Skocz do zawartości
Forum

Kwietniowe mamy 2021


Gość Madlen

Rekomendowane odpowiedzi

Hejka,

Chciałam już wcześniej się odezwać, ale musiałam ponowić wizytę po 2 tyg bo jak zwykle lekki falstart, wszystko ok ale jeszcze serca nie było. W każdym razie, dziś potwierdzone wg gin wygląda na ciąże ok 7tyg a wg aplikacji mam 9+0 :)

Pozdrawiam wszystkie dziewczyny :)

Odnośnik do komentarza
1 godzinę temu, Maria Monika napisał:

No a masz regularne cykle co 28 dni? Bo mi wg om wychodzi na 19 kwietnia a ostatni okres mialam 13 lipca więc prawie tydzień później niż Ty 🤔 no chyba że z USG inaczej Ci wychodzi, to się zdarza chyba 😉

 

No właśnie regularne 29-30dni a ostatni okres mialam 7.07 po prostu się pomylil bo to przecież nie możliwe a usg mi wyszło ze 6,5 tygodnia to nieźle się pomieszało owulacja musiała być dużo później 🙂 Będzie dobrze dziewczyny 🙂 Ja się trochę martwię teraz bo coś lewy jajnik mnie kłuję i tak ciągle coś... 

Odnośnik do komentarza
48 minut temu, Gość KamkaKa napisał:

Hejka,

Chciałam już wcześniej się odezwać, ale musiałam ponowić wizytę po 2 tyg bo jak zwykle lekki falstart, wszystko ok ale jeszcze serca nie było. W każdym razie, dziś potwierdzone wg gin wygląda na ciąże ok 7tyg a wg aplikacji mam 9+0 🙂

Pozdrawiam wszystkie dziewczyny 🙂

Witamy Witamy 🙂

Odnośnik do komentarza
15 minut temu, Gość Agga napisał:

Maria Monika i jak tam Twoje plamienie? Lepiej? 

Dziewczyny macie jeszcze mdłosci? Mi się wydaje że moje zmalały i swiruje ze cos jest nie tak 🤯

Hej 🙂 dzis znów się pojawiło odrobinkę na papierze, ale tylko raz. 

Moje mdłości też jakby lżejsze od kilku dni... Chociaż może przez to że zaczęłam jeść trochę bardziej regularnie. Jak mi się zdarzy dłuższa przerwa w jedzeniu to wracają

 

0d1yskjoq7q68ci4.png

Odnośnik do komentarza
Godzinę temu, Maria Monika napisał:

Hej 🙂 dzis znów się pojawiło odrobinkę na papierze, ale tylko raz. 

Moje mdłości też jakby lżejsze od kilku dni... Chociaż może przez to że zaczęłam jeść trochę bardziej regularnie. Jak mi się zdarzy dłuższa przerwa w jedzeniu to wracają

 

To może już jutro nie będzie tego plamienia 💪 oby było już ok!

Odnośnik do komentarza
W dniu 3/9/2020 o 8:02 PM, Gość KamkaKa napisał:

Hejka,

Chciałam już wcześniej się odezwać, ale musiałam ponowić wizytę po 2 tyg bo jak zwykle lekki falstart, wszystko ok ale jeszcze serca nie było. W każdym razie, dziś potwierdzone wg gin wygląda na ciąże ok 7tyg a wg aplikacji mam 9+0 🙂

Pozdrawiam wszystkie dziewczyny 🙂

Witamy 🙂 ja czekam z niecierpliwością na czwartkowa wizytę. Na szczęście nie miałam żadnych plamien. Obecnie 10 t i 2 d 🙂 czuje się dobrze ale tez muszę jeść regularnie bo i naszej mi niedobrze. 

Odnośnik do komentarza
1 godzinę temu, Maria Monika napisał:

Hej 😉 u mnie jeszcze wczoraj raz na papierze lekko podbarwiony śluz, ale dziś (odpukac!!) Cisza od rana.. oby tak zostało. Ja mam wizytę w środę i im bliżej tym bardziej się denerwuję. 😬 Boje się żeby wszystko było dobrze 

 

To dobrze ze nie plamisz! Ja wizytę mam jutro. Trzymajcie kciuki aby wszystko było w jak najlepszym porządku 🙂

Odnośnik do komentarza

Hej  ja juz po wizycie! Serduszko bije słyszałam 🥰 ale ja niestety mam toxmoplazmoze i cukrzycę ciążowa! Totalnie jestem załamana. W pierwszej ciąży nic takiego nie było. Juz mam umówione wizyty w poradniach. Jak nie s****a to urok!

Odnośnik do komentarza
24 minuty temu, Gość Agga napisał:

Hej  ja juz po wizycie! Serduszko bije słyszałam 🥰 ale ja niestety mam toxmoplazmoze i cukrzycę ciążowa! Totalnie jestem załamana. W pierwszej ciąży nic takiego nie było. Juz mam umówione wizyty w poradniach. Jak nie s****a to urok!

Aga nie martw się, wiem że to utrudnienie ale dasz radę zobaczysz ! miałaś jakieś objawy tej cukrzycy, czy po prostu w badaniach wyszło że ją masz???

Odnośnik do komentarza
48 minut temu, Gość Agga napisał:

Hej  ja juz po wizycie! Serduszko bije słyszałam 🥰 ale ja niestety mam toxmoplazmoze i cukrzycę ciążowa! Totalnie jestem załamana. W pierwszej ciąży nic takiego nie było. Juz mam umówione wizyty w poradniach. Jak nie s****a to urok!

Agga nie martw się, najważniejsze że serduszko bije ❤️ a jeśli chodzi o te dwie sprawy to ważne że już wyszło i można wdrożyć leczenie itd. będzie dobrze! 

0d1yskjoq7q68ci4.png

Odnośnik do komentarza
Godzinę temu, Gość Meggii napisał:

Aga nie martw się, wiem że to utrudnienie ale dasz radę zobaczysz ! miałaś jakieś objawy tej cukrzycy, czy po prostu w badaniach wyszło że ją masz???

Wiesz nie miałam jakiś objawów. Jedyny to to że baaardzo chodziłam śpiącą i zmęczona. A tak to wyszło w wynikach. Nawet na słodycze nie mogłam patrzeć (wiem ze nie tylko tam jest cukier). Jutro juz jadę do diabetologa. Zobaczymy co powie...

Odnośnik do komentarza
46 minut temu, Maria Monika napisał:

Agga nie martw się, najważniejsze że serduszko bije ❤️ a jeśli chodzi o te dwie sprawy to ważne że już wyszło i można wdrożyć leczenie itd. będzie dobrze! 

Oby tak było... jestem z tych co bardzo panikują, więc bardzo się boje😔

Odnośnik do komentarza

My dzisiaj zaczynamy 9 tydzień 🥰 a razem z tym przyszedł totalny brak energii 😢 Mdłości pojawiają się od czasu do czasu. Ogólnie nie jest jakoś źle. Brzuszek jakby delikatnie większy. Ale też zauważyłam, że wieczorem jest większy, a rano znowu mały. Ale słyszałam, że to normalne zjawisko. 23.09 mam kolejna wizytę tym razem u innego ginekologa. Zmieniam na prywatnego lekarza bo od tego na NFZ nic praktycznie się nie dowiedziałam 😢 Nawet dziecka mi nie pokazała na monitorze 😢

Odnośnik do komentarza
18 godzin temu, Gość Anula napisał:

Dziewczyny mam to samo totalny brak Energi. Na nic nie mam siły 😞 A tak z innej beczki skąd Jesteście dziewczyny jakie miejscowości? Moze się okaże że kiedyś spotkamy się na placu zabaw 🙂

U mnie to samo brak energii, ciagle chodzę śpiąca i wiecznie o czyms zapominam 😕 ja mam jutro wizytę. Nie mogę się doczekać. Jestem z Łańcuta koło Rzeszowa. Podkarpackie 🙂 

Odnośnik do komentarza
21 godzin temu, Maria Monika napisał:

Ratowniczka tak to całkiem normalne, że brzuch na wieczór robi się większy 😉

Ja też mam totalny spadek energii, najchętniej to bym spała cały czas 😅 jutro w końcu wizyta... 🙏😬

Jak tam wizyta? Wszystko ok?

 

Ja jestem z nad morza. 💙

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...