Skocz do zawartości
Forum

Majówki 2020


Rekomendowane odpowiedzi

Gość Aleksandra20

Kobieta po porodzie to kobieta po porodzie. Kobieta w ciąży to kobieta w ciąży. Celebrytka to Celebrytka i zwyczajnie musi. My sobie możemy ;)
Domka jak ktoś dużo wymiotowal, nie miał 3 miesiące apetytu to może i mu waga stoi. Moja ledwie drgnela i wyglądam lepiej niż przed ciążą (gdyby nie brzuch i mega biust), ale jak pisałam pilnuję węglowodanów i nie przekraczam produktów powyżej 60IG. Gdyby nie cukrzyca to już ja siebie widzę.. Mój szczupły się nabija że będzie mniej ważył ode mnie na koniec.

A ja dziękuję za pytanie o samopoczucie. Fizycznie dziś ok. Zero plamien. Odliczam do wtorku.

Odnośnik do komentarza

Aleksandra a ja mam męża z cukrzyca typu 1 i wiem jak to wygląda, u Ciebie z pewnościa jest jeszcze trudniej. Wiesz jak wygląda teraz moje odżywianie? On tak się boji żebym nie miała cukrzycy ciążowej, że bardziej pilnuje mojej diety niż swojej, ale to w każdej ciazy tak miał :) Swoją drogą wcześniej odżywialam się głównie kawa, bo wiecznie zabiegana, zapracowana a jak gotowalam dla rodziny to i tak nie byłam w stanie tego zjeść, bo byłam już tak zamulona kawami, że nie miałam ochoty na obiad

https://www.suwaczek.pl/cache/73b5b9aaef.png

Odnośnik do komentarza

U mnie zero stresu wagowego Właśnie wciągnęłam kebaba (kolejny w tym tygodniu) Przy każdej ciąży tyje ok 25kg a później ładnie schodzi Po drugim dziecku bilans wagowy sprzed i po ciąży miałam -8kg Na rzęsach stawałam żeby przytyć Więc co ja sobie będę żałować Mam 175cm i startuje z wagą 62 Zachcianki mam kosmiczne (na przemian z mdłościami)

Odnośnik do komentarza

Aleksandra bardzo się cieszę, że dziś dobry dzień :) jeszcze tylko jutro i już wtorkowa wizyta!
homar Kath ja tam z wagą nie panikuję, wręcz już chciałabym mieć taki ciążowy brzuszek, ale pewnie jeszcze z miesiąc poczekam, wcinam to na co mam smaka (oczywiście w granicach rozsądku) i w sumie myślałam, że przybrałam już więcej niż 2,5kg ale to się szybko zmieni :D

https://www.suwaczki.com/tickers/w57vikgnznlu1mdk.png

Odnośnik do komentarza
Gość Aleksandra20

Ogólnie chciałam powiedzieć smacznego! ;)
W dzień kurcze radzę sobie z dietą ale te nocne cukry mnie pokonały. Podałam się u na czwartek umówiłam do diabetolog, niech daje tą insulinę na noc. Nadmiar cukru wpływa źle na układ krzepnięcia a ja już mam fibrynogen 450 i obniżony czas protrombibowy. I trudno. Trzeba to się będę dziobać i insuliną i heparyną. Dziecku one nie szkodzą. Mam dziś nastrój "będzie to co musi być". I idę ostatni dzień do pracy :)

Odnośnik do komentarza
Gość Aleksandra20

Tak Kath.. No bo przecież muszę dać radę. Byłam dyche młodsza i przerażona i poradziłam. A tak cudne zdrowe dziecko musi się urodzić i być zdrowe. No musi..

Domka taaa... U mojego też zawsze jak na oddziale ratunkowym. Trzymam kciuki za dobre wieści.

Czytam sobie ze to łożysko się może podnieść z czasem. Nie musi być źle. A leżę i tak z innych powodów.

Odnośnik do komentarza

No właśnie, od rana jestem sama, mąż w pracy, dzieci w szkole i przedszkolu. Nie mogę w to uwierzyć, w sobotę siedzieliśmy u nas i jak co roku robiliśmy plany na sylwestra, a w poniedziałek już jechaliśmy do szpitala, bo koleżanka nie była w stanie sama i tak codziennie ktoś z naszej paczki z nia jeździł. Wczoraj był mój mąż, kiedy wrócił powiedział mi, że czuł że się z nim żegna... W maju nasze dzieci pójdą do Pierwszej Komunii, a jego syn nie będzie miał w tym dniu taty obok.

https://www.suwaczek.pl/cache/73b5b9aaef.png

Odnośnik do komentarza

Aleksandra20 fajnie że widziałaś dzidzie i że jest ok.
Ja też się boję cesarki. Naturalnego też choć chyba mniej. Zobaczymy co będzie jeszcze mamy czas.
Kath Kochana strasznie mi przykro. Nie wyobrażam sobie co przechodzi ta rodzina i Wy jako najlepsi przyjaciele. Niestety takie to życie. Dziś żyjesz A jutro Cię nie ma. Dziś jesteś zdrowy A jutro może Cię coś dopaść. Ja całkiem inaczej na życie patrzę i żyje od kąd mam chorą córkę.
Życzę sił na ostatnie pożegnanie.
Ja jutro mam wizytę też się doczekać nie mogę.

https://www.suwaczki.com/tickers/7v8r3e3kfbw67eve.png

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...