Skocz do zawartości
Forum

Marcowe Mamusie 2020


Rekomendowane odpowiedzi

A ja już się cieszyłam że mogę słodkości jeść. Rano mój nam przywiózł świeże bułki z jagodami. Zjadłam pół i popila mleczkiem. Że 30minut wytrzymały w brzuchu :D ale im się znudziło w brzuchu i się wróciły. Zwykle nie przepadam za bulka i słodkim i paczkami ale skoro świeże przywiózł to mówię chociaż pół zjem. No i o... :D najwidoczniej organizm potrzebował.

♥ Agatka 11.09.2014r. ♥
Nie mogłam zatrzymać Cię przy sobie, ale nigdy nie wypuszczę Cię z mojego serca...

♥ Nataszka 05.10.2015r. ♥

♥ Nadia 25.02.2020r. ♥

Odnośnik do komentarza

dżejnRołs to świetnie. Ja też nigdy nie czekam na wypis tylko innego dnia odbieram. To wypoczywa w domu.

mamanikodema też mi się wydaje że wczesna ciąża i dlatego nic nie widać. A kiedy na betę się wybierasz?

♥ Agatka 11.09.2014r. ♥
Nie mogłam zatrzymać Cię przy sobie, ale nigdy nie wypuszczę Cię z mojego serca...

♥ Nataszka 05.10.2015r. ♥

♥ Nadia 25.02.2020r. ♥

Odnośnik do komentarza

~KajaM mam nadzieje że to jednak za młoda ciąża i jeszcze nic nie widać tego się trzymam, bo jeżeli doszło do zapłodnienia tak po 9-10 lipca to mamy niecałe 4 tygodnie.

magalena3 poszukać muszę gdzieś blisko domu laboratorium i myślę że dziś lub w poniedziałek pójdę :)

lekarz powiedział że mam się oszczędzać , odpoczywać ile się da , wszystko na spokojnie robić do puki już będzie widać jakieś konkrety :)

Odnośnik do komentarza

Mój ginekolog mi powiedział że w tych sprawach trzeba być cierpliwym:D ja na pierwszą wizyte też wybrałam się za szybko ;) 2 tygodnie po spodziewanym okresie i coś tam widział ale nie chciał jeszcze konkretnie mówić czy jest okey czy nie ;) dopiero tydzień później było pięknie widac

Odnośnik do komentarza

DzejnRols 3maj się kochana !! Jesteś silna i poradzisz sobie z tym ! A już nie długo proszę się tu pochwalić znowu dwoma kreseczkami !
Olcik WOW WOW ! Ale super !! Jakie piękne dwa bąbelki!! Ja też chcę! To wygląda na to że jednojajowe?? Będą identyczne ?? Gratulacje i zazdroszczę :-)

Marzenia są po to by je spełniać 🙂
 

Odnośnik do komentarza

pena89
DzejnRols 3maj się kochana !! Jesteś silna i poradzisz sobie z tym ! A już nie długo proszę się tu pochwalić znowu dwoma kreseczkami !
Olcik WOW WOW ! Ale super !! Jakie piękne dwa bąbelki!! Ja też chcę! To wygląda na to że jednojajowe?? Będą identyczne ?? Gratulacje i zazdroszczę :-)

Nie, w 80% dwujajowe. Ale to ponoć bardzo dobrze, bo jest mniejsze ryzyko takiej ciąży. Chociaż i tak już jestem kwalifikowana jako ciąża zagrożona z samego tytułu ciąży bliźniaczej.

Odnośnik do komentarza

Olcik00
~KajaM
Olcik jak mąż zareagował na bliźniaki?:D do kiedy zamierzasz pracować?;)

Za 2 tyg mam kolejna wizytę i maksymalnie do niej ,ale jak się gorzej poczuję to już wcześniej pójdę ;) a mój niemaz chyba się cieszy. Mówi,że będą chłopcy i nakręcimy remake rodzinki.pl. xd

ja Ci wróżę chłopca i dziewczynkę :D

Odnośnik do komentarza

eewelinka
Olcik00
~KajaM
Olcik jak mąż zareagował na bliźniaki?:D do kiedy zamierzasz pracować?;)

Za 2 tyg mam kolejna wizytę i maksymalnie do niej ,ale jak się gorzej poczuję to już wcześniej pójdę ;) a mój niemaz chyba się cieszy. Mówi,że będą chłopcy i nakręcimy remake rodzinki.pl. xd

ja Ci wróżę chłopca i dziewczynkę :D

Wrozcie mi i módlcie się o to,bo z czterema chłopami w domu zwariuje :p

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...