Skocz do zawartości
Forum

Mamy październikowe 2020


Kryska89

Rekomendowane odpowiedzi

Kate na 20.10

Godzinę temu, Gość Kate napisał:

Wiedziałam, że jak wejdę dzisiaj rano na forum to trzeba będzie składać kolejne gratulacje 🙂

Kryska89 rewelacyjna wiadomość🤩

Dziewczynki bardziej ambitne a chłopcy siedzą cicho w brzuchach u mamusiek. 

New here a na kiedy masz termin? 

Odnośnik do komentarza

New here ja mam na 23.10 i też boli mnie kręgosłup oraz pojawiają się bóle jak przed okresem szczególnie wieczorem. Ale mam już tak z tydzień i wyluzowałam, że to już 🙂 Chociaż no nigdy nie wiadomo jak będzie u Ciebie... 

Natka, a ja bym chciała trochę jeszcze poczekać i często się śmiałam, że urodzę 1 listopada. 

Odnośnik do komentarza

🙂

Kryska ale by było, gdyby sie urodzili tego samego dnia 🙂

Kate ja tez co chwile jakies skurcze, a to biegunka, a to cos, a teraz tez juz wszystkim mówię ze w sumie niech jeszcze chwilę posiedzi, bo akurat ostatnio mi sie najlepiej wypoczywa, zgaga odeszla jakos lepsze samopoczucie mi sie wlaczylo, wiec jak bedzie juz to bedzie juz, ale jak nie to tez specjalnie nie zamierzam przyspieszac, bo na niektóre mamy podobno działają  pewne sposoby 🙂

Odnośnik do komentarza

Kryska fajnie z jednej strony, jedno przyjęcie, jeden koszt i spokój😉 mój kończy 8lat 10.10 i też nie chce żeby razem mieli urodziny ale z drugiej strony są i plusy tak że będzie jak ma być😉

Ja wam mówię - wy się nie martwcie - ja czuję że w tym tygodniu będzie wysyp noworodziów😉! Najdalej w przyszłym😉

Odnośnik do komentarza

Mama2Ania Próbowałam męża namówić na wypróbowanie tych pewnych sposobów ale nie dał się 🙃 u mnie się uspokoiło że skurczami, tylko brzuch pobolewa jak na okres. 

Ale do terminu jescze daleko - ja mam na 22.10 właśnie sprawdzałam 1 prenatalne jakie miałam i tam mi wyznaczyli na 29.10 czyli spokojnie czekam na wizytę i decyzję lekarza😉

Odnośnik do komentarza

Czarna.ana to u mnie na odwrót, mąż chciał mnie namówić jak pozbylam ie pessara, ale ja w ciąży i pierwszej i drugiej mam libido równe zeru 😅 za to po pierwszej tak mi skoczylo do góry, ze oby teraz tez tak bylo 🙂

A moja starsza córka jest z końca listopada, wiec chocby nie wiem jak to imprezy urodzinowe muszą byc dwie, jedyne co, to w tym roku jak sie uda to polacze z chrzcinami.

Odnośnik do komentarza

U nas tez tylko sporadyczne bóle jak na okres, ale nic konkretnego. Byłam dziś na ktg i wyszedł raptem jeden skurcz. Po badaniu stwierdzili rozwarcie na 1,5 palca i jako, że ciagle jesteśmy obserwowani pod kątem hipotrofii ze wskazaniem żeby rodzic wcześniej to zrobili mi masaż szyjki (37+3 dziś). Naczytałam się, że to masakra, ból gorszy niż porodowy...może jestem jakaś dziwna, ale dla mnie to było do przeżycia:P nic przyjemnego, ale miałam bardziej bolesne miesiączki w życiu. Także teraz czekamy czy się cos zadzieje czy nie. Termin na 23 dopiero mamy. 
 

 

Odnośnik do komentarza

U mnie objawów żadnych. Absolutnie nic. Skurczy brak. Ale ja jestem psychicznie mega nastawiona na ten 15 z planowym cięciem i jakoś mam dziwnie zakodowane w głowie że wcześniej nic się nie wydarzy. Mam nadzieję że się nie zdziwie jak zawsze🤦‍♀️🤣. Chociaż chciałbym już, eh pokretne myślenie kobity w ciąży🤯

Odnośnik do komentarza

Byłam dzisiaj u gina i główka nisko, ale rozwarcia nie ma. Mam zalecenie 120 przysiadów dziennie, czopki, kręcenie brodawkami i codziennie pobratac się z mężem 😀. Chciałabym do końca tygodnia urodzić, bo później zaczną się te obowiązkowe ktg, badania itd... a już mam dość, dzisiaj mnie tak domeczyla lekarka na fotelu, ze aż zawyłam z bólu, co nigdy mi się nie zdarza...

Odnośnik do komentarza

Sylwia powtarzalas badania krwi na ten koagulogram? Ja zaraz lecę po skierowanie bo napisałam rano do gin SMS żeby mi wypisał i czeka na mnie w recepcji. Tak pomyslalam rano że nie będę płacić skoro źle mnie poinformował. Jutro mam zamiar iść na krew z rana. Dla spokoju. Porównam.

 

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...