytyka Daffodill tylko pediatry


trzecie
jesli Daffodill uwazasz ze twoje dziecko bylo grube spaslakiem,to pisz to o swoim tylko i wylacznie
bo nie masz prawa obrazac


cztery
ni etylko moj syn przybiera wiecej niz butelkowe,nie jest to fenomen,fakt on duzo przybiera
ale nie jest spaslakiem,jak ktos tu pisze
wiec mit mozna spokojnie wsadzic

no a czy ja o czyims dziecku napisalam ze jest spaslak? oczywiscie pisalam spaslak o swoim ze byla wczesniej bo tak lekarz ja nazwal ze istny dziadek z niej tak jak i moj chrzesniak ktory jak byl mlody wazyl nawet wiecej niz Julka a byl wczesniakiem i o polowe lzejszy niz julkaprzy urodzeniu.

Odnośnik do komentarza

patrycja`81
tez mi sie nie podoba atmosfera jaka tu zapanowala
czsem tak sie zdarza jak ktos sie chce namieszac
nic nie dzieje sie Gosiu bez przyczyny:wink:

powiedz mi tylko w czym ja chce namieszac?
chcialam tu z wami pisac czuc sie fajnie mogac z kims pogadac i wymienic sie tym co wiemi dostac od was jakies dobre porady a i moze ja w czyms kiedys bym mogla pomoc...
mi tylko pediatra powiedzial ze jak teraz pozwole dziecku zrobic z niego grubasa to bedzie pozniej mialo problemy i tyle.... w rodzinie takie geny sa... ile wasze dzieci starsze waza? mam kuzyna ktory ma 4 lata i wazy ponad 30 kg... to jest tez normalne?
jak sie przewroci to wola ratunku pomocy bo nie moze sie podniesc i go rodzice podnosza.. po schodach umie tylko zejsc na gore uz nie wejdzie.

Odnośnik do komentarza

Daffodill
patrycja`81
tez mi sie nie podoba atmosfera jaka tu zapanowala
czsem tak sie zdarza jak ktos sie chce namieszac
nic nie dzieje sie Gosiu bez przyczyny:wink:

powiedz mi tylko w czym ja chce namieszac?
chcialam tu z wami pisac czuc sie fajnie mogac z kims pogadac i wymienic sie tym co wiemi dostac od was jakies dobre porady a i moze ja w czyms kiedys bym mogla pomoc...
mi tylko pediatra powiedzial ze jak teraz pozwole dziecku zrobic z niego grubasa to bedzie pozniej mialo problemy i tyle.... w rodzinie takie geny sa... ile wasze dzieci starsze waza? mam kuzyna ktory ma 4 lata i wazy ponad 30 kg... to jest tez normalne?
jak sie przewroci to wola ratunku pomocy bo nie moze sie podniesc i go rodzice podnosza.. po schodach umie tylko zejsc na gore uz nie wejdzie.
o bosz........no współczuje ci pediatry...jak taka mądra to niech ci zaleci żywienie w późniejszym etapie.....bo to wtedy trzeba uważać...a nie jak dziecko na samym mleku lub początku wprowadza nia pokarmów stałych...podejrzewam że jak przyjdzie co do czego to powie ci że są ksiązki lub każe ci dawać to co w słoiczkach względem miesięcy....na wiecej jej pewnie nie stać przy takich radach....rece opadają....

najsmutniejsze jest to że nie czytacie ze zrozumieniem....
a my oczywiście wredne grudniówki bo krytykujemy....no cóż muszę was zasmucić niejedno przeszłyśmy razem i jakoś nadal piszemy rozumiemy sie i szanujemy a mieszaczom dziękujemy...
gosiaj....zrozumienie ale bez przesady....ciekawa jestem czy jakby tobie lekarz kazał stosować diete wodną czy tak od razu byś to zrobiła i czy wogóle...rozum trza mieć swój...a powiem jeszcze raz odchudzanie dziecka które nie je stałych posiłków mnie rozwala...ja byłam na mleku grubaseczkiem...pulchniacek aż miło.....o stałe mamuśka zadbała a teraz waże 60 kilo po dwójce dzieci......i jakoś mi geny grubego niemowlęcia nie zostały...umiar umiar umiar....to tyle wiecej sie nie wypowiadam bo widze że nie ma sensu i prosimy - nie mieszaj trolu 29 letni bo nas nie pokłócisz i tak......


http://www.suwaczki.com/tickers/82docwa1zyg7nb5a.png
http://www.suwaczki.com/tickers/wff2vcqg6w42rjgz.png

Odnośnik do komentarza

Daffodill
patrycja`81
tez mi sie nie podoba atmosfera jaka tu zapanowala
czsem tak sie zdarza jak ktos sie chce namieszac
nic nie dzieje sie Gosiu bez przyczyny:wink:

powiedz mi tylko w czym ja chce namieszac?
chcialam tu z wami pisac czuc sie fajnie mogac z kims pogadac i wymienic sie tym co wiemi dostac od was jakies dobre porady a i moze ja w czyms kiedys bym mogla pomoc...
mi tylko pediatra powiedzial ze jak teraz pozwole dziecku zrobic z niego grubasa to bedzie pozniej mialo problemy i tyle.... w rodzinie takie geny sa... ile wasze dzieci starsze waza? mam kuzyna ktory ma 4 lata i wazy ponad 30 kg... to jest tez normalne?
jak sie przewroci to wola ratunku pomocy bo nie moze sie podniesc i go rodzice podnosza.. po schodach umie tylko zejsc na gore uz nie wejdzie.
powiedz mi jeszcze co to 4 letnie dziecko jadło zaczynając od 1 roku...


http://www.suwaczki.com/tickers/82docwa1zyg7nb5a.png
http://www.suwaczki.com/tickers/wff2vcqg6w42rjgz.png

Odnośnik do komentarza

jako zarejestrowana na forum jestem całkiem nowa choć podczytuje niektóre wątki od dawna, miedzy innymi Wasz wątek ( moj syn jest z końca grudnia) nie miałam zamiaru pisać na tym portalu ale ostatnio coraz częsciej trafiam na posty Patrycji'81 i śmieszy mnie ta osoba! nie ma tematu w którym nie miałaby najwiecej do powiedzenia krytykuje niemalże wszystko i wszystkich! kłóci sie z wieloma osobami że niby wszyscy są głupi i tylko ona jest mądra i wszystko wie, z tego co zaobserwowałam jest kilka innych wątków na których jej nie chcieli ( choć ona na kolejnych wątkach pisała że jej na poprzednich było źle) a bo to ktoś sie przemądrza a że pisze głupoty a że po co sie wogóle odzywa! potrafi skrytykować zwyciezców a nawet konkurs w którym przegrała!
żałosna jest ta osoba i ja doradzałabym ( tak jak ona ma zwyczaju robic) zacznij dziewczyno życ prawdziwym życiem! widac jest ona marniutkie skoro wyładowyjesz swoje flustracje na ludziach których na oczy w życiu nie widziałas a przez to też mam wrazenie starasz sie dowartościowac!

oczywiście spodziewam się bogatej w mądrości riposty........

Odnośnik do komentarza

yasmelka
Daffodill
patrycja`81
tez mi sie nie podoba atmosfera jaka tu zapanowala
czsem tak sie zdarza jak ktos sie chce namieszac
nic nie dzieje sie Gosiu bez przyczyny:wink:

powiedz mi tylko w czym ja chce namieszac?
chcialam tu z wami pisac czuc sie fajnie mogac z kims pogadac i wymienic sie tym co wiemi dostac od was jakies dobre porady a i moze ja w czyms kiedys bym mogla pomoc...
mi tylko pediatra powiedzial ze jak teraz pozwole dziecku zrobic z niego grubasa to bedzie pozniej mialo problemy i tyle.... w rodzinie takie geny sa... ile wasze dzieci starsze waza? mam kuzyna ktory ma 4 lata i wazy ponad 30 kg... to jest tez normalne?
jak sie przewroci to wola ratunku pomocy bo nie moze sie podniesc i go rodzice podnosza.. po schodach umie tylko zejsc na gore uz nie wejdzie.
powiedz mi jeszcze co to 4 letnie dziecko jadło zaczynając od 1 roku...

nie powiem ci bo sie w to nie zgalebialam mieszkamy zbyt daleko siebie.. wiem tylko tyle ze jest dziecko bardzo otyle i ma juz poroblemy.. ale ok juz nie draze tematu nie chce zaklocac waszego spokoju. milop bylo i przyszedl czas by pozegnac sie. jestescie zgranagrupa nie bede wam tego psuc... szkoda tylko ze nie mam juz z kim pogadac o corce itp

Odnośnik do komentarza
Gość patrycja`81

Daffodill
[mi tylko pediatra powiedzial ze jak teraz pozwole dziecku zrobic z niego grubasa to bedzie pozniej mialo problemy i tyle.... w rodzinie takie geny sa... ile wasze dzieci starsze waza? mam kuzyna ktory ma 4 lata i wazy ponad 30 kg... to jest tez normalne?
.





po pierwsze my nie mowimy o czterolatkach tylko niemowlakach
wiec przyklad czterolatka,ktory pochlania wszystko co rodzice daja
nie ma zwiazku z niemowlakami

tak w wieku niemowlecym juz mozna wplynac na "linie" dziecka,ale nie jak je mleko,tudziez ma wprowadzane pokarmy
wiecj na temat dziewczyny juz napisaly

dwa moje starsze dziecko wazy prawie 12 kilo
miala taka sama diete jak jej mlodszy brat-inaczej w wieku niemowlecym przybieraly
jego menu to wciaz mleko zpiersi
sa wprowadzane pokarmy stale,ale poki co malo akceptopwane



Daffodill piszesz o tym ze milo by wymienic rady-moja rada byla zmiana pediatry,tobie sie nie podoba,nie kaze ci go zmieniac,bo nie jestem dyktatorem:D
ale jesli ktos oczekuje porad,to przyjmuje kazda nie musi natomiast kazdej sluchac,bo ma swoj rozum
ale jesli ktos dal inna rade niz tego oczekiwalismy,nie mozna kogos nazywac wrednota,
albo ze ktos sie czepia

na tym to wlasnie polega-umiec sluchac,czytac
a kierowac sie swoim rozumem,bez oskarzania kogos
bo mi sie rada nie podoba

Odnośnik do komentarza
Gość patrycja`81

mama jasia
jako zarejestrowana na forum jestem całkiem nowa choć podczytuje niektóre wątki od dawna, miedzy innymi Wasz wątek ( moj syn jest z końca grudnia) nie miałam zamiaru pisać na tym portalu ale ostatnio coraz częsciej trafiam na posty Patrycji'81 i śmieszy mnie ta osoba! nie ma tematu w którym nie miałaby najwiecej do powiedzenia krytykuje niemalże wszystko i wszystkich! kłóci sie z wieloma osobami że niby wszyscy są głupi i tylko ona jest mądra i wszystko wie, z tego co zaobserwowałam jest kilka innych wątków na których jej nie chcieli ( choć ona na kolejnych wątkach pisała że jej na poprzednich było źle) a bo to ktoś sie przemądrza a że pisze głupoty a że po co sie wogóle odzywa! potrafi skrytykować zwyciezców a nawet konkurs w którym przegrała!
żałosna jest ta osoba i ja doradzałabym ( tak jak ona ma zwyczaju robic) zacznij dziewczyno życ prawdziwym życiem! widac jest ona marniutkie skoro wyładowyjesz swoje flustracje na ludziach których na oczy w życiu nie widziałas a przez to też mam wrazenie starasz sie dowartościowac!

oczywiście spodziewam się bogatej w mądrości riposty........


Agula albo kolezanko aguli
milo cie poznac:lol:

hehehe napisz cos od siebie a nie zgapiaj:sofunny:

niech bog cie ma w swojej opiece:lol:
milego dnia:D

Odnośnik do komentarza
Gość patrycja`81

jaki ktos na bierzaco jest:lol:

i ktos tu pisze zebym zaczela zyc wlasnym zyciem:lol:

wow milo mi ze ktos mnie tak intesywnie czyta:D
i wie gdzie co i kiedy,co przegralam co wygralam:d


niedlugo ktos wkoncu sie wyda gdzie na prywatnym naszym jest przeciek

Odnośnik do komentarza

patrycja`81
Daffodill
[mi tylko pediatra powiedzial ze jak teraz pozwole dziecku zrobic z niego grubasa to bedzie pozniej mialo problemy i tyle.... w rodzinie takie geny sa... ile wasze dzieci starsze waza? mam kuzyna ktory ma 4 lata i wazy ponad 30 kg... to jest tez normalne?
.





po pierwsze my nie mowimy o czterolatkach tylko niemowlakach
wiec przyklad czterolatka,ktory pochlania wszystko co rodzice daja
nie ma zwiazku z niemowlakami

tak w wieku niemowlecym juz mozna wplynac na "linie" dziecka,ale nie jak je mleko,tudziez ma wprowadzane pokarmy
wiecj na temat dziewczyny juz napisaly

dwa moje starsze dziecko wazy prawie 12 kilo
miala taka sama diete jak jej mlodszy brat-inaczej w wieku niemowlecym przybieraly
jego menu to wciaz mleko zpiersi
sa wprowadzane pokarmy stale,ale poki co malo akceptopwane



Daffodill piszesz o tym ze milo by wymienic rady-moja rada byla zmiana pediatry,tobie sie nie podoba,nie kaze ci go zmieniac,bo nie jestem dyktatorem:D
ale jesli ktos oczekuje porad,to przyjmuje kazda nie musi natomiast kazdej sluchac,bo ma swoj rozum
ale jesli ktos dal inna rade niz tego oczekiwalismy,nie mozna kogos nazywac wrednota,
albo ze ktos sie czepia

na tym to wlasnie polega-umiec sluchac,czytac
a kierowac sie swoim rozumem,bez oskarzania kogos
bo mi sie rada nie podoba

przeciez normnalnie przyjelam temat pediatry i napisalam tylko ze nie zmienie bo mam zaufanie do niej.. nie neguje twoich wypowiedzi tylko odpowiadam co jednak zrobie... nie z kazdej rady musze korzystac ale mile ze sa bo widac ze troszczycie sie tu o maluchy.

Odnośnik do komentarza

patrycja`81
mama jasia
jako zarejestrowana na forum jestem całkiem nowa choć podczytuje niektóre wątki od dawna, miedzy innymi wasz wątek ( moj syn jest z końca grudnia) nie miałam zamiaru pisać na tym portalu ale ostatnio coraz częsciej trafiam na posty patrycji'81 i śmieszy mnie ta osoba! Nie ma tematu w którym nie miałaby najwiecej do powiedzenia krytykuje niemalże wszystko i wszystkich! Kłóci sie z wieloma osobami że niby wszyscy są głupi i tylko ona jest mądra i wszystko wie, z tego co zaobserwowałam jest kilka innych wątków na których jej nie chcieli ( choć ona na kolejnych wątkach pisała że jej na poprzednich było źle) a bo to ktoś sie przemądrza a że pisze głupoty a że po co sie wogóle odzywa! Potrafi skrytykować zwyciezców a nawet konkurs w którym przegrała!
żałosna jest ta osoba i ja doradzałabym ( tak jak ona ma zwyczaju robic) zacznij dziewczyno życ prawdziwym życiem! Widac jest ona marniutkie skoro wyładowyjesz swoje flustracje na ludziach których na oczy w życiu nie widziałas a przez to też mam wrazenie starasz sie dowartościowac!

oczywiście spodziewam się bogatej w mądrości riposty........


agula albo kolezanko aguli
milo cie poznac:lol:

Hehehe napisz cos od siebie a nie zgapiaj:sofunny:

Niech bog cie ma w swojej opiece:lol:
Milego dnia:d

no i prawda wychodzi na jaw,kto tu miesza....agula lub faktycznie jej wspierajace koleżaneczki...może niedługo nas pobija,jak kiedys inne sie odgrażały....czyli nasze domysły sie potwierdziły,a te dziewczyny naiwne dały ci sie okręcić wokół palca....w końcu trafiłaś na swoich,bo tu niestety nikt ci się nie dał...a zresztą,to straszna dzieciniada....a odnosnie pati,to żeby każdy był tak sczery i bezpośredni,to nie byłoby dzis tego zamętu....ja bardzo cenie to w pati:))))))

http://www.suwaczki.com/tickers/ug37df9htzkll9el.png
http://www.suwaczki.com/tickers/ojxe8u69vk2b8jtc.png
http://www.suwaczki.com/tickers/ojxe8iiky2y17cmo.png http://s2.pierwszezabki.pl/026/0264099b0.png?7172

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...