Skocz do zawartości
Forum

Majówki 2020


Rekomendowane odpowiedzi

Czy tylko ja jedna nie miałam robione testu Pappa? chciałam, ale mój lekarz stwierdził, że nie ma potrzeby. Przezierność wyszła ok, ale o obecności kości nosowej nie było na wynikach ani słowa..
Aleksandra znam dziewczynę u której też stwierdzono, że dziecko jest chore a mała urodziła się zdrowa całkowicie. Nie martw się jesteśmy z Tobą

Odnośnik do komentarza

Ja też nigdy nie robiłam testów, pierwsze dziecko urodziłam jak miałam 22 lata i nawet nie wiedziałam, że są takie badania. Drugie 6 lat później, na usg wszystko było ok, więc nie widziałam potrzeby, no a teraz mam 32 lata i też nie robię. Na ostatnim usg lekarz nie dopatrzyl się nieprawidłowości a za półtora tygodnia mam 4d, na którym wierzę, że też wszystko bedzie dobrze.

https://www.suwaczek.pl/cache/73b5b9aaef.png

Odnośnik do komentarza
Gość Aleksandra20

Ja miałam pappa ze względu na wiek 38 i poronienia. Dodatkowo mam jeszcze w styczniu 2 swoje badania genetyczne, które mają wyjaśnić czy nie chodzi o trombofilie. Wtedy jeszcze córkę przebadają. Dochodzę do wniosku że źle się dzieje, jak ludzie za dużo chcą wiedzieć.

Jutro rano wizyta u mojego prowadzącego. Liczę że mnie uspokoi. Póki co trzymam się myśli, że pappa to głupia statystyka typu że jak idę z psem na spacer to mamy po 3 nogi, a jak ja mam kiełbasę a kolega kapustę to razem mamy bigos.

Odnośnik do komentarza

Kath jesteśmy w tym samym wieku ;)
Ja robię te testy ze względu na moją pierworodną niepełnosprawną. Wolę wiedzieć jak coś bo dwóch takich nie dam rady wychować.
Byłam na wizycie. Będzie chłopak waży 138g już fajnie widać wszystko. Mąż jednak nie będzie sam w naszym babińcu. Najgorzej że żadne imię męskie mi sie nie podoba. Oj będziemy mieli o czym myśleć do maja. Po nowym roku już mam robić krzywą cukrową. Aż się trzęse na samą myśl o wypiciu tego badziewia.

https://www.suwaczki.com/tickers/7v8r3e3kfbw67eve.png

Odnośnik do komentarza
Gość Aleksandra20

PinkRose wielkie gratulacje! Czyżbyś to Ty rozpoczęła u nas szał informacji o płci? ;) Ja jutro idę, a jestem 15t1d. Byłabym zaskoczona gdyby coś tam już dr powiedział, on taki ostrożny. Ale może...

Odnośnie imion to my mamy wypisane po kilka. Póki co milczymy ;)

Nie wiem czy to kwestia tego, że jutro je zobaczę i pogadam o złym wyniku z moim dr czy rzeczywiście zwyczajnie się wyplakalam i uspokoiłam. Ale jestem jakaś lżejsza i zasypiam dziś na większym luzie. "będzie to co musi być"

Odnośnik do komentarza

Na prenatalnych tamten doktor mówił że raczej chłopak Ale to był 12 tydzień. Moj teraz tylko przyłożył do brzucha usg i mówi o chłopak! Pokazał pisiorka i mówi że tak dziewczynki nie wyglądają. Więc już pewne.
Aleksandra będzie dobrze te wyniki to tylko statystyka. Jutro zobaczysz swoją pociechę i się uspokoisz zobaczysz. Trzymam kciuki.

https://www.suwaczki.com/tickers/7v8r3e3kfbw67eve.png

Odnośnik do komentarza

Rose :o wow już było widać? Świetnie gratulacje!
Ja czekam na 19 grudnia... Mam nadzieję że się pokaze
Panter O chyba będę musiała.. Ale to dopiero 23 grudzien

W ogóle słuchajcie.. Albo to moje schizy że tak bardzo już bym chciała albo na prawdę czuję jak maleństwo się porusza. Wiecie nie takie bąbelki ani kopniaki tylko takie delikatne ruchy, kręcenie się maleństwa

Odnośnik do komentarza

Azu albo możesz zadzwonić do gina i przez telefon powiedzieć co i jak, bo faktycznie do wizyty jeszcze 4 tygodnie i szkoda żebyś miała się męczyć jeszcze tyle czasu... Powiem Ci, że ja czuję Malucha, już nawet lekkie kopniaki czasem dostaję więc pewnie u Ciebie też tak jest :)
Ola jak się czujesz?
Monika super, że u Ciebie już lepiej, oby tak dalej :)

https://www.suwaczki.com/tickers/w57vikgnznlu1mdk.png

Odnośnik do komentarza
Gość Aleksandra20

No właśnie za chwilę jadę. Waha się mój nastrój. Raz beczę a raz na spokojnie patrzę że jaki miał mi wyjść wynik w tym wieku i w takiej historii? Normalny wyszedł. Troszkę większe ryzyko niż u normalnej prawie 40letniej babki. Trzeba było o tym myśleć jak mi się wydawało, że przecież jestem niepłodna, a teraz to tylko konsekwencja ciąży w wieku w jakim oboje jesteśmy. Mam nadzieję że usg pięknego maluszka mnie pocieszy.

Odnośnik do komentarza

Olu właśnie u mnie 17 coś koło bo przez usg i gin i prenatalne waha się 3 dni więc dokładnie nie jestem pewna
A nie jestem drobna i łożysko też mam z przodu.
Czekam na wieści po wizycie kochana
Panter właśnie to nie jest tak ze dzień w dzień tylko w odstępach czasowych a 3 dniowy ból miałam pierwszy raz
Co do takich odczuć to akurat brałam prysznic 2 raz jak leżałam już w lozku

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...