Skocz do zawartości
Forum
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...
Gość Jjjkk

Zaparcia w ciąży

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Jjjkk

Hej, 

Temat wstydliwy ale znany na pewno w ciąży. Czy macie jakieś sprawdzone dozwolone sposoby na zaparcia?  

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Krystyna

ja również polecam te czopki, moim zdaniem warto się zaopatrzeć w nie na czas ciąży. Mnie 2-3 razy ratowały komfort i samopoczucie. Podoba mi się, że nie działają gwałtownie i efekt jest szybko, bo do 15 minut. Pozdrawiam :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Ala

Czopki podczas ciąży i połogu są niezastąpione, żadne inne środki nie są tak bezpieczne jak one. Jak ktoś lubi to kapusta kiszona może też pomóc, ale mnie niestety nie smakowała i nie byłam w stanie jej zjeść.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Czopki evaqu sa bardzo skuteczne w walce z zaparciami. Działają szybko, ale nie gwałtownie. Juz do 15 minut trzeba korzystać z toalety.

Pomagają również przywrócić naturalny rytm wyprózniania. Dla mnie okazały się idealne

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Karolina

czopki eva qu mnie uratowały kilka razy podczas długich zaparć w ciąży, teraz już jestem po ciąży ale nadal trzymam czopki na wszelki wypadek

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Maria

moim zdaniem każdy powinien mieć te czopki w apteczece, na wszelki wypadek. Moja mam też je stosowała a nie była w ciąży 🙂

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

Maksymalnie dozwolone są tylko 75 emotikony.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

• Dodaj nową pozycję...