Skocz do zawartości
Forum

Majówki 2020


Rekomendowane odpowiedzi

Cześć dziewczyny, witajcie też nowe mamusie :) w piatek pożegnaliśmy przyjaciela, ale nadal trudno w to uwierzyć... Fizycznie czuje się dobrze, gdyby nie to, że ciągle jest mi słabo i często ciemnieje mi w oczach to byłaby to ciąża idealna. Za dwa tyg mam wizytę u lekarza to porozmawiam z nim o tym. A poza tym to, podobnie jak u Oli, robię listy prezentów na święta, zaczynam robić z dziećmi ozdoby, no i nadrabiam zaległości czytelnicze. Jutro jadę do pracy, bo prezez ma imieniny i mamy taką tradycyjna "imprezę"

https://www.suwaczek.pl/cache/73b5b9aaef.png

Odnośnik do komentarza
Gość Aleksandra20

Witajcie
Kath może anemia? Ja bez żelaza już bym nie dała rady funkcjonować taką mam hemoglobine niską. Z insuliną jest mi tak sobie. Cukry dobre ale w nocy 2 godziny po przyjęciu spać nie mogę. Mam tyle energii że mam ochotę iść drwa rąbać w garażu.

Zaczynam znów trochę swirowac do wizyty.. W piątek idę. Odbija mi bo go nie czuję w żaden sposób. Ale też nie plamię i nie mam skurczy. Czasem wieczorem brzuch twardnieje jak za mało leżę.

Odnośnik do komentarza

Aleksandra hehe coś Ty nie mam już nic,nie planowałam więcej dzieci więc wszystko wydalam bratowym i trzeba będzie od nowa skompletować.
Ja już po wizycie,wszystko ok z dzidzia,dalej nie określona płeć A do ucisków czy lekkich skurczy trzeba się przyzwyczajać bo dziecko rośnie i będzie uciskało i może przez swój wiek inaczej to odczuwam.

Suwaczek z babyboom.pl

Odnośnik do komentarza
Gość Aleksandra20

No to jest niezwykły rok skoro tyle szokujących ciąż ;)
A ja znalazłam dziś 2 wcześniacze nieużywane body w rozmiarze 50 i letnie spodenki na 62. Jak dobrze poszukać to pewnie jeszcze coś wynajde;) zabawne to jest.. Momentami nie mogę uwierzyć że jestem w ciąży..

Odnośnik do komentarza

Dziewczyny dzisiaj zjadłam porcje płatków z jagodami goji, a dopiero teraz zaczęłam czytać, że nie są one wskazane w ciąży. Więcej ich nie tknę myślicie, że mogłam w jakiś sposób zaszkodzić dziecku ?? Orientuje się ktoś w temacie

Odnośnik do komentarza

Cześć Dziewczyny :)
Kath bardzo mi przykro z powodu Twojego przyjaciela, trzymaj się kochana... mam nadzieję, że jak najszybciej opuszczą Cię te nieprzyjemne dolegliwości
Azu jak się czujesz?
Aleksandra cieszę się, że z Dzidzią wszystko w porządku, mówiłam, że tak będzie! Co słychać?
Nicolle po niewielkiej ilości nic Ci nie będzie, Dziecku one nie zaszkodzą, chodzi o to, że spowalniają laktację, działają rozkurczowo i mniej się po nich siusia i dlatego powinno się ich unikać

https://www.suwaczki.com/tickers/w57vikgnznlu1mdk.png

Odnośnik do komentarza
Gość Aleksandra20

BlackPanter a kogo ja widzę? :) czuję się nadzwyczaj dobrze, aż mnie to martwi:) gdyby nie nerwy rodzinne to byłoby idealnie, jak leżę to nie plamię, krwiaka już nie ma, wyniki z krzepnięcia mam kiepskie ale objawów żadnych niepokojących.

Odnośnik do komentarza
Gość Aleksandra20

Kami uciekaj stamtąd albo niech ją ktoś obstawi, masz jakiegoś nad nią przełożonego przecież. Jak u mnie się dowiedzieli o ciąży to mnie traktowali jak córkę i jajeczko i namawiali żebym nie brała na siebie za duzo zadań. I to jest normalne.

Odnośnik do komentarza

Dzień dobry wszystkim, zlapalam przeziębienie od dzieci i teraz we troje leżymy pod kocykami... Mąż pojechał w delegację i zostawił mnie na cały tydzień, akurat jak są zebrania, bale andrzejkowe i całe mnóstwo bezsensownych spraw do ogarnięcia. Jeszcze musze podjechać do pracy i chyba umyje samochód, bo może w końcu się zorientują i będę musiała go zostawić

https://www.suwaczek.pl/cache/73b5b9aaef.png

Odnośnik do komentarza

Aleksandra bo w końcu to czas kiedy powinnaś czuć się dobrze! Super, że nie plamisz, to naprawdę dobra wiadomość. Kiedy masz następną wizytę?
Kath oj biedna, współczuję.... oszczędzaj się i szybko wracaj do zdrowia! A może zapomnieli o samochodzie :D
Kami na następnej wizycie powiedz gin jaką masz sytuację w pracy i poproś o l4, nie ma co tam dłużej siedzieć w takich warunkach

https://www.suwaczki.com/tickers/w57vikgnznlu1mdk.png

Odnośnik do komentarza

KAMI dokładnie uciekaj z tej pracy, niepotrzebne nerwy i stres.
U mnie jak przyniosłam w 5tyg zaswiadczenie o ciąży to też zupełnie zmiana podejścia,co prawda bardzo tym zaskoczylam wszystkich ale traktowali jak jajko, w końcu moja dyrektorka kazała mi sama iść już na l4 bo się bardzo boją i nie mogą mnie pilnować żebym nie siedziała przy komputerze za długo ani żebym nie stała też za długo,więc poszłam ale w bardzo miłej i przyjemnej atmosferze

Suwaczek z babyboom.pl

Odnośnik do komentarza
Gość Aleksandra20

BlackPanter w piątek je zobaczę, będę spokojniejsza ze dwa dni:D Ja przez te dawne poronienia i ciąże z córką uspokoje się do końca jak urodzę. Wszystkie traumy ze szpitala mi się przypominają. I szczegóły o których dawno zapomniałam.
Monika ja tylko czekam na dane o płci i już mam pozaznaczane w necie strony na zakupy;) wszyscy czują że chłopak, nawet najmłodsza mówi "chciałabym siostrę ale przewiduje chłopca". Mama oszalała z radości i z ubolewaniem kiwa głową jak słucha że ja prawie nic nowego nie chcę i że mam zamiar dać spać dziecku w łóżeczku po nastoletnich dzieciach męża :D ręce kobieta załamuje. A ja taka wyluzowana jestem na te sprawy i tylko oby zdrowe było i żebym tak do majówki donosiła. To byłby raj.

Odnośnik do komentarza

Aleksandra dokładnie tak,oby tylko dzieciątko zdrowe było A reszta mało istotna,damy radę.
Ja to bardzo marzę o córci,ja sama miałam 5braci i ja jedna.Obie ciążę mówiłam do brzucha jak do dziewczynki A tu chłopcy się okazało.
Moj starszy syn jeszcze się nie wypowiada co by wolał bo dalej w szoku jest jeszcze,tym bardziej że chyba wciąż nie może się pogodzić że się rozwiedlismy A młodszy co chwilę wymyśla imiona i sam nie może zdecydować czy woli brata czy siostrę

Suwaczek z babyboom.pl

Odnośnik do komentarza

jestem w 4 miesiącu, udało się po wielokrotnych próbach - czas starań oceniam na 6 cykli pół roku ;((( ale teraz już jest ok, i nawet dobrze się czuje ;) w czasie starań monitorowałam cykle urządzeniem- dostałam od męża cyklotester w formie komputera, który brał pod uwagę min. śluz płodny

Odnośnik do komentarza
Gość Aleksandra20

Majmaja gratulacje, witaj. I ciesz się już tylko, nie martw, pewnie Ci się dłużylo te 6 cykli. Życie i płodność bywają nieoczekiwane, nie do zaplanowania. Ja o córkę starałam się 5 lat, długie lata leczenia i łez, a teraz jestem w późnej ciąży niespodziankowej.

Monika moja córka ma 10 lat i bardzo się cieszy, ma już brata przyrodniego u taty. Natomiast starsze dzieci obecnego męża..jeszcze przyglądamy się ich reakcji. I to z napięciem pewnym.

Odnośnik do komentarza
Gość Aleksandra20

Monika my się poznaliśmy jak dzieci były sporo mniejsze, jesteśmy razem 4 rok, mieszkamy wspólnie 2, więc również dzieci, które tylko bywają przywykły, mają swoje pokoje u nas. Ale to jednak duże dzieci i pewnie samo wyobrażenie o dziecku i skąd się wzięło jest trudne.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...