Skocz do zawartości
Forum

Sierpniowe mamy 2021


Gość luna87

Rekomendowane odpowiedzi

a i oczywiście też nie mam żadnych objawów, żadnym mdłości wymiotów nic, co też już mnie martwi. Tak źle i tak niedobrze. 
Chociaż przed spodziewaną @ czyli jeszcze przed testami miałam wyczulony węch i jak przygotowywałam kiełbę mężowi to myślałam, że zwymiotuję tak czułam te zapachy 😛 a teraz nic zero objawów. 
Dodam też że miałam niski przyrost bety, chociaż lekarz nie zwrócił na to uwagi powiedział, że widać ze beta przyrasta więc jest ok. 

Odnośnik do komentarza

Dziewczyny pomocy! To moja pierwsza ciąża 7t - mieszkam w UK i pierwsze spotkanie z położna mam dopiero 11 stycznia, mdłości i osłabienie miałam około 4t,  z tego co widzę Wy co tydzień kontrolujecie betę. Nawet do końca nie wiem co to ;o może trochę panikuje, ale bardzo się boje czy aby wszystko jest w porządku. 

Odnośnik do komentarza

Beta wykdywa hormon w krwi ktory jest obecny tylko w ciąży.

Z ta beta to nie jest tak ze co tydzień sie ja kontroluje. Ja robilam w pierwszej i drugiej ciąży raz bete, zeby potwierdzic ciąże. Kobiety robia ja drugi raz po kilku dniach od pierwszej aby sprawdzić jak przyrasta i wedlug tego czy ciaza rozwija sie prawidlowo. 

Odnośnik do komentarza
Gość Zaczarowana

Hej dziewczyny byłam dzisiaj na wizycie. Serducho biło jak dzwon. Wg USG 6t1d czyli ciąża dużo młodszą niż wychodzi z OM. Wg USG termin mam na 22 sierpnia. A starszaka urodziłam 21 a termin też miałam  na 22 sierpnia. Ciekawe czy się teraz też tak uda 😊

Odnośnik do komentarza

Jola mi lekarz od razu kazał robić betę i przyrost sprawdzić minimum 2 razy. Wszystko zależny od lekarza 🙂

czytalam o becie ze nie zawsze jest zgodna z tym co daje usg 🙂

 

Ania super 🙂 mnie tez pobolewa podbrzusze . ja biorę 2 x1 . progesteron ostatnio miałam dość wysoki więc lekarka dała do momentu wizyty

Odnośnik do komentarza

Hej :) po 2,5 roku walki ! Kilku procedurach in vitro , wyleczeniu wszystkiego co było do wyleczenia , przejściu na dietę , uzupełnieniu niedoborów . Po decyzji ze rezygnujemy z naciągania nas na ogromne koszty ... w pierwszym cyklu bez badań lekarskich bez podawano leków ujrzałam 2 kreski na teście a pierwsza beta w 30 dc wynosiła 3200!! Następna 72 h później już 14 tysięcy !! 

Obecnie jestem wg crl w 9t1 d nasz cud ma 2,48 cm o pięknie bijące serce . 

 

Jestem mama 7 latka który tak samo jak my pragnął tego cudu :) termin mam na 02.08 czyli moje 35 urodziny :))

Odnośnik do komentarza
59 minut temu, Gość Grabka napisał:

Hej 🙂 po 2,5 roku walki ! Kilku procedurach in vitro , wyleczeniu wszystkiego co było do wyleczenia , przejściu na dietę , uzupełnieniu niedoborów . Po decyzji ze rezygnujemy z naciągania nas na ogromne koszty ... w pierwszym cyklu bez badań lekarskich bez podawano leków ujrzałam 2 kreski na teście a pierwsza beta w 30 dc wynosiła 3200!! Następna 72 h później już 14 tysięcy !! 

Obecnie jestem wg crl w 9t1 d nasz cud ma 2,48 cm o pięknie bijące serce . 

 

Jestem mama 7 latka który tak samo jak my pragnął tego cudu 🙂 termin mam na 02.08 czyli moje 35 urodziny :))

Gratuluje Ci ogromnie 🙂

witamy wśród sierpnioweczek 🙂

Odnośnik do komentarza
Gość Zaczarowana

Ania

Super, że serduszko bije. Piękny dźwięk. Też dostałam luteinę w razie czego.

Grabka

U nas też się udało jak odstawiłam leki i odpuściłam ale u nas tylko albo aż 1,5 roku. Nie przeszliśmy tyle co wy. Gratuluję Super prezent urodzinowy.

Do południa ledwo chodzę tak mnie mdli ale nie wymiotuje. I kurcze muszę mieć chociaż jedną drzemkę w ciągu dnia.

 

Odnośnik do komentarza
Gość Gość Karola

Również życzę wszystkiego dobrego w Nowym Roku, a przede wszystkim zdrówka dla naszych maleństw:) Ja byłam wczoraj na pierwszej wizycie, lekarz powiedział, że pęcherzyk jest w prawidłowym miejscu i dał mi skierowanie na badania. Kolejna wizyta za 2 tygodnie, będzie widać już serduszko:)

Odnośnik do komentarza
W dniu 2/1/2021 o 12:10 PM, AleksandraNowyŚwiat napisał:

Dołączam się do Was drogie Panie - co prawda „termin” mam na początku września, ale nie ma grupy ;). Wlasnie zobaczyłam dwie kreski ale mam dwa dni do okresu i sie zastanawiam czy to nie jest ciąża biochemiczna :(? Któraś z Pań miała takie doświadczenia? 

Witamy 🙂

 

a czemu myślisz że może do być biochemiczna ?

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...