Skocz do zawartości
Forum

Marcowe Mamusie 2020


Rekomendowane odpowiedzi

Wy też już macie duże brzuchy? Wczoraj na stacji w kolejce do wc jeden facet mówił mi że by mnie puścić przed siebie ale nie utrzyma tak mu się siku chce haha chyba widział mój brzuch i temu haha
Mdli mnie od rana. Byłam na spacerze z córka i musiałam się wrócić bo bałam się że gdzieś mnie przewróci w lesie i córka sama będzie.

Marzenia są po to by je spełniać 🙂
 

Odnośnik do komentarza

No mój też już się uwidocznił. Podobno w kolejnych ciążach szybciej widac. w pierwszej ciąży mi brzuszek wyszedł w 15/16 tygodniu, a tu 10 tydzien i już w biodrówkach się ledwo zapinam! Masakra.. na wagę nie wchodzę nawet

Odnośnik do komentarza

Zgadza się w kolejnych ciążach szybciej widać. Mnie wieczorem najbardziej widać a takto to jakbym się najadla. Ale ja już widzę różnice. Chodzę przeważnie w getrach i leginsavh więc to wsio rozciagliwa i nic nie cisnir. Ale poszukam sobie centymetra bo mierzylam brzuch na połowie maja to ciekawa jestem ile urósł. :D

Wracając do tematu jedzenie :D właśnie mi się zachciało znowu rybę. Taka sama ze solą i sreberku pieczona ale z racji że nie mam piekarnika to na patelni. No i właśnie mi się gotują warzywa na sałatkę warzywna.

♥ Agatka 11.09.2014r. ♥
Nie mogłam zatrzymać Cię przy sobie, ale nigdy nie wypuszczę Cię z mojego serca...

♥ Nataszka 05.10.2015r. ♥

♥ Nadia 25.02.2020r. ♥

Odnośnik do komentarza

Olcik - no przebiłas wszystko tą swoją wiadomością o bliźniakach. Info dnia. :) Super. Gratuluje więc podwójnie. Hehe.
A u mnie i mojego Pawła w rodzinie dużo ciąż bliźniaczych. Mój facet jest z ciąży bliźniaczej. :) Ma brata blizniaka. Nas to omija... Obydwie moje babcie miały bliźniaki. Mój ma ciotki bliźniaczki a w najmłodszym pokoleniu są dwaj kuzyni mojej córki. 4 letnie bliźniaki,chłopcy.
Mamanikodema. - poczekasz i też zobaczysz fasolkę. Jeszcze chwilka.

http://www.suwaczki.com/tickers/ukdy73sbt5qthy3z.png
https://www.suwaczki.com/tickers/6sutgywls7knbkel.png

Odnośnik do komentarza

Ojej olcik ale petarda.
U mnie w rodzinie też jest kilka przypadków bliźniaków i trochę też że strachu żeby mnie to nie spotkało to tak długo odkladalismy decyzje o drugim dziecku. Ale potwierdzone już na szczęście że ciaza pojedyńcza. Ja bym tego chyba nie ogarnęła ;)

💙💙💙 Dawid 06.03.2009 💙💙💙

❤❤❤ Oliwia 28.02.2020 ❤❤❤

Odnośnik do komentarza

Olcik- rozbilas bank!!! :D gratuluję serdecznie!

Ale mega cieszę się że jest sierpień- mój ulubiony miesiąc :D wszystkie najsmaczniejsze owoce świata właśnie się pokazują :D kocham i nic innego nie muszę jeść! Mniam! Chyba jedyne jedzenie po którym nie mam odruchu wymiotnego....

 

♥️Najpierw mieliśmy siebie 💚 2006💛Potem mieliśmy Was💙 2015♥️ 2017💜2020❤Teraz mamy wszystko💜

Odnośnik do komentarza

A ja drugi dzień mam żołądek przy gardle. Właśnie moi rodzice biorą córkę do siebie bo nie jestem w stanie z łóżka wstać bo chyba zwymiotuje.. :( płakać mi się chce, bo obiecałam jej zrobić gofry a nie jestem w stanie.. :(

Odnośnik do komentarza

angela2906
olcik A czułaś że to może blizniaki? Jakieś wzmożone objawy miałaś?

wiolinka Ja niestety zaliczam się do dość dużych kobiet przed ciałami zdążyłam 50kg A potem się roztylam ;( więc chwalić się nie będę takim brzuchem ale fakt mam brzuch cały czas zabrzmiały

Od początku mam dość silne objawy. Przesypiam każdy dzień i mam problemy żołądkowe. Wzdęcia już przed dniem spodziewanej miesiączki i codziennie bolący żołądek jakby nic nie trawił. No i mdłości. Ale ani razu nie pomyślałam,że to mogą być bliźniaki. Za to rodzina kilka razy mówiła,że czuje że to podwójna radość :p

Odnośnik do komentarza

Olcik skradlas dzień ta wiadomością :D chociaż domyślam się że możesz być minimalnie przerażona :D
Kurcze z tym brzuchem - rano płaski jak deska a w ciągu dnia (i jedzenia) robi mi się wybrzuszenie pod pępkiem ;) nawet mąż mi ostatnio powiedział że cieszy się że rosnę ! No nie mogę :D ale mam wrażenie że w dużej części to wzdęcia i woda ;)
Też was tak bolą plecy? Wszedł mi ból w łopatkę i nie chce wyjść. Ale roboty dzisiaj miałam dużo więc to pewnie to ..
Co do jedzenia też się pochwalę - Mamusina zupa pomidorowa ;) właśnie jem i słucham transmisji z polandrock ;) niech dziecko posłucha dobrej muzyki ;)

Odnośnik do komentarza

magalena3
ewelinka łączę się w bólu. Też mam gorszy dzień dzisiaj. Jakby się zwymiotowalo to by było git. A tu po wszystkim niedobrze. Nawet po wodzie. Masakra

Może to taki tydzień.. Woda też niedobra.. Juz bym wolała zwymiotowac.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...