Skocz do zawartości
Forum

Szczecińskie dziewczeta;)


Demether

Rekomendowane odpowiedzi

Na froncie spokoj wojsk nie przyjacielskich nie widac:) mialam z malym drzemke :) nie pamietam z tymi wynikami pozniej zobacze jak ja mialam bo z tego ci pamietam mialam idealne mimo ze w nocy zjadlam kawalek ciasta krowka:) i to nie maly. No i nie wiem jaka daja karteczke bo u mnie wysylali wyniki do przychodni ja ich niedostawalam.Brunetka no to ladnie z laptopem a torcik ladny? Bo smaczny napewno byl:) ale bym zzjadla :) u nas juz dawno nie bylo tortu bo my ogolnie nie obchodzimy urodzin ,nie zapraszamy nikogo,chyba czas najwyzszy to zmienic:)

http://www.suwaczki.com/tickers/f2wlclb15ksjtmsj.png

Odnośnik do komentarza

Ale czujesz? Jesli tak to ok jesli nie bedziesz czuc richow to gnaj do lekarza,przychodni by sprawdzili czy jest ok. Gadam,nie gadam tyle co musze dzis mnie znow wkurzyl bo wyjadl kaszke malego a ja kupuje w zdrowej zywnosci i kuzwa musze jezdzic po nia bo w poblizu nie ma takiej. My nie zapraszamy nikogo na ur bo dotychczas uznawalam to za zlo po ktorym trzeba sprzatac hehehe ale dla torcika moze zaprosze kogos albo nie kupie torcik i zjem sama:) idz do lekarza jak sie martwisz i odrazu zapytasz sie co na pecherz.
Laura jak weekend?
Karotka jak tam nadal dwupak?

http://www.suwaczki.com/tickers/f2wlclb15ksjtmsj.png

Odnośnik do komentarza

Brunetka ja brałam urosept bo to ziołowe tabletki sa. Jak martwisz sie to dzwon do lekarza tez tak miałam raz mocniej czułam raz słabiej.
Karotka chyba cos sie dzieje bo od wczoraj jej nie ma:)
Monika ogólnie ok weekend tylko mały tu nie chce spac dobrze ze dzis do domu:)
Nie martw sie ja tez nie rozmawiam z moim brak mi słów normalnie... Długo by pisać muszę ochłonąć bo eksploduje zaraz:(

Odnośnik do komentarza

oj brunetka nie gadaj tak lepiej sie nie klocic:) ale moj jak juz mi zlosc przechodzi to zawsze cos odwali malego bo malego ale wkurzajacego tak jak z ta kaszka niby nic ale juz musze jechac po nia a ja poruszam sie autobusem wiec mi ciezej.
"Lura"to mi wyszlo jak pisalam ale na szczescie zobaczylam oczywiscie chodzilo mi o Laura, "a" zjadlo :P to fajnie ze zadowolona jestes ,moj maly tez ma problem ze spaniem winnym miejscu niz dom. W domu moze spac wszedzie i w lozeczku i w lozku ale nie po za domem. Opadna emocje bedzie lepiej:)

http://www.suwaczki.com/tickers/f2wlclb15ksjtmsj.png

Odnośnik do komentarza

Co dziewczyny taka cisza???
Ja byłam dzis na zakupach z moim chłopakiem, właśnie wróciliśmy. Byłam w kilku ciuchbudach pytać o kurtki, potem na rynku koło Turzynu. Nic nie było. W końcu mój sie wkurzyl i powiedział, ze jedziemy do h&m do molo na dział ciazowy i on mi kupi nowa kurtkę. No i kupiliśmy. Nie jest jakas super gruba, ale na jesień a potem na zimę jak ulał. I ma sporo miejsca w brzuchu :) Stwierdzilam, ze potem ja sprzedam na allegro. Trafiły mi sie też 2 sweterki na przecenie. No i maluszkowi wzięliśmy skarpetki. Kurcze jest tych wydatków sporo. Poniekąd jestem trochę zła na siebie za ta nowa kurtkę bo jeszcze trochę rzeczy nam brakuje dla małego ale z największym brzuchem w największą zimę wypadlam z terminem..
Dajcie znać dziewczyny co u Was!

http://www.suwaczki.com/tickers/17u93e5ejvfr8jg4.png

Odnośnik do komentarza

Brunetka musisz ubierac sie cieplo szczegolnie w tym okresie wiec jesli was stac to czemu nie ,jak najbardziej powinnas miec kurte na zime. Ja mialam akurat lagodna zime i mialam gruby polar w ktorym bylo mi cieplo:) ale niby ta ma byc chlodniejsza zima.
Bylam dzis podpisac umowe z oknami i za 4-5tyg wstawia okna. ale za to co innego mi sie przytrafilo mowilam wam juz o kanarach splacam to na raty ale komornik wrzucil mnie na liste dluznikow i nie mam jak wziasc pozyczki na wegiel naprawe auta itd. Wk...ć sie mozna:/ jak nie urok to sraczka. A chciialam wziasc wiecej zeby odrazu jego spalic ale niestety poczeka sobie:) Czasami zaluje ze swojego sciagnelam do kraju.....
Laura ,karotka?

http://www.suwaczki.com/tickers/f2wlclb15ksjtmsj.png

Odnośnik do komentarza

Cześć:-)
Brunetka to prawda musisz sie ciepło ubierać. Nie ma żartów wiem ze to wydatki ale no niestety:(
Monia no w tym kraju tak jest zarobki byle jakie wszystko drogie i zawsze jak nie urok to sraczka. Wiadomo jak pracuje za granica inna kasa ale odległość niestety:(
Wydaje mi sie ze karotka już w szpitalu drugi dzień jej nie ma to dobry znak chyba:)
A ja w końcu w domu cisza spokój tylko tyle ze mój maz przywiózł grupsko od swojej siostry. Chyba trafi mnie jak zarazi sie mały bo ostatnio mały był przez jej syna chory.

Odnośnik do komentarza

Cześć Laura :)
Zaczął sie czas chorób, musicie Ty i Monika pilnować swoich maluszkow przed choroba. A to niestety nie takie łatwe :( Myślałam ze zaginelas w akcji jak pojechalas :)
Monika no cóż... Żyjemy w chorym kraju. Za urodzenie dziecka dostaje sie 1000zł i to spełniając jakieś warunki gdzie w innym kraju potrafią więcej dac i nawet pomoc konkretniej. No nie jest łatwo. Moze i mój chłopak nawet dobrze zarabia ale chcemy te pieniądze odłożone wladowac w dom a nie stale wyciągać na coś. Dlatego ja nie jestem taka z ambicjami żeby mieć wszystko nowe i najlepsze bo jak same widzicie zbieram rzeczy od innych :) Życie w Polsce to ciężki kawałek chleba niestety :(

http://www.suwaczki.com/tickers/17u93e5ejvfr8jg4.png

Odnośnik do komentarza

brunetka masz motywacje na oszczedzanie bo zbieracie na wspolny dom ale no nie ukrywajmy i tak wam sie pofarcilo bo nie jeden marzy by wybudowac sobie dom:) no i fajnie ze macie z czego ,Moj ma jakies 2tys.na dzisiejsze czasy to tyle co nic nie narzekalabym gdyby nie podwyzszali co chwila tych cen w sklepach. Kiedys szlo sie z 50zl i moglam kupic obiad na tydzien a teraz?No i gdyby dawali mi uczciwa kase na macierzynskim a nie wzieli ok 50tys przez 10lat pracy a oddadza mi jakos 11tys ale interes. Ogolnie ja od 17roku zycia ciagle wynajmuje mieszkanie (od roku jestem na swoim i tez nie do konca bo narazie nie mam kasy na przepisanie co tez jest chore bo ktos chce mi dac mieszkanie by miasto nie musialo tego robic to jeszcze chca 10tys za to ,pytam sie za co?) wiec wiadomo nie moglam sobie jakos odlozyc ale na nic mi nie brakowalo, jak moj wyjechal kupil auto ale nie chcialam zebysmy zyli osobno to nie dla mnie. Co z tego ze nie mam z kim sie klocic ale i tez ten zwiazek sie rozpadal. Tam nie chcialam jechac bo robilam szkole a zaraz po egzaminach wyszlo ze jestem w ciazy to juz w ogole odpadl wyjazd. W ciagu roku 5 razy przerabialam wyjazd z moim alle za kazdym razem powiedzialam nie, przeszlismy wiele i stwierdzilam ze damy rade. Dla mnie bycie razem ma wieksze znaczenie niz kasa,mimo ze nam sie nie zawsze uklada. Mam sasiadke ta zadowolona bo wychowuje dziecko ,maz tylko na weekendy ale 6-8tys na koncie,ona nie chce isc do pracy bo kasa jest i wygoda tez. Wychodzi na to ze woli kase od meza.ALe nie mi to oceniac .jak cos to ona zostanie na lodzie bez niczego bo ma 25 lat i ani roku nie przepracowanego wiec niech sie modli by facet ja nie rzucil. Ponarzekam sobie bo mam zly dzien ,w maju niestety wroce do pracy i znow sie odbijemy. Ja jeszcze sie ciesze bo mam co jesc i gdzie spac ale co maja powiedziec samotne matki? ida do mopru czy dzies tam i ponizaja sie zeby dostac 50zl ,mam pare kolezanek w takiej sytuacji i kazda powiedziala ze nigdy tak zle sie nie czula proszac kogos o 50zl ,bo w biurach patrza na takie mamy jak na jakies zlo ktore przyszlo by skroic panstwo. Wybaczcie troche sie rozpisalam ale wkurza mnie ten rzad na prawde a jak widzialam Tuska to scyzoryk mi sie otwieral w kieszeni:)

Ale moj maly baki puszcza glosne jadlam dzisiaj kapuste moze od tego hehehe:)

Eh ide spac mialam cos napisac zapomnialam. 3majcie sie dziewczyny i sorry ale czasamai musze z siebie wyrzucic wszystkie zale od 7 bolesci:)

http://www.suwaczki.com/tickers/f2wlclb15ksjtmsj.png

Odnośnik do komentarza

No faktycznie, rozpisalas sie :) Ale rozumiem Cie doskonale. Co do pracy za granicą to też bym nie chciala żeby on byl tam a ja tu. Wiadomo pieniądze większe ale co z tego jak życie osobno.
Zresztą ja jestem z moim chłopakiem ponad 7 lat ale dopiero teraz w ciazy mieszkamy razem. Nie chciałam z tesciami a teraz to wyjścia nie ma niestety. Wcześniej też wynajmowalam tyle czasu. Ciężko było, czesto na styku byłam z pieniędzmi.
Ehhh trzeba sobie czasem ponarzekac.

http://www.suwaczki.com/tickers/17u93e5ejvfr8jg4.png

Odnośnik do komentarza

Gdyby nie to ze wynajmowalam mieszkanie tyle lat to spokojnie bym odkladala sobie kase ale niestety takiej mozliwosci nie mialam. Ale co bylo to bylo teraz musze innym rzeczom stawic czola:P

Moj maly lezal oparty okoldrewiec troche mial te plecy podwyzszone wiecie ze sie spiol i usiadl ale cocnajlepsze ze on sam byl zdziwiony hehehe podobnie bylo w pociagu tak glosno pisknal ze az w uszach zabolalo a on spojrzal sie zdziwiony ze mu sie udalo:P Poki co wyczyny nie powtorzyl cale szczescie ale domyslam sie ze mnie to czeka:)

http://www.suwaczki.com/tickers/f2wlclb15ksjtmsj.png

Odnośnik do komentarza

Cześć dziewczyny:-)
Oj brunetka nawet nie wiesz ze bedzie Ci sie chciało wstawać:) Ja odkąd urodził sie Karol mam tak czujny sen ze sama w szoku jestem. Tak naprawdę nie bedziesz miała wyjścia bo płacz Cię i tak obudzi:-) Poradzisz sobie to normalne obawy tez tak miałam:) Wychodząc ze szpitala cała drogę do domu płakałam w aucie jak ja sobie poradzę co zrobię gdy bedzie płakał nie mieliśmy naprawdę nikogo zeby na początku chociaż cos pomógł a to wszystko było takie nowe.. Nawet nie kapalismy go wtedy bo baliśmy sie ze nam nie zaśnie wszystko przed Tobą ale zobaczysz jak szybko sie człowiek uczy:-)
To prawda Monika czemu ten czas tak szybko leci mój zaraz 10 miesięcy niedawno jeszcze leżał gaworzyl tylko a teraz marzylabym o 5 min kiedy on siedzi i sie bawi:) Bo tak to wszystko jest fajne tylko nie zabawki:) Jeszcze trochę Monia ciesz sie chwilami.
Karotka już pewnie tuli Majkę w ramionach:-)
Ach ... Zazdroszczę Wam pierwszych zakupów poznania sie z obcym:-)

A tak w ogóle to ja tez uważam ze związki na odległość nie sa dobre teraz to już jak dziecko jest to całkiem. Znam takie których mężowie za granica kase na konto wypachnione ubrane i tylko kawki itp. Ja nie potrafiłabym tak mi teraz bez pracy jest cieżko bez kontaktu z ludźmi a tak cały czas to nie wiem czy dałabym radę.

Nasz kraj jest chory nic nie pomagają zeby młodym było lepiej. Nie rozumiem tego bo cieżko ale cóż my możemy tylko pogadać:-)

Już jesień nadchodzi szaro buro ponuro wrrr straszne dzis to nic mi sie nie chce:)

Spokojnej nocy :-)

Odnośnik do komentarza

TEz taka znam co liczy sie kasa ale widac kazdy ma inne priorytety w zyciu. Wole swojego chlopa w domu nawet takiego nie dobrego przynajmniej mam kontrole hehehe zartuje. Jednak rodzina ,zwiazek stawiam ponad pieniedzmi ktore sa wazne ale nie najwazniejsze. Chyba wole byc biedna i szczesliwa niz bogata i nie szczesliwa. A bylabym nie szczesliwa gdybym byla "wlasnoscia" meza tylko dlatego ze on zarabia na wszystko. A wspomnialam o tm bo przypomniala mi sie znajoma ktora podporzadkowala sie mezowi robila i mowila co chcial tylko dlatego ze ona nie pracowala a on zarabial na nich.

Brunetka dziecko nie da sobie krzywdy zrobic wstaniesz czy ci sie bedzie podobac czy nie:) Ja tez zrobilam sie bardzo czujna i bedac w kuchni potrafilam bardziej wyczuc moment w ktorym powinnam pojsc do malego niz facet ktory siedzial za sciana i moglby cokolwiek uslyszec. Nasza intuicja jest nie oceniona;) Kazda z nas sie bala ale kazda musiala podolac zadaniu:) Najgorsze u mnie to bylo rozgryzienie czemu mlody placze z perspektywy czasu nie plakalabym z synem gdybym nie robila wszystkiego na odwrot :) Ale jak to Laura napisala ze sie nauczysz:) Z reszta wszystkie mamy ucza sie swych pociech :) a jak sie dotra to juz z gorki:) I podpisuje sie pod Laura tez ci zadroszcze:)

Laura -ciesze sie a zarazem rozpaczam ze moje dziecko tak szybko rosnie. Dopiero co miescil sie calutki na przewijaku i to z nawiazka a teraz nogi mu zwisaja:)Jak to moj powiedzial urodzil sie z glowka jak pomarancza a teraz ma jak melon:)

http://www.suwaczki.com/tickers/f2wlclb15ksjtmsj.png

Odnośnik do komentarza

Brunetka Ty ciesz sie ze widać brzuszek fajnie byc ciężarówka:) Daj znać co u lekarza?
No Monia to z ta główka dobrze powiedziane:-) A co ja mam powiedzieć już zaraz przewijak moge schować bo moj to jeszcze chwila i nie zmieści sie na nim:)
Ty Brunetka nie masz sie co martwić teściowa masz pod ręka pewnie zawsze pomoże przy małym:) oczywiście zobaczysz jaka by nie była ale jak weźmie ci małego na spacer chociaż na godzinke to powiesz sama fajnie ze jest:)

A jakie plany na dzis? Mój bobas śpi wstanie pójdziemy na podwórko obiadek znowu drzemka i jakoś dzień zleci:)
A tymczasem lecę robić obiad miłego dziewczyny:)

Odnośnik do komentarza

potrzebuje antidotum na lenistwo:) Nic mi sie nie chce nawet isc na spacer. Szczerze nawet nie chce mi sie pisac:)

Brunetka to daj znac jak u lekarza ale i tak wiem ze bedzie ok:)
JA ciezarowa poczulam sie dopiero na sam koniec bo tak to smigalam wszedzie i czesto na piechote a juz pod koniec strasznie sie pocilam ,ogolnie meczylam co bylo dla mnie uciazkiwe.

http://www.suwaczki.com/tickers/f2wlclb15ksjtmsj.png

Odnośnik do komentarza

Jestem juz :)
Wszystko ok, badanie na fotelu było, skierowanie na morfologie i mocz. Co do cukru to mówił ze jest ok.
Około 29 tyg mam sie zgłosić na badanie usg. No i w sumie tyle :)
No właśnie dziewczyny- przydaje sie przewijak?
No tesciowa do takich rzeczy sie przyda, żeby zostawić małego ale nic poza tym :D
A plany na dzis takie ze zjem i odpoczywam :)
A Wy?
Gdzie Karotka?? Z dzidzia juz? :)

http://www.suwaczki.com/tickers/17u93e5ejvfr8jg4.png

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...