Skocz do zawartości
Forum
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...
Gość Madlen

Kwietniowe mamy 2021

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Anula

Witam. I ja się pochwalę 3 testy pozytywne. Dwa razy robione badanie hcg. Beta pięknie rośnie 31.08 mam lekarza także jeszcze troszkę :) mam pytanie do was czy też macie czasem taki lekko brązowy śluz? Przy podcieraniu i lekko na wkładce? Trochę się martwię 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
10 godzin temu, Gość Anula napisał:

Witam. I ja się pochwalę 3 testy pozytywne. Dwa razy robione badanie hcg. Beta pięknie rośnie 31.08 mam lekarza także jeszcze troszkę 🙂 mam pytanie do was czy też macie czasem taki lekko brązowy śluz? Przy podcieraniu i lekko na wkładce? Trochę się martwię 

Hej 🙂 a ból brzucha przy tym masz? Ja nie mam teraz plamien, ale w pierwszej ciąży mi się zdarzały. I wszystko było dobrze, lskarz wtedy mówił, że to zagnieżdżanie i może się tak zdarzyć. O ile brzuch mocno nie boli i nie są to duże ilości to raczej nic złego. No ale  jeśli Cię to niepokoi to zawsze lepiej sprawdzić 🙂

0d1yskjoq7q68ci4.png

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jak mówiłam, że nic mi nie dolega tak od wczoraj moja twarz to jedna wielka masakra 😢 Mam wrażenie, że na policzkach zrobiła mi się skorupa 😢 Na szczęście nie swędzi, ale jest zaczerwienione i ciepłe 😢 We wtorek mam pierwsza wizytę u lekarza 😊 Z jednej strony nie mogę się doczekać, a z drugiej bardzo się boję 😢

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Anula
3 godziny temu, Maria Monika napisał:

Hej 🙂 a ból brzucha przy tym masz? Ja nie mam teraz plamien, ale w pierwszej ciąży mi się zdarzały. I wszystko było dobrze, lskarz wtedy mówił, że to zagnieżdżanie i może się tak zdarzyć. O ile brzuch mocno nie boli i nie są to duże ilości to raczej nic złego. No ale  jeśli Cię to niepokoi to zawsze lepiej sprawdzić 🙂

Lekki bol brzucha mam trochę tak jak na okres powiedzmy tak 3/10. Są to małe ilości. Dzięki trochę mnie uspokoiłaś 🙂 to moja pierwsza ciąża. Trochę panikuje chyba 🙂 pozdrawiam 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Klara
17 godzin temu, Gość Anula napisał:

Witam. I ja się pochwalę 3 testy pozytywne. Dwa razy robione badanie hcg. Beta pięknie rośnie 31.08 mam lekarza także jeszcze troszkę 🙂 mam pytanie do was czy też macie czasem taki lekko brązowy śluz? Przy podcieraniu i lekko na wkładce? Trochę się martwię 

Koniecznie skonsultuj to plamienie z lekarzem, jeśli nie ma krwistego plamoenia to nie ma podstaw do niepokoju.

A który to tydzień ciąży?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Wiktoria
Godzinę temu, Karola👨👩👧👧 napisał:

Witam.wczoraj zrobiłam test i wyszły wymarzone dwie kreseczki. Ostatnia miesiączkę mialam 11,07 więc  kalendarzyk wskazuję na 13kwietnia🤰

Gratuluję. To zapraszam do ginekologa na usg. Jesteś już w 6/7tygodniu więc można już będzie zobaczyć fasolkę z serduszkiem 😊

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Anula
24 minuty temu, Gość Klara napisał:

Koniecznie skonsultuj to plamienie z lekarzem, jeśli nie ma krwistego plamoenia to nie ma podstaw do niepokoju.

A który to tydzień ciąży?

Na pewno skonsultuje ale dopiero 31 dlatego trochę się martwię. Ech 7-8tydzien tak wyszło w bety hcg 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
44 minuty temu, Gość Anula napisał:

Na pewno skonsultuje ale dopiero 31 dlatego trochę się martwię. Ech 7-8tydzien tak wyszło w bety hcg 

A jak długo to plamienie trwa? 

Zawsze możesz spróbować zadzwonić do ginekologa, może uda Ci się przyspieszyć wizytę. Nie denerwuj się przede wszystkim 😘

0d1yskjoq7q68ci4.png

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
9 godzin temu, Gość Anula napisał:

Lekki bol brzucha mam trochę tak jak na okres powiedzmy tak 3/10. Są to małe ilości. Dzięki trochę mnie uspokoiłaś 🙂 to moja pierwsza ciąża. Trochę panikuje chyba 🙂 pozdrawiam 

Brzuch może boleć bo macica się rozciąga i przygotowuje się do ciąży. Jeśli to nie jest bardzo mocny ból tylko taki delikatny jak przed okresem to nie masz co się przejmować. 

Dziewczyny macie jakieś objawy? U mnie oprócz bólu piersi i tkliwych sutków nic poza tym się nie dzieje 😊 Ale dla tego malutkiego skarbeczka zniosę wszystko byle tylko maluszek urodził się cały i zdrowy ❤️

Edytowane przez Ratowniczka999
Błąd w opisie

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Anula
Godzinę temu, Ratowniczka999 napisał:

Brzuch może boleć bo macica się rozciąga i przygotowuje się do ciąży. Jeśli to nie jest bardzo mocny ból tylko taki delikatny jak przed okresem to nie masz co się przejmować. 

Dziewczyny macie jakieś objawy? U mnie oprócz bólu piersi i tkliwych sutków nic poza tym się nie dzieje 😊 Ale dla tego malutkiego skarbeczka zniosę wszystko byle tylko maluszek urodził się cały i zdrowy ❤️

U mnie bol piersi przede wszystkim po bokach nie mogę się dotknąć. Tragedia 🙂 poza tym od wczoraj już mam małe mdłości no i w ogóle apetytu nie mam. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

U mnie mdłości w sumie chyba tylko. A i tak tak jakoś dziwnie, bo są tak z 2-3 dni a potem na dzień czy dwa znikają, żeby potem znów powrócić 🤷 no ale w sumie to się cieszę, że mam trochę wychnienia od nich co jakiś czas. Poza tym piersi prawie nie bolą, czasem coś tam lekko. No i wieczne zmęczenie to chyba największa moja bolączka 🥱🥱🥱🥱

0d1yskjoq7q68ci4.png

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Agga

Witam. Pocichutku i ja do was dołączę jeśli mogę 😉 termin na 22 kwietnia(tak pokazuje kalendarzyk). Dziś pierwsza wizyta byla. We wtorek ide na założenie karty ciąży i skierowanie na wyniki. To moja trzecia ciaza. Mam synka (5l.). Druga ciaza skończyła się poronieniem w 9 tyg. Wiec teraz tak strasznie boję się... wierzę że tym razem wszystko skonczy sie dobrze.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
3 godziny temu, Gość Agga napisał:

Witam. Pocichutku i ja do was dołączę jeśli mogę 😉 termin na 22 kwietnia(tak pokazuje kalendarzyk). Dziś pierwsza wizyta byla. We wtorek ide na założenie karty ciąży i skierowanie na wyniki. To moja trzecia ciaza. Mam synka (5l.). Druga ciaza skończyła się poronieniem w 9 tyg. Wiec teraz tak strasznie boję się... wierzę że tym razem wszystko skonczy sie dobrze.

Wszystko będzie dobrze 😘 trzymam kciuki za każdą z nas ❤️❤️❤️ obyśmy za niedługo pisały o pierwszych kopniakach, o tym czy będzie chłopiec czy dziewczynka a na końcu żeby wszystkie dzieciaczki przyszły na świat bezpiecznie i szczęśliwie ❤️

0d1yskjoq7q68ci4.png

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Anula
W dniu 28/8/2020 o 7:03 PM, Gość Agga napisał:

Wierzę że tak będzie!!! 💗

Będzie dobrze 🙂 3mam kciuki za każdą z nas oby wszystko było dobrze 🙂

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Agga

Dziewczyny które były już u lekarza! Dostałyście zwolnienie z pracy (jeśli pracujecie)? Jak tak to na ile? A i czy któraś bola plecy tak nisko niby nerki, niby ledzwie? Trochę mnie to martwi...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
9 minut temu, Gość Agga napisał:

Dziewczyny które były już u lekarza! Dostałyście zwolnienie z pracy (jeśli pracujecie)? Jak tak to na ile? A i czy któraś bola plecy tak nisko niby nerki, niby ledzwie? Trochę mnie to martwi...

Ja nie byłam jeszcze i chyba ostatnia będę bo mój gin na urlopie teraz i dopiero 9/09 mam wizytę 😏 ale ja pracuję zdalnie, więc zwolnienia brać nie będę tak czy siak. 

A co do bólu to mnie wczoraj w sumie właśnie tak trochę bolało na dole pleców, ale przez chwilę tylko i przeszło 🤔 nie pamiętam w sumie czegoś takiego z poprzedniej ciąży, ale może przez rozciąganie macicy 🤔 nie bolalo mnie bardzo i raczej krótko, więc mam nadzieję że to nic złego.

0d1yskjoq7q68ci4.png

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Agga

Mnie to wczoraj te plecy bolą cały dzień 😪 to juz drugi raz... juz tak myslam ze to nerki bo może za mało wody piję. Teraz będę tego pilnować i zobaczę czy się powtorzy.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Agga
1 godzinę temu, Maria Monika napisał:

Agga a Ty pracujesz tak? Może masz jakąś pozycję wymuszona (np. stojąca czy siedząca) przez większość dnia i stąd ten ból 🤔

Juz od tygodnia jestem na zwolnieniu.  Może też trochę panikuję ze względu na wcześniejsze poronienie... we wtorek ide do położnej do się dopytam. Ale na szczęście dzis nic nie boli 🙂

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Anula
W dniu 27/8/2020 o 3:50 PM, Karola👨👩👧👧 napisał:

Witam.wczoraj zrobiłam test i wyszły wymarzone dwie kreseczki. Ostatnia miesiączkę mialam 11,07 więc  kalendarzyk wskazuję na 13kwietnia🤰

Brawo 🙂

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

U mnie mdłości pojawiły się od jakiś 3 dni. Masakra jakaś. Myślałam, że to może po zjedzonym pączku, ale trzeci dzień z rzędu mnie mdli 🤢 Nic przyjemnego. 

Co do zwolnienia to dostanę na pewno, ponieważ pracuje w pogotowiu, więc dźwigać nie będę mogła, a na pewno nocne dyżury odpadają. Póki co jeszcze pracuje, ale mam zamiar iść na L4. Wizyta we wtorek. Ciekawą jestem co tam u mojego okruszka słychać ❤️

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
2 godziny temu, Gość Agga napisał:

Juz od tygodnia jestem na zwolnieniu.  Może też trochę panikuję ze względu na wcześniejsze poronienie... we wtorek ide do położnej do się dopytam. Ale na szczęście dzis nic nie boli 🙂

Nie dziwię się że się martwisz 😘

No ale dobrze, że dziś jest lepiej. Oby tak dalej 😊

0d1yskjoq7q68ci4.png

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
27 minut temu, Ratowniczka999 napisał:

U mnie mdłości pojawiły się od jakiś 3 dni. Masakra jakaś. Myślałam, że to może po zjedzonym pączku, ale trzeci dzień z rzędu mnie mdli 🤢 Nic przyjemnego. 

Co do zwolnienia to dostanę na pewno, ponieważ pracuje w pogotowiu, więc dźwigać nie będę mogła, a na pewno nocne dyżury odpadają. Póki co jeszcze pracuje, ale mam zamiar iść na L4. Wizyta we wtorek. Ciekawą jestem co tam u mojego okruszka słychać ❤️

A no nic przyjemnego 😏 spróbuj wodę z cytryną/limonka i imbirem. Mi trochę pomaga 😉

0d1yskjoq7q68ci4.png

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

Maksymalnie dozwolone są tylko 75 emotikony.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

• Dodaj nową pozycję...