Skocz do zawartości
Forum
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...
paula00-25

Przepisy na dania dla niemowląt

Rekomendowane odpowiedzi

ja rowniez prosze o ksiazeczke: elzbieta.v(malpka)gmail.com.
mam nadzieje, ze moje malenstwo (8 m-cy) polubi normalne jedzonko... narazie preferuje mleczko i cycuszki :uff:

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

nie wiem czy ta rewelacyjna książeczka jest już nie aktualna???????
bardzo chciałabym ją mieć. jeśli ktoś będzie tak miły to bardzo proszę o przesłanie na adres (aga2083@interia.pl) będę bardzo szczęśliwa, dziękuję.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

jeśli można... również bym prosiła o tą książeczkę.
treska_14@tlen.pl
byłabym bardzo wdzięczna!

"dziecko to uwidoczniona miłość" /// mama 3-letniego szczęścia! :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

i jeśli można to ja też poproszę o książeczkę, teraz goszczą u nas słoiczki, ale mam zamiar sama popichcić :36_27_8::23_30_126: listopad małpa interia.pl

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Witam wszystkie mamy :) Jestem tutaj nowa. Moja Oleńka kończy niedługo 4 m-ce i zaczynam zastanawiać się nad rozszerzeniem jej diety, zatem nowe pomysły na gotowanko bardzo się przydadzą.
Czy mogłabym w związku z tym również poprosić o przesłanie wspomnianej książeczki na adres: iwonka_mala @ wp.pl
Będę wdzięczna

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

ja także byłabym wdzięczna za te przepisy , jeśli jest taka możliwość proszę wysłać mi je na joannatracz1(małpa)gmail.com z góry dziękuję

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Witam,
skorzystalam juz z kilka przepisow sa naprawde bardzo dobre! Czy mozna prosic o wysłanie ksiazeczki z daniami dla bobaskow?? jakuzin(małpa)o2.pl bede bardzo wdzieczna!!

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Witam,
czy ja też mogę się załapać na te przepisy?? byłabym wdzięczna za podesłanie ich na maila mula1(małpa)poczta.onet.pl.
pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Witam wszystkie mamy :)
Mam 7 miesięcznego synka i od dzisiaj zaczynam mu sama gotować, więc jeśli któraś z Was mogła mi przesłać w/w książeczkę kucharską byłoby naprawdę super :) aree85(małpa)o2.pl

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

ach te nasze bobaski :) zrobimy dla nich wszystko! Bardzo, bardzo proszę o wysłanie książeczki - dorotka.rut malpa gmail.com ależ moja Ola sie ucieszy z nowych smaków ;) pozdrowionka dla wszystkich cudownych mamusiek!!!

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

_Marzenka_ zrobilas furore ta ksiazeczka :D:D Ja tez ja poprosze od jakies mamuski Bede bardzo wdzieczna Moja mama ma 5miesiecy dzis :36_2_4::36_2_4: i nARAZIE podaje jej marchewke+pitruszke i maly ziemnaiczek a i maselko Bede teraz wprowadzac zielone warzywka :D A tak pozatym zanim zaczniecie wprowadzac marchewke Przestrzegam!! (z gory ) nie spiera sie ona z ubranek :36_2_58: :P:P Czekam na ksiazeczke

http://www.suwaczek.pl/cache/573bad4133.png
http://www.suwaczek.pl/cache/d718d694a5.png

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

Maksymalnie dozwolone są tylko 75 emotikony.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

• Dodaj nową pozycję...