Skocz do zawartości
Forum

Kwietniowe mamy 2021


Gość Madlen

Rekomendowane odpowiedzi

18 minut temu, Gość Olga napisał:

Mam pytanie dziewczyny ,bo Wy bardziej doświadczone 🙂 momentami dość głośno przelewa i bulgocze mi w brzuchu 🙂 czy miałyście taka przypadłość ?:)

Taaak to całkiem normalne 😉 śmiesznie jak czasem w środku ciszy zacznie tak bulgotać 😅🙈 chyba chodzi o to że jelita trochę wolniej pracują i dlatego takie coś się zdarza. Mi w tej ciąży w sumie rzadko tak się dzieje (przynajmniej póki co) ale pamiętam z pierwszej całkiem dobrze. Raz nawet myślałam że to już ruchy dziecka 😅 a to tylko moje jelita były hihi

0d1yskjoq7q68ci4.png

Odnośnik do komentarza

Hej ,aż nie wierze ze znowu na grupie jestem 😁 Po ostatniej ciazy z Listopadowkami2009 🤦‍♀️mamy kontakt do dzis a dzieci to juz prawue nastolatki .

25ego sierpnia dwie kreski 💙Zdecydowaliśmy z mezem ze albo teraz baby nr 2 albo juz nigdy, wiele osób nas straszyło ze teraz będzie ciężko zajść w ciążę 💁‍♀️ja 36prawie on 40 a tu pierwszy cykl i tadam dwie kreski 🙏Mega się cieszymy ,tylko ja tez,martwie i mowie Wam od razu - zachodźcie w ciaze dopoki jestescie młode, bo nie ma porównania 😂 Plys walcze jeszcze z wysokim ciśnieniem, takie zle geny ...Ciesze sie ze Was znalazlam i pozdrawiam 🤗

Odnośnik do komentarza
Godzinę temu, Maria Monika napisał:

Mi na przykład podoba się imię Gabriela. I jeszcze zdrobnienie Gabrysia jest spoko, ale Gabi bym nie zniosła a pewnie większość tak właśnie by się zwracała, dlatego to imię mimo że podoba mi się jest skreślone od czasów pierwszej córki 🙈

Gabrysia też ładne 🙂 i zgodzę się Gabi to też jakieś dziwne 🙂 mąż mi zarzucił teraz imię Krysia i bardzo mi się podoba szczerze mówiąc 🙂 i chyba padnie na to imię 🙂

 

te moje jelita jak zaczynają mi bulgotać bo za jakieś 15 minut zaczynam być po prostu głodna więc nie ma co sobie Bóg wie czego wkręcać 🙂 ale dziękuję za info 🙂

Odnośnik do komentarza
Godzinę temu, Gość Luizka napisał:

Hej ,aż nie wierze ze znowu na grupie jestem 😁 Po ostatniej ciazy z Listopadowkami2009 🤦‍♀️mamy kontakt do dzis a dzieci to juz prawue nastolatki .

25ego sierpnia dwie kreski 💙Zdecydowaliśmy z mezem ze albo teraz baby nr 2 albo juz nigdy, wiele osób nas straszyło ze teraz będzie ciężko zajść w ciążę 💁‍♀️ja 36prawie on 40 a tu pierwszy cykl i tadam dwie kreski 🙏Mega się cieszymy ,tylko ja tez,martwie i mowie Wam od razu - zachodźcie w ciaze dopoki jestescie młode, bo nie ma porównania 😂 Plys walcze jeszcze z wysokim ciśnieniem, takie zle geny ...Ciesze sie ze Was znalazlam i pozdrawiam 🤗

Hej. Ja w 2015 byłam tez tu na grupie. Ale dziewczyny przeniosły się na fb a ja nie miałam i tak kontakty przepadły. 

Ja w tym roku 29 lat i tez z mężem mówimy ze to ostatni dzwonek ,ale znam osoby (moja mama) urodziła dzieciaki w wieku 40 i 41 lat. Ciaze przeszła super a jak odmłodniała 😂 takim sposobem mam braci o 19 i 20 lat młodszych 😁

Odnośnik do komentarza

Witam Nowe Mamusie Luizka i A13 ! 🙂 

cieszę się ze nas coraz więcej! Ja także byłam w grupie wrzesniowek 2016 i mamy na fcb grupę swoją. Wrzucamy zdjęcia znamy się już nie tak incognito ale i ze zdjęć ! To na prawdę bardzo fajna sprawa 🙂 szczególnie jak później jak już dzieci się urodziły i mogłyśmy wymieniać się zdjęciami bobasków 🙂 może i MY z czasem założymy grupę na fcb. 

za mną dwudniowe urodziny córki. Jestem wykończona ale szczęśliwa bo wszystko się pięknie udało a najważniejsze ze córcia zadowolona 🙂 

jutro cały dzień będę się byczyć 😁

co do bulgotania tez tak mam i tak samo dzisiaj pomyliłam to z ruchami dziecka. Maz się ze mnie śmiał ze Synek ma dopiero 7 cm i na pewno jeszcze go nie czuje a ja się uparłam ze poczułam dzisiaj ruchy 🙈 nadal nie wiem co to było ale najpewniej jelita .... haha

Odnośnik do komentarza

Meggii no my z dziewczynami tak tuż przed porodami właśnie się przeniosłysmy na FB też i myślę że to było spoko posunięcie, bo tak samo zaczęłyśmy tam wrzucać zdjęcia dzieciaczków i znajomość trochę się zacieśniła. 😉 Ja jestem za tym, żeby za jakis czas się przenieść 😉

A co do ruchów, to gdzieś czytałam że najwcześniej to niby 16 tydzień i to dotyczy głównie kobiet które już rodziły wcześniej. Także jeśli to nie było to tym razem, to pewnie niedługo faktycznie je poczujesz 😊

0d1yskjoq7q68ci4.png

Odnośnik do komentarza
Gość Gość Sylwia

Cześć Dziewczyny ja też mam termin porodu na kwietnia dokładnie 24 04.2021 .Jestem po dwóch badaniach usg i wszytko narazie jest w porządku.W czwartek następne i wtedy minie 11 tydzień.Usg prenatalne mam za 2 tygodnie. Za każdy razem bardzo się boję bo to moja pierwsza ciąża i na dodatek ma 41 lat

 

Odnośnik do komentarza
3 minuty temu, Gość Gość Sylwia napisał:

Cześć Dziewczyny ja też mam termin porodu na kwietnia dokładnie 24 04.2021 .Jestem po dwóch badaniach usg i wszytko narazie jest w porządku.W czwartek następne i wtedy minie 11 tydzień.Usg prenatalne mam za 2 tygodnie. Za każdy razem bardzo się boję bo to moja pierwsza ciąża i na dodatek ma 41 lat

 

Witaj! Zrozumiem twoj strach, ale glowa do góry 😊 moja mama tez rodzila mając 41 lat 😊 jak sie ogólnie czujesz?

Odnośnik do komentarza

Mój mąż też miał babcie Krysie i właśnie podobno była super babcia 😍 to napewno dobry znak ;D trzymajcie dzisiaj kciuki za mojego kurczaczka bo idziemy na te badania prenatalne ale dopiero na 20;30 mam wizytę .. więc późno Wam napiszę co i jak 😉

Nie mam nic przeciwko przeniesieniu się na FB 🙂 to będzie naprawdę super poznać się jeszcze bliżej 😉

Sylwia witamy w gronie 🙂 nic się nie bój ,tylko spokój może nas uratować ♥️ wszystko będzie dobrze 🙂

Odnośnik do komentarza
49 minut temu, Maria Monika napisał:

Meggii no my z dziewczynami tak tuż przed porodami właśnie się przeniosłysmy na FB też i myślę że to było spoko posunięcie, bo tak samo zaczęłyśmy tam wrzucać zdjęcia dzieciaczków i znajomość trochę się zacieśniła. 😉 Ja jestem za tym, żeby za jakis czas się przenieść 😉

A co do ruchów, to gdzieś czytałam że najwcześniej to niby 16 tydzień i to dotyczy głównie kobiet które już rodziły wcześniej. Także jeśli to nie było to tym razem, to pewnie niedługo faktycznie je poczujesz 😊

Ja też myślałam że to ruchu dziecka i mąż się że mnie śmiał że już wariuje 🙂 miał rację napewno ale i tak mu powiedziałam ,że jest mało wrażliwy i że to napewno nasz dzidziuś 😄

Odnośnik do komentarza
Gość Gość Sylwia

W miarę dobrze bolą mnie lekko piersi i brzuch mam od czasu mdłości...od czasu do czasu boli mnie brzuch po prawej stronie...Czytałam gdzieś że im większe objawy tym mocniejsza i zdrowsza ciąża.A ja mocnych bardzo objawów nie mam..mam mdłości ale nie wymiotóje..mam hustawki nastrojów..i tylko tyle

Odnośnik do komentarza
36 minut temu, Gość Gość Sylwia napisał:

W miarę dobrze bolą mnie lekko piersi i brzuch mam od czasu mdłości...od czasu do czasu boli mnie brzuch po prawej stronie...Czytałam gdzieś że im większe objawy tym mocniejsza i zdrowsza ciąża.A ja mocnych bardzo objawów nie mam..mam mdłości ale nie wymiotóje..mam hustawki nastrojów..i tylko tyle

Wiesz co, ja tam myślę, że niekoniecznie musi tak być że im mocniejsze objawy tym zdrowsza ciąża 😉 moja siostra nie miała ani dnia mdłości, w ogóle całą ciążę czuła się super, jedynie pod koniec zgaga ją męczyła i za parę dni ma termin. Wg usg zdrowy chłopczyk ma się urodzić 🙂 takze nie ma co sobie wkręcać. Każda z nas jest inna, organizmy bardzo różnie reagują. Najważniejszy na pewno jest spokój i brak nerwów. Będzie dobrze 😘

0d1yskjoq7q68ci4.png

Odnośnik do komentarza
51 minut temu, Gość Olga napisał:

Mój mąż też miał babcie Krysie i właśnie podobno była super babcia 😍 to napewno dobry znak ;D trzymajcie dzisiaj kciuki za mojego kurczaczka bo idziemy na te badania prenatalne ale dopiero na 20;30 mam wizytę .. więc późno Wam napiszę co i jak 😉

Nie mam nic przeciwko przeniesieniu się na FB 🙂 to będzie naprawdę super poznać się jeszcze bliżej 😉

Sylwia witamy w gronie 🙂 nic się nie bój ,tylko spokój może nas uratować ♥️ wszystko będzie dobrze 🙂

Trzymam kciuki ❤️ i czekam na info 😊😊😊

0d1yskjoq7q68ci4.png

Odnośnik do komentarza
57 minut temu, Gość Olga napisał:

Mój mąż też miał babcie Krysie i właśnie podobno była super babcia 😍 to napewno dobry znak ;D trzymajcie dzisiaj kciuki za mojego kurczaczka bo idziemy na te badania prenatalne ale dopiero na 20;30 mam wizytę .. więc późno Wam napiszę co i jak 😉

Nie mam nic przeciwko przeniesieniu się na FB 🙂 to będzie naprawdę super poznać się jeszcze bliżej 😉

Sylwia witamy w gronie 🙂 nic się nie bój ,tylko spokój może nas uratować ♥️ wszystko będzie dobrze 🙂

Koniecznie daj znać jak po wizycie:) czekamy na wiadomości 🙂 

witam Cię Sylwia 🙂 nie martw się ! Wszystko będzie dobrze zobaczysz !:) co do objawow ja w pierwszej ciąży tez nie miałam ich zbyt wiele i czułam się dużo lepiej niż w tej ciąży. Urodziła sie zdrowa dziewczynka ! Jeśli nie masz mdłości i wymiotów to tylko się cieszyć :)!

Odnośnik do komentarza
Godzinę temu, Gość Olga napisał:

Mój mąż też miał babcie Krysie i właśnie podobno była super babcia 😍 to napewno dobry znak ;D trzymajcie dzisiaj kciuki za mojego kurczaczka bo idziemy na te badania prenatalne ale dopiero na 20;30 mam wizytę .. więc późno Wam napiszę co i jak 😉

Nie mam nic przeciwko przeniesieniu się na FB 🙂 to będzie naprawdę super poznać się jeszcze bliżej 😉

Sylwia witamy w gronie 🙂 nic się nie bój ,tylko spokój może nas uratować ♥️ wszystko będzie dobrze 🙂

Trzymamy kciuki i czekamy z niecierpliwością na info 🥰

Odnośnik do komentarza
Teraz, Maria Monika napisał:

A ja tak mniej więcej od dwóch dni jakoś duzo lepiej się czuję 😉 mdłości w zasadzie brak. Energii jakby trochę więcej. Mam nadzieję, że już koniec tego gorszego samopoczucia 😉 w sumie dziś zaczął się 12ty tydzień, więc mam nadzieję, że teraz będzie już bezpieczniej i lepiej 🤞

Kochana u mnie tez lepiej 👌 ale wczoraj cos mnie chyba zgaga złapała. Może to jednorazowe 🤔 

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...