Skocz do zawartości
Forum

Szczecińskie dziewczeta;)


Demether

Rekomendowane odpowiedzi

Monika no też nie wierzyłam w ten zbieg okoliczności. Zresztą ona podaje tą samą datę a jakoś inaczej liczy tygodnie niż ja... A co jest najlepsze- chodzi do tego samego ginekologa! :)
Ogólnie nie przepadam za nią i zawsze się modlę, żeby nie spotkać się z nią na poczekalni u lekarza :) Zobaczymy czy w ogóle przyjdzie, bo niby mojemu się zapowiedziała, że wpadnie...

http://www.suwaczki.com/tickers/17u93e5ejvfr8jg4.png

Odnośnik do komentarza

Odpoczywam dziewczyny babcia i dziadek w siódmym niebie wiec biegają za małym:-) Tutaj jest magiczne miejsce cisza spokój zawsze jak potrzebujemy sie wyciszyć od domu i firmy to uciekamy właśnie do nich:-)

Brunetka w ciąży hormony buzuja wiec moze Twoje zle nastawienie do jej osoby:-)
Ja powiem tak mój ma siostrę a ona ma syna rok starszego od mojego ale jest tak wredna gowniara i kłamczucha ze myslalam ze w ciąży jestem tak do niej anty ale niestety w moim przypadku po prostu nie moge sie przełamać zeby ja polubić:) Ale to długa historia:-)

Jak tam nasza Majcia i Aronek??
Monika muszę Cię pocieszyć ze im bliżej roczku to dziecko zaczyna dłużej spac. Słuchaj mój ostatnio wstaje najwcześniej o 9 ja jestem przeszczesliwa:-) No i oczywiście za to kocham moje dziecię jeszcze mocniej:) hi hi żart:-)
Monika masz moze matę do kąpieli sylikonowa?

Ciężarówka jak sie czujesz?

Odnośnik do komentarza

Z tymi spacerkami to też nie bardzo. Ja spod Lubieszyna, ona bodajże z ul.Koszalinskiej. Wiec specjalnie trzeba jechać. Ale ja mogę sie przejść z wozeczkiem :)
Monika a Ty tak ani nawet trochę nie rozmawiasz z mężem?
Ja bym zwariowala. Chociaż rok temu rozstalam sie z moim chłopakiem na ponad 3 miesiące- zero widywania, sms, NIC. A jakoś wrocilismy do siebie. A teraz dzidzia będzie :)
Wiec moze faktycznie potrzeba czasu też u Ciebie.

http://www.suwaczki.com/tickers/17u93e5ejvfr8jg4.png

Odnośnik do komentarza

Laura może masz rację, że w ciąży jestem taka wyczulona. A na siostrę Pawła to już w ogóle! Zreszta od początku mnie drażniła. Ja po tych skurczach mam zalecenia jak najwięcej leżeć, a ona potrafi mi wypalić stwierdzeniem: ciąża to nie choroba. No załamuje mnie. Ostatnio jak dostała okres i nie poszła do pracy to tez jej powiedziałam: okres to nie choroba :)
Ajjj ale by tu można książkę napisać o tym wszystkim...
Czuję się dość dobrze, dzięki, że pytasz. Nie powiem- pobolewa mnie brzuch tak jak na okres, czasami mocniej, czasami mniej. Jak boli dość mocno to od razu się kładę i staram się nic nie robić.
A mój mały coraz silniejszy i żywszy_ coraz mocniej i częściej go czuję, szczególnie rano ;)
Monika masz rację, że oni jakos tak inaczej to wszystko liczą. Mój lekarz też na początku naddawał mi trochę, teraz już pisze mi tygodnie takie jak mi wychodzą :) Ale nic mu nie mówiłam, widoccznie oni mają jakieś na początku inne wyliczenia.

http://www.suwaczki.com/tickers/17u93e5ejvfr8jg4.png

Odnośnik do komentarza

Laura nie posiadam takiej maty wiele rzeczy nie posiadam bo ja w trakcie remontu a raczej budowy lazienki:) i fajnie ze masz taki azyl :) Dobrze zrozumialam? twoj ma forme? a w jakiej branzy?
Brunetka jak juz wspominalam rozumiem cie bo skonczylam pare dni przed porodem sprzatac po remoncie:) ALe dzidzius bedzie miec ladnie:)

dzis jade poszukac prezentu dla 3osob:/ Tak sie zlozylo ze siostra mojego Tomka ma urodziny 25 go dwa tyg pozniej ma moj, a nastepnie po 2 tyg jego mama. TAk wiec trzeba kupic 3 prezenty mozna powiedziec w jednym czasie:) Nie chce mi sie jezdzic nigdzie ale musze:/

Pozdrawiam was i 3majcie sie:)

http://www.suwaczki.com/tickers/f2wlclb15ksjtmsj.png

Odnośnik do komentarza

hej.
Laura, ale fajnie, że wypoczywasz....zazdroszcze, szczególnie dzisiaj bo Maja postanowiła od 22 do 1 nie spać no i ja razem z nią. Wczoraj załatwiałam urzędowe sprawy - pesel Majci, ubezpieczenie etc., ale dzielnie (sennie) zniosła moją nieobecność przy tatusiu.
Maja powoli zaczyna przyjmować gości bo przez pierwsze 2 tygodnie unikaliśmy odwiedzin innych osób poza nami. Jedna babcia już była - jednak Maja w 95% przespała Jej wizytę. W weekend przyjeżdzają kolejni dziadkowie i ciocia:)
Wczoraj mój bardzo mnie wzruszył- dostałam od Niego piękną biżuterię z podziękowaniem za urodzenie Majci - aż mi się łza zakręciła

Odnośnik do komentarza

Karotka fajnie miło tez po urodzeniu dostałam biżuterię:) I nie dziwie sie ze sie wzruszyłas :-)
No my tez unikalismy odwiedzin bo wiadomo trzeba trochę soe poznać z obca istotka :-)
Jeszcze nie jedna taka nocka przed Wami ja dzis kochana od 4-5.30 tez nie spałam bo karolek sie wyspal:-) także głowa do góry:-)

Monika jak tam sytuacja z mężem mam nadzieje ze lepiej ?? A jak Aron daje spac mamie?
Brunetka jak remont ? Jak sie czujesz ?

Odnośnik do komentarza

Hejka dziewczyny!
Jak tam Monika udało się znaleźć prezenty? Powiem Ci, że ja nienawidzę myśleć, szukać i kupować, bo nigdy nie wiem co. A niektórym to ciężko przypasować z prezentem.. Jak synek? Mąż?
Laura no termin miałaś fajny, taki świąteczny :) A przypomnij mi kiedy w końcu urodziłaś? Jak u rodzinki? Karolek grzecznie znosi inne otoczenie?
Karotka super taki prezent od mężczyzny! Docenił Twoje poświęcenie, szanuje się to- Laury facet też :) Jak malutka? A Tobie jak z raną po cięciu teraz jest? Boli nadal?
Dziewczyny nie odzywałam się 2 dni, bo z tym remontem nadal się użeramy, po drodze wyszły pewne mankamenty, które od razu trzeba zrobić, więc mam nadzieję, że w listopadzie skończą :P
Aaaa przedwczoraj zdałam wewnętrzny z teorii. Ogólnie mam już koniec jazd, bo wczoraj i przedwczoraj wyjeździłam 4 ostatnie godziny. W piątek o 17 mam wewnętrzny z praktycznego... Zobaczymy czy mnie przepuszczą. Fajnie by było. Jeśli nie to dokupię parę godz i jeszcze raz spróbuje. Do końca listopada będę walczyć z tym prawkiem. Potem już za blisko terminu nie będę się gimnastykować :)

http://www.suwaczki.com/tickers/17u93e5ejvfr8jg4.png

Odnośnik do komentarza

Z T. oddzywamy sie do siebie ale trzeba wiele sobie wytlumaczyc. Trzeba naprawic siebie ,zwiazek...ale idziemy do przodu. Aaron nie da pospac , drze sie "mama wstawaj" po czym ja wstaje a ten odplywa:)

Laura ja wszystko biore co daja uciekam jak bija;) A tak szczerze powiedz co mlodemu kupic za to bo wiem ze dzieciaczki maja full zabawek a nie chce dublowac.

Prezenty- dla siostry tomka poniewaz jest alergikiem kupilam w "mydlarni?" chyba tak to sie zwie ,naturalne mydlo i sol do kapieli (dla osob z azs). Powiem wam ze wydawalo mi sie ze beda mniejsze koszta a tu wyszlo na to ze mydlo za kg zaplacisz 140zl:/ no ale wszystko co naturalne kosztuje. Naprawde nie wiedzialam co jej kupic, jest duzo rzeczy ale tak na dobra sprawe nie wiedzialam co kupic, kubek-banal, ramki-gdzie powiesi? nie ma jakis zajawek na zdjecia, widzialam fajne rzeczy do domu ale ona nie ma jakiegos stylu wiec ciezko cos dopasowac, miala miesieczny zapal do cwiczen ale nie wyszlo jej wiec ze sportu tez odpada:/
Dla mojego hm...szczerze nie wiem myslalam zeby dac mu kase i niech sam sobie kupi:) Bo chcialam mu kupic tableta bo cos wspominal, albo kamerke do auta (na tym kompletnie sie nie znam)
Na 30tke dostal ode mnie zegarek za 1000zl ale wiecie nie bede mu co roku kupowac prezentu za 1000zl:P
Na swieta umowilismy sie ze tylko dzieciom kupujemy prezenty. poniewaz swieta spedzalismy w tamtym roku w gronie ludzi dla mnie obcych (tesciu siostry Tomka ) nadodatek ateisci wiec bardziej jedlismy kolacje niz obchodzilismy swieta. Dla mnie to na reke chociaz i tak kupic cos dla 4 dzieci to wyczyn :/ Bo moj ma 2 chrzesniakow a oni maja po 1 bracie:) Nie raz stalam po gdzinie przed polka i szukalam czegos:)
Moj syn zaczyna w chodzic w zycie z zabawkami wiec latwiej bedzie mu cos znalesc:)

http://www.suwaczki.com/tickers/f2wlclb15ksjtmsj.png

Odnośnik do komentarza

Hej:-)
Brunetka to gratulacje zaliczenia teorii i trzymam kciuki za jazdy:)
Zawsze tak jest z remontami jak już zaczniesz to wychodza jakieś dodatkowe robótki:-)
Karol odkąd skończył dwa tygodnie to już podróżował nie mamy problemu ze spaniem:)

Monika my tez robimy dziecia prezenty i rodzicom. Bo zabawki teraz drogie jak cholera a tez trochę muszę ich zrobic.
Monika naprawdę nic nie musisz kupować ja chce oddać te rzeczy bo Wam sie przydadzą a mi nie już a po co maja sie walac po katach:)

Odnośnik do komentarza

Monika trzymam kciuki za dogadanie się z mężem :) Fakt, prezenty dla dzieci też potrafią przysporzyć kłopotu, czasami większego niż dla osoby dorosłej.
Laura ja się z tym liczyłam, że to będzie się przedłużać. Mój chłopak jest zawsze tak optymistycznie nastawiony, mówił, że szybko skończą. Ja wiedziałam, że po drodze coś wyjdzie.
Nie no- dla małego coś dostaniesz :)

http://www.suwaczki.com/tickers/17u93e5ejvfr8jg4.png

Odnośnik do komentarza

Drogie mamy z zachodniopomorskiego gdyby okazało się że któraś z Was lub waszych znajomych ma dziecko z wadą serca i konieczna jest operacja to z całego serca polecam Zabrze! Śląskie Centrum Chorób Serca czas oczekiwania jest kilku tygodniowy, a nie jak w Poznaniu kilku miesięczny! Lekarze z arkońskiej kierują do Poznania, ale warto wziąć sprawy we własne ręce i działać! Jeżeli ktoś ma pytanie odpowiem na email omadzia@interia.pl Na szczęście moje dziecko już zoperowane

Odnośnik do komentarza

Witaj Joasia86 fajnie ze do nas dołączyłas:)
Jak sie czujesz? Z tego co brunetka pisze tez synek ma byc?? Czyli na naszym forum mamy jedna księżniczkę Maję:-)
W jakiej części Szczecina mieszkasz?

Fajnie dziewczyny ze jest nas coraz więcej:-) Wracam w niedziele wiec w tygodniu obowiązkowo spotkanie już doczekać sie nie moge:-)
Jak Wam dzień minął??
Karotka jak Maja?
Monika ja rownież cieszę sie ze zaczynacie rozmawiać z mężem:)

Odnośnik do komentarza

Hej dziewczyny.
Brunetka cieszę się bardzo z Twojego sukcesu zaliczenia teori no i gratuluję. Monia super, że coś ruszyło z facetem - zawsze to do przodu. Cieszę sie jak to wszytko czytam - takie pozytywne wiadomosci.
Cześć Joasiu fajnie, że jestes z nami. Jak znosisz stan "błogosławiony"?
Brunetka moja rana po cięciu już prawie się zrosła. Po tygodniu ściągnęli mi szew i generalnie jest teraz ok. Jednak wcześniej bardzo ciągnęła i bolała przy chodzeniu. Nawet źle nie wygląda.
Majeczka dzisiaj była na 1 wizycie u lekarza....no i dała popis - osikała lekarke, sfajdała się i krzyczała na całą przychodnię, ale ważne, że rozwija się dobrze.
Laura jak tam rodzinka rozpieszcza Karolka??
Dziewczyny planuję zakup tego smoczka tak mi poradziła lekarka, ale zapomniałam zapytać czy też Go się go daje na noc??

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...