Skocz do zawartości
Forum

Szczecińskie dziewczeta;)


Demether

Rekomendowane odpowiedzi

No więc więcej o mnie: :) Mieszkam na prawobrzeżu, nadal z rodzicami, jestem niestety w zwiazku na odleglosc, moj facet jest zolniezem zawodowym i probujemy przeniesc go z malej miejscowosci za Gorzowem WLKP do Szczecina, ale niestety na to chyba trzeba znajomosci.. A my ich nie mamy..
Mam 28 lat, będę miała pierwsze dziecko i będzie to chłopczyk - już sie przyzwyczaiłam do tej myśli choć marzyłam o Zuzi :)
Na co dzien pracuje w duzym biurze w Szczecinie - teraz jestem od 2 miesiecy na L4..
Panicznie boję się porodu, ale na szczęście dostałam zlecenie na cesarkę od okulisty ;)
Ciążę znoszę wyjątkowo dobrze, żadnych nudności, wymiotów, zachcianek, jedynym objawem był brak okresu i nerwowosc ;) Szczerze to strasznie się nudzę teraz na tym L4 !
Teraz czuję się dobrze, ale mam wyrzuty sumienia, że za dużo leżę i się lenię.. Szpital, który wybrałam to Szczecin Zdroje.
Co jeszcze chcialybyscie wiedziec:)?? Pozdrowionka

http://www.suwaczki.com/tickers/3jgx3e3kefgkxlep.png

Odnośnik do komentarza

Hej!
Monika do lekarza z tym bólem głowy i to już! Nie może tak co dzień boleć, nawet jeśli to migrena czy coś! Umawiaj się jutro z rana do lekarza.
Karotka no nieźle, mała pokazała kto tu rządzi :) I dobrze- niech psoci ile wlezie, bynajmniej znak, że zdrowa dzidzia :)
Laura u mnie dzień minął... w sumie nic szczególnego. Mam stresa przed jutrem, bo ten egzamin wewnętrzny na 17... Ale co ma być to będzie.
Aaaa dzwonili z Bobolandu, że wózek do odebrania :) Jedziemy jutro przed południem po niego, mój już chciał dziś jechać, ale stwierdziłam, że jutro na spokojnie podjedziemy.
Joasia wiem- znam Twoją historię :) Ja też marzyłam o córce, ale mam syna i w sumie juz nie wyobrazam sobie, żeby mogło byc inaczej :)
Co do Twojego faceta to kojarzę, że sytuacja nie najlepsza... Trzymam kciuki, żeby wszystko się ułożyło. Jak nie teraz to jak mały się urodzi. Lepiej późno niż wcale.
Pewnie cięzko tak na odległość? Widujecie się często?

http://www.suwaczki.com/tickers/17u93e5ejvfr8jg4.png

Odnośnik do komentarza

Joasia czyżby był w Skwierzynie w wojsku??
Na prawobrzezu ja tez mieszkam blisko szmaragdowego:)
Leń sie ile tylko możesz bo jeszcze trochę i już sie skończy:)
Pamiętajcie grunt zeby dziecko było zdrowe nie ważne czy chłopczyk czy dziewczynka:-)
Monia serio brunetka ma racje do lekarza idź z tymi bólami nie ma żartów.
Brunetka trzymam kciuki jutro i daj znać.
Karotka to fajnie ze wszystko ok pierwsza wizyta za Wami i to w dodatku z psikusami:)
Słuchaj ja dawałam tez na noc smoczka jak nie bedzie chciała to wypluje. Tak ja miałam:) A tak jak sobie radzicie ?

Odnośnik do komentarza

Laura, nie jest w Skwierzynie tylko w Wędrzynie.. To taka mala miejscowosc za Gorzowem. Ja z kolei mieszkam w podjuchach..
Brunetka ehh jest coraz ciezej.. Pisalam przed chwila na drugim forum jak mnie potraktowal dzisiaj.. Widywalismy sie co weekend ale teraz bedzie akurat 2 tygodnie od kiedy sie nie widzielismy i jakos sie nie zapowiada chyba zebysmy sie zobaczyli w ten weekend..

http://www.suwaczki.com/tickers/3jgx3e3kefgkxlep.png

Odnośnik do komentarza

Joasia Wedrzyn to jeszcze za Skwierzyna i Miedzyrzeczem moje rejony:)
A co dogadać sie nie możecie na odległość? Gdy kobieta jest w ciąży facet musi byc trochę bardziej wyrozumiały ze względu na budujące hormony moze to przez to??
Jak dzis sie ciężarówki czuja?
Monika jak Aron ? Jak Twój ból głowy?
Karotka jak Maja? Noc spokojna? My już jutro wracamy koniec przyjemności:( Aż nie chce mi sie wracać:)

Odnośnik do komentarza

Laura Międyrzecz to też troche "moje" miasto, wyprowadziłam się z niego z rodzinką gdy miałam kilka lat, ale mam tam dużą część rodziny i ukochaną babcię :-)
Majcia nie dała pospać mamusi - usypiała mi na rękach, a jak Ją odkładałam do łózeczka to płacz...ale po około 3 godzinach sukces - usnęła!!!(haha)
Joasia to pewnie nie jest Ci łatwo żyć tak na odległość. Mam nadzieję, że przeniesienie Twojego mężczyzny nastąpi szybciej niż później.
Brunetka no koniecznie daj znać jak poszło, abym mogła kciuki puścić. Laura, Monika gdzie byłyście u okulisty na pierwszej wizycie z dzieciaczkami?

Odnośnik do komentarza

O prosze karotka a ja ze Skwierzyny jestem:) czyli łącza nas te same rejony:)
Karotka ja byłam z małym w Medicus u okulisty bo na kase chorych nie było szans. Karotka do trzech miesięcy mogą byc takie nocki pozniej bedzie lepiej:) także kochana jeszcze troszkę:) chociaż mój o 4 sie obudził i chciał sie bawić:) Wyspimy sie dopiero jak pójdą chyba do szkół średnich także już niedługo hi hi:)
Moja siostra ma syna 4 lata i on do 3,5 lat wstawał w nocy na mleko:)
Właśnie brunetka czekamy na wiadomość jak Ci poszło:)

Odnośnik do komentarza

W poniedzialek zadzwonie do lekarza:)

Aaron jakies kiepskie ma wieczory kladzie sie spac jak zawsze ale wstaje po 2 godzinach i nie chce spac:/MArudzi,placze on nie idzie spac i juz.

Karotka ja tez bylam w medicusie bo pierwsza wizyta powinna byc w 3m. a jakbym sie rejestrowala to dopiero na styczen:/ JAk bylam u okulisty w 4m to powiedziala ze to pozno:/ co najlepsze tylko u nas tak chodzi sie wczesnie, w Krakowie czy nawet w Gdansku dopiero od 6m. Smoczek podawalam zazwyczaj do snu,pozniej wypluwaljak spal. Ogolnie dawalam mu jak nie chcial sie odessac:)

Laura- tez by mi sie nie chcialo wracac:) koniec laby....

Boziu wlasnie sobie uswiadomilam ze juz nie dlugo musze szukac pracy....nie lubie zmian ale musze ....

Joasia jak urodzisz to juz tak fajnie nie bedzie, bedziesz spac jak dziecko ci pozwoli:)

http://www.suwaczki.com/tickers/f2wlclb15ksjtmsj.png

Odnośnik do komentarza

Monika tez tak miałam z Karolem czytałam na forach w Google i duzo osób tak ma. Pozniej moze przyjść etap ze obudzi sie w nocy o 3-4 i nie bedzie spac do 5-6 i nic nie zrobisz bo na sile nie usnie. Także jeszcze kilka ciężkich etapów przed nami wszystkimi:)

Ogólnie dla mnie to chore pójście do okulisty w 3m życia bo jakby cos dziecko ze wzrokiem miało byłoby widać natomiast uważam ze jak już chcą cos wymyślać żebyśmy biegali po lekarzach to bardziej przydatny byłaby wizyta u neurologa. Kiedyś noe było obowiązkowe badanie u okulisty i było dobrze.

No koniec laby i na sama myśl mi sie nie chce wracać:-)

Odnośnik do komentarza

Hej dziewczyny!
Otóż... wewnętrzny pozytywny :) Narobiłam błędów i to nie jeden czy dwa, ale moja instruktorka wie, że czas mnie goni no i trochę na chama mnie przepuściła. Grunt, że mam papierek i mogę próbować z teorią na państwowym. Oczywiście wykupię sobie jeszcze z kilka godzin i spróbuje zdawać jazdę potem.
Jestem wykończona, szczególnie tym egzaminem. Wiem, że nie powinnam się denerwować, ale stresowałam się bardzo. I cały dzień na wariata, bo pierw na Słoneczne po ten wózek, potem na ten wewnętrzny.
Joasia żal mi Ciebie, że w ciąży tak Cie traktuje facet... Powiem Ci szczerze, że uważam, iż nie ma sensu, żebyś ubiegała się tak stale o niego, prosiła o spotkania, rozmowy. Jesteś w ciąży z jego dzieckiem, to on powinien dbać o Ciebie a nie jeszcze dobijać w tym stanie! Rodzice wiedzą o Twojej sytuacji z nim? Że jest źle?
Monika koniecznie idź do lekarza, zgłoś te bóle. A ile Ci zostało do powrotu do pracy? Czego szukasz konkretnie? Nie wracasz tam, gdzie pracowałaś?
Laura pamietaj- szybko co dobre szybko się kończy :) Swoją droga jaki ten świat mały, zawsze znajdzie się ktoś znajomy albo z okolic ;) Rano czy wieczorem macie wyjazd?
Karotka z dziewczyn opisu chyba wychodzi, że musisz iśc do Medicusa :) Swoją droga jak to jest dziwne zrobione, że trzeba iść z tak malutkim dzieckiem do okulisty a terminy są wiele miesięcy do przodu... Ale co się nie robi dla małej księżniczki ;)

http://www.suwaczki.com/tickers/17u93e5ejvfr8jg4.png

Odnośnik do komentarza

Polaczyli watek i ja glupia zamiast zobaczyc ostatnia strone to myslalam ze jakis blad:/ Dopiero dzis mnie na szlo zeby zobaczyc o co kaman:)Blondynka ze mnie:)

Pytalam sie czemu tak wczesnie jest okulista i to tylko u nas, to odpowiedzieli mi ze tylko u nas w tym zakresie sie tak ta okulistyka rozwinela. (cos w tym stylu) Neurolog faktycznie przydatny ale zauwazyylam ze na badaniu bioderek lekaz wylapuje jakies problemy. U nas odrzu zauwazyl ze maly trzyma glowke na prawej stronie.

Brunetka-gratki, ale prawdziwy egzammin to ten panstwowy ,bo te wew.czesto to pic na wode bo przepuszczaja zeby miec z glowy kursanta. Bynajmniej tak zauwazylam. Kolezanka wjezdzala ciagle pod prad na rodla i ja przepuscil facet :/ znalam wiele innych przypadkow:) Mnie przepuscil chodz stwierdzil ze nie zdam bo jestem rajdowiec (za ciezka noga-ale dobrze trzymana kierownica )

Joasia-nie wiem o co chodzi, ale i hormony buzuja i nie ukrywajmy ten zawod nie jest lekki. Osobiscie uwaam ze ciezko zyc z wojakiem(sa wyjatki ) znam wiele par i wszedzie sa jakies problemy ale to juz zalezy od was czy wam wyjdzie czy nie,pogadaj z nim szczerze.wiesz sie ze na misje ci nie wyjezdza co chwila:P Bedzie dobrze pogadaj z nim na spokojnie.

Laura-no to mnie pocieszylas:P niech lepiej nie wstaje mi z ranca ,juz wole te wieczory

http://www.suwaczki.com/tickers/f2wlclb15ksjtmsj.png

Odnośnik do komentarza

Heh ja tez się zdziwiłam jak weszłam na forum :)
No Monika masz rację, to pic na wodę. Ale trzeba się spiąć, bo zdarza się, że nie przepuszczają. Ja właśnie się tym martwiłam, że z tym wewnętrznym będę się męczyć, a gdzie do państwowego. Babka z biura mówiła mi też, że teraz szkoły jazdy walczą o rankingi zdawalności kursantów w Wordzie- więc byle kogo już nie chcą tak puszczać, bo po prostu statystyki im lecą. No ale nic, grunt, że zaliczone. Najgorsze przede mną...
Jak ból głowy Monika?
Laura w domu już?
Jak malutka Maja?

http://www.suwaczki.com/tickers/17u93e5ejvfr8jg4.png

Odnośnik do komentarza

Super dziewczyny, że się spotykacie...następnym razem mam nadzieję, że dołączę.
Kupiliśmy Majce smoczek, ale nie została jego fanką, może pociumkała ze 2 razy i pluje i płacze - a potrafi krzyczeć coraz głośniej.
U nas zaczął się czas odwiedzin. W weekend był dzideczek z babcią i siostra - ochów i achów niw było końca.
Miałyście rację z okulistą obdzwoniłam kilka przychodni i terminy dopiero po nowym roku.
A mnie plecy zaczęły boleć, chyba kręgosłup dostaje od noszenia kluski.
Laura i Monika czy brałyście te szczepienia skojarzone czy te bezpłatne?
Joasia co taka cisza?

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...