Skocz do zawartości
Forum

Majówki 2020


Rekomendowane odpowiedzi

Hejka dziewczyny dawno mnie nie było. Ale wszystko dobrze. Miałam jelitowka i nie miałam wgl sił żeby do was wejść ledwo żyłam później narzeczonego złapało. Miał o tyle dobrze że lekko przeszedł a nie jak ja 2 bite dni ciesze się że zlew tak blisko mam od muszli.. Ale o to mniejsza..
Co do domu ja z babcia i moim największym 2 pokojach za niecały miesiąc psinka będziemy mieli i na 6 piętrze xD plus jest taki że mamy windy gorzej jak się zepsuje.. Mdłości jeszcze dokuczają zwłaszcza teraz jak czekam na badania krwi to głodna już jestem... Opinia zamienia się w ciążowy brzuszek który już nie chowa się gdy leżę na plecach. Czasami pod palcami wydaje mi się że wiem gdzie jest maleństwo. 21 kolejna wizyta. Co do snów nie mam koszmarów jedynie wczoraj mi się śniło że chciałam zapalić ale puknelam się w czoło ze przecież w ciąży jestem. Ale to bardziej mnie rozbawiło bo nie palę. Co do siusiu wstaje w nocy raz częściej raz zadziej zależy ile na wieczór wypije.
Wkurzam się nieziemsko na tą kolejkę bo już chcę do toalety a nie wiem gdzie są jestem głodna mam nr 26 a 16 od 20 minut wisi nosz...

Odnośnik do komentarza

Ja tez się mieszcze w swoje ciuchy, ale Za taką cenę sobie wzięłam. W poprzednich ciążach nie miałam dżinsów tylko w legginsach przechodziłam i sukienkach bo było lato. A teraz jednak zima. Wzięłam większe żeby mieć zapas ;) za tą cenę to nie jest szkoda. Spodnie już będę nosić bo jednak nie zapinam żeby brzucha nie cisnąć A z tyłka spadają....hehe.

https://www.suwaczki.com/tickers/7v8r3e3kfbw67eve.png

Odnośnik do komentarza
Gość Aleksandra20

Azuja kupiłam grube rajstopy i 2 pary getrow na polarze cieplutkich.

A czym się smarujecie dziewuszki? Genetycznie mam skłonność do mega rozstępów. Wyglądam jak po walce z tygrysem a nie jak po ciąży tak mam biodra pocięte. Ale i tak coś tam chcę ochronić.

Odnośnik do komentarza

Aleksandra20 ja się smaruje bio oilem w poprzedniej się smarowalam i teraz też. Mi się nie chce ogólnie balsamowac A ten olejek jeszcze jakoś pamiętam nałożyć. Poprzednio miałam trochę rozstępów mimo przytycia tylko 8kg. Ale chociaż od razu były białe A nie sine. Więc wierzę że coś daje. Rozstępy mam na biordach ,wokół pępka i na piersiach małe. Liczę że jak podobnie przytyje to mi już nie wyjdą...No ale zobaczymy.

https://www.suwaczki.com/tickers/7v8r3e3kfbw67eve.png

Odnośnik do komentarza

PinkRose może to taki jednorazowy wyskok, mam do Was pytanie odnoście witamin, zwłaszcza tych z kwasem DHA, bierzecie takie czy nie? Rozmawialam z lekarzem i powiedział mi, że nie ma dowodów na to, że takie suplementy cokolwiek dają, wręcz ostrzegał przed tymi z DHA właśnie, bo ten kwas się nie przyswaja w takiej postaci w jakiej jest w tabletkach, natomiast zalecił łyżeczkę oleju lnianego codziennie, bo to zdecydowanie lepsze dla rozwoju mózgu dziecka. Poprzednie dwie ciąże prowadził inny lekarz i bardzo był za suplementacja, ten obecny uważa, że lepiej zdrowo się odżywiać niż brać witaminy w tabletkach. W sumie to sie z nim zgadzam, może któraś z Was tez tak myśli, albo usłyszała to samo od swojego lekarza, a może macie zupełnie odmienne zdanie? Nie musi to mieć żadnego znaczenie, ale ciaze prowadzi lekarz, który jest doktorem nauk medycznych i na pewno cieszy się dużym autorytetem, z resztą widać to m. in po ilości pacjentek. W każdym razie ciekawi mnie Wasza opinia na temat wspomnianych suplementów

https://www.suwaczek.pl/cache/73b5b9aaef.png

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...