Skocz do zawartości
Forum
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...
Gość luna87

Sierpniowe mamy 2021

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Swing

Hej! U mnie nieśmiałe dwie kreseczki, beta z 32dc 115, dziś (34dc) 420. Niżej niż w pierwszej udanej ciąży, ale przyrost dobry więc mam nadzieję, że będzie ok! W czerwcu biochemiczna, więc teraz jestem pełna obaw. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość MalaMi
W dniu 27/11/2020 o 8:10 PM, Gość Swing napisał:

Hej! U mnie nieśmiałe dwie kreseczki, beta z 32dc 115, dziś (34dc) 420. Niżej niż w pierwszej udanej ciąży, ale przyrost dobry więc mam nadzieję, że będzie ok! W czerwcu biochemiczna, więc teraz jestem pełna obaw. 

Będzie dobrze, przyrost jest prawidłowy, musimy myśleć pozytywnie:)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Goździk

Hej, ja też nieśmiało mogę się przyłączyć. Dwie kreseczki są i beta rośnie 😍

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Aga
2 godziny temu, Gość Goździk napisał:

Hej, ja też nieśmiało mogę się przyłączyć. Dwie kreseczki są i beta rośnie 😍

Goździk jaka beta u Ciebie w którym dniu cyklu? Obsesyjnie szukam iskierki nadziei

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Kasia

Hej dziewczyny. Ja w piątek się dowiedziałam o ciazy. 4 tydzień. W tym tygodniu idę do lekarza i zobaczymy co i jak. Objawy: kręcenie w dole brzucha jak na miesiączkę, trochę ciągnie jajnik, z którego poszło jajeczko. Bólu piersi brak, apetyt normalnie, brak mdlosci. Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Goździk

W środę beta 124, w piątek 260. Z tego co liczę to dziś jest 4t+ 5d. Z objawów to ciągnięcie w dole brzucha, częste latanie do WC i bolące piersi. We wtorek idę na kolejną betę.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Witam przyszłe mamusie, mogę się dołączyć?

W poniedziałek rano zrobiłam test i wyszły 2 kreseczki.

Staraliśmy się z mężem i od kilku miesięcy, i wygląda na to, że się udało. Jutro mam pierwszą wizytę.

Mam już córeczkę 5letnią. 🙂 

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Kasia

Ja dziś idę do ginekologa, więc może będę coś więcej wiedzieć. Końcówka 4ego. Z objawów to tylko latam do toalety i nic więcej. Mam nadzieję, że wszystko ok 🙂

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Dzień dobry Kobietki. Ja już po wizycie. Na usg widac narazie tylko mała nieregularną plamke o średnicy 2mm. Jutro ide na badania krew, mocz i beta, a w poniedziałek mam dodatkowo powtórzyć bete i kolejna wizyta za tydzień. 

Pozdrawiam 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Godzinę temu, Gość Kasia napisał:

Ja dziś idę do ginekologa, więc może będę coś więcej wiedzieć. Końcówka 4ego. Z objawów to tylko latam do toalety i nic więcej. Mam nadzieję, że wszystko ok 🙂

Powodzenia. Będzie wszystko ok. 🙂

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
22 godziny temu, Gość Kasia napisał:

Hej Kasia. I jak u Ciebie po wizycie? 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Ania

Hej. Ja chyba też:-) na teście blada kreseczka, dzień przed planowaną @. Jutro powtórzę, jak będą 2 to pójdę na betę i później lekarz:-)  jestem w szoku, że udało sie za 1 razem 🙂

to nasza 2 ciąża. A jak tam u Was  ? Pierwsze maleństwo bedzie? 🙂

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Alicja

Mogę się przyłączyć? 

U mnie będzie pierwsze :) Szczęście miesza się z ciągłymi fazami, że może coś robię nie tak. 

6t, beta ładnie rośnie, progesteron ok. Za tydzień kolejna wizyta już z kompletem badań. 

Nie mam mdłości, więc nie wiem czy się cieszyć czy martwić :/

Mam nadzieję, że wszystko będzie dobrze. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
2 godziny temu, Gość Ania napisał:

Hej. Ja chyba też:-) na teście blada kreseczka, dzień przed planowaną @. Jutro powtórzę, jak będą 2 to pójdę na betę i później lekarz:-)  jestem w szoku, że udało sie za 1 razem 🙂

to nasza 2 ciąża. A jak tam u Was  ? Pierwsze maleństwo bedzie? 🙂

U mnie tez druga. Mamy juz 5 letnja córeczkę. 🙂

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Ania
2 godziny temu, Martuśka;-) napisał:

U mnie tez druga. Mamy juz 5 letnja córeczkę. 🙂

U nas tez 🙂 bedzie 6 lat miedzy dziecmi, ale mam nadzieje ze dobrze beda sie dogadywac.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
57 minut temu, Gość Ania napisał:

U nas tez 🙂 bedzie 6 lat miedzy dziecmi, ale mam nadzieje ze dobrze beda sie dogadywac.

Ja również mam taką nadzieję 🙂 tym bardziej ze zamierzam ulokować moja dwójkę w jednym pokoju 😉 myślę, że będzie dobrze. Trzeba być dobrej myśli. Mimo, że to początki człowiek juz sie zastanawia jak to wszytsko bedzie. Oby pandemia się uspokoiła bo bardzo chciałabym rodzic z mężem jak w przypadku pierwszej ciąży. 🙂

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Ania
5 godzin temu, Martuśka;-) napisał:

A masz córeczkę czy synka? 

8 godzin temu, Martuśka;-) napisał:

Mam córeczke 😉 to prawda, człowiek juz o wszystkim mysli 🙂 aale Chyba taka nasza natura kobieca;-) 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja jutro idę na drugą bete. Ale wyniki poznam u dr w czwartek. I zobaczymy jak przyrasta. Może będzie już z coś więcej widać na usg. 😊

Języka też nie umie trzymać za zębami. Moi rodzice i siostra już wiedzą. Teściom powiemy pewnie w święta. Córeczka ciagle pyta ale odpowiadam bliżej nieokreślonym "już niedługo" 😉

Edytowane przez Martuśka;-)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Kasia
W dniu 4/12/2020 o 9:29 AM, Martuśka;-) napisał:

Hej Kasia. I jak u Ciebie po wizycie? 

Ode mnie smutne wieści. Ciaza pozamaciczna. Trzymajcie się dziewczyny! Dużo zdrówka dla Was i maleństw!

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

Maksymalnie dozwolone są tylko 75 emotikony.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

• Dodaj nową pozycję...