Skocz do zawartości
Forum

Kwietniowe mamy 2021


Gość Madlen

Rekomendowane odpowiedzi

4 minuty temu, Gość Agga napisał:

Kochana u mnie tez lepiej 👌 ale wczoraj cos mnie chyba zgaga złapała. Może to jednorazowe 🤔 

Oby jednorazowe! 🙂 U mnie zgaga to był w sumie pierwszy "objaw" ciąży. Tzn napilam się lampkę wina i potem cały wieczór mnie zgaga tak bardzo męczyła jak chyba nigdy w życiu. To mnie skłoniło do zrobienia testu 🙈😅 

0d1yskjoq7q68ci4.png

Odnośnik do komentarza
W dniu 27/9/2020 o 2:21 PM, Maria Monika napisał:

O kurcze, to jest nawet szansa, że będą mieć dzieciaczki urodziny w ten sam dzień 😄

wiesz już może jaka płeć? 😊

a starszy synek w jakim wieku?

Fajnie wiedziec ze nie bylabym sama 😊

U nas prawdopodobnie coreczka ale takie potwierdzenie dopiero 13 pazdziernika.

Starszy synek to 11 kwietnia 2 latka

 

Odnośnik do komentarza

Hej dziewczyny spieszę z informacjami 😉 i liczę na pomoc Waszą 😄 dzidzius zdał dzisiaj najważniejsze egzamin na 5 ,jest zdrowy całkowicie i nic się nie dzieje 🙂 poza tym pokazał to co miał pokazać i będziemy mieć chłopczyka ♥️♥️ teraz prośba do Was jak możecie to macie jakieś pomysły na imię ?;)

Odnośnik do komentarza
6 minut temu, Gość Olga napisał:

Hej dziewczyny spieszę z informacjami 😉 i liczę na pomoc Waszą 😄 dzidzius zdał dzisiaj najważniejsze egzamin na 5 ,jest zdrowy całkowicie i nic się nie dzieje 🙂 poza tym pokazał to co miał pokazać i będziemy mieć chłopczyka ♥️♥️ teraz prośba do Was jak możecie to macie jakieś pomysły na imię ?;)

Super że wszystko dobrze 🙂 i kolejny chłopiec wow 😁

Co do imion dla chłopca to takie które mi się podobają to: Aleksander, Maksymilian, Antoni, Tymon, Leon też jest fajne 😉 Marcel 😉

0d1yskjoq7q68ci4.png

Odnośnik do komentarza
9 godzin temu, Gość Olga napisał:

Hej dziewczyny spieszę z informacjami 😉 i liczę na pomoc Waszą 😄 dzidzius zdał dzisiaj najważniejsze egzamin na 5 ,jest zdrowy całkowicie i nic się nie dzieje 🙂 poza tym pokazał to co miał pokazać i będziemy mieć chłopczyka ♥️♥️ teraz prośba do Was jak możecie to macie jakieś pomysły na imię ?;)

Super wiadomości!!🥰 Co do imion: Leon, Jan, Gabriel,Julian, Mikołaj, Franciszek 👌

Odnośnik do komentarza
10 godzin temu, Gość Olga napisał:

Hej dziewczyny spieszę z informacjami 😉 i liczę na pomoc Waszą 😄 dzidzius zdał dzisiaj najważniejsze egzamin na 5 ,jest zdrowy całkowicie i nic się nie dzieje 🙂 poza tym pokazał to co miał pokazać i będziemy mieć chłopczyka ♥️♥️ teraz prośba do Was jak możecie to macie jakieś pomysły na imię ?;)

Wow ale fajnie mamy samych chlopakow poko co😏😁 serdeczne gratulacje 🙂 nasze pomysły na imię: Antoni, Mieszko, Ignacy, my zostaliśmy przy Ignasiu 🙂

Odnośnik do komentarza
22 minuty temu, Gość Meggii napisał:

Wow ale fajnie mamy samych chlopakow poko co😏😁 serdeczne gratulacje 🙂 nasze pomysły na imię: Antoni, Mieszko, Ignacy, my zostaliśmy przy Ignasiu 🙂

Hmmm może jutro ja się wyłamie i będzie córka?🤔

A któraś juz nie pisała ze prawdopodobnie córeczka będzie?

Odnośnik do komentarza
3 minuty temu, Maria Monika napisał:

Póki co chyba potwierdzeni sami chłopcy 😉 A13 pisała że prawdopodobnie dziewczynka, ale nie potwierdzone jeszcze. 

Olga, przypomnij proszę, Wasze pierwsze dziecko? 

Agga no życzę Ci, żebys się wyłamała 😁

Dziękuję. Juz jutrem się tak stresuje ze dzis ledwo spałam. Jakieś głupoty przychodzą do głowy,  zaczynam się martwić... ale juz jutro o tej porze mam nadzieję że wszystko okaże się być ok🤞

Odnośnik do komentarza

Hej dziewczyny. Chwile nie zaglądałam tu... 

Witam nowe mamusie. 

Olga gratuluje chłopca.. U nas będzie Wojtuś, a starszy syn Miłosz Antoni a mi się jeszcze podoba Franio, Michałek, Sebastian. 

Ja w niedzielę byłam na komuni zimno było... Na wieczór byłam zmęczona i to bardzo i katar okropny dostałam że nie mogłam oddychać normalnie przez nos... W poniedziałek miałam iść robić test glukozy ale niestety robiąc śniadanie synkowi pod jadłam sobie kawałek banana i po badaniu... I idę jutro. Mam nadzieję że będzie ok. Cały poniedzialek leżałam w lozku bo było mi zimno, na nic nie miałam sił, i męczył mnie katar puścił trochę jak zrobiłam inchalacje.. 

Dzisiaj byłam u Endokrynolog i jak na razie też wszystko dobrze.. 

Milogo dnia.. 

16udskjozun6alqk.png

Odnośnik do komentarza

Maria Monika ,tak nasze pierwsze dziecko 🙂 jestem tutaj nowicjuszka 🙂 także krążę,krążę że wszystkimi informacjami po omacku 😄 nakupywałam książek 😉 czytam i czytam 🙂 no ale jak to się mówi pierwszy raz zawsze najtrudniejszy 🙂

Odnośnik do komentarza
20 minut temu, Gość Olga napisał:

Maria Monika ,tak nasze pierwsze dziecko 🙂 jestem tutaj nowicjuszka 🙂 także krążę,krążę że wszystkimi informacjami po omacku 😄 nakupywałam książek 😉 czytam i czytam 🙂 no ale jak to się mówi pierwszy raz zawsze najtrudniejszy 🙂

Kochana ja będę mieć drugie, a czuję się jakbym była po raz pierwszy w ciąży 🤣🤣 . Ale spokojnie jak urodzisz to wszystko tak naturalnie przyjdzie..

Odnośnik do komentarza
5 minut temu, Gość Agga napisał:

Kochana ja będę mieć drugie, a czuję się jakbym była po raz pierwszy w ciąży 🤣🤣 . Ale spokojnie jak urodzisz to wszystko tak naturalnie przyjdzie..

Ja niczego się tak nie boje ,że sobie nie poradzę jak tego porodu 😂😂😂 wątek dopiero na początku a ja już myślę jak to będzie co to będzie 😂😂 o matko i córko 😂😂

Odnośnik do komentarza
1 minutę temu, Gość Agga napisał:

Kochana ja będę mieć drugie, a czuję się jakbym była po raz pierwszy w ciąży 🤣🤣 . Ale spokojnie jak urodzisz to wszystko tak naturalnie przyjdzie..

Agga no coś w tym jest, też się tak czasem czuję 😅 okazuje się, że całkiem spore luki w pamięci mam, jeśli chodzi o poprzednią ciążę. Pamiętam chyba tylko jakieś kilka konkretnych rzeczy a reszta gdzieś umknęła 😛 no ale w sumie to było 4 lata temu więc już trochę czasu minęło 😁

Olga, ja w pierwszej ciąży też książki czytałam, chyba cały internet przeszłam a na końcu w sumie i tak jakoś intuicyjnie raczej robiłam 😉 a niekiedy to nawet wiedza z różnych poradników powodowała, że wpadałam w paranoję, że nie robię jak trzeba i że nie jestem wystarczająco dobrą mamą.... Na szczęście dość szybko zaczęłam słuchać samej siebie i po ewentualne porady raczej uderzałam raczej do koleżanek (w tym tych z forum właśnie :D) albo do mamy. 

0d1yskjoq7q68ci4.png

Odnośnik do komentarza
8 minut temu, Gość Olga napisał:

Ja niczego się tak nie boje ,że sobie nie poradzę jak tego porodu 😂😂😂 wątek dopiero na początku a ja już myślę jak to będzie co to będzie 😂😂 o matko i córko 😂😂

Ja porodu tez się bałam, że ja taka panikara, bojącą się bólu, (boze jak ja sobie poradze) i wiesz co? Jak juz się zacznie to (oczywoscie tak ja miałam. Nie mówię że u Ciebie tak bedzie) to zrobisz wszystko aby urodzić. Nie strasze cie oczywiście, nie odbieraj tego tak. Pamiętam jak leżałam w bólach juz pare godzin, a przyszła dziewczyna i może dwa razy zastekala i słyszę placz jej dziecka. Każdy porod jest inny. Jeszcze taki przykład Ci opowiem jak mama rodziła 9 lat temu i leżała z może 20 latka. I ona była w takim szoku ze poród wygląda tak a nie inaczej. Bo mowi ze "w filmach to inaczej i tak ładniej ". 😁Wiec życzmy sobie porodow jak z filmu💪

Odnośnik do komentarza
14 minut temu, Maria Monika napisał:

Agga no coś w tym jest, też się tak czasem czuję 😅 okazuje się, że całkiem spore luki w pamięci mam, jeśli chodzi o poprzednią ciążę. Pamiętam chyba tylko jakieś kilka konkretnych rzeczy a reszta gdzieś umknęła 😛 no ale w sumie to było 4 lata temu więc już trochę czasu minęło 😁

Olga, ja w pierwszej ciąży też książki czytałam, chyba cały internet przeszłam a na końcu w sumie i tak jakoś intuicyjnie raczej robiłam 😉 a niekiedy to nawet wiedza z różnych poradników powodowała, że wpadałam w paranoję, że nie robię jak trzeba i że nie jestem wystarczająco dobrą mamą.... Na szczęście dość szybko zaczęłam słuchać samej siebie i po ewentualne porady raczej uderzałam raczej do koleżanek (w tym tych z forum właśnie :D) albo do mamy. 

Ja rodziłam 5 lat temu. Pamiętam baardzo mało. Teraz nie ogarniam kiedy jakie badanie będzie. Co jesc a co nie. Teraz jestem podatna na jakieś głupie zabobony... w tej pierwszej bylam młodsza i bardziej świadoma. Na starość zgłupiałam 🤣

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...